Nokia 5630 XM problem

poruka: 12
|
čitano: 3.857
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5630 XM problem

Uzeo sam si navedeni mobitel. I sad ja ne bi bio ja kad ne bih išao prčkati po tome. Dakle, instalirano sam nokia software updater i krenuo u proces reinstalacije softvera (symbian). No proces je stao i izgubila se konekcija sa mobitelom. Otada ja ne mogu ništa napraviti. Više mi ga komp ne može prepoznati, kad izvadim bateriju i ponovo stavim nakon kaj stisnem on/off dugme kratko mi zavibrira i dalje se ništa ne događa. Ima netko kakvu ideju kaj da ja sad radim, jel mogu nešt sam srediti ili ga moram nositi na servis???

Tražim 3 sata po netu neko rješenje, ali ništa...

Sve me žene oko kuće jure, kaže majka to je zbog frizure...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5630 XM problem
M4r10 kaže...

Uzeo sam si navedeni mobitel. I sad ja ne bi bio ja kad ne bih išao prčkati po tome. Dakle, instalirano sam nokia software updater i krenuo u proces reinstalacije softvera (symbian). No proces je stao i izgubila se konekcija sa mobitelom. Otada ja ne mogu ništa napraviti. Više mi ga komp ne može prepoznati, kad izvadim bateriju i ponovo stavim nakon kaj stisnem on/off dugme kratko mi zavibrira i dalje se ništa ne događa. Ima netko kakvu ideju kaj da ja sad radim, jel mogu nešt sam srediti ili ga moram nositi na servis???

Tražim 3 sata po netu neko rješenje, ali ništa...

pronadi koja ti je kombinacija tipki za hard reset mozda on pomogme

16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5630 XM problem

tražio sam i to, trebalo bi biti on/off + * + 3. Nula bodova...

 

Samo mi treba način kak da mi komp prepoznaje mobitel...

Sve me žene oko kuće jure, kaže majka to je zbog frizure...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 2:41 (M4r10).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5630 XM problem
M4r10 kaže...

tražio sam i to, trebalo bi biti on/off + * + 3. Nula bodova...

 

Samo mi treba način kak da mi komp prepoznaje mobitel...

šalji ti to na servis

 


Piše u updateru da je gubitak konekcije uobičajen, nisi ga valjda išao iskopčat i ponovno ukopčat ili si ga ostavio na miru?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5630 XM problem

Gubitak konekcije mi je bio uobičajen prvi, drugi i treći put. No pisalo je da izvadim bateriju i ponovo sve ukopčam... i ode...

Sve me žene oko kuće jure, kaže majka to je zbog frizure...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5630 XM problem
M4r10 kaže...

Gubitak konekcije mi je bio uobičajen prvi, drugi i treći put. No pisalo je da izvadim bateriju i ponovo sve ukopčam... i ode...

e hebi ga jarane...bolje ti je da ga sada nosis na servis da ne bi jos vise zaje*ao stvar Belji se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 9:22 (stevan94).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5630 XM problem
M4r10 kaže...

Gubitak konekcije mi je bio uobičajen prvi, drugi i treći put. No pisalo je da izvadim bateriju i ponovo sve ukopčam... i ode...

Meni je nekoliko  puta zaledilo prilikom update firmwarea. Izvadi baeriju i pusti telefon 15 minuta. Vrati bateriju i uradi hard reset. NA 5800 je to crvena, zelena i tpka za aprata. Drzi ih i upali mob. Drzi ih dok te ne upita za pin kod ili dok se ne digne mob.

13 godina
neaktivan
offline
Nokia 5630 XM problem

Pozdrav svima.

Imam jedan cudan problem sa wirelessom od Nokije 5630, pa bih Vas molio pomoc.

Ovako, imam u stanu BNetov wireless internet, i donedavno sam se mogao sa mobitelom

spajat na njega bez problema, no u zadnje vrijeme kad se zelim spojit, mobitel mi se

restartira. A bilo gdje drugdje kad se spajam na wireless radi bez problema, i signal bude super.

U kaficima  mi radi sve savrseno, a ovdje mi se svaki put restartira, i to bas kad nadje tu moju

wireless mrezu. Ako mi itko moze pomoci. Zahvaljujem se

Goran Vedris
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5630 XM problem

flesas mob i sve radi. imas tut za 5800 ako te zanima, mislim da je slicno za tvoj.

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5630 XM problem

ok. hvala puno Osmijeh

Goran Vedris
15 godina
offline
RE: Nokia 5630 XM problem
kheops kaže...

ok. hvala puno Osmijeh

lol a nisam ti ni dao tut

eto imas u

probaj se snac

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/nokia-5800-cooked-fw-by-dome/56417.aspx?page=0&jumpto=984867&sort=asc&view=flat

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5630 XM problem
Goran Vedris
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice