Amazon - pitanja i odgovori

poruka: 1.149
|
čitano: 317.814
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Re: Amazon - pitanja i odgovori
SEYOboy kaže...
pbandov kaže...
SEYOboy kaže...

Na amazon.co.uk sam 8.9.2018. kupio proizvod.

Jos uvijek ne postoji nikakav update na broju za praćenje pošiljke.

Je li tko imao sličan problem?

Ovo piše na amazonu: From UPS on Sunday, 9 September:Possible delay in delivery due to arrival at incorrect carrier facility.

Italija je inače poznata po "gubitcima" poštanskih pošiljaka. Još tužnije ako je južnije. Gle, najgori slučaj, prigovor i refund. Ako već nisi, kontaktiraj sellera i pitaj kakva je situacija.

dobio sam povrat novca. pošiljka je vraćena amazonu. čudno.

ovo je već druga pošiljka sa amazona koja mi nije stigla.

Rijetko češ ispušit pare na velikim trgovinama poput Amazona. Ali svakako izbjegavaj Italiju.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
5 godina

kk

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 13:14 (Nvidia GTX 680).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Kupio sam nekoliko rabljenih knjiga sa amazona, seller je World of Books Ltd i jedan je dosla u katastrofalnom stanju, sva izraubana i ostecena a reklamirana kao "very good" ... seller ne odgovara na poruke vec tjedan dana, jel itko vracao knjige natrag, ima li tko kakava iskustva s time, hoce mi vratiti sredstva za postarinu natrag u UK tj jel se isplati uopce zamarat s time?

4 godine

Gledam da kupim cijeli komp u komponentama sa americkog amazona jer su cijene jako niske, i sve komponente šalju u besplatno u hrvatsku. Samo mi nije jasno da li ce biti naplacena carina ili nece. Znam da sa njemackog amazona nema carine, a na americkom mogu ustedjeti pun kufer jer je free shipping. Ako ima netko informacije o carini molio bih pomoc.

0 0 hvala 0
4 godine

Jesi ziher da je poštarina besplatna? Ulogiraj se i odi na checkout pa vidi kaj ti izbaci. Teško da je besplatno, a i lupit će ti carinu+pdv sigurno na paket - Ne isplati se. Kupuj takve stvari iz Europskih shopova.

4 godine

Da ipak nije besplatna 103 dolara, ali pise da je ukljuceno 'clearing in customs'. Sa time me ispadne isto ko sa amazon.de gdje imam besplatan shipping

9 godina

Jel netko zna da li mogu negdje kupiti Amazon Gift Card. Konkretno za Amazon.de ali da mogu platiti paypalom. Dobio sam neke novce na paypal i jeftinije mi kupiti giftcard nego ih povlačiti jer su lihvari u banci a tako i tako kupujem na amazonu nešto pa da se iskorsiti.

0 0 hvala 0
9 godina
lars82 kaže...

Jel netko zna da li mogu negdje kupiti Amazon Gift Card. Konkretno za Amazon.de ali da mogu platiti paypalom. Dobio sam neke novce na paypal i jeftinije mi kupiti giftcard nego ih povlačiti jer su lihvari u banci a tako i tako kupujem na amazonu nešto pa da se iskorsiti.

Evo da sam sebi odgovorim. Kupio gift card na www.aufladen.de. 50e sa njihovm fee ispao me 51.50, plaćeno paypalom. Gift card stigao u roku minute i uspješno redeeman na www.amazon.de.

10 godina

Mogo sam ti ja kupit i sendat ti kod za tih eVro i nest vise  salim se, enđoj... 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice