Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.723.666
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
11 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Onda jedino repozitoriji addonova te instalacija kroz njih (to je inače defaultni način)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Postoji addon gdi mogu pronaci 4K stream?
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Da pyramid ima 4k filmove

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Stagod da sam otvarao pred par tjedana je player redovno prepoznavao kao 1080. Ne mogu probati trenutno, kod frendice na 4k telki sam probavao koju nemam doma.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Kako staviti kodi 17 na box na kojem je android 4.4
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hrcak24 kaže...
Kako staviti kodi 17 na box na kojem je android 4.4

 Downloadaj .apk i odi u download folder, pokreni instalaciju i instaliraj.

32 bit https://www.apkmirror.com/apk/xbmc-foundation/kodi/kodi-17-4-release/kodi-17-4-android-apk-download/

64 bit https://www.apkmirror.com/apk/xbmc-foundation/kodi/kodi-17-4-release/kodi-17-4-3-android-apk-download/

11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

jel vam radi qusar? trenutno mi se non stop ruši pri pokretanju

edit: proradia nakon reseta računala

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 13:00 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Javlja mi da su greske na sustavu, a na stranici pise da je potrebno imati lolipop 5.0 ili 5.1, neki hint?
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Da pyramid ima 4k filmove

 Ima li jos koji addon 4k?

TrustNo1
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Meni se quasar ruši na androidu.
Napravio sam update sa 17.3 na 17.4 i eto problema

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 20:49 (tintin).
9 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

Turks addon, sta se desava, ne radi skoro nista ?? Adryan list za sport moze proci, pogotovo od kada je Zem addon u buli

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ekipa..dajte mi recite jel se može ubacit Uploaded.net u Kodi kad mi pretražuje filmove ili serije..?

Tipa onog Real debrid. Imam premium account na Uploaded pa rekoh da ga iskoristim kad već plaćam :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

Ekipa..dajte mi recite jel se može ubacit Uploaded.net u Kodi kad mi pretražuje filmove ili serije..?

Tipa onog Real debrid. Imam premium account na Uploaded pa rekoh da ga iskoristim kad već plaćam :)

 Real-debrid sadrži uploaded.net

Ti si to krivo shvatio, real-debrid i slični servisi pretražuju puno takvih servisa, ne jedan određen. Recimo ove podržava real-debrid

 E sad, postoji li addon samo za uploaded, nisam siguran, vjerojatno ne

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 21:20 (Ramo).
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

Ekipa..dajte mi recite jel se može ubacit Uploaded.net u Kodi kad mi pretražuje filmove ili serije..?

Tipa onog Real debrid. Imam premium account na Uploaded pa rekoh da ga iskoristim kad već plaćam :)

 Kad udes u url resolver addon, imas accounts i pogledaj jel ima uploaded account da se logiras, ako nema jbg

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Rade li vam GVIDEO 720p streamovi u Covenantu?

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

E hvala puno. Kupio bi onda premium account od Real debrida. Imam samo još dva pitanja..

 

1. pitanje: Jel moguće skidat filmove/serije na Real debridu preko linkova od Uploaded i sličnih i kako to u principu funkcionira..?

2. pitanje: Jel moguće s još jednom IP adresom dijeliti jedan account od Real debrida..?

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 10:23 (Johntra).
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

E hvala puno. Kupio bi onda premium account od Real debrida. Imam samo još dva pitanja..

 

1. pitanje: Jel moguće skidat filmove/serije na Real debridu preko linkova od Uploaded i sličnih i kako to u principu funkcionira..?

2. pitanje: Jel moguće s još jednom IP adresom dijeliti jedan account od Real debrida..?

 

Hvala

 1. Moguće je, samo na real-debrid stranicu kopiraš link i to je to.

2. Pretpostavljam da misliš istovremeno? Ja sam koristio na poslu i kući, i nisam imao problema

16 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

E hvala puno. Kupio bi onda premium account od Real debrida. Imam samo još dva pitanja..

 

1. pitanje: Jel moguće skidat filmove/serije na Real debridu preko linkova od Uploaded i sličnih i kako to u principu funkcionira..?

2. pitanje: Jel moguće s još jednom IP adresom dijeliti jedan account od Real debrida..?

 

Hvala

 Imam Uploaded vec sto godina i vidim da se smanjuje volumen linkova istog. Uzel sa real-debrid za probu prije deset dana i radi dosta dobro. Jedan i drugi servis koristim zajedno sa jdownloaderom.

6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Uzeo ja premium. Sad vjerujem da će onaj Real Debrid u Kodiju automatski skužit da sam premiuim

Isprobao sam jučer jedan film i ok je funkcioniralo. Prije mi je znao zaštekat film ili serija, sad koliko sam uspio vidjet radi probe nije ništa štekalo..

Imam odličnu brzinu downloada i uploada..(120Mbps/15Mbps), tako da me čak i malo čudi koliko se sporo miče ona traka downloadanja filma u kodi playeru..stalno imam feeling da će zaštekat

 

I da..mislio sam podijelit account s jednim kolegom koji je otišao u penziju a totalni je freak za te stvari  pa rekoh da ga malo razveselim.

I da..vjerojatno bi se ponekad dogodilo da koristimo real debrid u isto vrijeme  

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

Uzeo ja premium. Sad vjerujem da će onaj Real Debrid u Kodiju automatski skužit da sam premiuim

Isprobao sam jučer jedan film i ok je funkcioniralo. Prije mi je znao zaštekat film ili serija, sad koliko sam uspio vidjet radi probe nije ništa štekalo..

Imam odličnu brzinu downloada i uploada..(120Mbps/15Mbps), tako da me čak i malo čudi koliko se sporo miče ona traka downloadanja filma u kodi playeru..stalno imam feeling da će zaštekat

 

I da..mislio sam podijelit account s jednim kolegom koji je otišao u penziju a totalni je freak za te stvari  pa rekoh da ga malo razveselim.

I da..vjerojatno bi se ponekad dogodilo da koristimo real debrid u isto vrijeme  

 To sa trakom meni se nikad ne mice, nema uopce bijelog a imam 220/120 mbps, al radi bez stekanja, tak da te nema šta brinut ta traka :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Onda ok. A ti imaš premium account od Real Debrida ili..?

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

Imam odličnu brzinu downloada i uploada..(120Mbps/15Mbps), tako da me čak i malo čudi koliko se sporo miče ona traka downloadanja filma u kodi playeru..stalno imam feeling da će zaštekat

Ako baš želiš da ti se ta "traka" poveća (mada nema nikakve potrebe za tim ako ti streamovi ne zastajkuju), povećaj cache: http://kodi.wiki/view/HOW-TO%3AModify_the_video_cache

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

Uzeo ja premium. Sad vjerujem da će onaj Real Debrid u Kodiju automatski skužit da sam premiuim

Isprobao sam jučer jedan film i ok je funkcioniralo. Prije mi je znao zaštekat film ili serija, sad koliko sam uspio vidjet radi probe nije ništa štekalo..

Imam odličnu brzinu downloada i uploada..(120Mbps/15Mbps), tako da me čak i malo čudi koliko se sporo miče ona traka downloadanja filma u kodi playeru..stalno imam feeling da će zaštekat

 

I da..mislio sam podijelit account s jednim kolegom koji je otišao u penziju a totalni je freak za te stvari  pa rekoh da ga malo razveselim.

I da..vjerojatno bi se ponekad dogodilo da koristimo real debrid u isto vrijeme  

 Ako nisi cashe povecao nece se ni micat vise od toliko pa i da pauzu stisnes tako da i s tom brzinom te nekad moze zezat ili stekat ako je link malo losiji

Lol nisam ni vidi da je Kipo vec odgovorio.U svakom slucaju to je to :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 19:20 (Blade Runner31).
8 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dakle kad pustim seriju/film na kodiju, slika mi ne ide fluidno, odnosno malo usporava pa ide normalno, pa usporava pa ide normalno...

 

 

Nije to ništa strašno, gledljivo je, međutim ako se može poboljšati zašto ne.

 

Veza mi je dobra i imam krypton 17.3

 

 

 

Da li zna netko neku caku ili se to ne može riješiti?

 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
punta arenas kaže...

Dakle kad pustim seriju/film na kodiju, slika mi ne ide fluidno, odnosno malo usporava pa ide normalno, pa usporava pa ide normalno...

 

Nije to ništa strašno, gledljivo je, međutim ako se može poboljšati zašto ne.

 

Veza mi je dobra i imam krypton 17.3

 

Da li zna netko neku caku ili se to ne može riješiti?

 

Hvala

 Preko čega gledaš? Komp? Android box? Probaj u postavkama ugasiti/upaliti hardversku akceleraciju ovisno jel ti već upaljena/ugašena.

Kodi 17.4 je zadnji.

BF Nick: Xtreme_Switch
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pardon, imam 17.4. Da, imam android tv box, probat ću s tim

 

 

Hvala

14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ne pratim dugo Kodi scenu... Ima li neki plugin koji omogucava pouzdano pracenje hrvatskih kanala?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dans kaže...

Ne pratim dugo Kodi scenu... Ima li neki plugin koji omogucava pouzdano pracenje hrvatskih kanala?

 Ima adon ali nije besplatno pouzdano pratit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 21:30 (NEW_MAN).
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Zanima me imali tko problema sa titlovima preko titlovi.com. Jednostavno u zadnjih par dana ne radi, pretražuje titl i ostavi samo poruku nema titlova, isto piše i za one koje znam da ima i radili su.

These Days
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

i mene zanima ,koristim osijek budil zadnji (mosqito) 

Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice