Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.061.604
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Vjerovatno možeš po imenu antene (a specifikacije su tu obimne) a po izgledu je LPDA u plastičnom kućištu (služi kao jedro za vjetar)...uz paprenu cijenu....

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav!

 

Ako netko prodaje ruter od Tele2 nek mi se javi ;)

 

Inače, u tele2 pretplati na mobitelu bezbroj gb sam  od početka i jako zadovoljan, brzina uvijek od 50 do 110 mbit za download i od 20 do 60 za upload, što je jako čudo za Rijeku :)

 

 

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jole-Ri kaže...

Pozdrav!

 

Ako netko prodaje ruter od Tele2 nek mi se javi ;)

 

Inače, u tele2 pretplati na mobitelu bezbroj gb sam  od početka i jako zadovoljan, brzina uvijek od 50 do 110 mbit za download i od 20 do 60 za upload, što je jako čudo za Rijeku :)

 

 

 Dobar si ovo je max što je povučem u centru

http://beta.speedtest.net/result/6823747892.png

9 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Bok,

 

Imam problem, susjed je prešo sa kabla na homebox a pošto se ja spajam na njegov wifi odmah sam osjetio pad u preformansama. Brzina je 0.07/0.20. Što mi je malo i čudno da je up veči. Ta brzina nije ni za surfat, stranice se otvaraju nakon pola minute. Prije, preko kabla, kad je bio T-com imao sam oko 10/2. 

 

Pitanje, jel bi se dalo nešto poduzet uvezi toga da povečam brzinu? Udaljen sam oko 10 metara od rutera, ali signal mi je na full, znači 5 crtica kako je bilo i prije.

 

Neda mi se uzimat svoj homebox ili pokučni kad za pola cijene mogu imat solidan internet.

 

Pitanje br.2: Dali je taj pokučni ili homebox dobar za streaming, jer najviše bi se koristio za filmove i serije??? Živim u malom selu koje je pokriveno tek 3g mrežom, znači ništa od 150Mbps. 

 

Negdje sam pročito da mobilni internet nije dobar za stremanje...?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dimax kaže...
Jole-Ri kaže...

Pozdrav!

 

Ako netko prodaje ruter od Tele2 nek mi se javi ;)

 

Inače, u tele2 pretplati na mobitelu bezbroj gb sam  od početka i jako zadovoljan, brzina uvijek od 50 do 110 mbit za download i od 20 do 60 za upload, što je jako čudo za Rijeku :)

 

 

 Dobar si ovo je max što je povučem u centru

http://beta.speedtest.net/result/6823747892.png

 

Ja imam sreće što nisam u centru grada, od centra sam 10 km i tu baš nema "gužve" na mreži i dobivam skoro pa max brzinu... nešto su radili na odašiljačima prije par tjedana i sad je super.

Samo Rijeka.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pozdrav svima, imam jedan problem pa se nadam da će netko od vas možda znati riješenje, tele2 neogranićeni internet, mob LG G6, na stotinjak metara do zgrade (stana koji je u prizemlju) imam 4G cca oko 20-25Mbita, pred ulazom (cca 2m) je 4G slab ali je 3G solidan (oko 5-6 Mbita) ulaskom u zgradu i stan nemam više ni GSMa, na balkonu jedva da ulovi 3g (prebacivanjem ručnog odabira tipa mreže), traženjem riješenja za svoj problem vidio sam da postoje tzv. boosteri, za GSM su oko 50€ a za 3g+4g oko 300€, ali nisam siguran kako to radi kod nas pa me zanima vaše mišljenje. Hvala
I noga u dupe je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nikolas0501 kaže...

Samo da javim, evo već 4. mjesec koristim internet, sa 15€ antenom sa ebay-a, 5/5 crtica stalno, njihov običan ruter huawei,

pre zadovoljan, nikad ne prelazim 1TB limit iako se jebački potrudim, tj sad više se ni trudit ne mogu jer su mi svi hdd-i popunjeni hah.

Kad najviše ljudi koristi internet ide najniže 80/40, a najviše preko noći: http://beta.speedtest.net/result/6820238365.png

 jel moze link na antenu?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jole-Ri kaže...
dimax kaže...
Jole-Ri kaže...

Pozdrav!

 

Ja imam sreće što nisam u centru grada, od centra sam 10 km i tu baš nema "gužve" na mreži i dobivam skoro pa max brzinu... nešto su radili na odašiljačima prije par tjedana i sad je super.

 Koji dio Viškovo ili ...

9 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav. Imam Tele2 pokucni internet. Brzina mi je do prije mjesec dana bila cijelo vrijeme oko 40/40.(Zivim u Zagrebu) Zadnjih mjesec dana mi je brzina 5/1. I varrira cijelo vrijeme ali uvijek ful nisko. Da li netko isto ima takvih problema? Sutra ih zovem, ako ne uspiju sredit, trazit cu raskid ugovora!

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da, dobit ćeš ekspresni raskid i još će oni tebi vratit sve pare.

Opterećenje bazne i ništa drugo. Je li to brzina na LAN ili WLAN?
6 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Sto bi bilo najbolje uzet za mobilni net? Ovaj, tele2? Triba mi usb stick koji bih placao bonovima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Mozes uzeti taj na Tele2 Bezbroj GB na bonove, ali znas da cijena nije onda 169kn vec 249kn.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Stvarno na ovom forumu ima ljudi koji lijece svoje komplekse. Zalosno...

Opterecenje onda traje vec mjesec dana cca. Sigurno necu placat 184 kune za brzinu 5 mbs!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Pa ima smisla, zato sto sve vise i vise ljudi uzima to...

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Flas1987 kaže...

Stvarno na ovom forumu ima ljudi koji lijece svoje komplekse. Zalosno...

Opterecenje onda traje vec mjesec dana cca. Sigurno necu placat 184 kune za brzinu 5 mbs!

 Evo ti rješenje. 99kn 54GB T-com

11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Kakva je to ponuda 99kn od tcoma?
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Bravo za brzinu, na koji nacin si to dobio preko cega.
6 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da li bi se taj usb stick putem kabla od punjaca da spojit i koristit na mobu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
kran kaže...
Bravo za brzinu, na koji nacin si to dobio preko cega.

 Najbolja Mobile Net 4 GB( Bez ugovorne obveze) + opcija 50GB za 0.0KN moze se aktivirati jednom mjesećno opcija

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-tarife/surfanje-uz-pretplatu

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/pretplatnici/tarifne-opcije/internet-50-gb?entityId=25gjJrq4_XsVdUApePOsOQoRGkf4mC0ulF0k3S0FVG41&category=internet&gapt=4-8192-1-1-0-0-0

Mjeec dana sad isprobavam i nikad brzina ispod 183Mbps, bilo koje doba dana ili noći. Uređaj je ZTE MF286 routerod tele2(privremeno na probi bratov) Inače koristim huawei e5186s-22a

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 17:38 (DDavorin).
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Sve rade da privuku ljude sa tele 2 ali nikako da ponude nesto kao tele 2. A vip je jos gori. Mislim realno s tih 54 GB se ne moze skinut ni gta v recimo.
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
A ako Tele2 ima tehničke mogućnosti ponuditi ovakav flat preko 4G, onda i HT ima, bez sumnje.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
robogo kaže...
A ako Tele2 ima tehničke mogućnosti ponuditi ovakav flat preko 4G, onda i HT ima, bez sumnje.

 je, a kome bi onda prodavali "žičane" priključke i fixni telefon

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
E baš to.
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ima i fixni telefon svoje mjesto pod suncem... 😊 Još ako je flat ( a je ) i ako nema naknade za uspostavu poziva ( a nema ) onda to i nije losa opcija za dom i obitelj....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Poz , imam pitanje . Prije mjesec i pol cimeri i ja uzeli smo Tele2 pokućni internet te pripadajući router Huawei B315s-22 WiFi CAT4 router. Problem je u tome što su obećavali 4G te smo očekivali da će brzina biti bar 4-5mbps download međutim 4G signal je samo dvije crtice dok je 3G full(međutim 2mb download je premala brzina za naše zahtjeve) ,a živimo u stanu 10min pješice od centra Rijeke . Zvali smo u Tele2 gdje bi rekli kako se možda radi o lošoj mikrolokaciji(???)  te da bi trebalo raditi pošti je centrala 200m od naše zgrade . Ugl. nismo dobili pametan odgovor od njih . Pošto vidim da na routeru imaju ulazi za antene,zanima me dali bi bolje hvatalo 4G kad bi kupili antenu ? Koje preporučujute ?

 

Lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Neograničeni internet u Tele2!

stigla antena i naravno da sam se zajebao što nisam išao detaljno istražiti. konektori ne odgovaraju

ruter ruter
 
antena antena
  sad sam malo bolje to sve proučio i ako sam dobro shvatio treba mi ovaj kabel da to pospajam ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 15:37 (darkborg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

mislim da ti treba  sma male i n male

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Zte mf286 signal tool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
kran kaže...
Bravo za brzinu, na koji nacin si to dobio preko cega.

 Najbolja Mobile Net 4 GB( Bez ugovorne obveze) + opcija 50GB za 0.0KN moze se aktivirati jednom mjesećno opcija

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-tarife/surfanje-uz-pretplatu

 

 Tih 50Gb za 0 kn je promotivna ponuda koja traje samo do 31.01.2018.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice