Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.528
|
čitano: 7.673.869
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Malo off ali me zanima di ima kod nas za kupit blu ray filmova nasio sam na 2 trgovine online i to je uzasno kaj se tice cijena i izbora jel ima neka trgovina da se bas bavi prodajom blu ray moviesa tu kod nas?ako nema kaj je vjerovatno 99%mogucnost jel ko ikad narucio sa americkog amazona blue ray filmove za cro?

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

X-Men (2000)

X-Men 2 (2003)

X-Men: The Last Stand (2006)

Sveukupna ocjena: 8/10

 

Pitanje: Sa kojim filmom nastaviti dalje X-Men svijet gledati. Dal da nastavim sa The Wolverine pa poslije njega idem na X-Men: Days of Future Past ili da odgledam ovaj zadnji pa idem na X-Men: Wolverine pa The Wolverine i na kraju onaj X-Men: First Class?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Keops kaže...

Treba mi preporuka filma u kojem mogu uživati u glumi i konverzacijama kao npr u Pulp fictionu. Film uopće nema neku značajnu radnju, ali gluma je takav vrh da je film remek dijelo. Tražim nešto slično, gledam trenutno Tarantinova djela, ali ako imate preporuku za još nešto takvo.

Filmovi Kevina Smitha: Clerks I i II, Chasing Amy, Dogma, Mallrats jako igraju na dijaloge. Gluma nije De Niro u Razjarenom Biku no svejedno su zanimljivi. Barem meni.

Da je danas živ imao bi 170 godina.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Keops kaže...

Treba mi preporuka filma u kojem mogu uživati u glumi i konverzacijama kao npr u Pulp fictionu. Film uopće nema neku značajnu radnju, ali gluma je takav vrh da je film remek dijelo. Tražim nešto slično, gledam trenutno Tarantinova djela, ali ako imate preporuku za još nešto takvo.

Lucky Number Slevin, Guy Ritchie-ev famozni trio filmova, In Bruges, Seven Psychopats.

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ovako gledaj

 

1.4 X-Men Origins: Wolverine (2009)

1.5 X-Men: First Class (2011)

1.6 The Wolverine (2013)

1.7 X-Men: Days of Future Past (2014)

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

ovako gledaj

 

1.4 X-Men Origins: Wolverine (2009)

1.5 X-Men: First Class (2011)

1.6 The Wolverine (2013)

1.7 X-Men: Days of Future Past (2014)

Ne slažem se stobom. Zato jer X-Men Origins ne slijedi tok priće iz 3.ga dijela. nego ide The Wolverine po prici pa onda X-Men ovaj zadnji. X-Men First class i X-Men Origins su posebni za sebe, ne prate priću i ne dovezuju se uz nastavak. Nego upotpunjavaju priću prije 1.ga X-Mena

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Neki dan sam pogledao Edge of tomorrow i bio sam skeptičan oko filma jer inače ne volim te moderne sci-fi filmove pune akcije, ali me film fascinirao! 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zviznemte kaže...

X-Men (2000)

X-Men 2 (2003)

X-Men: The Last Stand (2006)

Sveukupna ocjena: 8/10

 

Pitanje: Sa kojim filmom nastaviti dalje X-Men svijet gledati. Dal da nastavim sa The Wolverine pa poslije njega idem na X-Men: Days of Future Past ili da odgledam ovaj zadnji pa idem na X-Men: Wolverine pa The Wolverine i na kraju onaj X-Men: First Class?

Najbolje redom kako su izlazili imo

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Minneyar kaže...
zviznemte kaže...

X-Men (2000)

X-Men 2 (2003)

X-Men: The Last Stand (2006)

Sveukupna ocjena: 8/10

 

Pitanje: Sa kojim filmom nastaviti dalje X-Men svijet gledati. Dal da nastavim sa The Wolverine pa poslije njega idem na X-Men: Days of Future Past ili da odgledam ovaj zadnji pa idem na X-Men: Wolverine pa The Wolverine i na kraju onaj X-Men: First Class?

Najbolje redom kako su izlazili imo

1. X-Men (2000)
2. X2 (2003)
3. X-Men: The Last Stand (2006)

4. The Wolverine (2013)
5. X-Men: Days of Future Past (2014)

 

Ostala dva posebno se odgledaju, zapravo prije prvog x-mena.

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

22 Jump Street (2014)

Prvi dio mi je odličan i definitivno je jedna od najboljih novijih komedija, to što sam ga odgledao dva puta, iako ne preferiram ovaj žanr, dovoljno govori o tome. 22 Jump Street se nastavio na oprobanu formulu i donio nam još urnebesne zabave, ovaj put na fakultetu. Čitajući kritike vidim da mnogi smatraju drugi dio bolji od prvog ali ja nisam među njima. 21 Jump Street je ipak za nijansu bolji, i sveukupno gledajući, smisleniji po pitanju radnje.

8

 

The Shawshank Redemption (1994)

Jedan od najboljih filmova svih vremena, istinsko remek-djelo. Inače, mnogo volim filmove sa zatvorskom tematikom ali nešto ovakvo nikad nisam gledao, čista umjetnost.

10

i didn't ASK fOr this
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zviznemte kaže...

X-Men (2000)

X-Men 2 (2003)

X-Men: The Last Stand (2006)

Sveukupna ocjena: 8/10

 

Pitanje: Sa kojim filmom nastaviti dalje X-Men svijet gledati. Dal da nastavim sa The Wolverine pa poslije njega idem na X-Men: Days of Future Past ili da odgledam ovaj zadnji pa idem na X-Men: Wolverine pa The Wolverine i na kraju onaj X-Men: First Class?

moram priznat da nećeš biti razočaran s novim filmovima (svatko ima svoje mišljenje dakako)

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledo sam danas dva filma, prvi je sa više akcije a drugi ima više glume. Ovaj sa akcijom je novi Hercules sa Dwayne Johnsonom, iako ima više novih filmova isto o Herculesu, baš su zapeli za njega. Ovaj sa Johnsonom je solidan. Slično kao Kralj Škorpiona samo što ovdje ima bradu i brkove.

Drugi film je ''A Most Wanted Man'' (2014) koji je špijunski triler pa ga treba gledat kad ste svježi, ja ga jućer nisam uspio odgledati pa sam danas ponovo pogledao. Sad ispada da je dosadan ali jućer mi se nije dalo gledat ni Herculesa pa onda nije do filma. Glumci su odlični: Phillip Seymour Hoffman, Rachel McAdams, Willem Dafoe, Nina Hoss, ... Robin Wright i Daniel Bruhl nemaju neku veliku ulogu.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
crow kaže...

Pogledo sam danas dva filma, prvi je sa više akcije a drugi ima više glume. Ovaj sa akcijom je novi Hercules sa Dwayne Johnsonom, iako ima više novih filmova isto o Herculesu, baš su zapeli za njega. Ovaj sa Johnsonom je solidan. Slično kao Kralj Škorpiona samo što ovdje ima bradu i brkove.

Drugi film je ''A Most Wanted Man'' (2014) koji je špijunski triler pa ga treba gledat kad ste svježi, ja ga jućer nisam uspio odgledati pa sam danas ponovo pogledao. Sad ispada da je dosadan ali jućer mi se nije dalo gledat ni Herculesa pa onda nije do filma. Glumci su odlični: Phillip Seymour Hoffman, Rachel McAdams, Willem Dafoe, Nina Hoss, ... Robin Wright i Daniel Bruhl nemaju neku veliku ulogu.

{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

hercules s the rockom je SMEĆE,u usporedbi s običnim herkulesom,barem po meni,samo bezveze neka priča,i usporedit ga s kraljem škorpiona je uvreda,u najmanju ruku...ali o ukusima se ne raspravlja...

15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
johnyaces777 kaže...

hercules s the rockom je SMEĆE,u usporedbi s običnim herkulesom,barem po meni,samo bezveze neka priča,i usporedit ga s kraljem škorpiona je uvreda,u najmanju ruku...ali o ukusima se ne raspravlja...

koji je obicno herkules?

ja sam isto pogledo jucer ovaj s rockom i film je smece, glupa kretenska prica, neki dijelovi filma ko da su snimani za djecu, ocekivo sam vise od ovog jer je najava dobro izgledala.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pa onaj drugi,s nekim nepoznatim glumcem,ako se ne varam,herkules,sin bogova ili tako nešto se zove,izaša je prije ovog s rockom,koji se kao čekao ka veliko ostvarnje,ali po meni je totalni promašaj,nepovezan,niti blizu kralja škorpiona i sličnog...po mnei taj drugi herkules je dosta bolji,ali opet o ukusima ne treba raspravljat,ali imam pravo na svoje mišljenje...lp:)

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
johnyaces777 kaže...

hercules s the rockom je SMEĆE,u usporedbi s običnim herkulesom,barem po meni,samo bezveze neka priča,i usporedit ga s kraljem škorpiona je uvreda,u najmanju ruku...ali o ukusima se ne raspravlja...

 

Meni je ovaj sa Rockom bio baš dobar, zabavan.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pa pogledaj drugi,herkules,sin bogova ili tako nešto,i reci onda jel ti bolji,ali dakako,sve je moguće ;) osobno,ne bih uspoređivao kralja škorpiona,koji je ima priču i sve skupa,neku napetost i slično,dok ovaj kao da je sniman spot visokobuđetni kakav,i oni se svi skupa krevelje,i ta priča uopće ne drži vodu,da ne spoilam bezveze,ali ja bi mu da ocjenu 3 ili 4 plafon plafona,uopće mi se nije svidio,a najave su bile bombastične,ako usporediš ovaj s recimo nečim tipa gladijator ili slično,koji je remek djelo,ovaj se iz aviona vidi da je samo sniman da se uzmu pare,a gledatelj kao bi trebao bit zadovoljan čim se pojavi the rock...ako si pogleda starog conana s švarcijem,pa čak i novog s onim australcem,to je vrh vrhova za mene s ovim...ali dakako,svatko ima pravo na svoje mišljenje..lp:)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Adam Jensen kaže...

22 Jump Street (2014)

Prvi dio mi je odličan i definitivno je jedna od najboljih novijih komedija, to što sam ga odgledao dva puta, iako ne preferiram ovaj žanr, dovoljno govori o tome. 22 Jump Street se nastavio na oprobanu formulu i donio nam još urnebesne zabave, ovaj put na fakultetu. Čitajući kritike vidim da mnogi smatraju drugi dio bolji od prvog ali ja nisam među njima. 21 Jump Street je ipak za nijansu bolji, i sveukupno gledajući, smisleniji po pitanju radnje.

8

 

The Shawshank Redemption (1994)

Jedan od najboljih filmova svih vremena, istinsko remek-djelo. Inače, mnogo volim filmove sa zatvorskom tematikom ali nešto ovakvo nikad nisam gledao, čista umjetnost.

10

Stavit ova dva filma u isti post je cisti debilizam {#}

 

Sparia si najbolji i najgori film svih vrimena, i još mu daješ ocjenu 8!? {#}

 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Onaj prije isto iz 2k14 je http://www.imdb.com/title/tt1043726/?ref_=nv_sr_2 The legend of Hercules sa Kellan Lutz-om i taj je baš teško smeće od mene 3/10 dok ovaj sa Rockom je ipak bolji pa je 6.5/10

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt2911666/?ref_=ttrel_rel_tt kad ce ovaj movie kod nas neko zna?

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nvidia GTX 680 kaže...

http://www.imdb.com/title/tt2911666/?ref_=ttrel_rel_tt kad ce ovaj movie kod nas neko zna?

4.12 dolazi u kina.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 3:13 (zviznemte).
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fury (2014)- 8/10

 

Odlični vizualni efekti borbe, pucnjave (rata opcenito). Malo jednolična radnja, ali zbog Brada nema zamjerke...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
serginjo kaže...

Stavit ova dva filma u isti post je cisti debilizam {#}

 

Sparia si najbolji i najgori film svih vrimena, i još mu daješ ocjenu 8!? {#}

 

Ti nisi nešto dobar izgleda. Ove sedmice sam odgledao samo 2 filma: komediju (22jmpstr) i dramu (shawshank) i naravno da ću ih staviti u isti post da podijelim utiske, šta je tu čudno? Druga stvar, nema smisla upoređivati različite žanrove. 22 je dobra komedija, čak jedna od boljih ali naravno da se ne može ni porediti na jednim od najboljih filmova svih vremena (shawshankom) koji je drama i fakat ne znam šta reći osim da je tvoj post ustvari čisti debilizamk, no offense.

i didn't ASK fOr this
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 11:01 (Adam Jensen).
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
serginjo kaže...
Adam Jensen kaže...

22 Jump Street (2014)

Prvi dio mi je odličan i definitivno je jedna od najboljih novijih komedija, to što sam ga odgledao dva puta, iako ne preferiram ovaj žanr, dovoljno govori o tome. 22 Jump Street se nastavio na oprobanu formulu i donio nam još urnebesne zabave, ovaj put na fakultetu. Čitajući kritike vidim da mnogi smatraju drugi dio bolji od prvog ali ja nisam među njima. 21 Jump Street je ipak za nijansu bolji, i sveukupno gledajući, smisleniji po pitanju radnje.

8

 

The Shawshank Redemption (1994)

Jedan od najboljih filmova svih vremena, istinsko remek-djelo. Inače, mnogo volim filmove sa zatvorskom tematikom ali nešto ovakvo nikad nisam gledao, čista umjetnost.

10

Stavit ova dva filma u isti post je cisti debilizam {#}

 

Sparia si najbolji i najgori film svih vrimena, i još mu daješ ocjenu 8!? {#}

 

ne pravi se pametan, izigravas nekog velikog filmskog kriticara. i kao prva stvar 22 jump street sigurno nije najgori film svih vremena zato ne seri.

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Milioner iz blata

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
serginjo kaže...
Adam Jensen kaže...

22 Jump Street (2014)

Prvi dio mi je odličan i definitivno je jedna od najboljih novijih komedija, to što sam ga odgledao dva puta, iako ne preferiram ovaj žanr, dovoljno govori o tome. 22 Jump Street se nastavio na oprobanu formulu i donio nam još urnebesne zabave, ovaj put na fakultetu. Čitajući kritike vidim da mnogi smatraju drugi dio bolji od prvog ali ja nisam među njima. 21 Jump Street je ipak za nijansu bolji, i sveukupno gledajući, smisleniji po pitanju radnje.

8

 

The Shawshank Redemption (1994)

Jedan od najboljih filmova svih vremena, istinsko remek-djelo. Inače, mnogo volim filmove sa zatvorskom tematikom ali nešto ovakvo nikad nisam gledao, čista umjetnost.

10

Stavit ova dva filma u isti post je cisti debilizam {#}

 

Sparia si najbolji i najgori film svih vrimena, i još mu daješ ocjenu 8!? {#}

 

ne pravi se pametan, izigravas nekog velikog filmskog kriticara. i kao prva stvar 22 jump street sigurno nije najgori film svih vremena zato ne seri.

Samo oni sa IQ ispod 45 mogu hvalit 22 jump street  {#}

Debilana od filma rađena za debilnu publiku!   Ocjena 0/10

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
serginjo kaže...

Samo oni sa IQ ispod 45 mogu hvalit 22 jump street  {#}

Debilana od filma rađena za debilnu publiku!   Ocjena 0/10

pričaš gluposti,film je dobar zapravo najbolja komedija ove godine

a to pokazuje i imdb i metascore

http://social.xfire.com/profile/strmi007
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

22 jump street je ok , ali nije ni do koljena prvome nastavku (svakako gledljiv)...

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nekome se sviđa, nekome ne. Stalno ista rasprava, a sve je stvar ukusa. Volio bih da svatko tko sljedeći put upadne u raspravu sličnog tipa u ovoj temi pobere jedan karton.{#}

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice