ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

poruka: 82
|
čitano: 25.782
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]
microman kaže...
Weky:Nema šanse da jedna GTX480 vrti metro bez trzaja sa very high detaljima, ukljucenim DOF-om i ukljucenim MSAA(x4) (teselacija ukljucena) na HD rezi.
MSAA bi treebao isključiti da bi dobio oku prihvatljiv FPS, a da bi dobio potpuno ugodan FPS trebao bi žrtvovati i DOF.

  Pa rekao sam optimum za takve detalje je 2x GTX 480.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
15 godina
protjeran
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Pa i napisao je gore 2X480

Kao nešto min 20FPS pa oku ugodnih 30FPS itd..Osmijeh

edit

sry pretekao me autor posta..Sramim se

free speech for the dumbxD
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 21:49 (stoncin3).
14 godina
odjavljen
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

A rekoh sa jednom GTX 480 bi bilo sve oko 20-ak fps-a, tj. vrtilo bi se ali jako trzavo i nebi bilo igrivo.

Tek bi sa 2x 480 bilo OK.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]
Buhaha nemoguće vijerovt da su potrebne dvije Asusove specijalne hd5970 da bi se u metrou probila carobna granica od 60FPS-a na najacim postavkama u kombinaciji sa čuo HD rezom.Ništa moram odma sutra upiknut takvu kombinaciju.LOL
I'll be back
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Još da bude tako i sa Crysis 2 ja se skidam sa shooteraSmijeh

Preskup je to sport za mene

free speech for the dumbxD
16 godina
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

A ništa treba nabavit Enterprise-a i igrat na brodskom računalu koje se proteže kroz 3 palube, tu sigurno neće biti framedrope-ova.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion & Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 21:55 (Hyperion).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

A kada su objavljeni preporučeni zahtjevi za Metro (2x tada još neizašle GTX 480, 8GB DDR3, SSD), svi smo se smijali, al oni su očigledno radili razvoj na vec GTX 480 karticama jer su znali kakve ce perfomanse kartica imati.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Ne preporučeni tj recommended system requirements, ti su bili nešto niži.

Ti što si ti napisao su Optimal system req. bili

:)

free speech for the dumbxD
14 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]
Weky kaže...

A kada su objavljeni preporučeni zahtjevi za Metro (2x tada još neizašle GTX 480, 8GB DDR3, SSD), svi smo se smijali, al oni su očigledno radili razvoj na vec GTX 480 karticama jer su znali kakve ce perfomanse kartica imati.

ne kužim šta ima SSD s performansama u igri? jedino će se brže loadati, na FPS ne utječe ništa. i da, stoncin ima pravo, to su optimal requirements. preporučeni su GTX 260 i any quad core čini mi se.

14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Pa svejedno to je očigledno radi fore stavljen SSD disk da bi se igra sto priej ucitala.

I da, to su optimalni moja greska.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
15 godina
neaktivan
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Pozdrav svima. Pročitao sam dosta toga o ovoj grafičkoj kartici. Konkretno imao bih pitanje za sveprisutne velike znance " kako bi se ta kartica uklopila u navedenu konfiguraciju - Moj komp se sastoji od AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.00 GHz, 2,00 GB of RAM Physical Address Extension -. ATi Radeon HD5770 mi svakako ulazi u neki moj uži izbor. Molim vas za neko vaše mišljenje o tome,,, ili preporuku za neku karticu sličnih karakteristika, i cijene svakako!! Hvala na razumijevanju.

Bitno je očima nevidljivo, ali je zato ušima čujno!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]
Kimax kaže...

Pozdrav svima. Pročitao sam dosta toga o ovoj grafičkoj kartici. Konkretno imao bih pitanje za sveprisutne velike znance " kako bi se ta kartica uklopila u navedenu konfiguraciju - Moj komp se sastoji od AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.00 GHz, 2,00 GB of RAM Physical Address Extension -. ATi Radeon HD5770 mi svakako ulazi u neki moj uži izbor. Molim vas za neko vaše mišljenje o tome,,, ili preporuku za neku karticu sličnih karakteristika, i cijene svakako!! Hvala na razumijevanju.

pa nezz baš da će grafa biti iskorištena 100% zato kaj imaš slab proc , koje napajanje imaš?

 

EDIT:ja na tvom mjestu je nebi kupovao

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 23:00 (Jughead).
15 godina
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Prije bi ram bio bottleneck, ali ako ima ok napajanje GO 4 IT

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Imam napajanje od 400W. Nije mi problem to s vremenom mijenjati. Ali kako će se sve drugo u tom slučaju ponašati, pojma nemam. Inaće nisam baš neki lik u svemu tome i ne kužim se previše.

Bitno je očima nevidljivo, ali je zato ušima čujno!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]
Kimax kaže...

Imam napajanje od 400W. Nije mi problem to s vremenom mijenjati. Ali kako će se sve drugo u tom slučaju ponašati, pojma nemam. Inaće nisam baš neki lik u svemu tome i ne kužim se previše.

Koji brand je napajanje?

I koju rezoluciji na monitoru imas? Ako je 1280x ili manje to bi ti bila dobra i neka slabija graficka.

 

Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Pozdrav,

Mene isto zaima kako bi se ova kartica uklopila u moj komp.

Moj pc: Athlon X2 7850 BE, 3,00 GB  RAM, napajenje 400w.

Hvala Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]
amater_2 kaže...

Pozdrav,

Mene isto zaima kako bi se ova kartica uklopila u moj komp.

Moj pc: Athlon X2 7850 BE, 3,00 GB  RAM, napajenje 400w.

Hvala Cool

  Radilo bi sasvim solidno.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Jako brz odgovor. Smijeh

H V A L A

14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]
amater_2 kaže...

Jako brz odgovor. Smijeh

H V A L A

  Koristi gumb hvala :)

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Napajanje koje je unutra mislim da je to nekakav ATX 400W, ili tako nekako, do sada se pokazalo stabilno i nikad nije bilo problema, ali nije to nešto. Kad bude lovice odmah kupujem bolje. I grafičku svakako. Rezolucija koju koristim na monitoru je 1920/1080.

Bitno je očima nevidljivo, ali je zato ušima čujno!!
16 godina
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

fora review - naletih na njega tek nakon sto je weky sabrao sve reviewe!

 

ja svoju kupih prije nekoliko mjeseci nakon reviewa na pcekspertu...

ne igram se previse ali kak sam jedan komp prebacio u dnevni boravak zbog TV-a ova se pokazala kao odlicna jer je iznimno tiha i pod velikim opterecenjem a preko hdmi-a ide i zvuk. Za razliku od stare asusove 8800gt koja je vristala pod opterecenjem a za zvuk bi morao imati jos jedan kabel iz zvucne...

FOR THE HORDE!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATi Radeon HD5770 [REVIEW]

Ta kartica je kroz neko kratko vrijeme ziher moja, jer imam ozbiljnije planove u promjeni konfiguracije. Jer kaj vrijedi grafička ako sve drugo onda kaska za njom!!

Bitno je očima nevidljivo, ali je zato ušima čujno!!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice