CPU hladnjaci i ventilatori P&O izdvojena tema

poruka: 4.411
|
čitano: 991.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hladnjak za OC i7-ice, Hladnjak za OC i5-ice, Koji CPU cooler kupiti?
15 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Valentin17 kaže...
toxic kaže...

Pogledajte ovo čudo: Lepa NEOIllusion

Previše lampica za moj ukus.

 offtopic no imaju li neki ventovi ili neka opcija da te boje rokaju na themu zvuka.

Npr ako igram neku pucacinu te kako bas roka da tako boje pulsiraju ak me kuzis?

13 godina
online
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
toxic kaže...

 offtopic no imaju li neki ventovi ili neka opcija da te boje rokaju na themu zvuka.

Npr ako igram neku pucacinu te kako bas roka da tako boje pulsiraju ak me kuzis?

Kužim što misliš, ali nisam to još vidio nigdje.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
8 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
toxic kaže...
Valentin17 kaže...
toxic kaže...

Pogledajte ovo čudo: Lepa NEOIllusion

Previše lampica za moj ukus.

 offtopic no imaju li neki ventovi ili neka opcija da te boje rokaju na themu zvuka.

Npr ako igram neku pucacinu te kako bas roka da tako boje pulsiraju ak me kuzis?

 To je postalo in na maticnim plocama, cak sam vidio da i Thermaltake ima tu opciju na najnovijem napajanju pa moze namjestat vent na taj nacin da pulsira.

 

Evo, ovi ventovi imaju tu opciju kroz software, 

 pogledaj od 1:20 minute 

11 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Fractal Kelvin t12 ili corsair h55 oba su u hg spotu snizena 50 posto oba ispod 400kn

razorblade
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Jel se isplati kupit t12 fractal ili koje da uzmem...? Kakva su vodena od arctica? Vidim imaju 6 godina gare

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Trebam preporuku za neki čim tiši AM3 hladnjak. Imam jedan stariji PC koji mislim prenamjeniti u NAS/Plex server, samo je trenutno dovoljno glasan da ga čujem i iz susjedne prostorije. Unutra je neki Athlon II x4, mislim da 635, ne grije se i neće biti pod velikim opterećenjem pa perforamse gotovo da i nisu bitne. I naravno, čim jeftinije, ne mislim staviti hladnjak od 600kn u PC koji cijeli toliko vrijedi.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
power_user kaže...

Trebam preporuku za neki čim tiši AM3 hladnjak.

LC CC 95 će biti dovoljan, cca. 100 kn. A ako imaš novaca, uzmi model sa 120 mm ventilatorom, LC CC 120.

Obavezno preko ploče smanji okretaje tako da dobiješ prihvatljive temperature.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
13 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Pozdrav!

Može preporuka hladnjaka za Phenom II X6 AM3 do nekih 150kn novi/polovni ili do 200kn iz Linksa (mogu osobno pokupiti).
https://www.links.hr/hr/aktivni-hladnjaci-050903

Bitno da mi spusti temperatura i da malo utiša. Jer ovaj stock je za qrac. Overclock mi nije nešto pretjerano bitan. Možda neki blagi.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
dv14 kaže...

Pozdrav!

Može preporuka hladnjaka za Phenom II X6 AM3 do nekih 150kn novi/polovni ili do 200kn iz Linksa (mogu osobno pokupiti).
https://www.links.hr/hr/aktivni-hladnjaci-050903

Bitno da mi spusti temperatura i da malo utiša. Jer ovaj stock je za qrac. Overclock mi nije nešto pretjerano bitan. Možda neki blagi.

 LC-95 ili LC-120

eskeiouarvikei
13 godina
online
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
dv14 kaže...

Za 200 kn imaš u Linksu LC CC 120, uzmeš novi i miran si u slučaju nadogradnje.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
6 godina
neaktivan
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

neki dobar hladnjak za fx 6300? a da nije bas extremno skup

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Lc 95 ili lc 120...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
mariolla79 kaže...

Jel se isplati kupit t12 fractal ili koje da uzmem...? Kakva su vodena od arctica? Vidim imaju 6 godina gare

  Imam Arctic Cooling Liquid Freezer 120 i zadovoljan sam. Dobio sam ono što sam tražio a to su dobre performanse i tišnu tako da mogu preporučiti. Imao NH-D15 ali sam prodao jer imam sad budget ploču pa da ju Noctua ne pokida. Inače, naravno Noctua je vrh zraka .

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 9:24 (itomic009).
12 godina
protjeran
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

jesi gdje stavljao kakve informacije kak radi, temp, buka i to? ja bi mozda izbacio svoju d14 u ponovno ubacio neko vodeno?!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 1:05 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

 Ma nisam jer sam taman na knap bio to sve skupa mjenjao, dan prije nego sam išao na more . Uglavnom, ja sam zadovoljan jer sam dobio što sam htjeo a to je vodeno kojem ne čujem pumpu a niti dva ta venta. Kod ovog je dobro što je u pitanju debeli radijator od 49mm tako da u paru s dva venta ne moraš ih vrtiti na visokim okretajima da hladi ok. Što se tiče performansi, koliko sam vidio otprilike je negdje to al pari sa Noctuom. No meni ni nije cilj zamjene bio bolje performanse nego da rasteretim ploču. Arctic je po mom mišljenju (a i po netu) sad iz prve ruke best buy (kako ovaj tako i 240mm model) jer dobiješ dobro vodeno po dobroj cijeni s 6 godina gare. Mislim, daju ti za 700kn 240mm radijator deblji od konkurencije i sa 4 venta !!

12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Super, nisam uopce skuzio da mu je radijator od skoro 5cm! Perfomanse bi trebale biti sigurno bolje na max rpm-u nego s noctuom? Lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Stjepanj kaže...
Super, nisam uopce skuzio da mu je radijator od skoro 5cm! Perfomanse bi trebale biti sigurno bolje na max rpm-u nego s noctuom? Lp

 Kako sam čitao u jednom od prošlih BUG-ova di je bilo testiranje vodenih bolji je i od večine 240 rješenja

ništa mi se neda
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Jel to znaci da moja noktua ide na bubanj?😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Stjepanj kaže...
Jel to znaci da moja noktua ide na bubanj?😎lp

 Možda i ide tko će znat

ništa mi se neda
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Stjepanj kaže...
Super, nisam uopce skuzio da mu je radijator od skoro 5cm! Perfomanse bi trebale biti sigurno bolje na max rpm-u nego s noctuom? Lp

 

nicky.sl kaže...
Stjepanj kaže...
Super, nisam uopce skuzio da mu je radijator od skoro 5cm! Perfomanse bi trebale biti sigurno bolje na max rpm-u nego s noctuom? Lp

 Kako sam čitao u jednom od prošlih BUG-ova di je bilo testiranje vodenih bolji je i od večine 240 rješenja

 Mislim da nicky.sl misli na 240 liquid freezer, 120 je isto odlican, al kolko sam gledao malo je slabiji od noctue.

10 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
war3_tft kaže...

 Mislim da nicky.sl misli na 240 liquid freezer, 120 je isto odlican, al kolko sam gledao malo je slabiji od noctue.

 Mislio sam na liquid freezer 120 i gvorim da se pokazao boljim od vodenih hlađenja od 240mm drugih proizvođača

ništa mi se neda
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
nicky.sl kaže...
war3_tft kaže...

 Mislim da nicky.sl misli na 240 liquid freezer, 120 je isto odlican, al kolko sam gledao malo je slabiji od noctue.

 Mislio sam na liquid freezer 120 i gvorim da se pokazao boljim od vodenih hlađenja od 240mm drugih proizvođača

 Pa to je odlicno onda, ja sam trazio recenziju za tu 120-ku i ono sto sam uspio naci je da je malo slabija od noctue.

10 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
war3_tft kaže...
nicky.sl kaže...
war3_tft kaže...

 Mislim da nicky.sl misli na 240 liquid freezer, 120 je isto odlican, al kolko sam gledao malo je slabiji od noctue.

 Mislio sam na liquid freezer 120 i gvorim da se pokazao boljim od vodenih hlađenja od 240mm drugih proizvođača

 Pa to je odlicno onda, ja sam trazio recenziju za tu 120-ku i ono sto sam uspio naci je da je malo slabija od noctue.

 Evo ti na slikama rezultati testiranja

ništa mi se neda
13 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

 Jel im taj i7 delidan ??

10 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
itomic009 kaže...

 Jel im taj i7 delidan ??

 Moja kristalna kugla kaže da nije al svejedno bilo bi bolje njih upitat 

ništa mi se neda
13 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

 Hahah, pa možda piše pa pitam jer su im nešto jako dobre temperature s obzirom na napone koje tamo navode. Doduše, kod mene je sada oko 30C pa je teško vući paralele ali svejedno :). 

12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Jbte taj ac freezer 120 ubija...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
itomic009 kaže...

 Hahah, pa možda piše pa pitam jer su im nešto jako dobre temperature s obzirom na napone koje tamo navode. Doduše, kod mene je sada oko 30C pa je teško vući paralele ali svejedno :). 

 Ma šalim se ja jebga danas mi je takav dan. Nisan iša za tim jel delidan ili nije ali pretpostavljam da nije. 

Doduše uvjerio sam se da ima dosta razlike od primjerka do primjerka.

ništa mi se neda
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 12:24 (nicky.sl).
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Itomic, mislis na 6700k?
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

 Pa da, na taj njihov testni jer je moj malo "vrući" od njihovog ili je delidan :).

 

P.S. I moj je u prosjeku na super temperaturama ali u stres testu ima spike-ove što je valjda normalno za Intel smeće koje trpaju pod IHS. Ne treba mi ali sve me više svrbi da idem delidat pa da me ne sekira to više .

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 12:49 (itomic009).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hladnjak za OC i7-ice, Hladnjak za OC i5-ice, Koji CPU cooler kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice