Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.559
|
čitano: 7.686.081
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
...slobosno se javite Tompi na sapunanje macora kako bi tek onda okicama kolutao. Ovo vise nije fanboys hype ovo je vec ozbiljna bolest.
dc hejter
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Evo zanima zasto vi neki osporavate Nolana i njegove filmove. Covjek rezirao dosad 14-15 filmova sto znaci da izbaci jedan film svaku godinu ili dvije. Pomno ih bira i priprema, napravio je 5-6 filmova koji se slobodno mogu svrstati u top 50 svih vremena. Nikad mi nece biti jasno zasto ga neki ne vole. Ok, ne izbacuje puno filmova ali ono sto znam jest to da mu nijedan film nije bio promasaj, nijedan!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
memo85 kaže...
Evo zanima zasto vi neki osporavate Nolana i njegove filmove. Covjek rezirao dosad 14-15 filmova sto znaci da izbaci jedan film svaku godinu ili dvije. Pomno ih bira i priprema, napravio je 5-6 filmova koji se slobodno mogu svrstati u top 50 svih vremena. Nikad mi nece biti jasno zasto ga neki ne vole. Ok, ne izbacuje puno filmova ali ono sto znam jest to da mu nijedan film nije bio promasaj, nijedan!

 Interstellar, batman 2 i 3, superman... Oda patetici je njegov đir.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
memo85 kaže...
Evo zanima zasto vi neki osporavate Nolana i njegove filmove. Covjek rezirao dosad 14-15 filmova sto znaci da izbaci jedan film svaku godinu ili dvije. Pomno ih bira i priprema, napravio je 5-6 filmova koji se slobodno mogu svrstati u top 50 svih vremena. Nikad mi nece biti jasno zasto ga neki ne vole. Ok, ne izbacuje puno filmova ali ono sto znam jest to da mu nijedan film nije bio promasaj, nijedan!

Izgleda da ne razumijes staru izreku...

Misljenja su kao s*pak, svi ga imaju


Tako i ovdje, ljudi vole Nolana, drugi ga ne vole.
Deal with it.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
memo85 kaže...
Evo zanima zasto vi neki osporavate Nolana i njegove filmove. Covjek rezirao dosad 14-15 filmova sto znaci da izbaci jedan film svaku godinu ili dvije. Pomno ih bira i priprema, napravio je 5-6 filmova koji se slobodno mogu svrstati u top 50 svih vremena. Nikad mi nece biti jasno zasto ga neki ne vole. Ok, ne izbacuje puno filmova ali ono sto znam jest to da mu nijedan film nije bio promasaj, nijedan!

 Meni nije jasno zasto to tebi treba biti jasno? Svi moraju voliti sto ti volis? Mene ne impresionira nimalo. Pored jednog Finchera on je balavac....

Njegova filmografija i Fincherova nisu ni u istom svemiru a kamoli uporedive. Nolan napravio 4 batmana... I koja to 4 filma ulaze u top 50 svih vremena? Ja ne vidim ni jedan ni za prvih 100...Po mom misljenju.... Ovo zadnje trebas dodati na svaki svoj komentar pa mozda shvatis da neko drugi mozda ima drugacije misljenje....

 

Izda po jedaan film svake godine ali ih pomno bira? Koliko izdaju oni koji ne biraju? 3 godisnje? Otkad je kolicina filmova dokaz kvalitete?????

 

Koji je to nolanov film uporediv sa The game, Se7en, panic room, fight club, gone girl itd itd......

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 15:20 (Torent).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
memo85 kaže...
Evo zanima zasto vi neki osporavate Nolana i njegove filmove. Covjek rezirao dosad 14-15 filmova sto znaci da izbaci jedan film svaku godinu ili dvije. Pomno ih bira i priprema, napravio je 5-6 filmova koji se slobodno mogu svrstati u top 50 svih vremena. Nikad mi nece biti jasno zasto ga neki ne vole. Ok, ne izbacuje puno filmova ali ono sto znam jest to da mu nijedan film nije bio promasaj, nijedan!

 Kaj ti trkeljaš molim te lepo? Aj se odi splahni, hiti se na pleća i bit će bolje...

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...
memo85 kaže...
Evo zanima zasto vi neki osporavate Nolana i njegove filmove. Covjek rezirao dosad 14-15 filmova sto znaci da izbaci jedan film svaku godinu ili dvije. Pomno ih bira i priprema, napravio je 5-6 filmova koji se slobodno mogu svrstati u top 50 svih vremena. Nikad mi nece biti jasno zasto ga neki ne vole. Ok, ne izbacuje puno filmova ali ono sto znam jest to da mu nijedan film nije bio promasaj, nijedan!

 Meni nije jasno zasto to tebi treba biti jasno? Svi moraju voliti sto ti volis? Mene ne impresionira nimalo. Pored jednog Finchera on je balavac....

Njegova filmografija i Fincherova nisu ni u istom svemiru a kamoli uporedive. Nolan napravio 4 batmana... I koja to 4 filma ulaze u top 50 svih vremena? Ja ne vidim ni jedan ni za prvih 100...Po mom misljenju.... Ovo zadnje trebas dodati na svaki svoj komentar pa mozda shvatis da neko drugi mozda ima drugacije misljenje....

 

Izda po jedaan film svake godine ali ih pomno bira? Koliko izdaju oni koji ne biraju? 3 godisnje? Otkad je kolicina filmova dokaz kvalitete?????

 

Koji je to nolanov film uporediv sa The game, Se7en, panic room, fight club, gone girl itd itd......

 
Fincher je i meni licno drazi ali i Nolan je fantastican redatelj,zasto birati kad mozes uzivati u svim njihovim filmovima,a iako nisi mene pitao The Prestigue bi sigurno stavio sa ovim sto si ti nabrojao sve i jedan vrhunski film ali Nolanov Prestigue je tu rame uz rame.
Moje skromno misljenje.

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ne preferiram nolana ali memento mu je 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Thief (1981) - Mannov privjenac ako ne računamo TV film The Jericho Mile. Caan u ulozi antijunaka; profesionalnog lopova koji napravi posao bez ubojstva bez krvi. To je odlika većine Mannovih likova-profesionalizam i samoća glavnog lika. Soundtrack za pohvalu, pogotovo za zadnju scenu...već se traži u zaljevu pirata album OST-a. 8/10(umalo 9)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...
.....

Fincher je i meni licno drazi ali i Nolan je fantastican redatelj,zasto birati kad mozes uzivati u svim njihovim filmovima,a iako nisi mene pitao The Prestigue bi sigurno stavio sa ovim sto si ti nabrojao sve i jedan vrhunski film ali Nolanov Prestigue je tu rame uz rame.
Moje skromno misljenje.

 Naravno. Poenta je bila da Nolan i nije toliko neprikosnoven koliko ga ovdje pojedinci dizu u nebesa. Naravno da svaki reditelj ima i poneki los film ili rosjecan film. Nema onih koji nemaju ali porediti Nolana koji ima toliko betmen i sl filmova sa jednim Fincherom na primjer je smijesno....I ja sam gledao vecinu ili mozda sve nolanove filmove i meni nije toliko dobar kolik ga se ovdje hvali na kraju svako ima svoje misljenje i svako je u pravu. To je poenta....

11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dc hejter
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...
Wack kaže...
.....

Fincher je i meni licno drazi ali i Nolan je fantastican redatelj,zasto birati kad mozes uzivati u svim njihovim filmovima,a iako nisi mene pitao The Prestigue bi sigurno stavio sa ovim sto si ti nabrojao sve i jedan vrhunski film ali Nolanov Prestigue je tu rame uz rame.
Moje skromno misljenje.

 Naravno. Poenta je bila da Nolan i nije toliko neprikosnoven koliko ga ovdje pojedinci dizu u nebesa. Naravno da svaki reditelj ima i poneki los film ili rosjecan film. Nema onih koji nemaju ali porediti Nolana koji ima toliko betmen i sl filmova sa jednim Fincherom na primjer je smijesno....I ja sam gledao vecinu ili mozda sve nolanove filmove i meni nije toliko dobar kolik ga se ovdje hvali na kraju svako ima svoje misljenje i svako je u pravu. To je poenta....

 
Tu se slazemo,i Fincher koji je meni najdrazi redatelj ima los film alien 3,nitko nije savrsen ali oba su odlicni redatelji,Finchera volim jer ima vise muda i vise je dark od svih ostalih meni poznatih redatelja.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
skank666 kaže...
memo85 kaže...
Evo zanima zasto vi neki osporavate Nolana i njegove filmove. Covjek rezirao dosad 14-15 filmova sto znaci da izbaci jedan film svaku godinu ili dvije. Pomno ih bira i priprema, napravio je 5-6 filmova koji se slobodno mogu svrstati u top 50 svih vremena. Nikad mi nece biti jasno zasto ga neki ne vole. Ok, ne izbacuje puno filmova ali ono sto znam jest to da mu nijedan film nije bio promasaj, nijedan!

 Interstellar, batman 2 i 3, superman... Oda patetici je njegov đir.

 Nije on režirao supermana nego Zack Snyder.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...
Ja ne vidim ni jedan ni za prvih 100..

 Čak i največi Nolanovi hejteri mu priznaju Memento kao remek djelo.

 

 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Perfetti sconosciuti (Perfect Strangers)

 

Odlična italijanska drama sa izuzetnom glumom, atmosferom i tematikom. S početka djeluje malo neprirodno, no kad vas uvuče u svoje zaplete, jako dobro drži do samog kraja.

Sva radnja se odvija u jednoj noći na večeri gdje su se okupili prijatelji koji su do tada mislili da se dobro poznaju.

 

Posebno mi se svidjela izvedba kraja filma koja je par trenutaka zbunjujuća, no ostavlja gledaocu prostor za razmišljanje jer pruža mogućnost alternativnog slijeda događaja, tj. ŠBB KBB.

 

Sve u svemu dobro utrošenih oko sat i po vremena.

 

Od mene nešto blizu 8.

morrisoN
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

U niti jednoj temi o filmovima nisam doživio toliko nezrelosti i nepoštivanja drugih postova i mišljenja.

Neki kao da imaju, a vjerojatno imaju 8 godina i samo njihovo je super sve ostalo je glupo.

Ne drkam na Nolana, ali zadnji filmovi od njega koje sam gledao, dojmili su me se, svaki na svoj način, pa tako i Dunkirk. Naoko dosadna priča, kao što rekoh o jednostavnom izvlačenju trupa se pretvara u dramu u kojoj kamera skače svako malo iz priče u priče iz scene u scenu. Nolan ne koristi toiko neke široke kadrove da pokaže taj rat i to, već se orijentira na malog čovjeka, nebitnog neznanog vojnika koji prolazi to sve, pilote koji na to sve gledaju iz zraka, te obične ljude koji su pozvani da pomognu svojim borcima.

Mikro pristup filmu, po  meni je, ako si gledao, uzmi onog dečka što je skočio na brod kod onog dede da idu zajedno u Dunkirk. Si vidio koliko se minuta posvetilo njemu, njegovoj maloj priči koja je kasnije postala velika.

O onom mutavom francuzu, pa o pilotu, jednom i drugom, pa onda ona ekipa iz kočarice i njihove borbe... sjeti se samo onog vojnika koji od jada krene plivati preko La Manchea...o tome pričam kad mislim na mikro, nma sitnice kojima Nolan puno pokazuje i svakom daje njegov trenutak.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
ris kaže...

 

... Dunkirk je jedan od najvećih događaja u drugom svjetskom ratu.

 

Po cemu je to Bitka kod Dunkerquea jedan od najvecih dogadaja WWII?

Osim "flote kočarica" o ostalih brodića,po necemu drugome nije "najveca" naspram ostalih bitki.

Tallahassee kaže...

Sta da ih je Hitler sve potaraco u Dunkirku? Nis! Ionako su ostatak rata bili nosac aviona i logisticko uporiste za invaziju na Europu.

Zato što je bitka u Dunkirku mogla biti prekretnica u drugom svjetskom ratu jer je tu Britanija mogla izgubit pošto se tu nalazila većina britanskih kopnenih snaga. A da je izgubila Britanija najvjerovatnije Amerika nebi ušla u rat.

 

Što? Nitko nije pogledao nešto ili pročitao malo o Dunkirku? To je kao da istražujete neki lore.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 23:08 (KIKI3ooo).
9 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ima li neki dobar film sto se tice gangstera i martial artsa, naravno kineski, indonezijski, korejski, singapurski filmovi?   tipa  the swordmaster, the new world, house of flying daggers itd?

www.aocsource.com
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ajmo sad završit priču o Dunkirku, fala lepa

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fila2208 kaže...

U niti jednoj temi o filmovima nisam doživio toliko nezrelosti i nepoštivanja drugih postova i mišljenja.

 

...o tome pričam kad mislim na mikro, nma sitnice kojima Nolan puno pokazuje i svakom daje njegov trenutak.

 ... ucili smo od "najboljih" iz BF teme.

 

Drago mi je da si otkrio film i "mikro" trenutke kak ti velis, a i Nolan..... ono sta ste vas dvojica nedavno otkrili, dio je filmova od pocetka filma samog..... ali postujem napredak.

dc hejter
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

terror from the past is back!

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kresimir4 kaže...

Ima li neki dobar film sto se tice gangstera i martial artsa, naravno kineski, indonezijski, korejski, singapurski filmovi?   tipa  the swordmaster, the new world, house of flying daggers itd?

 http://www.imdb.com/title/tt1899353/

 

ovaj je meni shema

imaš mislim dva djela

 

što se tiče gangstera i to, jesi gledao undisupted, sva 4 komada?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Uopce ne namecem svoje misljenje nikome. Nedaj Boze. Cisto me zanimalo zasto ga neki ljudi toliko ne vole. Btw, Fincher mi je odlican. Znaci, Memento, Prestiz, Dark Knight, Inception, Interstellar, sta kazete, to vam nisu dobri filmovi?
Svih 5 za mene, naglasavam, za mene, su u top 50 svih vremena. Dunkirk ne. Zasad...
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt3315342/

 

koliko su ljudi nahvalili ovaj film, ja zamalo nisam zaspao vise puta a fan sam serijala 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ali na bug.hr u ovoj temi se može vidit ono totalne botine koje je pregazilo vrijeme... koji nisu u životu igricu odigrali... 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
memo85 kaže...
Uopce ne namecem svoje misljenje nikome. Nedaj Boze. Cisto me zanimalo zasto ga neki ljudi toliko ne vole. Btw, Fincher mi je odlican. Znaci, Memento, Prestiz, Dark Knight, Inception, Interstellar, sta kazete, to vam nisu dobri filmovi?
Svih 5 za mene, naglasavam, za mene, su u top 50 svih vremena. Dunkirk ne. Zasad...

 Za tebe i to je ok ali nije svakome. Meni ni blizu.....

chaselol kaže...

http://www.imdb.com/title/tt3315342/

 

koliko su ljudi nahvalili ovaj film, ja zamalo nisam zaspao vise puta a fan sam serijala 

 Ja jesam zaspao i ubjedljivo najlosiji film serijala.....

Hvale i wonder woman a meni dosadan do bola....

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Baby Driver - Zabavan film, ali meni nista posebno. Ima dobrih scena, zafrkancija, nacin razvijanja radnje prosjek. Ocjena: 6.5/10

11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

....scenarij braca Coen, rezija Clooney - Suburbicon

dc hejter
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Allied (2016)

Meni se film sviđa, pogotovo zbog Marion Cotillard, još kad kaže "Je t'aime, Québécois" ja se rastopim   Radnja je OK, Pitt baš i nije u najsjanijem svjetlu, ali zbog Marion se isplati pogledati.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 1:14 (luka998).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Napokon i neka komedija kojoj se vrijedi radovati

The Disaster Artist

.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice