Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 882.191
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja imam zadnji od 1.1.2019.
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jutros na tmobile stigao sigurnosni za siječanj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
PiXeLsss kaže...
Jutros na tmobile stigao sigurnosni za siječanj.

 Nista, cekamo samu Android Pie nadogradnju....

11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Kakva slucajnost, sinoc pitam za update kad evo sad pogledam i ja i stigao i meni od sijecnja.

Da nisam pitao nebi ni dosao haha :D

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozz ekipo, zna li netko kako se rijesiti novelcamp virusa ? Popup mi svakih par dana izleti sam od sebe u chromu
Probao par antivirusnih ne pronalaze nista
Pronao uci u safe mode i naci app koji mi je sumnjiv ali ne nalazim (neki no name da ga nisam instalirao)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 13:33 (nathan.fake).
 
1 0 hvala 4
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Stigao Pie, uređaj iz slobodne prodaje

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Stigao Pie, uređaj iz slobodne prodaje

 To je SEE csc ili?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Lil Dice kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Stigao Pie, uređaj iz slobodne prodaje

 To je SEE csc ili?

 DBT/SEE/OMN

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

kad li ce za SEE?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ko zna.. možda za mjesec dana

 

bue ko flashao sa ovim njemačkim firwareom?

 

da stavi ovdje kako je prošlo i postupak..svojedobno flashal odinom,dugo već nisam se time bavio

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
rapajic_st kaže...

ko zna.. možda za mjesec dana

 

bue ko flashao sa ovim njemačkim firwareom?

 

da stavi ovdje kako je prošlo i postupak..svojedobno flashal odinom,dugo već nisam se time bavio

 

 

Flesas preko odina, koristis HOME_CSC koji ti sacuva sve podatke na mobu. Ako ti se ne svidi, istim postupkom vratis oreo na mob. Jednostavno je skroz.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

evo ja sam instalirao,nako sve lijepo izgleda,ima dark mode konacno,ali braaatee gdje nestade WPS???

koristim WPS svaki dan u poslu i odjendom nema toga,citam maloprije to android Pie nema vise,pa jel postajemo apple....

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
mersimh kaže...

evo ja sam instalirao,nako sve lijepo izgleda,ima dark mode konacno,ali braaatee gdje nestade WPS???

koristim WPS svaki dan u poslu i odjendom nema toga,citam maloprije to android Pie nema vise,pa jel postajemo apple....

Nema Pie podrsku za WPS, jbg

11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Što se tiče Pie i One UI na prvu:

Baterija mi se čini da je istog trajanja ili bolja možda, geste na navigation baru su mi super (i prije sam koristio hide navigation bar) ali mi se ne sviđa to što su vidljive u aplikacijama. Nema više mogućnosti uklanjanja okvira oko ikona. Tipkovnicu sam morao malo spustiti jer po defaultu ostane praznog prostora između tipkovnice i navigation bara. Sviđa mi se AOD i po prvi puta ga koristim, pali se na dodir i traje 30sekundi. Ikonice su malo cartoon ali bolje izgleda uživo nego na slikama/videu. Imao sam situaciju s outlookom, gdje je došao mail u notifikacijama ali nije bilo badga na ikonici. Mail je promotivni i smješten mi je u other a ne focused kategoriju, možda zato.

Sve je fluidno i radi kako spada.

 

Vidjet će kroz par dana kako sve šljaka, ovo je samo zapažanje na prvu.

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
7 0 hvala 4
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

odradio sam update preko odina na Pie i sada kada ukljcim backup u opcijama na google! stoji mi samo waiting to backup osim na contactina tu pise kad je zadnji backup bio! jel imao neko slican problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Baterija je definitivmo bolja na Pie, novi task maneger napokon sreden, jednostavan i brz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Flesao danas preko odona DBT, sve sljaka,ali mi je verzija CSC nestala?
Zna ko zasto?

 

Edit: Izvadio SIM, flesao ponovo i sad sve ok ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 13:48 (PiXeLsss).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stigla OTA na Pie, ATO open Austria... Za divno cudo Note 9 ATO jos nije dobio Pie
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Evo i Note 9 radi update, vec sam mislio da ce samo moj ostat bez Pite :D
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Brat ima S8 i prije par dana mu se pocelo pojavljivat upozorenje o vlagi u portu i prestao mu je radit brzo punjenje znaci puni mob 4-5h..iskustva i pomoc?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pacoo kaže...
Brat ima S8 i prije par dana mu se pocelo pojavljivat upozorenje o vlagi u portu i prestao mu je radit brzo punjenje znaci puni mob 4-5h..iskustva i pomoc?

 meni se to bas jucer isto desilo pao mi telefon u snijeg... i nakon par h u toplom poruka je nestala a brzo punjenje i dalje radi 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pacoo kaže...
Brat ima S8 i prije par dana mu se pocelo pojavljivat upozorenje o vlagi u portu i prestao mu je radit brzo punjenje znaci puni mob 4-5h..iskustva i pomoc?

 Ima na internetu mnogo nacina kako to rijesiti. Meni su uglavnom pomogla rjesenja sa gasenjem i restartanjem na punjacu, iako nije preporucljivo, ali moj se nije htio ni punit pa sam morao to.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ja sam tek kasnije na netu procitao to za usb i sl.. jednostavno ostavio sam da se osusi...jel iko pokusavao da ga koristi pod vodom? necu da zamislim ako je zbog malo snijega izbacio poruuku kako je nakon vode hahahhaha

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

to je softer bug jos od s7 koji se javlja random

 

na s7 bih dobio to svaki puta nakon sto snimam pod vodom, stapic za usi mi je bio jedino rjesenje. nemoj puhati unutra, jer ti registrira i kapljce sline pa ti javlja da je jos uvijek mokro, nemoj puhat fenom, jer mozes pregrijat utor

 

isto tako mozes probati naci onu metodu za "clear chache" unutar sistemskog direktorija za usb, ne sjecam se kako je islo potrazi po netu

 

na s8 nisam jos imao taj bug. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sinoc mi se desilo nesto jako cudno.
Tipkam kasno u noci na mob,kad odjednom drekne pjesma koja mi svira za zvuk zvona,a nitko me ne zove..odem ja u music player jer sam mislio da sam nekako slucajno pustio pjesme,kliken na play,kad ono pise nije dostupno tijekom poziva.
Odem ja u pozive,kad ono nema nicega,nista da je itko zvao.
Odem ja u music player i pustim pjesmu,i krene svirat normalno.

Ono gledam i nevjerujem,sta se desilo nikako mi nije jasno.
Ali imao sam zadnjih dana stvari da mi javlja zvuk za poruku,ja pogledam a ono nema nista..
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
mp3david kaže...
Sinoc mi se desilo nesto jako cudno.
Tipkam kasno u noci na mob,kad odjednom drekne pjesma koja mi svira za zvuk zvona,a nitko me ne zove..odem ja u music player jer sam mislio da sam nekako slucajno pustio pjesme,kliken na play,kad ono pise nije dostupno tijekom poziva.
Odem ja u pozive,kad ono nema nicega,nista da je itko zvao.
Odem ja u music player i pustim pjesmu,i krene svirat normalno.

Ono gledam i nevjerujem,sta se desilo nikako mi nije jasno.
Ali imao sam zadnjih dana stvari da mi javlja zvuk za poruku,ja pogledam a ono nema nista..

 imao sam isti problem ali ne kao da me neko zove... nego zvuk za poruku dok listam npr instagram stories cujem u pozadini zvuk za poruku izadjem vidim nema poruke

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Da i kod mene se zna dogodit isto :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Fleshao odinom njemacku Pie

Sve radi super

Jedimo me zivcira kod primljene poruke sms..whatsappa.. pojavi se kruzic kao kod mesengera

Kako to sranje ugasiti..zato i ne koristim mesenger od facea..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dal postoji neka fora za upgrade na Pie, a da nije prekomplicirano i da ne gubim garanciju? Ili bolje da čekam da mi dode official OTA? Za sada nema ništa, kaže da je zadnja verzija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice