Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 706.703
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ja bio neki dan isprobo sve modele i nisu mi baš nešt.

Ta koju ti gledaš mi je previše "krpasta" i plastična. Isprobo sam i druge neke stolice po 1200kn, nisu loše, al za tu lovu se mogu nać i bolje.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Imaju lijepe popuste na gold stolice u Jysku i dvoumio sam se između TrigeGadbjerg-a ali nakon pročitane nekolicine komentara mislim da odustajem.

Ima li što do 1000 kn a da ova ''koža'' ne popuca i da nemaš osjećaj da sjediš na dasci nakon godinu dvije korištenja?

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Išao sam danas do Jyska i isprobao sve kaj su tamo nudili i na kraju uzeo zadnjeg Gadbjerga na akciji za 650 kn jer dojma sam da se za tu lovu najviše isplati. Najviše me uz udobnost privuklo što su nasloni za ruke kao i postolje za kotače metalni i kad se to sve prišrafi praktički sam siguran da će to dosta dugo držati, nisam ni nešto težak, 80 kg. Zadnjih 5 godina sam imao stolicu iz Lesnine, platio ju onda za negdje istu lovu a cijela plastična bila praktički. Još je živa, samo se ona umjetna koža poderala jako i nasloni se rasklimali. Jedinu manu koju bi dao Gadbjergu a to me baš previše ne smeta al nekome bi, što su nasloni za ruke niski i nisu podesivi pa ako netko razmišlja uzeti nek radije prije isproba.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 16:42 (vrinho).
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

pozdrav dali itko ima ili je probao u jysku ovu stolicu? kupujem nesto vise stvari u jysku za sobu pa sam mislio upiknuti i tu stolicu ako je ok

15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Gore post na vrhu ove stranice ti je moj opis kad sam ju isprobo.

Sad vidim da na tom tvom link je nazad na 1500kn. Ja je nebi kupio ni po onoj sniženoj cijeni. Al eto kad već ideš tamo odi sam pa ju isprobam, meni se nije svidjela, pogotovo za tu cijenu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
AmonZero kaže...

Gore post na vrhu ove stranice ti je moj opis kad sam ju isprobo.

Sad vidim da na tom tvom link je nazad na 1500kn. Ja je nebi kupio ni po onoj sniženoj cijeni. Al eto kad već ideš tamo odi sam pa ju isprobam, meni se nije svidjela, pogotovo za tu cijenu.

 budem je isprobao,koliko je bila na snizenju?

15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

1000 ak se ne varam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

isprobao stolicu ne vrijedi ni 1000 kn,materijal izgleda los i jeftin..

10 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Bok, jel imao ko možda iskustva s UVI stolicama konkretno UVI storm blue, sad su na infogameru po 930kn pa me zaima jel se isplati?

12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Možda malo off topic, al dali ovi vijci izgledaju ispravno (dobio ih uz E blue gaming stolicu) : https://imgur.com/a/Q8dg1 ?

 

gornji metalni dio nije spojen, napuknut je.

 

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
AngryBird kaže...

Možda malo off topic, al dali ovi vijci izgledaju ispravno (dobio ih uz E blue gaming stolicu) : https://imgur.com/a/Q8dg1 ?

gornji metalni dio nije spojen, napuknut je.

 Yes, sve OK. To je "opruga" koja ti pruža dodatni otpor kad je sve zategnuto.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...
AngryBird kaže...

Možda malo off topic, al dali ovi vijci izgledaju ispravno (dobio ih uz E blue gaming stolicu) : https://imgur.com/a/Q8dg1 ?

gornji metalni dio nije spojen, napuknut je.

 Yes, sve OK. To je "opruga" koja ti pruža dodatni otpor kad je sve zategnuto.

 Tnx na odgovoru, ja već brio da je to neš neispravno jer nije spojen taj prsten. jesam seljo 

13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav.

 

Kupujem stolac za komp (ponovo). Ne zanimaju me previse yisk lesnina i ostalo smece koje sam kupovao proteklih 10-15godina. Svaki stolac koji sam do sad kupio do 1000kn je katastrofa. Traje jedva, ali jedva dvije godine.

 

Gledam po netu testove ovih gaming stolca i 90% je placeni test, tj. kad youtuber/reviewer dobije stolac pa onda radi test, tako da tome ne vjerujem. I eto, zadnja nada je forum :).

 

Dakle, najjednostavnija solucija je da uzmem tt esport GT Comfort 500 (2300kn)u Linksa, druga opcija da kupim Maxnomic Dominatora(334E) online.

 

Molim mišljenje gospode koji imaju te ili slične stolice ili neki prijedlog u sličnom cijenovnom rangu.

 

 

Stolica da mi traje barem 4-5-6 godina?!?! Da li je to moguće!?

10 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
DankoH kaže...

Pozdrav.

 

Kupujem stolac za komp (ponovo). Ne zanimaju me previse yisk lesnina i ostalo smece koje sam kupovao proteklih 10-15godina. Svaki stolac koji sam do sad kupio do 1000kn je katastrofa. Traje jedva, ali jedva dvije godine.

 

Gledam po netu testove ovih gaming stolca i 90% je placeni test, tj. kad youtuber/reviewer dobije stolac pa onda radi test, tako da tome ne vjerujem. I eto, zadnja nada je forum :).

 

Dakle, najjednostavnija solucija je da uzmem tt esport GT Comfort 500 (2300kn)u Linksa, druga opcija da kupim Maxnomic Dominatora(334E) online.

 

Molim mišljenje gospode koji imaju te ili slične stolice ili neki prijedlog u sličnom cijenovnom rangu.

 

 

Stolica da mi traje barem 4-5-6 godina?!?! Da li je to moguće!?

 Evo.Ja sam sebi isto nabavio ali polovnu iz njemacke,stolica je cudo.E sad imas vise tih modela,kod mene je iron model i zadovoljan sam.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ako hoćeš gamerske stolice (gamerske po agresivnom dizajnu) odvoji najmanje 2000kn. Ako hoćeš best buy - Ikea Markus od 1000kn (umjetna koža je 100kn skuplja)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 8:34 (Paolo Maldini).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
hrka11 kaže...
DankoH kaže...

Pozdrav.

 

Kupujem stolac za komp (ponovo). Ne zanimaju me previse yisk lesnina i ostalo smece koje sam kupovao proteklih 10-15godina. Svaki stolac koji sam do sad kupio do 1000kn je katastrofa. Traje jedva, ali jedva dvije godine.

 

Gledam po netu testove ovih gaming stolca i 90% je placeni test, tj. kad youtuber/reviewer dobije stolac pa onda radi test, tako da tome ne vjerujem. I eto, zadnja nada je forum :).

 

Dakle, najjednostavnija solucija je da uzmem tt esport GT Comfort 500 (2300kn)u Linksa, druga opcija da kupim Maxnomic Dominatora(334E) online.

 

Molim mišljenje gospode koji imaju te ili slične stolice ili neki prijedlog u sličnom cijenovnom rangu.

 

 

Stolica da mi traje barem 4-5-6 godina?!?! Da li je to moguće!?

 Evo.Ja sam sebi isto nabavio ali polovnu iz njemacke,stolica je cudo.E sad imas vise tih modela,kod mene je iron model i zadovoljan sam.

 E da DxRacera sam zaboravio... Ok, znaci zadovoljan si Ironom. Tnx na info

10 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
DankoH kaže...

 E da DxRacera sam zaboravio... Ok, znaci zadovoljan si Ironom. Tnx na info

Ja jesam,nakon sidenja vise godina na pizdarijama od stolica,a svaka je placana isto kao i ti do 1000kn kontas jeftinije ces proc,kad kita...sjebe se nakon god dana.

Nakon posla di je stolica pizdarija,dodjem kuci to je neusporedivo,malo mi je neobicno u pocetku bilo za sidit jer je ergonomski oblikovana ali nakon duzeg sidenja ne otrne nista,ne boli nista...meni je top stolica.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 8:56 (hrka11).
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam isto jako zadovoljan DXRacerom (Racing Pro model), so far so good. Ali imam ga tek 8 mjeseci, vidjet cemo jos kolko ce trajat. Mogao se taj model nabavit za 1900 kn sa sluzbene EU stranice za black friday (25% popust je bio), pod normalno je oko 2800.

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Minneyar kaže...

Ja sam isto jako zadovoljan DXRacerom (Racing Pro model), so far so good. Ali imam ga tek 8 mjeseci, vidjet cemo jos kolko ce trajat. Mogao se taj model nabavit za 1900 kn sa sluzbene EU stranice za black friday (25% popust je bio), pod normalno je oko 2800.

 sorry, ali moram: 2800 * 0.25 = 700,  2800 - 700 = 2100.

Sad malo on topic, sjedim na Markusu iz ikee 10 mjeseci na poslu, imam 105 kg i jeben mi je

 

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ako koga zanima,prodajem AKracing 7012 stolicu. Stara 3-4 dana.

Imate na njuškalu broj i slike,da ne stavljam link (ne znam je li se protivi pravilima) pa potražite.

Možete me i ovdje kontaktirati.

 

http://akracingeurope.eu/product/ak-k7012-bb/

 

Za cijenu se možemo još dogovoriti.

15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav,

sta mislite o ovoj stolici Gaming stolica SPEEDLINK Looter, crno-bijela

 

da li netko ima nekih iskustva mozda?

 

ili cak mozda ipak ova Uredska stolica AGGESTRUP siva/crna

 

vjerojatno budem i sam prosetao pa isprobao da vidim kako "sjede" ali opet me zanimaju iskusta,tko ih mozda koristi

 

thx

8 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Nemoj kupovati no-name stolice bez ikakvih recenzija jer je i 100 kuna puno da baciš u vjetar a taman da je i isprobaš opet ne znaš kako će se ponašati kroz par mjeseci. Ja sam se nagledao i naisprobavao kojekavog smeća a neke od tih stolica su bile užasno skupe a opet šrot. Rađe uzmi rabljenog DX-a ili Ikeinog Markusa nego da ti se stolac za 3 mjeseca rasklima i počne škripati.

14 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Koja stolica iz Jyska valja iz iskustva? Onaj IKEA Markus mi nije nešto udoban

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
crazy_luđak kaže...

Koja stolica iz Jyska valja iz iskustva? Onaj IKEA Markus mi nije nešto udoban

 Na ovoj temi sam vidio loša i dobra iskustva, često i na istom modelu. Tak da ovisi kak te zapadne. Sama izrada mi se ne čini vrhunska.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

https://megastore.hr/kategorija-proizvoda/it/periferija/stolica/

 

Valja koja od ovih od 1k do 2k? Ili se to ne isplati sve.

 

Djeluje mi ko da je nemoguće pronaći dobro izdržljivu stolicu, a sve stolice općenito skupe do jaja. Ono ko da ih od zlata rade. Znam da one 100-200 traju duže od onih 500-100kn. Ne znam kako je iznad 1000kn.

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Baš sad i ja to gledam , isključivo zbog popusta s unesenim kodom: H18GOL

 

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Uzeo gtomegu prije 2 tjedna, pa cu vidjeti za nekih 6mj ak bude sve ok. Prema ovim stolicama iz hangara, jyska, elipsa i slicnih izgleda puno vece i kvalitetnije, a cijenom su tu negdje. Noge su od aluminija, naslonjaci za ruke su od nekakve kao gume koja nije tvrda i mogu se podesiti u svim smjerovima(lijevo-desno, naprijed-nazad,nakoso). Jedini mnus za fabric je sto se lako zaprlja, ali mislim da se cijela stolica moze oprati.

11 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kakve su ove Arrozi stolice, konkretno ova?

 

https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-arozzi-milano-crni-430600051

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam si uzeo E-Blue EEC303 Cobra da probam te gaming stolice, ali mislim da mi nije dovoljno visoka. Vidim da su sve te E-Blue istih veličina.

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima li tko info o ovim stolicama, na internetu ih hvale, relativno nepoznata svedska firma, al bi trebala parirat dx raceru.

 

https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-arozzi-vernazza-crna-430600061

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 12:47 (Djozaa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice