Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 986.051
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Narucio sam 10ak stvari od njih, i 9 mi je doslo u roku od 3-4 dana, dok je mikser neki bio za 8-9 dana. Jako zadovoljan.

 

 

Nisam trebao slat do sad nista na garanciju, ali kao da su nasi nesto bolji prije mjesec sam imao problem sa Asusovom maticnom koja je jos godinu u garanciji i rekli su mi da je to do mene - tj do prasine a ne do ploce. I sad bi se ja trebao zezati sa njima mjesec dva a komp ne radi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
spw kaže...

Narucio sam 10ak stvari od njih, i 9 mi je doslo u roku od 3-4 dana, dok je mikser neki bio za 8-9 dana. Jako zadovoljan.

 

 

Nisam trebao slat do sad nista na garanciju, ali kao da su nasi nesto bolji prije mjesec sam imao problem sa Asusovom maticnom koja je jos godinu u garanciji i rekli su mi da je to do mene - tj do prasine a ne do ploce. I sad bi se ja trebao zezati sa njima mjesec dva a komp ne radi.

 I moli Boga da ne budeš morao slati na garanciju :)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
spw kaže...

Narucio sam 10ak stvari od njih, i 9 mi je doslo u roku od 3-4 dana, dok je mikser neki bio za 8-9 dana. Jako zadovoljan.

 

 

Nisam trebao slat do sad nista na garanciju, ali kao da su nasi nesto bolji prije mjesec sam imao problem sa Asusovom maticnom koja je jos godinu u garanciji i rekli su mi da je to do mene - tj do prasine a ne do ploce. I sad bi se ja trebao zezati sa njima mjesec dva a komp ne radi.

 Izvini,ali neki jesu bolji od ED-i to ohoho

Konkretan slučaj-kupio sam Corsair napajanje(RM 650W) u ADM-u.Nešto nije valjalo sa napajanjem,jer čim bih cijeli PC isključio(fizički odvojio utičnicu),PC mi se više nije htio upaliti.Poslao ga nazad ADM-u,zovu me za par dana i kod njih začudo radi.

Ništa onda,kažem,šaljite ga nazad,tko će ga znat koji mu je vrag bio(napajanju).

U roku par dana meni dolazi novo-novcato napajanje nazad.Možda su sumnjali da nešto ne valja-tko će ga znat

U krajnjem slučaju-poslali su mi novo napajanje(a nisu morali)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 23:52 (ericsneo).
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Taman gledm kako bi naručio ovu grafičku zbog primamljive razlike u cijeni....
Znači, tvrdo NE, ha?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Arabarran kaže...

Taman gledm kako bi naručio ovu grafičku zbog primamljive razlike u cijeni....
Znači, tvrdo NE, ha?

 Svakako ti savjetujem da pročitaš par stranica unatrag pa da vidiš koliko su ti ljudi neodgovorni i koliko ne mare za svoje kupce.

Unlock the Power Within
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Narucio sam od njih u utorak STRIX R9 380 2GB za 1629kn

Poslao sam email jer sam vidio da jedan dan je GPU bio u raspolozivosti drugi dan nije i opet iduci dan je bio. 

Nakon dan i pol sam dobio odgovor da cu GPU dobiti do utorka. 

Sad dali i dalje ostanem pri narudzbi ili da prekinem dok je jos vrijeme ?? 

 

Mislim dosad nije bilo negativnosti ali ne bih volio dobiti neispravan proizvod i slicno tome. Savjet !?!

 

--Iz Centro.hr, Protis a , Links a i slicnih trgovina s naruzdbama nikad nisam dobio proizvod koji nije funkcionalan--

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2016 21:40 (L1nNk).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Extreme Digital - iskustva

L1nNk

 

Uzmi za 100kn više iz nekog našeg shopa sapphire, gigabyte ili XFX, nije vrijedno živaca tih dvjesto kuna što te izađe jeftiije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2016 21:50 (Silent horror1992).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Silent horror1992 kaže...

L1nNk

 

Uzmi za 100kn više iz nekog našeg shopa sapphire, gigabyte ili XFX, nije vrijedno živaca tih dvjesto kuna što te izađe jeftiije.

 Upravo sam to i napravio :) Nekako nisam bio siguran u njih i uopce sto cu dobiti. 

Danas sam dobio nakon 3 dana sve uredno iz Centro.hr sto sam narucio, iz Links a sam vec i narucivao i sve je uredno ispadalo. 

--Nadam se da je dovoljno otkazati ponudu na njihovoj stranici od edigital a-- Ujedno sam i poslao mail na gospodina koji mi je i odgovorio.--

Sasvim dovoljan izbor postoji za samo 100kn vise i iz drugih nasih ducana. Hvala na savjetu :) LP 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 11:21 (L1nNk).
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Dali ce biti dovoljno to sto sam poslao na 3 razlicita email a da im otkazujem naruzdbu, Sto mislite ?? ili da ih pokusam dobiti na njihov broj 01 8000 222 ??

Posto nemaju opciju preko stranice za otkazati naruzdbu, niti im izlazi pod menu na nasem jeziku samo na madjarskom. 

Zvao sam ih i dobijem automat koji trosi novac LOL ono ili minute srecom ako ih imas :D No teski su na javljanju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ako plaćaš pouzećem nemoj se uopće brinut. Ako i ne bude otkazano nekim spletom okolnosti i dođe ti grafa na prag, samo reci da si ti to otkazao. Uostalom imaš i dokaze, ali smiješ odbit dostavu bez problema.

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Magibagi kaže...

Ako plaćaš pouzećem nemoj se uopće brinut. Ako i ne bude otkazano nekim spletom okolnosti i dođe ti grafa na prag, samo reci da si ti to otkazao. Uostalom imaš i dokaze, ali smiješ odbit dostavu bez problema.

 Uspio sam dobiti agenta nakon 10 poziva i dao sam mu broj naruzdbe i rekao je da ce otkazati, mislim cisto zelim cist racun duga ljubav bez ikakvih zapleta. Narucio sam na dobrom starom malo skupljem links u drugi proizvod i toe to.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
L1nNk kaže...
Magibagi kaže...

Ako plaćaš pouzećem nemoj se uopće brinut. Ako i ne bude otkazano nekim spletom okolnosti i dođe ti grafa na prag, samo reci da si ti to otkazao. Uostalom imaš i dokaze, ali smiješ odbit dostavu bez problema.

 Uspio sam dobiti agenta nakon 10 poziva i dao sam mu broj naruzdbe i rekao je da ce otkazati, mislim cisto zelim cist racun duga ljubav bez ikakvih zapleta. Narucio sam na dobrom starom malo skupljem links u drugi proizvod i toe to.

 Blago tebi, kad sam ih ja trebao nisam ih 3 dana mogao dobiti, a svaki put ne zvoni jednako, kao da odbijaju poziv. Bar da napišu radno vrijeme i da znam kad da ih zovem, od te reklamacije ne kupujem u Extreme Digital.

 Radije dam par kn više i uzmem u protisa, centro i imam sve u Zagrebu, ne vrijedi.

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Brian kaže...
L1nNk kaže...

 Blago tebi, kad sam ih ja trebao nisam ih 3 dana mogao dobiti, a svaki put ne zvoni jednako, kao da odbijaju poziv. Bar da napišu radno vrijeme i da znam kad da ih zovem, od te reklamacije ne kupujem u Extreme Digital.

 Radije dam par kn više i uzmem u protisa, centro i imam sve u Zagrebu, ne vrijedi.

 Ne vrijedi Zivaca i kuna s racuna :) Posaljes im email i ukinuli oni ili ne naruzdbu njihov problem, nisi duzan preuzeti posiljku ionako i ovako. Sto bih se tek dogodilo da mi posalju neispravan GPU i da ga moram slati na servis s garancijom, koliko bih to cekao :D 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
L1nNk kaže...
Brian kaže...
L1nNk kaže...

 Blago tebi, kad sam ih ja trebao nisam ih 3 dana mogao dobiti, a svaki put ne zvoni jednako, kao da odbijaju poziv. Bar da napišu radno vrijeme i da znam kad da ih zovem, od te reklamacije ne kupujem u Extreme Digital.

 Radije dam par kn više i uzmem u protisa, centro i imam sve u Zagrebu, ne vrijedi.

 Ne vrijedi Zivaca i kuna s racuna :) Posaljes im email i ukinuli oni ili ne naruzdbu njihov problem, nisi duzan preuzeti posiljku ionako i ovako. Sto bih se tek dogodilo da mi posalju neispravan GPU i da ga moram slati na servis s garancijom, koliko bih to cekao :D 

Da ti pošalju neispravno imaš 2 opcije:

- slanje u Mađarsku

- odneseš na jankorim (navodno imaju neko skladište) i oni pošalju dalje

 

U prosjeku se čeka na reklamaciju oko 3 tjedna, bar sam toliko čekao osobno.

16 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Bok ekipa. Prije par dana mi je riknuo procesor AMD FX 8320 te je (nažalost?) još pod garancijom. Čitam ovaj thread i samo si zamišljam koja sranja me čekaju. Poslao sam im jučer email no do danas nema odgovora. Što učiniti ako mi ne odgovore? Da li možda mogu reklamirati u ovlašteni servis AMD-a? Ako da gdje je taj servis , da li uopće postoji?

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Narucio neke sitnovarije kod njih u srijedu, dosle u ponedjeljak. Jedino sto nema nikakve obavijesti niti preko email a niti preko stranice, pa zbilja ne mozes znati kad ce ti nesto stici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Bobi kaže...

Bok ekipa. Prije par dana mi je riknuo procesor AMD FX 8320 te je (nažalost?) još pod garancijom. Čitam ovaj thread i samo si zamišljam koja sranja me čekaju. Poslao sam im jučer email no do danas nema odgovora. Što učiniti ako mi ne odgovore? Da li možda mogu reklamirati u ovlašteni servis AMD-a? Ako da gdje je taj servis , da li uopće postoji?

Hvala

 Ako imas besplatne minute nazovi njihovu sluzbu za korisnike jer u suprotnome ti trosi novce s racuna. Moras ih nekako moci kontaktirati jer drugacije di ces slati taj CPU. Nije lagano dobiti ih na telefon ali ako si uporan nakon 10 puta dobiti ces odgovor( konstantno svi agenti su zauzeti, tako da nemoj odustajati, pa kad ti dosadi za 1h ponovo pokusaj ) na email odgovore nakon jedno dva dana u prosjeku koliko sam shvatio ako oni misle da je email vazan. 

Koliko sam uvidio da su im svi racuni ispisani na madjarskome, tako da prepostavljam sve za servis tamo i salju. Samo bude strpljiv i rijesiti ces svoj problem, ali snjima definitivno treba imati strpljenja. 

 

--Definitivno web trgovina za kupovati manje stvari do 200-300kn, dalje toga ne isplati se jer previse zivaca potrosis za samo dogovor a kamoli sve ostalo--

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Uzeo novi tv, došao nakon par dana, dostavljač mi je izašao u  susret pa smo ga otvorili da se uvjerim da nije u komadima. Za sada sve radi ali vidim da su mi uvalili mađarsku garanciju piše budimpešta na papiru i sve je na mađarskom...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Moram priznati da stvarno imate muda kad kupujete kod njih stvari...

Moj PC  
9 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Bobi kaže...

Bok ekipa. Prije par dana mi je riknuo procesor AMD FX 8320 te je (nažalost?) još pod garancijom. Čitam ovaj thread i samo si zamišljam koja sranja me čekaju. Poslao sam im jučer email no do danas nema odgovora. Što učiniti ako mi ne odgovore? Da li možda mogu reklamirati u ovlašteni servis AMD-a? Ako da gdje je taj servis , da li uopće postoji?

Hvala

Jako ih je teško dobiti na telefon. Najbolje je poslati im email i tamo napisati svoj broj i onda te povratno nazovu. U pravilu, dogovorite zaprimanje procesora na servis. Na kućna vrata ti dođe poštar koji šalje dalje procesor. On se servisira isključivo u Mađarskoj, ne može kod nas. Ako se ne mže popraviti dobiš povrat novaca. Zato u email upiši svoj broj računa. Ako se popravi onda ti ga u roku 3 tjedna u pravilu pošalju nazad poštom na kućnu adresu. Extreme digital plaća dostavu u oba smjera. Na email u pravilu odgovara neki lik koji se predstavlja kao Atilla.

12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Brian kaže...
Bobi kaže...

Bok ekipa. Prije par dana mi je riknuo procesor AMD FX 8320 te je (nažalost?) još pod garancijom. Čitam ovaj thread i samo si zamišljam koja sranja me čekaju. Poslao sam im jučer email no do danas nema odgovora. Što učiniti ako mi ne odgovore? Da li možda mogu reklamirati u ovlašteni servis AMD-a? Ako da gdje je taj servis , da li uopće postoji?

Hvala

Jako ih je teško dobiti na telefon. Najbolje je poslati im email i tamo napisati svoj broj i onda te povratno nazovu. U pravilu, dogovorite zaprimanje procesora na servis. Na kućna vrata ti dođe poštar koji šalje dalje procesor. On se servisira isključivo u Mađarskoj, ne može kod nas. Ako se ne mže popraviti dobiš povrat novaca. Zato u email upiši svoj broj računa. Ako se popravi onda ti ga u roku 3 tjedna u pravilu pošalju nazad poštom na kućnu adresu. Extreme digital plaća dostavu u oba smjera. Na email u pravilu odgovara neki lik koji se predstavlja kao Atilla.

 Bič Božiji!!

AUDIOFIL
16 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Začudo javio se dotični gospodin Atilla (bič božiji :D) nakon 2 dana i naručio je kurirsku službu , sad bumo vidili kaj bu servis javil :P

3 tjedna mi je puno za čekati , ali ako ide do mađarske ovo ono onda ok ajmo reći da je opravdano.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

A sranja,prijatelju mi riknila matična jučer,sad ću iz prve ruke vidit kako će ED riješit reklamaciju!(kad smo kupovali rekao sam mu da nisu baš bajni kad se nešto pokvari)

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Stara poslovica kaže: Ko ne plati kurvu platiće likara (doktora). Sritno vam u predstojećem okršaju i svakako ovdje tijek događaja iznosite.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
volegradele kaže...

A sranja,prijatelju mi riknila matična jučer,sad ću iz prve ruke vidit kako će ED riješit reklamaciju!(kad smo kupovali rekao sam mu da nisu baš bajni kad se nešto pokvari)

 e ja bi vam savjetoval da kad predate matičnu na reklamaciju u dogovoru sa njima rezervirate istu takvu ili naručite da bude na lageru u dučanu da prilikom odobravanja zamjene nema nepotrebnih zavrzlama jer im je kordinacija sa središnjicom još uvijek očajna!

The Time is always righT
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Mislim napraviti glupost i naručiti iz E.D.-a

 

Uzeti proizvod koji ima ovašteni servis u HR, plaćanje pouzečem i proizvod koji se baš ne kvari.

Mislim da bi ovo moglo proći, ha? :D

 

Ima netko kakav kod za popust prilikom narudžbe?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Mislim da oni svakako šalju u Mađarsku bez obzira na ovlašteni servis u HR!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Većina servisa ne priznaje garanciju za proizvode iz ED jer ti proizvodi nisu sužbeno uvezeni u HR.

 

Priznaju samo za one koji imaju EU ili Worldwide garanciju.

 

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
2 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
CyberDemonVZ kaže...

Mislim napraviti glupost i naručiti iz E.D.-a

 

Uzeti proizvod koji ima ovašteni servis u HR, plaćanje pouzečem i proizvod koji se baš ne kvari.

Mislim da bi ovo moglo proći, ha? :D

 

Ima netko kakav kod za popust prilikom narudžbe?

 napravi novi acc. i stavi da ti je sutra rođendan do sad je palilo?!

The Time is always righT
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Hvala. Ipak sam odustao od kupnje

Htio sam uzeti HyperX II, al ću za početak uzet neke najobičnije sluške u lokalnom dučanu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice