Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.351
|
čitano: 13.528.680
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Ovo što si snimio, pa vidiš skoro pola auta preko te živice, nije sad da je visoka metar i pol. 
Na stranu sad što je uopće glupo da tu postoji mogućnost skretanja. Ne znam što je gluplje na tom kvazi raskrižju, ostat u svojoj traci dok ne prođu ovi iz suprotne, ili stat na tramvajsku prugu. 

Što vidiš po npr mraku na istom tom mjestu?

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
TIR669 kaže...
RuskeGTT kaže...

danas prosao malo na SPL Island 2014 u Omislju...

(dodane dvije na koje sam naisao na fejsu)

 

Pas mater koliko kanti na jednom mjestu...

 

Neka se nitko ne uvrijedi, ali meni su ti meetovi kvazi-jurilica nešto najimbecilnije što postoji. Golfovi, stari Opeli, Renaulti, Honde, Fiati, od toga 80% na istu foru bez ukusa i mašte - zabijeno u pod sa 2-3'' većim felgama nego što pašu koje su obavezno ili crne ili u kontrast boji auta, spojleri i ljuta prednja svjetla su obavezno, dupli auspuh isto. Osim par izuzetaka, na takvim meetovima valja jedino ono što ima najmanje promjena u odnosu na stock.

 

Ovog instruktora što te namjerno uči krivo da bi te HAK mogao rušit, odnosno u slučaju onog dečka sa tramvajem, gdje te instruktor 35 sati nije upozorio da te radi toga može rušit, to neću uopće komentirati, očaj živi.

da se imalo kuzis u style evente, shvatio bi da za dobivati najbolje ocjene, MORAS imati na svakom dijelu karoserije, unutrasnjosti i interijera neku modifikaciju, inace dobivas nulu u tom segmentu...razmisljao sam ici na style (kad ofarbam auto), ali jednostavno ono sta bi ja napravio na autu nebi dobio ni 20-30% bodova...npr ako se sjecas one duje narancaste koja je dobila 50-100 pehara, bila je meni cisti neukus, plastike itd, ali po pravilima, vecina dijelova karoserije je imala modifikaciju...cesto pobjede plasticnjave jer imaju toga nakeljeno...a MENI je najljepsi tuning sljedece: felga, pod, lip napred i iza, nastavak jedan smisleni i to je to...tu i tamo bude ok staviti jos nesto...npr. ona omega crvena (koja je i dobila nagradu u nekoj kategoriji) mi je bila VRH...felga duboka celicna, pod (airride), volan, zuti farovi, urice digitalne od senatora i jos par sitnica...

ja sam odlucio za mene samo dB drag i race...style ne, dok ne dode kangoo

 

Eto vidiš, meni je ta Omega bila među najogavnijim slikama od onih tvojih što si stavio... Ali dobro, ukusi su različiti i ne vidim tu problema nikakvih. Ma dobro, nema uopće razloga za raspravu, ja jednostavno ne mogu programirat mozak da razumije takve meetove, i ulaganja novaca u modifikacije dobrim dijelom polu-bezvrijednih auta.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 

Evo srektanje iz Budakove u Hitrecovu.. nije moguće skrenuti bez da vozilo stane na tramvajskoj tračnici

 

 

Ma ne znam više, baš ću pitat par pitanja instruktora kad krenem opet sa vožnjom, križanje je besmisleno, btw: sad sam se sjetio, meni je instruktor hak-a rekao sad se vraćamo na poligon, ali me nije navodio, znači ja sam mogao produžit na Branimirovu i skrenut prvo dozvoljeno lijevo (čini mi se kod cro benz-ove benzinske, prijašnji omv) pa se vratit sa stražnje strane na poligon, hebemu, da sam barem znao unaprijed da će me srušit na tom križanju... {#}

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ovo mi je izašlo u prijedlozima na YT:

.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Ma ne znam više, baš ću pitat par pitanja instruktora kad krenem opet sa vožnjom, križanje je besmisleno,

besmisleno je, jer ako se zaustaviš prije skretanja zadržavaš promet iza sebe. Bilo kakvo zadržavanje prometa nije dozvoljeno

također ne smiješ zadržavati ni tramvaje i također ne smiješ oduzimati prednost vozilima iz suprotne trake

 

pa ti lijepo skreni bez da prekršiš propise....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 12:29 (Ziga).
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Bio u našoj meki:

 

Niti jedan dobar wroom wroom u F1 tunelu,duboko razočaran.

 

Vidio sam još mnogo mnogo auta,ali to se jednostavno ne stigne slikat.

Vidio sam i jedno Buggatia,ali u Niceu.Nije mi bas nesto.

Kolona na autocesti SPA-FR,zapeli na 4 sata Kolona na autocesti SPA-FR,zapeli na 4 sata
Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

pa ti lijepo skreni bez da prekršiš propise....

 

teško je uopće prođirati se kroz zg, bez da ne prekršiš povremeno koji propis, pa makar bio super iskusni profi vozač {#}..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

neko je spominjal da polaze u bjelom meganu? vidio sam ga danas na Bukovačkoj cesti ispod rebra. mislim da je pisalo AŠ as. megan zg 0008 nešto ak sam dobro zapamtil. oko 10.30

 

p.s. parkiram se maloprije u garažu i docekam me ovo na tabli {#}

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Paradox1 kaže...

Bio u našoj meki:

 

Niti jedan dobar wroom wroom u F1 tunelu,duboko razočaran.

 

Vidio sam još mnogo mnogo auta,ali to se jednostavno ne stigne slikat.

Vidio sam i jedno Buggatia,ali u Niceu.Nije mi bas nesto.

 

Jaguar F-type. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 18:36 (gamer34).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Paradox1 kaže...

Bio u našoj meki:

 

Niti jedan dobar wroom wroom u F1 tunelu,duboko razočaran.

 

Vidio sam još mnogo mnogo auta,ali to se jednostavno ne stigne slikat.

Vidio sam i jedno Buggatia,ali u Niceu.Nije mi bas nesto.

Žalim te što si bio po danu.
Mi smo bili negdje oko 22h i to je bio pravi show.
Evo samo dvije slike, ako uhvatim vremena stavit ću još. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

malo mu je čelava zadnja guma {#} someone has been nasty recently {#}

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

malo mu je čelava zadnja guma {#} someone has been nasty recently {#}

Gurnuo sam prst {#}

Skoro se ništa nije osjetilo. {#}

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

bome to je valjda 350 guma po sirini. valjda set kosta ko moj cijeli auto. {#}

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

malo mu je čelava zadnja guma {#} someone has been nasty recently {#}

Pa kad iz Britanije dođe normalno da mu se gume potroše zbog prespore vožnje {#}

 

Lord_Marko kaže...

bome to je valjda 350 guma po sirini. valjda set kosta ko moj cijeli auto. {#}

 

Prednje: 225/35x19 Michelin Pilot Sport 2

Zadnje: 335/30x20 Michelin Pilot Sport 2

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 10:03 (Ziga).
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Susjed je prije par mjeseci kupio novu škodu octaviu, i danas dolazi doma sa škoda zamjenskim vozilom {#}

Svi smo mi Mentalist.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Frend ima škodu superb sa preko 250 000 km bez da mu je išta otišlo.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pero Dinamit kaže...

Frend ima škodu superb sa preko 250 000 km bez da mu je išta otišlo.

Ja nisam bio kod doktora ne pamtim, a moj frend ide svako malo.... whats the point? {#}

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

Susjed je prije par mjeseci kupio novu škodu octaviu, i danas dolazi doma sa škoda zamjenskim vozilom {#}

Da se nije zapalila kao Porschei? {#} Ako si dobar s njim pitaj ga u čemu je problem, onako čisto informativno da znamo što je.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

Susjed je prije par mjeseci kupio novu škodu octaviu, i danas dolazi doma sa škoda zamjenskim vozilom {#}

{#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dombak1608 kaže...

 

Žalim te što si bio po danu.
Mi smo bili negdje oko 22h i to je bio pravi show.
Evo samo dvije slike, ako uhvatim vremena stavit ću još. 

 

Ne samo da nisam bio po danu,vec i u nedelju.{#}{#}{#}

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dobio sam kaznu za prekoracenje brzine.  500kn ak platim u roku 3 dana 250kn.  

Prekrsaj sam napravio 08.02.2014.  nakon 7 mjeseci je stigla kazna.

 

Naravno ja se ne sjecam nikakvog blica radara i to, ali sam isao pregledavati stare poruke iz tog vremena i sjetio sam se da sam tamo prolazio. ( prilaz baruna filipovica Zagreb ), vjerovatno sam lovio semafor i ubrzo na 70 dozvoljeno je 50 tamo mislim da nema znaka.

 

Kaznu sam platio, ali me zanima dal neko zna moze li se vidjeti slika radara negdje ? I mogu li saznati tocnu brzinu kojom su me slikali.

 

Sama kazna ce mi zapravo dobro doci iako sam mladi vozac malo sam se poceo preopusteno vozit pa cu sada biti oprezniji glede svega.  

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pero Dinamit kaže...

Frend ima škodu superb sa preko 250 000 km bez da mu je išta otišlo.

Sta podrazumijevas pod to "(n)išta"? Jel joj on sam bio vlasnik svih 250k km?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 21:58 (passat).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Da se nije zapalila kao Porschei? {#} Ako si dobar s njim pitaj ga u čemu je problem, onako čisto informativno da znamo što je.

 

Pa nismo baš u kontaktu, ali ako doznam napišem {#}

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
GRDI-146 kaže...

Dobio sam kaznu za prekoracenje brzine.  500kn ak platim u roku 3 dana 250kn.  

Prekrsaj sam napravio 08.02.2014.  nakon 7 mjeseci je stigla kazna.

 

Naravno ja se ne sjecam nikakvog blica radara i to, ali sam isao pregledavati stare poruke iz tog vremena i sjetio sam se da sam tamo prolazio. ( prilaz baruna filipovica Zagreb ), vjerovatno sam lovio semafor i ubrzo na 70 dozvoljeno je 50 tamo mislim da nema znaka.

 

Kaznu sam platio, ali me zanima dal neko zna moze li se vidjeti slika radara negdje ? I mogu li saznati tocnu brzinu kojom su me slikali.

 

Sama kazna ce mi zapravo dobro doci iako sam mladi vozac malo sam se poceo preopusteno vozit pa cu sada biti oprezniji glede svega.  

Na istoj lokaciji i mene skinulo početkom godine. Isto tako išao nekih 70-ak km/h u zoni 50. Kazna stigla nakon 5-6 mjeseci. Platio 250kn i bok. 

 

Inaće, "lovljenje" semafora na takvim lokacijama gdje se ubrzo nakon što se upali crveno jednima, pali zeleno drugima nije baš jako pametno. Vidio sam nemali broj nesreća baš zbog toga. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
Pero Dinamit kaže...

Frend ima škodu superb sa preko 250 000 km bez da mu je išta otišlo.

Ja nisam bio kod doktora ne pamtim, a moj frend ide svako malo.... whats the point? {#}

Koja je poanta tvog odgovora na moj post? Pa to pitaj jakova, ne mene.

passat kaže...

Sta podrazumijevas pod to "(n)išta"? Jel joj on sam bio vlasnik svih 250k km?

Nije bitno, samo hoću reći koja je poanta jakovog posta? To znači da su sve škode loše ili?

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Ne, ali čudno je za bilo koji novi auto da završi u servisu dok je nov.. Sumnjam da su mu dali zamjensko za redovni servis. Možda jedino ako se skuco negdje...

Svi smo mi Mentalist.
14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Mene svaki put pitaju dal trebam zamjensko kad dođem na servis, a sve skupa traje maksimalno 2-3 sata ako nije odmah na redu. Doduše mogao je možda ostaviti auto preko vikenda za servis, a za vikend ide na put pa će uzet. U tjednu uglavnom sve servise rješavaju unutar dana.

Moguće da se skucao, moguće da je neko njega skucao.

Moguće i da mu je kamen razbio šajbu pa se ne može vozit, mora čekat popravak.

A možda stvarno nije imao sreće pa mu je stvarno nešto otišlo. Niti prvi, niti zadnji, niti jedini slučaj.

 

Ovisi koliko je dana imao zamjensko, pa možeš eventualno nagađat, ili pitat pa znat točno.(pod uvjetom da će ti reći istinu)

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cesta Karlobag - Senj - SAVRŠENSTVO

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Mene svaki put pitaju dal trebam zamjensko kad dođem na servis, a sve skupa traje maksimalno 2-3 sata ako nije odmah na redu. Doduše mogao je možda ostaviti auto preko vikenda za servis, a za vikend ide na put pa će uzet. U tjednu uglavnom sve servise rješavaju unutar dana.

Moguće da se skucao, moguće da je neko njega skucao.

Moguće i da mu je kamen razbio šajbu pa se ne može vozit, mora čekat popravak.

A možda stvarno nije imao sreće pa mu je stvarno nešto otišlo. Niti prvi, niti zadnji, niti jedini slučaj.

 

Ovisi koliko je dana imao zamjensko, pa možeš eventualno nagađat, ili pitat pa znat točno.(pod uvjetom da će ti reći istinu)

 

Evo danas se vratio sa svojim autom.. Možda je bio redovni, iako mi je čudno da daju zamjensko za redovni al ajde :)

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
SHELBY_09 kaže...

Cesta Karlobag - Senj - SAVRŠENSTVO

Ufff, sad sam ljubomoran... jesi probao od Karlobaga prema Baškim Oštarijama? Meni je isto vrh, serpentina, vidikaovca prema Pagu, mrtvih zmija po cesti, nema da nema {#}

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice