Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 229.674
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Alzashop

Da javim iskustvo.

 

Pod 1, vozači iz DSLa nisu ni uploa živčani kao ovi iz drugih naših dostavnih službi. Da sam i malo agresivni tip, a naletiti će kad tad na lika koji voli na takav način rješavati stvari - ovi iz kuriskih službi će uskoro na prisilni godišnji kada im netko slomije noge. Da budem iskren, razmišljao sam o tome prošli put i poslao sam člana obitleji po paket jer nisam bio siguran kako će ta priča završiti ako čovjeka vidim oči u oči jer sigurno ne bih goloruk otišao po paket.

 

Kurir iz DLSa nazove kao čovjek i priča sa mnom kao čovjek. Kao da mu nisam ubio obitelj, niti sam ga opljačkao, uzeo mu stan, oteo mu ženu / dijetu... ništa od toga.  Za razliku od ovih ostalih kurirkih službi gdje isto tako ništa od toga nisam napravio ali zakleo bih se da, po njihovom ponašanju, jesam.

 

Anyway... naručio u četvrtak, došlo u srijedu, kutija rasturena i sve, u strahu otvaram kad ono - plastične kesice punjene zrakom, omotane skroz oko raznih paketa tako da je neoštećeno došao RAM, CPU cooler, grafa sa računom i sve.

 

Ispunio njihov XY nešto nakon kupnje, da li bih preporučio frendovima "bih", stavio 5 mail adresa - bam - dobio još 10 € popusta na sljedeću kupovinu.

 

Platio sam 1300 kn gtx950 strix kojega još nema u HR ali zato trash grafa prošle generacije u mom gradu (Pula) košta 1600 kn u Linksu (najbliže onome što sam htio a opet ju ne bih kupio jer ne bih nikada kupio grafu sa VGA ulazom, prošlo je to doba).

 

Prezadovoljan, hvala za preporuku.

 

Pozzzz

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

iz  GLS-a    kolega

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
15 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
Bernard Huky Hux kaže...

iz  GLS-a    kolega

:D

 

SDP, HDZ, GLS, XY, sve to ista pašta 

14 godina
offline
Re: Alzashop

ocito da otamo nisi nista narucivao jel im je postarina minimalno 30 e..ja sam pola konfe narucio pd computeruniverse pa znam sta pricam..

R33mba#2892
15 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop

 

R3nchi kaže...

ocito da otamo nisi nista narucivao jel im je postarina minimalno 30 e..ja sam pola konfe narucio pd computeruniverse pa znam sta pricam.

mrki_tua kaže...
mrki_tua kaže...
Mojpismonosa kaže...
marijanooo kaže...

Da li postoje još kakvi povjerljivi EU based dućani poput Alzashopa?

 Computeruniverse, ima ih jos. Alza ovako pomalo iskace zato sto ako narucujes za stotinjak eura dostava je besplatna, dok je kod drugih i preko 25 eura

 Sve te to dođe na isto ako naručuješ više od 2 komponente, jer su njemački dućani ipak osjetno povoljniji.

 Podržavam ovu činjenicu, naime Computeruniverse, Mindfactory i sl. su osjetno jeftiniji da se na dvi komponente i više ne isplati kupovati u Alza shopu. Na jednu komponentu ppd uvjetom da je skuplja od 100 eur svakako se isplati.

 Sada je 200 €.

 

Samo se čudim čemu se uopće trudit' kad se tebi niti ne da čitat'.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2015 21:48 (HaM).
14 godina
offline
Alzashop

Popust od 5EUR za narudžbu iznad 40EUR: GJ73BD8N5G  -vrijedi do 3.12

Popust od 10EUR za narudžbu iznad 100EUR: WZF3JX2PRW -vrijedi do 9.12


Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Bok, da li tko zna je li moguće plaćanje u ratama kreditnom na alzashopu? Sad sam krenuo u narudžbu u iznosu od 5k i nigdje mi nije ponudilo opciju definiranja broja rata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
Nemaš,to ti u nijednom online shopu van hrvatske nema
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

E jebiga. Hvala na odgovoru, i vrijeme je da pocnemo stediti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

Možeš. Ali to ti ovisi o tvojoj banci. Znam da Zagrebačka i Raifaisen nudi plaćanje online u ratama. 


Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
15 godina
offline
Re: Alzashop
Bernard Huky Hux kaže...

Možeš. Ali to ti ovisi o tvojoj banci. Znam da Zagrebačka i Raifaisen nudi plaćanje online u ratama. 


 Mislim da to moras imat odredenu opciju ukljuceno il vrstu racuna, neka fora je u tome ako se ne varam ,.

13 godina
offline
Re: Alzashop
To možeš jedino s Visom Classic ili revolving karticama.
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Vidim da prodaju PS4 500GB za 300€~2300kn a kod nas je najeftiniji 2800kn. Također našao sam na slovenskom playgame.si za 280€ PS4 konzolu, dostava je 3€ ali dobije se 24 mjesečna garancija. Nisam pronašao puno o iskustvima kupaca pa se pomalo bojim uzet od Slovenaca.

Zašto je kod nas toliko skup PS4 i gdje je bolje uzeti s Alzashopa ili playgame?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Stigao djed bozicnjak ranije u vidu povrata poreza:)

 

Tako da se ide u kupovinu, jedino me zanima jel ima kakva fora za nabaviti discount kupon, malo sam njuskao po netu, ali svi koje sam nasao su iskoristeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

5EUROFF kupon za -5eur za narudžbu iznad 50 eur. Vrijedi do kraja godine.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Kako stoje stvari s garancijom ovdje? Narucio sam prosle godine Genius GX 2.1 3000 zvucnike i sad se pojavio neki problem. Uglavnom, postali su uzasno tihi, a subwoofer uopce ne reagira. Vjerovatno je kontroler krepao. Garancija je dvije godine. Kako to ide onda? Sad sam im pisao mail. Tko placa postarinu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Jakic007 kaže...

Kako stoje stvari s garancijom ovdje? Narucio sam prosle godine Genius GX 2.1 3000 zvucnike i sad se pojavio neki problem. Uglavnom, postali su uzasno tihi, a subwoofer uopce ne reagira. Vjerovatno je kontroler krepao. Garancija je dvije godine. Kako to ide onda? Sad sam im pisao mail. Tko placa postarinu?

 Oni posalju nekoga da dodje na tvoju kucnu adresu po to.

14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Bez zafrkancije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alzashop
Jakic007 kaže...

Bez zafrkancije.

 Covjek ti je ozbiljno rekao, obicno oni posalju kurirsku sluzbu tebi kuci da pokupi paket (tvoje zvucnike koje prethodno pripremis da im predas u nekoj kutiji). 

14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ozbiljno? Svaka cast onda za Alzu! :) Sacuvao sam originalnu kutiju tako da ne bi trebalo biti problema samo mi nisu odgovorili jos...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alzashop

Ja sam im slao o svom trosku graficku na garanciju. Zanima me bas dal ce ti stvarno poslati kurira doma, to bi bila vrlo korisna informacija za buducnost :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Alzashop

Kolko ja znam natrag saljes o svom trosku. To je i jedina mana kupnje van hr.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Nisu mi vec dva dana odgovorili na upit o garanciji?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Pomoc ljudi,

pokusavam napraviti new warranty claim za te zvucnike i upisem product code s njihove stranice, serijski broj sa subwoofera jer ne znam koji drugi da napisem? Nigdje nema nista osim toga i napisem broj racuna koji je na vrhu pod VAT receipt i kaze mi no matching products?

EDIT: Sat sam napravio account s mailom s kojim sam sve kupovao i pod my orders imam samo iPod Nano koji sam kupio nedavno. Uopce nema ovih zvucnika. A kad iz maila koji mi je ostao od kupovine kliknem change or cancel order pojavi mi se narudzba i kaze da je dovrsena, ali ne mogu nista kliknuti. Kad kliknem details kaze da ne moze prikazati detalje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2015 10:51 (Jakic007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Da prenesem svoje dojmove, naručio 27" BenQ monitor, dostavljen u roku 4 dana, sve uredno radi. Od sad naručujem tehniku samo sa Alzashopa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
Jakic007 kaže...

Pomoc ljudi,

pokusavam napraviti new warranty claim za te zvucnike i upisem product code s njihove stranice, serijski broj sa subwoofera jer ne znam koji drugi da napisem? Nigdje nema nista osim toga i napisem broj racuna koji je na vrhu pod VAT receipt i kaze mi no matching products?

EDIT: Sat sam napravio account s mailom s kojim sam sve kupovao i pod my orders imam samo iPod Nano koji sam kupio nedavno. Uopce nema ovih zvucnika. A kad iz maila koji mi je ostao od kupovine kliknem change or cancel order pojavi mi se narudzba i kaze da je dovrsena, ali ne mogu nista kliknuti. Kad kliknem details kaze da ne moze prikazati detalje.

 Mislim da je druga procedura ako nisi bio registriran kad si narucivao. Kompliciranije je, moras priloziti racun i sve podatke i poslati im na adresu za garancije. Imas u FAQ postupak.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Ali nisam imao ni account kad sam kupovao iPod nano pa sad kad sam ga napravio mi se pojavio tamo. Slao sam im dva maila i nisu mi odgovorili jos. Poslao sam im broj racuna i sve. Napisao sam da ga mogu skenirati ako treba...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Nazvao sam Alzu i rekli su mi da im samo posaljem zapakirano sve s kopijom racuna i opisom kvara u kratko i da im kasnije posaljem koliko me kostala postarina da mi mogu nadoplatiti to.

Zanima me kako je najbolje poslati taj paket u Cesku? Mislim na najjeftiniju cijenu i eventualno da dode sto prije tamo i sigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ako neko slucajno narucuje sa alze zamolio bih da me kontaktira rado bih uzeo jedne slušalice od stotitanjak kuna pa da ne placam postarinu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Jakic007 

Zanima me kako je najbolje poslati taj paket u Cesku? Mislim na najjeftiniju cijenu i eventualno da dode sto prije tamo i sigurno.

 Bump!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice