WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.762.684
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Uragane, kaj te muči njofra

Moj PC  
0 3 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Nis,gledam kaj se dogadja i nis ne kuzim
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
e moj @drummond - da ne poznam Android, još bi ti i povjerovao. Ali ovako - neće ići.

Jasno mi je da je tržište smartphona zasićeno. Smanjuju se narudžbe. ... pa donekle i razumijem ova trolanja, od plaćenika razno, raznih zastupnika, trgovaca its. Hebiga svi se bore za nekakvu zaradu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
e moj @drummond - da ne poznam Android, još bi ti i povjerovao. Ali ovako - neće ići.

Jasno mi je da je tržište smartphona zasićeno. Smanjuju se narudžbe. ... pa donekle i razumijem ova trolanja, od plaćenika razno, raznih zastupnika, trgovaca its. Hebiga svi se bore za nekakvu zaradu.

Da, ja sam ovdje u službi iOS-a i Androida u misiji da do kraja pokopam WP, osjećamo se veoma ugroženo od WM-ovih NULA cijela koliko ono posto, eto priznajem  

 Hahahaha, pazi ko priča  Zaboli me ona stvar što ti vjeruješ ili ne vjeruješ! A ko tebi vjeruje? Svršavaš od prvog dana na WP ko da si godinama na njemu a kao ''4 mjeseca''. Koga ti zajebavaš??

Da, zasićeno tržište je krivac što je WP u stalnom padu  

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 21:40 (drummond).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ja nisam napredni korisnik ali dok vidim da se hejta os,dotle je dobar
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Da, hejtam WM OS jer mi je ispao najgori OS koji sam koristio u životu, radije bih se vratio na Nokiu 3310 nego na ovo. Takav je ispao više ljudi koje poznajem, što da ga hvalim onda? Žao mi je što sam ti povrijedio osjećaje i osjećaje tvog mobilnog ljubimca, ispričaj mu se u moje ime.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 21:46 (drummond).
Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
e moj @drummond - da ne poznam Android, još bi ti i povjerovao. Ali ovako - neće ići.

Jasno mi je da je tržište smartphona zasićeno. Smanjuju se narudžbe. ... pa donekle i razumijem ova trolanja, od plaćenika razno, raznih zastupnika, trgovaca its. Hebiga svi se bore za nekakvu zaradu.

 Opet izvlacis podatke iz maste... Ajmo malo realnosti....trziste mobilnih telefona konstatno raste dok market share w10m strmoglavo pada....

 

 

q12015 336,2978 miliona komada prodato a Q1 2016 349,2514 miliona komada prodato... tebi ovo izgleda kao pad prodaje?

 

http://www.gartner.com/newsroom/id/3323017

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 21:55 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Android = malware

Čak je i HR MUP izdao priopćenje (prije 3 dana) o povećanim pritužbama korisnika !
 
2 6 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
Android = malware

Čak je i HR MUP izdao priopćenje (prije 3 dana) o povećanim pritužbama korisnika !

Blablabla, što offtopičariš sad

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 22:20 (drummond).
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Pravi izbor za IT vijesti. Uostalom ti stalno tvrdis da je w10m i w10 isto a koji ono os ima najviše virusa i malwarea?
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Uprvo je w10m propao, molim androidase da napuste temu i odu slaviti
 
1 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ja se time ne radujem ali isto tako ne zivim u iluzijama....
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Smrc
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
Android = malware

Čak je i HR MUP izdao priopćenje (prije 3 dana) o povećanim pritužbama korisnika !

 oh ne, evo ja stavia na njuškalo da poklanjam svog htc-a

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Jebote, ponašate se i dalje kao hrpa balavaca. Nitko nezna biti pametniji i popustiti. U početku je ovo bila odlična tema, ali ste ju zasrali skroz. Ne samo Torent nego i vi ostali koji branite WP/W10M i vrijeđate ostale.

Zašto jednostavno ne možete prešutiti nečije podjebavanje i provociranje? Zar ste toliko zaostali da ne možete, a da se ne obazirete na to i odgovarate na svaku provokacijsku poruku?
Od kada su ljudi ovdje postali toliko zatucani i mutavi da sve uzimaju srcu ili da toliko brane svoj os?

 

Iskreno, zaboli me ona stvar hoćete me prijaviti ili ne, ali više ova tema nije vrijedna truda ni vremena ni čitanja. Ako netko ne može razlučiti kada treba stati sa svime, onda trebate potražiti pšomoć. Sve se bojim kako je u vašim životima u stvarnosti ako ste takvi ovdje kada netko spomene nešto što vam nije po volji. Iskreno, nekolicina vas, potražite pomoć.

Nokia Lumia 930 Windows 10 Mobile FTW
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Bas neko tuzno jutro i onda ugledam svoju lumiu i sunce me obasjalo
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

presao sam na windows phone i koji preporod! okinuo sam sigurno 15ak fotki bez ikakvog problema.. otvara sve aplikacije, baterija drzi bez punjaca, pomocu edge browsera mogu surfat internetom, plocice su pregenijalne (mislim ne kuzim foru s ikonama na pocetnom ekranu), mob je sick !

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

ekipa sa XDA i dalje kopa po W10M :)

 

uspjeli su naći način kako uključiti zaštitu od reseta na tvorničke postavke na neameričkim W10M uređajima (vrlo korisno za sprječavanje lopova da napravi hard reset i spriječi lociranje telefona)

 

 

https://forum.xda-developers.com/windows-10-mobile/enabling-reset-protection-american-w10m-t3542840

 

za provjeru

https://account.microsoft.com/resetprotection

 

upute

https://support.microsoft.com/hr-hr/help/10549/microsoft-account-protect-my-phone

lociranje telefona: https://account.microsoft.com/devices (na telefonu uključite lokaciju i zaštitu privatnosti)

 

 

P.S.

ako pokaže ovo kod instalacije, to je sve u redu bez obzira što je pokazao failed... glavno da pokaže 0x8024a110)

 

[1] Installation failed (HRESULT = 0x8024a110)
[1] Failed (0x8024a110)

ERROR: 0x8024a110

Command failed. (HRESULT = 0x8024a110)


P.S. 2
ako vam se automatski ne restarta telefon, idite u postavke - ažuriranje i sigurnost - ažuriranje telefona i onda pokrenite instalaciju....

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 12:42 (dadn).
Moj PC  
5 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
brada09 kaže...

presao sam na windows phone i koji preporod! okinuo sam sigurno 15ak fotki bez ikakvog problema.. otvara sve aplikacije, baterija drzi bez punjaca, pomocu edge browsera mogu surfat internetom, plocice su pregenijalne (mislim ne kuzim foru s ikonama na pocetnom ekranu), mob je sick !

 Koji mob? :)

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ivan(4) kaže...
brada09 kaže...

presao sam na windows phone i koji preporod! okinuo sam sigurno 15ak fotki bez ikakvog problema.. otvara sve aplikacije, baterija drzi bez punjaca, pomocu edge browsera mogu surfat internetom, plocice su pregenijalne (mislim ne kuzim foru s ikonama na pocetnom ekranu), mob je sick !

 Koji mob? :)

 ne kvari čoviku trolerski post pitanjima

iPhone is a smartphone for dumb people
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@dadn - ovo je odlična informacija.

S obzirom da nemamo malware-a na W10M, na viruse su W10M uređaji imuni - jedino što nam je falilo (izvan USA) je reset protection. Kažem izvan USA jer Ameri su tu opciju dobili još prije dvije godine (čini mi se). Bio sam im zavidan na tome, do sada.

Ovo je vrhunska stvar.
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Brada je u pravu,kakve veze ima koji mob,isto kao da je rekao da je uhd tv bolji od crt,nema veze firma
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
mikulam kaže...
@dadn - ovo je odlična informacija.

S obzirom da nemamo malware-a na W10M, na viruse su W10M uređaji imuni - jedino što nam je falilo (izvan USA) je reset protection. Kažem izvan USA jer Ameri su tu opciju dobili još prije dvije godine (čini mi se). Bio sam im zavidan na tome, do sada.

Ovo je vrhunska stvar.

 najbeskorisnija stvar ikad, da ti netko slučajno i ukrade mobitel čim skuži da se radi o wp sam će ga od sebe vratit  

iPhone is a smartphone for dumb people
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@karlanal - i ja mislim da je ovo vrhunska stvar, ali ne zbog mobitela nego zbog sadržaja na njemu.

Čim Android nešto nema, ne znači da to nije dobro.

Ne zaboravi da je zadnjih tjedana puno androidaša gnjavilo policiju zbog malware-a. Toliko puno, da us ovi izašli s priopćenjem za javnost.

8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
karlanal kaže...

 najbeskorisnija stvar ikad, da ti netko slučajno i ukrade mobitel čim skuži da se radi o wp sam će ga od sebe vratit  

 Pusti ljude nek se vesele, viš da ovoga sunce obasjalo čim je ugledao svoju Lumijicu ujutro. Ajd da napiše ženu, curu, ljubavnicu.... Žao mi čovjeka pomalo 

15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
@karlanal - i ja mislim da je ovo vrhunska stvar, ali ne zbog mobitela nego zbog sadržaja na njemu.

Čim Android nešto nema, ne znači da to nije dobro.

Ne zaboravi da je zadnjih tjedana puno androidaša gnjavilo policiju zbog malware-a. Toliko puno, da us ovi izašli s priopćenjem za javnost.

 više ljudi se žali na android nego što wp ima korisnika, e to je nešto za šta bi microsoft ubio da ima

iPhone is a smartphone for dumb people
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@drummond - ti si vrlo nepošten čovjek. Na prethodnoj stranici kritiziraš kad se ne odgovara na postavljena pitanja i probleme, a sada i sam trolaš kad je @dadn postavio odličan post. To ne rade pošteni ljudi. To ne rade čestiti ljudi. To radi samo duhovna sirotinja, koja ima jedne principe za sebe, a neke druge principe za one druge. Ja se tog jada kanim.

8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
@drummond - ti si vrlo nepošten čovjek. Na prethodnoj stranici kritiziraš kad se ne odgovara na postavljena pitanja i probleme, a sada i sam trolaš kad je @dadn postavio odličan post. To ne rade pošteni ljudi. To ne rade čestiti ljudi. To radi samo duhovna sirotinja, koja ima jedne principe za sebe, a neke druge principe za one druge. Ja se tog jada kanim.

Kao da će mi netko ko se nazvao kurac od ovce govoriti dal sam čestit i pošten. 

To je samo iznimka, kao sad se nešto počelo postati kad sam to jučer napomenuo al ok, barem to... A tko je kriv tom uraganu što se namješta na volej doslovno pa sam morao, jbg. Što ste toliko osjetljivi zbog komada plastike 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 14:47 (drummond).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Nisi popio terapiju danas
 
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

a otkud vama pravo koje ste si namjenili da pjujete po nečemu što nemate u rukama.. dajte nađite žensku ili drkajte da se rješite frustracija u životu.... znači vi ste u pravu, najpametniji ste i morate terorizirati i zagađivati sve oko sebe ali kad vam netko odgovori i ako netko ne misli kao vi, onda ste uvrijeđeni ... boli mene racku za vaše android telefone.. nisam toliko psihički bolestan da bi vas to morao uvjeravati i ići po android temama kao što vi radite uvjeravate ljude ovdje.... tvrdite da vas nije briga no svojim postovima non stop, mjesecima i mjesecima da ste jednostavno bolesni i da ne znate kad treba stati , okreniti leđa i reći boli me racku... kao što ja kažem za android... ne opterećujem se ni androidom i windowsom.. znam što može, znam kako dodati, mijenjati i poboljšati neke stvari... za ostalo kao postotak i aplikacije koje ne koristim be boli briga... uživam u onom što imam i ja zadovoljan. isto tako i u životu... ako to ne shvaćate i imate potrebu da napadate, samo naprijed... mene boli racku za vas... nikada nisam nekome zavidio ili ga mrzio što je imao nešto što ja nemam... bolio me racku i 85 kad sam jedini imao walkman u školi i slušao stranu rock i pop dok su svi nabrijavali na Lepu Brenu. nabijem slušalice na uši i ponosim se što nisam kao vi

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 15:13 (dadn).
Moj PC  
6 3 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice