PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.907.409
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Isto igram Horizon i igra je pre bolesno dobra i na FHD-u, a karta je suludo velika, bez problema 100h igranja ako ćeš sve istražit, vjerojatno sam i malo rekao.

Sve u svemu jako isplativa kupnja pogotovo sada kada je bila na popustu.

 

Da, to me malo i uplašilo. Svi su pričali o nekih 30ak sati igre, al brijem da ima skoro isto kao i Witcher. Pogotovo ako malo odeš sam istraživati i uživati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Chaky kaže...
Gale92 kaže...

meni se sada nekako čini da kako je krenulo da će mi 500GB biti mali kapacitet, trebao sam uzeti 1T 

Super je sto su konacno omogucili podrsku za eksterni disk.

Bas sam bio u nabavci veceg diska, kad je dosao update, pa sam uzeo eksterni.

Inicijalni strah da nece biti isto, kao igranje s internog, je otklonjeno. Ne osjetim nikakve probleme s igrama koje se vrte s vanjskog diska.

Pa razmisli o tom.

 Daj mi reci kak to funkcionira? imam doma stari disk od kompa od 750gb koji skuplja prasinu.  PS4 imam od day one u lijepoj nasoj i nemoram ti ni pricati kokko puta sam napunio hard. svaki put mora nesto brisat.  evo sad upravo planiram kupiti the order i GOW3 remastered (zena bi jos jednom odigrala) a na hardu nemam nista mjesta.

 

Sto sve treba da se to napravi? dal ti je konzola sporija radi dodatnog HDD-a?

 

omomomomoomm kaže...
JozoBozo121 kaže...

Ja sam uzeo od Seagatea njihov expansion od 1TB i radi sasvim normalno, uopće se ne primjeti razlika između vanjskog i unutarnjeg diska. Ne radi ništa sporije, radi kao i inače konzola. Pretpostavljam da je to interni 3.5 inčni disk za PC, ako je SATA onda trebaš neku ladicu (kućište) kupit za disk s SATA to USB 3.0 konverterom i vrlo vjerojatno trebaš vanjskog napajanje nekakvo za ladicu jer ne može USB 3.0 dati dovoljno snage za 3.5 HDD.

moze neki link toga sto si kupio? koliko para te taj sport kostao. Hard od 3.5 imam.

Tebi onda treba nesto ovakvo, ako je 3,5" HDD.

https://www.links.hr/hr/eksterno-kuciste-lc-power-lc-35u3-3-5-sata-usb-3-0-crno-051619025

https://www.links.hr/hr/eksterno-kuciste-icy-box-ib-373u3-3-5-sata-hdd-ssd-usb-3-0-hotswap-crno-051619103

 

Bitno da ima USB 3.0

 

Samo je pitanje isplativosti, jer eks kuciste je oko 200kn. A eksterni disk 1TB 2,5" je od 450kn, pa na vise.

 

Edit#01

Povezano na temu eksternih diskova za PS4

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 10:41 (Chaky).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Isto igram Horizon i igra je pre bolesno dobra i na FHD-u, a karta je suludo velika, bez problema 100h igranja ako ćeš sve istražit, vjerojatno sam i malo rekao.

Sve u svemu jako isplativa kupnja pogotovo sada kada je bila na popustu.

 Pa ne znam bas jel 100 sati. Ja sam otkrio cijelu mapu i platinirao igru u 62.5h na hard tezini.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
alen29 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Isto igram Horizon i igra je pre bolesno dobra i na FHD-u, a karta je suludo velika, bez problema 100h igranja ako ćeš sve istražit, vjerojatno sam i malo rekao.

Sve u svemu jako isplativa kupnja pogotovo sada kada je bila na popustu.

 Pa ne znam bas jel 100 sati. Ja sam otkrio cijelu mapu i platinirao igru u 62.5h na hard tezini.

Da li hoćeš reći da si sve questove (tu mislim i side questove) riješio za 62h na hard težini? U to iskreno sumnjam jer imam preko 20h na normal težini i otkrio sam možda 30% karte, a da ne govorim da nisam još sve questove na tom dijelu karte ni riješio.

Ne znam kako si to ti igrao, tj. koliko sam ja nesposobniji igrač.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Isto igram Horizon i igra je pre bolesno dobra i na FHD-u, a karta je suludo velika, bez problema 100h igranja ako ćeš sve istražit, vjerojatno sam i malo rekao.

Sve u svemu jako isplativa kupnja pogotovo sada kada je bila na popustu.

 

Da, to me malo i uplašilo. Svi su pričali o nekih 30ak sati igre, al brijem da ima skoro isto kao i Witcher. Pogotovo ako malo odeš sam istraživati i uživati.

 Meni je trebalo cca 50h na normal za odraditi 90% stvari, a potrošio sam hrpu vremena na random sukobe sa robotima jer su jednostavno bili zabavni. Nema tu sadržaja koji bi te držao 100h u igri. Eventualno da igraš na hard i svaki fajt ponavljaš 20 puta i ne koristiš nikad fast travel. I ideš svukuda pješice. 

 

@master

To što si ti otkrio samo trećinu mape za 20h ti ne znači puno kad je u ove preostale dvije trećine hrpetina prazne pustinje gdje se ništa ne događa. Veličina mape ne znaći ti ništa ak nema sadržaja. Da cijela igra ima konstantan priljev sadržaja i questova ko od samog početka, onda bi se dalo govoriti o nekih 100h. Ali opet teško da bi se nekome dalo toliko igrati bez obzira na zabavan gameplay. Side questovi su miljama od kvalitete jednog Witchera recimo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 23:23 (Hexfire).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

 

@master

To što si ti otkrio samo trećinu mape za 20h ti ne znači puno kad je u ove preostale dvije trećine hrpetina prazne pustinje gdje se ništa ne događa. Veličina mape ne znaći ti ništa ak nema sadržaja. Da cijela igra ima konstantan priljev sadržaja i questova ko od samog početka, onda bi se dalo govoriti o nekih 100h. Ali opet teško da bi se nekome dalo toliko igrati bez obzira na zabavan gameplay. Side questovi su miljama od kvalitete jednog Witchera recimo. 

 

Ma ne pričamo sad o kvaliteti questova, nego kvantiteti. Iako ovo što sam vidio do sada mi je u rangu witchera 3 (bez expansiona).

I 30 sati bi mi bilo dovoljno. To je 2 tjedna igranja po 2h dnevno, što mi je i previše jer bih htio igrati više igara, a ne samo jednu po 2 mjeseca. Plus, počeo sam mrziti open world igre jer postanu repetitivne vrlo brzo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kakav vam je MGS 5? Mislio sam ga uzet sad dok je na akciji za 109kn... Prvi mi je bio zakon, a nakon toga nisam više odigro ni jedan nastavak....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
devilvu86 kaže...

Kakav vam je MGS 5? Mislio sam ga uzet sad dok je na akciji za 109kn... Prvi mi je bio zakon, a nakon toga nisam više odigro ni jedan nastavak....

 Preporucio bi ga samo fanovima koji su sve odigrali da povezu jos neke stvari. Igra ima vrhunski gameplay, nedovrsenu pricu i manje vise prazan taj open world sa side questovima koji se stalno ponavljaju. 
Mislim da 100kn vrijedi , al pitanje dal vrijedi vremena ak bas nisi upozat sa pricom. 

16 godina
offline
PlayStation 4

Ameri mogu igrati Injustice 2 a ja se mogu slikat, moram cekati do petka :(

 

Uzmem digitalnu ili fizicku kopiju? Ovu igru mislim igrat do iznemoglosti kao što sam i MKX

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Sve igre koje se igraju on-off duže vrijeme je uvijek jednostavnije uzeti digitalnu verziju.

Ove koje jednom odigraš i spremiš/prodaš je bolje uzeti na disku.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
devilvu86 kaže...

Kakav vam je MGS 5? Mislio sam ga uzet sad dok je na akciji za 109kn... Prvi mi je bio zakon, a nakon toga nisam više odigro ni jedan nastavak....

 

Preporučam ti prvo da odigraš Ground Zeroes misiju. U principu, sve bitno što tamo imaš je i u full igri (minus unlockovi skillova i weapona).

Meni je igra bila ok, ali ju nikad nisam dovršio. Dosadilo mi je igrati stalno iste side-questove na istim lokacijama na kojima sam već bio po nekoliko puta, a glavna priča me nije vukla baš da vidim šta ima dalje, sve je nekako apstraktno i japanski.

Ali za 109 kn je must have po meni. Ja nisam igrao nijedan prije ovoga.

 

toxic kaže...

Ameri mogu igrati Injustice 2 a ja se mogu slikat, moram cekati do petka :(

 

Uzmem digitalnu ili fizicku kopiju? Ovu igru mislim igrat do iznemoglosti kao što sam i MKX

 

 

Eh, digitalna ili fizička, vječno pitanje.

Ako ćeš igrati non stop samo to onda je bolje fizičku da ju možeš prodati poslije, a ako ju ne misliš nikad prodavati ili posuditi nekom, onda digitalnu. Također, fizičke se mogu naći online za 400tinjak kuna, a digitalna je 499.

Mene isto vuče da ju kupim, imam jedinicu na Wii U i čak i ta stara mi je puno bolja šorica od StreetFightera V.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 9:49 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
devilvu86 kaže...

Kakav vam je MGS 5? Mislio sam ga uzet sad dok je na akciji za 109kn... Prvi mi je bio zakon, a nakon toga nisam više odigro ni jedan nastavak....

 

Preporučam ti prvo da odigraš Ground Zeroes misiju. U principu, sve bitno što tamo imaš je i u full igri (minus unlockovi skillova i weapona).

Meni je igra bila ok, ali ju nikad nisam dovršio. Dosadilo mi je igrati stalno iste side-questove na istim lokacijama na kojima sam već bio po nekoliko puta, a glavna priča me nije vukla baš da vidim šta ima dalje, sve je nekako apstraktno i japanski.

Ali za 109 kn je must have po meni. Ja nisam igrao nijedan prije ovoga.

 

Da na GZ sam zaboravio, ta misija je odlicna.

Prica je ludilo u MGS-u zato jedva cekam Death Stranging jer znam da cemo dobit jos nesto luđe neg mgs posto se on ipak morao drzat bar neke logike svog svijeta, a ovaj je potpuno novi

 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
toxic kaže...

Ameri mogu igrati Injustice 2 a ja se mogu slikat, moram cekati do petka :(

 

Uzmem digitalnu ili fizicku kopiju? Ovu igru mislim igrat do iznemoglosti kao što sam i MKX

 

 

Eh, digitalna ili fizička, vječno pitanje.

Ako ćeš igrati non stop samo to onda je bolje fizičku da ju možeš prodati poslije, a ako ju ne misliš nikad prodavati ili posuditi nekom, onda digitalnu. Također, fizičke se mogu naći online za 400tinjak kuna, a digitalna je 499.

Mene isto vuče da ju kupim, imam jedinicu na Wii U i čak i ta stara mi je puno bolja šorica od StreetFightera V.

 Ne razumiješ, radi ovakvih igri ja sam uzeo ps4 pro..

Dakle ja ovo ne mislim igrat, ja ovo mislim živjet :)

Obožavam MKX, jednog karaktera, Kenshi Kenjutsu sam odigrao u MP-u preko 300 sati i još igram. Natjecem se tj. natjecao sam se samo u toj igri...

Sada to mislim s Injustice 2, naci jednog karaktera i spilati MP, ostalo me ne zanima, dakle ja u ovoj igri želim biti kompetativan...

 

Možda ti zvuči retardirano ali obožavam ovakve igre..

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...
Bitanga kaže...
toxic kaže...

Ameri mogu igrati Injustice 2 a ja se mogu slikat, moram cekati do petka :(

 

Uzmem digitalnu ili fizicku kopiju? Ovu igru mislim igrat do iznemoglosti kao što sam i MKX

 

 

Eh, digitalna ili fizička, vječno pitanje.

Ako ćeš igrati non stop samo to onda je bolje fizičku da ju možeš prodati poslije, a ako ju ne misliš nikad prodavati ili posuditi nekom, onda digitalnu. Također, fizičke se mogu naći online za 400tinjak kuna, a digitalna je 499.

Mene isto vuče da ju kupim, imam jedinicu na Wii U i čak i ta stara mi je puno bolja šorica od StreetFightera V.

 Ne razumiješ, radi ovakvih igri ja sam uzeo ps4 pro..

Dakle ja ovo ne mislim igrat, ja ovo mislim živjet :)

Obožavam MKX, jednog karaktera, Kenshi Kenjutsu sam odigrao u MP-u preko 300 sati i još igram. Natjecem se tj. natjecao sam se samo u toj igri...

Sada to mislim s Injustice 2, naci jednog karaktera i spilati MP, ostalo me ne zanima, dakle ja u ovoj igri želim biti kompetativan...

 

Možda ti zvuči retardirano ali obožavam ovakve igre..

Pa onda digitalno jer ocito da je ne mislis prodat
Ako bi i prodavao nakon duzeg roka dobil bi za nju kakvih 100-150kn, a to je nist

16 godina
offline
PlayStation 4

Sad mi pada na pamet da si kreiram i americki account :)

Sto kazete? kako bih odmah danas mogao staviti na download igru, jeste li pristalice toga?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Sad mi pada na pamet da si kreiram i americki account :)

Sto kazete? kako bih odmah danas mogao staviti na download igru, jeste li pristalice toga?

Ha čuj, po ToS-u nije dozvoljeno, ali nikad nisam čuo da je Sony banao nekoga zbog toga. Ako baš goriš da igraš odmah, napravi.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Napravi ofcourse !

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Napravi ofcourse !

 Možda i hocu, no s obzirom da vecina Amera igra imati cu katastrofa ping, mozda ipak bolje sacekat EU sluzbeni izlazak i bok.

To tada cu slinit po twitchu i gledat kako da piknem modularno napajanje u pc :)

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Sad mi pada na pamet da si kreiram i americki account :)

Sto kazete? kako bih odmah danas mogao staviti na download igru, jeste li pristalice toga?

Ako ćeš htijeti igrati online morat ćeš onda kupiti i američki PlayStation Plus, pa mislim da će trošak fajn narasti radi malo nestrpljivosti.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
toxic kaže...

Sad mi pada na pamet da si kreiram i americki account :)

Sto kazete? kako bih odmah danas mogao staviti na download igru, jeste li pristalice toga?

Ako ćeš htijeti igrati online morat ćeš onda kupiti i američki PlayStation Plus, pa mislim da će trošak fajn narasti radi malo nestrpljivosti.

 ionak mi je istekao hrvatski ps plus pa i njega moram kupiti ofc :)

cekati cu ja svakako petak.. kada dodem s posla nema me do ponedjeljka :)

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
toxic kaže...

Sad mi pada na pamet da si kreiram i americki account :)

Sto kazete? kako bih odmah danas mogao staviti na download igru, jeste li pristalice toga?

Ako ćeš htijeti igrati online morat ćeš onda kupiti i američki PlayStation Plus, pa mislim da će trošak fajn narasti radi malo nestrpljivosti.

 Samo da napomenem, ako imaš PS+ aktiviran na hrvatskom accountu, ne moraš kupovati za američki da bi igrao online. Dovoljno je imati PS+ aktiviran na jednom accountu da bi online radio na drugom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
MasterOfDisaster kaže...
toxic kaže...

Sad mi pada na pamet da si kreiram i americki account :)

Sto kazete? kako bih odmah danas mogao staviti na download igru, jeste li pristalice toga?

Ako ćeš htijeti igrati online morat ćeš onda kupiti i američki PlayStation Plus, pa mislim da će trošak fajn narasti radi malo nestrpljivosti.

 Samo da napomenem, ako imaš PS+ aktiviran na hrvatskom accountu, ne moraš kupovati za američki da bi igrao online. Dovoljno je imati PS+ aktiviran na jednom accountu da bi online radio na drugom.

E vidiš to nisam znao, to je sasvim uredu. Fala na info-u.

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Uzeo sam si METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE, tu je MGSV: THE PHANTOM PAIN, MGSV: GROUND ZEROES, METAL GEAR ONLINE i svi dlc-ovi... I to sve za 109kn... Mislim da nisam pogriješio...

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

 Ne razumiješ, radi ovakvih igri ja sam uzeo ps4 pro..

Dakle ja ovo ne mislim igrat, ja ovo mislim živjet :)

Obožavam MKX, jednog karaktera, Kenshi Kenjutsu sam odigrao u MP-u preko 300 sati i još igram. Natjecem se tj. natjecao sam se samo u toj igri...

Sada to mislim s Injustice 2, naci jednog karaktera i spilati MP, ostalo me ne zanima, dakle ja u ovoj igri želim biti kompetativan...

 

Možda ti zvuči retardirano ali obožavam ovakve igre..

 I mene malo vuče jer mi je prvi bio solidan, ali jbg kad drugi mjesec izlazi Tekken, moja prva ljubav. Isto sam u dilemi dal fizička ili digitalna i vjerojatno će biti fizička za početak pa lako upiknem digitalnu kasnije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
toxic kaže...

 Ne razumiješ, radi ovakvih igri ja sam uzeo ps4 pro..

Dakle ja ovo ne mislim igrat, ja ovo mislim živjet :)

Obožavam MKX, jednog karaktera, Kenshi Kenjutsu sam odigrao u MP-u preko 300 sati i još igram. Natjecem se tj. natjecao sam se samo u toj igri...

Sada to mislim s Injustice 2, naci jednog karaktera i spilati MP, ostalo me ne zanima, dakle ja u ovoj igri želim biti kompetativan...

 

Možda ti zvuči retardirano ali obožavam ovakve igre..

 I mene malo vuče jer mi je prvi bio solidan, ali jbg kad drugi mjesec izlazi Tekken, moja prva ljubav. Isto sam u dilemi dal fizička ili digitalna i vjerojatno će biti fizička za početak pa lako upiknem digitalnu kasnije.

 Tu dilemu sam imao i ja.. jednostavno ne mogu igrati obje...

11 godina
offline
PlayStation 4

Nedavno sam na Ebayu kupio poklopce za DS4 gljive, koji su nešto kao Control Freek za siromašne.

Svrha je bolja kontrola u pucačinama, pogotovo desne gljive za nišanjenje.

Bio sam malo skeptičan, ali ajde jeftini su pa nema veze.

 

Poklopci su od kvalitetne čvrste gume, a za divno čudo, čak mi se i K/D u Battlefieldu 1 vidljivo poboljšao, iako igram preko PC remote playa.

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 23:31 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Chaky kaže...
Gale92 kaže...

meni se sada nekako čini da kako je krenulo da će mi 500GB biti mali kapacitet, trebao sam uzeti 1T 

...

 Daj mi reci kak to funkcionira? imam doma stari disk od kompa od 750gb koji skuplja prasinu.  PS4 imam od day one u lijepoj nasoj i nemoram ti ni pricati kokko puta sam napunio hard. svaki put mora nesto brisat.  evo sad upravo planiram kupiti the order i GOW3 remastered (zena bi jos jednom odigrala) a na hardu nemam nista mjesta.

 

Sto sve treba da se to napravi? dal ti je konzola sporija radi dodatnog HDD-a?

2TB bi trebalo biti dosta za neko vrijeme.

http://www.bug.hr/malioglasi/maxtor-m3-2-tb-usb-30-slimline-portable-hard-driv/28156.aspx

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Nedavno sam na Ebayu kupio poklopce za DS4 gljive, koji su nešto kao Control Freek za siromašne.

Svrha je bolja kontrola u pucačinama, pogotovo desne gljive za nišanjenje.

Bio sam malo skeptičan, ali ajde jeftini su pa nema veze.

 

Poklopci su od kvalitetne čvrste gume, a za divno čudo, čak mi se i K/D u Battlefieldu 1 vidljivo poboljšao, iako igram preko PC remote playa.

 

 

 

 Ovo ti je sve placebo efekt druže moj. Psiha čudo radi.

Relano ja sam te gljivice prije kupovao sam sebe tjesis da bolje igras radi tih gljivica a zapravo bolje igras jer se vise trudis i imas vise iskustva.

Jedina svrha tih poklopaca je da ne ostetis orginal, primarno je tako i zamisljeno.

Pa su dosli na ideju ajmo malo vise zaradit i recimo kroz marketing da to pomaze u ciljanju ali to nije sve ajmo napravit za svaku zanr drugi tip gljive ali to nije sve itd...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 10:01 (toxic).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pa ne bih se složio da je placebo, jer K/D brojke su egzaktne.

S tim da nisam upalio BF mjesecima i ponovno sam počeo prije tjedan dana, uglavnom preko remote playa.

 

A i na Control Freek stranici imaš objašnjeno na slikama u čemu je fora. Dosta ljudi ga koristi i svi ga hvale.

 

U svakom slučaju, tko voli pucačine, neće puno izgubiti ako potroši 1$ pa isproba.

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Pa ne bih se složio da je placebo, jer K/D brojke su egzaktne.

S tim da nisam upalio BF mjesecima i ponovno sam počeo prije tjedan dana, uglavnom preko remote playa.

 

A i na Control Freek stranici imaš objašnjeno na slikama u čemu je fora. Dosta ljudi ga koristi i svi ga hvale.

 

U svakom slučaju, tko voli pucačine, neće puno izgubiti ako potroši 1$ pa isproba.

 

Kako znaš da ti K/D ne bi porastao bez toga? Dakle to je nedokazivo.

Svi znamo da su te "kapice" zapravo primarno izašle kao dodatna zaštita jer su se gljivice gulice.

Pametni su se dosjetili kako dodatno zaradit i samo u tome je catch.

Gledam te Control Freak original i na sredini nacrtan logo, ma daj molim te kako je moguce da ti to moze popraviti tvoj gameplay ili ti kdr.

Pogotovo jer rede zaštite za više žanrova igara... ma daj molim te..

Koja je razlika između Black Ops inačice i npr. Freak inferno.. 

Profi igraci ionako igraju na pravim prof gamepadovima tipa koji ispod imaju dodatne tipke večina njih je custom made.

A ima i zgodnih kontrolera kao ovaj npr : Nacon Revolution Pro 

 

Također za neke tučnjacve su tu pravi fighting stickovi a oni hoće do nadomjetit tu s nekim gumenin zaštitama za 15 dolara.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 10:49 (toxic).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice