Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo izdvojena tema

poruka: 1.601
|
čitano: 999.374
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Koristite Aerix i dalje! LINK ZA DOWNLOAD USER I PASS

Meni radi i dalje na ovaj način! Belji se

OC maniac,AC2 maniac, PC maniac!!
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrendiranje, flesh-iranje i ost
ivan00 kaže...

dragi BUGovci došlo je napokon vrjeme da se otvori i ova tema u koj će mo nadanse rješiti baš sve gore navedene probleme pa vas molim sve koji imate ovakve i slične probleme da to izjasnite ovdje u ovoj temi a ne da otvaramo 100 novih tema ovu temu otvaram da bi svi ovi problemi bili na jednom mjestu i da je lakše pomoći oko ovih problema jer vidim da mnogi imaju ovakvih problema

Nemogu otkljucati Samsung S5620 Monte... Bio je kod majstora...ni oni ga nisu uspjeli otkljucati...Molim pomoccc

Crash ˘˘ 1504
14 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Jel zna netko kako dekodirat samsung sgh-j700v
da radi na sve kartice?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

kako dekodirati mobitel sony ericsson k530i

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

ljudi, imam ovak, SE S312, i htjeo bih ga dekodirati da mogu prebaciti s t-mobila na tele2.Vidim da je preporučeno više programa pa koji mi savjetujete i koje mjere opreza moram imati.

 

Probao sam onaj XS ++ ali nemože ga očitat.....pomoć...

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 14:31 (pbandov).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

iman g502 .

Iskreno govno od mobitela zbog učestalog gašenja (svakog koga znam da ima ovaj mobitel a to je oko 10-15 ljudi imaju problema s gašenjem)

Od prije par dana ne mogu ga spojiti ni na laptop ni na kompjuter ...

Dajte pomozite mi jer san više izgubia živce s ovin mobom

Hvala


EDIT :

-triban dekodirati mobitel možete li mi pomoći oko toga (Za isti mobitel) Prelazin s t-shit na tele2

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 20:39 (JokeKralj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
JokeKralj kaže...

iman g502 .

Iskreno govno od mobitela zbog učestalog gašenja (svakog koga znam da ima ovaj mobitel a to je oko 10-15 ljudi imaju problema s gašenjem)

Od prije par dana ne mogu ga spojiti ni na laptop ni na kompjuter ...

Dajte pomozite mi jer san više izgubia živce s ovin mobom

Hvala

Ne znam zašto vrijeđaš mob, nije baš tako loš.

Imao sam priliku koristiti 2 modela, i oba su bila potpuno ispravna.

Brzi su, kamera je solidna itd.

 

Ali dobro, otom potom Smijeh

Skini Sony Ericsson Update Service i updateaj software, problemi će se najvjerojatnije riješiti Namigiva

 

Što se dekodiranja tiče, trenutno ništa od toga.

Prvo je bio Aerix, zatim Omnius, ali promotivna ponuda besplatnog otključavanja je nedavno istekla na Omniusu dok se Aerix projekt ugasio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 20:41 (VeX7).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

hmmm , zaboravio sam napomenuti da je jedan veliki minus to gašenje kad te netko zove (oko 20-30 posto slučajeva) i kad mu "prdne " da se izgasi...

Sve ostalo extra... a kamera da ne govorin , slika san jedn 3000 puta s njom :D iden na 5000 i onda ću se počet baviti moddingom mobitela itd itd

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
VeX7 kaže...
JokeKralj kaže...

iman g502 .

Iskreno govno od mobitela zbog učestalog gašenja (svakog koga znam da ima ovaj mobitel a to je oko 10-15 ljudi imaju problema s gašenjem)

Od prije par dana ne mogu ga spojiti ni na laptop ni na kompjuter ...

Dajte pomozite mi jer san više izgubia živce s ovin mobom

Hvala

Ne znam zašto vrijeđaš mob, nije baš tako loš.

Imao sam priliku koristiti 2 modela, i oba su bila potpuno ispravna.

Brzi su, kamera je solidna itd.

 

Ali dobro, otom potom Smijeh

Skini Sony Ericsson Update Service i updateaj software, problemi će se najvjerojatnije riješiti Namigiva

 

Što se dekodiranja tiče, trenutno ništa od toga.

Prvo je bio Aerix, zatim Omnius, ali promotivna ponuda besplatnog otključavanja je nedavno istekla na Omniusu dok se Aerix projekt ugasio.

Pročitaj

>>>>>>>HVALA<<<<<<
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
lzgr kaže...

Ajde isprobaj prvo prije nego tvrdiš krivo.

Aerix ne radi i sad sam isprobao da se uvjerim u to i sa tvojim i sa svojim passom.

Ne može se spojiti na server, što je i logično, jer je server ugašen.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 21:20 (VeX7).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
VeX7 kaže...
lzgr kaže...

Ajde isprobaj prvo prije nego tvrdiš krivo.

Aerix ne radi i sad sam isprobao da se uvjerim u to i sa tvojim i sa svojim passom.

Ne može se spojiti na server, što je i logično, jer je server ugašen.

Isprobao i radi na mom mobitelu. C510.

Probaj sa ovim:

User: ebay123unlock

pass: unlock123

>>>>>>>HVALA<<<<<<
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 21:44 (lzgr).
13 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
imam nokiu e52, kupljena u t-mobilu dali je moguce odkodirati taj model

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
J3ckYYY kaže...
imam nokiu e52, kupljena u t-mobilu dali je moguce odkodirati taj model

imaš 3 varijante:

1. Prči se u mozak i nađi program az dekodiranje

2. Preko neta kupi key za unlock (cijene od 5$ pa do 50$)

3. Odi u servis i plati 50 kn (Best choice!)

 

čisto da se svi razumijemo, dekodiranje NIJE ILEGALNO, što znači da imate potpuna prava birati operatera.Nisam provjerio, ali  t-mobile bi trebao nuditi opciju dekodiranja, uz naravno, njihove "razumne" cijene.Naravno one klasične napomene gubljenja jamstva dekodiranjem itd.

 

Ja sam probao sam dekodirati, ono, da ne bi platio nedaj bože, i nakon nekih 3-4 sata isprobavanja, download nekih 10000 programa, nula.Pa reko, bolje dati 50 za bez muke, da bude stručno obavljeno, nego se ovako ubijati.Naravno, da nebih nekoga uvrijedio i dobio nekih 30 TD-ova, svaka čast vama koji to uspijete.Moje zvanje nije struka s mobitelima tako da neznam veliku dubinu o njima nego čisto korištenje.Lijepo od svih što pišu tutoriale, no stvar je kod tehnike uvijek kompleksna, tako da nevrijedi za sve uvijek.

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 22:04 (pbandov).
13 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
rađe bi probao varijantu DIY.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
J3ckYYY kaže...
rađe bi probao varijantu DIY.

diy ?

Dont bug me!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
pbandov kaže...
J3ckYYY kaže...
rađe bi probao varijantu DIY.

diy ?

Do It Yourself.

 

Iskreno, ne znam dal ti to funkcionira na Nokijama, pogotovo ovima tipa E52...

13 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
evo guglam i koliko vidim morat cu se baciti u trosak za dekodiranje
15 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
lzgr kaže...
Isprobao i radi na mom mobitelu. C510.

Probaj sa ovim:

User: ebay123unlock

pass: unlock123

kad si to probao?

Atomska bubamara
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
jurluk kaže...
lzgr kaže...
Isprobao i radi na mom mobitelu. C510.

Probaj sa ovim:

User: ebay123unlock

pass: unlock123

kad si to probao?

Čuj kad god da je, ja sam jučer i nije radilo.

Program očita mob i CID, ali kad se treba spojit na server izbaci grešku da ne može, zato kaj je ugašen server.

15 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
VeX7 kaže...
Čuj kad god da je, ja sam jučer i nije radilo.

Program očita mob i CID, ali kad se treba spojit na server izbaci grešku da ne može, zato kaj je ugašen server.

pa znam. zato ga i pitam. on je sigurno probao zadnji put prije mjesec-dva i tad je još bilo dobro. nek proba sad i neće moći

Atomska bubamara
15 godina
odjavljen
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

netko je napisao da t-shit nudi usluge dekodiranja mobitela sto je malcice netocno.. vip nudi po paprenoj cijeni a t-shit ne. imam problema s nokiom 5230 koju treba otkljucat a po netu sam citao da je to malo je8eno.. neke zastite i sta ti ga ja znam.. rijesenje koje sam nasao je da se kupi kod za otkljucavanje direktno iz nokie sto cu i uraditi ali preko jednog servisa. a zanimljiva je cinjenica da i operateri mogu dati te kodove (kad bi htjeli)... naisao sam i na info da je u belgiji zabranjeno zakljucavanje mobitela..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

e ovako narode jel problem ubaciti hrvatski jezik u sony Ericsson k800i

MBO: Asus M2V green CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 6000+ 3.00GHz RAM: 2.50Gb DDR2 667MHz HDD: WD 2500JS 250GB CD/DVD: DWD RW pioneer VGA: Radeon X1300/X1550 Series 512 MB KUĆIŠTE: neptun 810 400W
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
zadnja-kocnica kaže...

e ovako narode jel problem ubaciti hrvatski jezik u sony Ericsson k800i

Nije.

Skineš firmware (FS,CUSTOM i MAIN) i ubaciš ga, ovisno o CIDu, sa XS++ ili FARManagerom.

Više info. na: http://www.red-gsm.net/t36376/

14 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
skank666 kaže...

netko je napisao da t-shit nudi usluge dekodiranja mobitela sto je malcice netocno.. vip nudi po paprenoj cijeni a t-shit ne. imam problema s nokiom 5230 koju treba otkljucat a po netu sam citao da je to malo je8eno.. neke zastite i sta ti ga ja znam.. rijesenje koje sam nasao je da se kupi kod za otkljucavanje direktno iz nokie sto cu i uraditi ali preko jednog servisa. a zanimljiva je cinjenica da i operateri mogu dati te kodove (kad bi htjeli)... naisao sam i na info da je u belgiji zabranjeno zakljucavanje mobitela..

  t-com ne radi to iz usluge, već ti da NCK code ukoliko si uređaj kupio u t-mobile-u za punu cijenu onda možeš zatražit da ti otključaju telefon, naravno moraš predočit račun na kojem se vidi da telefon nisi kupio po povlaštenoj cijeni!

15 godina
odjavljen
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Memphis kaže...
  t-com ne radi to iz usluge, već ti da NCK code ukoliko si uređaj kupio u t-mobile-u za punu cijenu onda možeš zatražit da ti otključaju telefon, naravno moraš predočit račun na kojem se vidi da telefon nisi kupio po povlaštenoj cijeni!

Istinu uistinu zboris... tako sam si i otkljucao nokiu5230 upravo preko tog kod kojeg sam kupio preko jednog servisa... stvar je u tome da t - mobilke (kako kaze serviser) ne daje te kodove tj ne prodaje ih... iako ih moze i podijelit i / ili prodat ali naravno zasto bi gubili potencijalnu musteriju.. drugi nacin za nabavku tog koda je direktno iz nokie, barem u mom slucaju, za druge brendove ne znam i takodjer se placa odredena svota, mislim da je cca 10e. 

i ako nekome pomogne, telefoni sa tom sl3 (mislim da to vrijedi samo za nokie) zastitom se samo tako i otkljucavaju (bar za sada koliko sam ja shvatio) i vrlo je lako, postupak je da se samo ukuca taj kod - nekako ovako izgleda *#pw+taj kod+1# i stvar je rjesena..

nikakvi kalkulatori ne pomazu i to ne pokusavajte jer nakon 3 ili 5 puta pogresno ukucanog koda telefon se mora nekako resetirati (ovaj dio ne znam kako ide).... 

uglavnom, moja nokia je otkljucana u roku keks... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 13:37 (skank666).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Memphis kaže...
skank666 kaže...

netko je napisao da t-shit nudi usluge dekodiranja mobitela sto je malcice netocno.. vip nudi po paprenoj cijeni a t-shit ne. imam problema s nokiom 5230 koju treba otkljucat a po netu sam citao da je to malo je8eno.. neke zastite i sta ti ga ja znam.. rijesenje koje sam nasao je da se kupi kod za otkljucavanje direktno iz nokie sto cu i uraditi ali preko jednog servisa. a zanimljiva je cinjenica da i operateri mogu dati te kodove (kad bi htjeli)... naisao sam i na info da je u belgiji zabranjeno zakljucavanje mobitela..

  t-com ne radi to iz usluge, već ti da NCK code ukoliko si uređaj kupio u t-mobile-u za punu cijenu onda možeš zatražit da ti otključaju telefon, naravno moraš predočit račun na kojem se vidi da telefon nisi kupio po povlaštenoj cijeni!

ako je to istina, ja bih te stvarno molio za neki isječak iz narodnih novina ili bilo kojih spisa zakona (ne sumnjam u to što kažeš, dapače uzeo zdravo az gotovo, ali svi znamo kako rade firme danas, ono, Ma gdje ste to čuli da mi moramo dati ?? Nemoramo mi ništa...a kada citiraš pravila, onda moraju, hehe, isto kao što imaš pravo zatražiti novo pivo ako konobar neotvori predtobom bocu Smijeh )

Dont bug me!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Može mi itko reći gdje mogu otključati HTC Desire? Frend namjerava kupiti Desire, no sve što vidi po oglasima je šugavi VIP.

14 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Lijep pozdrav, evo ako ima koji stručnjak , da mi kaze... Zanima me ovo dekodiranje pomoću kodova, točnije HTC Wildfire ... da li se takvim dekodiranjem gubi garancija?? ili ne ??? i da li je rizično... hvala.

15 godina
odjavljen
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
goranbm kaže...

Lijep pozdrav, evo ako ima koji stručnjak , da mi kaze... Zanima me ovo dekodiranje pomoću kodova, točnije HTC Wildfire ... da li se takvim dekodiranjem gubi garancija?? ili ne ??? i da li je rizično... hvala.

ne, ne gubi se garancija (ali nisam 100% siguran)! rizicno nije nikako... jedino ako koji put vise ukucas pogresan kod ali onda ti samo onemoguc daljnje ukucavanje koda pa onda i za to moras naci poseban kod. uglavnom nista sta se ne moze rjesiti doslovno u 5 min ako znas sto radis (ili serviser)

 

@4bastard - malo potrazi po oglasima... taj ce biti malo skuplji za otkljucavanje

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 13:18 (skank666).
14 godina
offline
RE: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Da li netko zna, gdje se mogu vidjeti cijene koje vip uzima za otključavanje mobitela????

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice