InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

poruka: 31
|
čitano: 3.995
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu".
10 godina
neaktivan
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

ima li negdje popis svih izlagača na ovogodišnjem info sajmu? 

MPLAB C18
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
10 godina
neaktivan
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Otkada sam vidio da dolaze ovi domaci "Youtuberi" pao mi mrak na oci.

Moj PC  
10 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Ne znam što da kažem nego samo da mi ovo djeluje stvarno super! :) Lijepo je vidjeti na našim prostorima nešto ovakvo, iskreno nisam pojma imao da tako nešto uopće postoji kod nas na balkanu. Svaka čast na entuzijazmu. Malo mi je daleko, ali bih svakako volio vidjeti kako to izgleda paviljon od recimo Activisiona ili CroTeama, ili nekih Indie developera. Malo popričati s domaćim developerima, vidjeti s kakvim se problemima suočavaju, itd. Vidio sam slike od prošle godine, stvarno izgleda mrak!

 

Bravo za organizatore!

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 23:17 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
tireN1337 kaže...

Otkada sam vidio da dolaze ovi domaci "Youtuberi" pao mi mrak na oci.

 i onda se okupe oni balavci pa traze autograme   a jednom sam vidio neki mali nosi mudjinu majicu pa to je za degeneka

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
protjeran
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

mogao bi navratiti, nisam bio godinama...kaj ni 40kn malo previse, jbga ja zena i dvoje djece ispada 160kn...za sajam...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Evo i ja dolazim, ima tko 1v1  hehe

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Ovi givawayi na sajmu sta budu, sta se moze dobit npr?
Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Prošla godina je bila totalno razočaranje. Vjerojatno su očekivanja bila prevelika. Ove godine sigurno nedam 40kn. Možda za 2-3 odem ponovo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
DommY kaže...
Ovi givawayi na sajmu sta budu, sta se moze dobit npr?

 Uglavnom bacaju majice ili slicne gaming goodies-e, nista prevrijedno.

 

Inace, sajam je super, jedino neke stvari cak niti jucer jos nisu bile postavljene, npr. Tomb Raider se jos uvijek nije mogao zaigrati.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 11:06 (OriginalEXE).
16 godina
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Okej je doći isprobati neku robu što misliš kupiti, a usput dobiješ i popust! Recimo došao sam isprobati Logitech G633 slušalice i vidjeti i ispipkati Asus RoG G552 s i5-6300HQ CPU. Giveaway su bzvz, a nagrade su već dobre. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Iskreno žalim bilokoga tko je danas išao na sajam

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Nisam išao, al' zašto to misliš?

Zar, je bilo tako loše?

Panzerkampfwagen. I am a Dinamovac.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 21:18 (PzKpfw).
13 godina
online
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
PzKpfw kaže...

Nisam išao, al' zašto to misliš?

Zar, je bilo tako loše?

 'em je bila ekskurzija danas za srednje škole, 'em ljudi voze djecu da igraju igrice cijeli dan. Na ulazu je bila tolika gužvetina i ljudi koji ne znaju kako se treba ponašati u gužvama (jedna žena je doslovno gniječila svoje dijete na meni), prepuno dječurlije, 90% njih satima nepomično sjedi ispred ekrana, da ne spominjem kolika je sparina bila u nekim dijelovima (misli da je prvi perivoj, onaj s falloutom i pesom). Premda je program bio zanimljivm, previše je ljudi bilo danas (ne znam kako inače drugih dana) i nepostojanje tajmera (hebeni Fallout, il ga igraš 10 sati u komadu, il ga ne igraš), te sparina u nekim dijelovima su me natjerale da izađem sa sajma za nekih sat vremena.

Say hello to my little friend
16 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Krunoo7 kaže...

 'em je bila ekskurzija danas za srednje škole, 'em ljudi voze djecu da igraju igrice cijeli dan, prepuno dječurlije, 90% njih satima nepomično sjedi ispred ekrana.

 The truth has been spoken! Najveća istina. Moj buraz (1. srednje) je isto išao sa školom i sestrična (4.), buraz na infogamer a sestrična na interliber. Previše klinaca sjedne i ne mrdaju dok mi old-school isprobamo i mičemo se da i drugi probaju. Kao npr. sjeo sam za novi Logitech G29 (PS4) i isprobao ga na DriveClub. Užasno iskustvo jer ima nekakav "assist" tokom vožnje, ja pustim volan iz ruku, a on se sam automatski pomiče, skoro mi strgao ruke. Forcefeedback prejak iako vjerujem da se u opcijama može namjestiti na slabije. Jbš takav volan.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
online
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Najbrži kaže...
Krunoo7 kaže...

 'em je bila ekskurzija danas za srednje škole, 'em ljudi voze djecu da igraju igrice cijeli dan, prepuno dječurlije, 90% njih satima nepomično sjedi ispred ekrana.

 Kao npr. sjeo sam za novi Logitech G29 (PS4) i isprobao ga na DriveClub. Užasno iskustvo jer ima nekakav "assist" tokom vožnje, ja pustim volan iz ruku, a on se sam automatski pomiče, skoro mi strgao ruke. Forcefeedback prejak iako vjerujem da se u opcijama može namjestiti na slabije. Jbš takav volan.

 Jel to bio onaj volan koji je imao i kabinu oko sebe?

Say hello to my little friend
16 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Krunoo7 kaže...

 Jel to bio onaj volan koji je imao i kabinu oko sebe?

 Ne, to je mislim G27. G29 ti je bio nasuprot kod Logitech štanda. Imali su desetke kompjutera s G633 sluškama.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
8 godina
odjavljen
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

@Kruno

 

Što će ti izostavnik prije prvog samoglasnika u korelativnom vezniku em? Što misliš, koji grafem nedostaje ispred? Pomoći ću ti - ni jedan. Možda si se mogao priključiti srednjoškolskim grupama jer ti očito ne bi škodilo ponavljanje gradiva iz hrvatskog jezika. Osim stjecanja znanja iz područja materinskoga nam jezika (što možda "nije toliko bitno", bar ne ekipi na ovom forumu), u srednjoj školi možeš slušati lekcije koje se tiču odgojne funkcije te odgojno-obrazovne ustanove. Na tvom bih mjestu ničice pala moleći srednjoškolce da me vrate u školu.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 21:45 (Arendelle).
10 godina
neaktivan
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Nije ni bilo toliko lose nego malo manjak organizacije, na početku smo svi čekali u prva dva reda preko pola sata da bi na kraju se oni sjetili reci da je to samo za "Online" rezervacija, hajde na početak reda opet, te čekanje preko sat i pol vremena da kupimo ulaznicu. U jednom trenutku je bilo toliko vruce da krepas još da ne govorim ona "djeca" sto se guraju da dobiju autogram od nekih ljudi... Ili sto te pogaze da bi došli u prve redove da dobiju majicu na giveawaju. Također kakve su to fore da platiš 40 kuna za jednokratnu kartu? Znači ja moram opet kupovati kartu ako izađem van. Ja se ne sjećam da su tako reklamirali, ispravi me ako griješim. Ne znam još kako su oni isplanirali za isprobavanje igrica, neku su bilo previše, neki uopće nisu bili. No hajde, sve u svemu bilo je dobro, i lijepo je da se ovako nešto dešava ovdje kod nas :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 21:47 (tireN1337).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Arendelle kaže...

@Kruno

 

Što će ti izostavnik prije prvog samoglasnika u korelativnom vezniku em? Što misliš, koji grafem nedostaje ispred? Pomoći ću ti - ni jedan. Možda si se mogao priključiti srednjoškolskim grupama jer ti očito ne bi škodilo ponavljanje gradiva iz hrvatskog jezika. Osim stjecanja znanja iz područja materinskoga nam jezika (što možda "nije toliko bitno", bar ne ekipi na ovom forumu), u srednjoj školi možeš slušati lekcije koje se tiču odgojne funkcije te odgojno-obrazovne ustanove. Na tvom bih mjestu ničice pala moleći srednjoškolce da me vrate u školu.

 Ja idem u srednju školu.

Say hello to my little friend
13 godina
online
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
tireN1337 kaže...

Nije ni bilo toliko lose nego malo manjak organizacije, na početku smo svi čekali u prva dva reda preko pola sata da bi na kraju se oni sjetili reci da je to samo za "Online" rezervacija, hajde na početak reda opet, te čekanje preko sat i pol vremena da kupimo ulaznicu. U jednom trenutku je bilo toliko vruce da krepas još da ne govorim ona "djeca" sto se guraju da dobiju autogram od nekih ljudi... Ili sto te pogaze da bi došli u prve redove da dobiju majicu na giveawaju. Također kakve su to fore da platiš 40 kuna za jednokratnu kartu? Znači ja moram opet kupovati kartu ako izađem van. Ja se ne sjećam da su tako reklamirali, ispravi me ako griješim. Ne znam još kako su oni isplanirali za isprobavanje igrica, neku su bilo previše, neki uopće nisu bili. No hajde, sve u svemu bilo je dobro, i lijepo je da se ovako nešto dešava ovdje kod nas :)

 Mi smo uspjeli kupit ulaznicu preko Online registracije, ali to je bilo oko 1 sat, mozda je kasnije ponestalo.

Say hello to my little friend
10 godina
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

O.K., žikim ekipo, bila je gužva...Al' me zanima sada nekaj drugo.

Jel' su bili tamo razvijatelji igara, te dal' su imali kakvi prezentaciju, jel se moglo sa njima spikati....

Imali li netko od Vas takva iskustva??

Panzerkampfwagen. I am a Dinamovac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
PzKpfw kaže...

Jel' su bili tamo razvijatelji igara, te dal' su imali kakvi prezentaciju, jel se moglo sa njima spikati....

Imali li netko od Vas takva iskustva??

 Naravno, indie dio paviljona, ja sam "spikao" s ekipom što su napravili igru, ne znam točno naziv, gdje je fight 1v1 stickmana, imaš health i stamina pokazatelje kao npr stickman tekken. Dečki su odlični, baš za zezanciju i sve otvoreno bez stresa i napetosti govore. Puštali super glazbu. Autora igre sam dobio jednu rundu, a 10.g mlađi buraz me dobio sve runde. 

http://icefixgames.com

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 9:19 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Ja sam posjetio sajam oko 17h u Subotu. Ako se na infogamer ide bez djece onda je najbolje ići kroz tjedan. Gužvi je bilo svugdje. Od blagajni, ulaza, paviljona, sandwich bara.

Par paviljona je dočekalo posjetitelje sa nevjerojatnom količinom smrada. Isprva sam pomislio da se štedi na struji no tada sam primjetio pozamašan broj gamera. S jedne strane ekipa igra a sa druge navija na Croteamovu prezentaciju, sponsored by alienware (fotka1).

Nova Lara/Tomb Raider će biti super. (fotka 2). Konkretnija gužva za kupnju u Links dućanu i Game-World štandu - cijena MotoGP13 - 100 kn, PES 2014 - 300 kn (fotka 3). Mogao se isprobati novi call-of-duty (fotka 4). Bio je tu i zaseban paviljon sa board igrama koji je bio pravo osvježenje (fotka 5). Sa developerima je bilo malo teže popričati. Namjeravao sam posjetiti Nordeus ekipu (organizatori hackathona) no na svojem štandu nisu imali nikakve prospekte ili osoblje koje bi uopće prezentiralo njihov rad. Standardno par računala na kojima se igra, nešto djece u beanbagovima. Nanobit štand nisam uspio naći a Croteamovci su manje-više paradirali po stage-u.

Od goodiesa sam uspio dobiti promo kod za 7 dana za regionalni pokušaj netflixa naziva pickbox tv. Nemaju big bang theory u ponudi. Ponadao sam se nekom kvalitetnom posteru u sklopu goodiesa ili barem mogućnost kupnje istog. 0 bodova.

 

 

Nekoliko zamjerki na organizaciju:

- ako na ulazu staviš kartu kako je nacrtano ona nemože biti očitana i primoran si naći točnu kombinaciju

- na stolovima sandwich bara bilo je nagomilanog smeća, a u vanjskom djelu (pušiona) generiralo se omanje brdo odmah pri ulazu/izlazu

- neke klinke zatražile su čaše vode no kelnerica im je objasnila da ne toče i da je bočica 10 kn (kola 18kn). cijene su definitivno previsoke za većinu posjetitelja

- putokaz za parking ispred ulaza nema, trebalo mi je oko 25 minuta da saznam da postoji plaćeni parking sa zadnje strane prema kajzerici

- nema popisa izlagača za dio sajma u kojem se nalaziš ili nekakve karte koja bi dočekala posjetitelje

- u zatamnjenim paviljonima teško je odmah uočiti službene predstavnike tvrtki/organizatora - fotke 6,7

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 16:04 (nikbkk).
 
5 0 hvala 2
12 godina
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Danas je bio najbolji dan, vrlo malo ljudi a sve je radilo, tako da nedjelja definitivno idealan dan za posjet sajmu :)

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Kako imate volje ići na ovakve stvari? Tu ima više klinaca nego u školi...

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Arendelle kaže...

Kako imate volje ići na ovakve stvari? Tu ima više klinaca nego u školi...

Ima i na ovom forumu pa si i dalje tu. Poanta je sadržaj koji je tamo, kao da će tebe neko dijete uhvatit' za ruku i vuć...

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu
Vkm996 kaže...

Ima i na ovom forumu pa si i dalje tu. Poanta je sadržaj koji je tamo, kao da će tebe neko dijete uhvatit' za ruku i vuć...

 To nije isključeno. Klinaca se na forumu lako riješiš, a u stvarnosti to nije tako, pogotovo kad ih je na stotine u zatvorenom paviljonu.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
16 godina
neaktivan
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Evo da i ja bacim komentar za InfoGamer sajam..

 

Potega san čak iz Splita za ovo..   Reka ženi kako odavno nije vidila svoju prijateljicu (našu vjenčanu kumu) i da bi je ovaj vikend mogli otić posjetit u ZG, a bit će lip i sunčadn vikend..

Negdi na pola puta sam joj reka: "Vidi vraga, baš ovaj vikend na velesajmu nekakav gamer sajam i izložba, moga bi malo svratit"   

Kartu san uzeja online, te san se pojavia na sajmu oko 14:00 u subotu... Pošto nisam baš često po ZG-u, snalazija san se pomoću google eartha i navigacije, al nisan puno luta.. Kad san doša, šok! Masa ljudi čeka na blagajni, no računam da moja isprintana online karta je dovoljna, no na ulazu mi kažu "NE!", stoga otiša na blagajne koji su zaprimali ove online karte, i pridiga tiket za uć.. Gužva za ući je bila katastrofa! 20-30 minuta san se borija za ući :)

U prvom paviljonu (mislim br.8) je odma bilo veselo.. Veliki ekran sa nekim game trailerima i basom da je odzvanjalo cijelim velesajmom!  Nakon 30tak minuta snalaženja gdje su ostali paviljoni i šta je u svakome, nastoja san biti u onom djelu koji me je više interesira.. 

Najviše san proveja vrimena sa hrvatskim developerima.. Sa jednim članom CroTeama sam i porpilično pričao o svemu.. O životu, životu gamera, životu programera za gamere, te njihovim ostalim planovima (SS4 je sljedeći, a onda možda Talos 2!) Lik je bija skroz OK, ljubazan i pričljiv i baš mi je bilo drago šta sam upozna dio našeg najboljeg(nažalost i rijetkog) gaming developera, a i samim time šta san i veliki obožavatelj Talosa kojeg , uz eksapanziju, iman na STEAMu.. Reka san mu da iman sve CroTeam igre, ali i prizna istinu, da su i sve kupljene na nekim akcijama i rasprodajama, na što lik odgovara da i on tako kupuje!   Anyway, susret je bija super, a lik je potrvdija da je stvarno OK, te mi je poklonija Talos Principle majicu! Moram priznati da sam je danas na povratku kući i nosija!   Također upozna san još nekoliko budućih hr game developera i malo sam proćakula u njihovim igrama, planovima i ambicijama, kao i njihobim predviđanjima za njihove uspjehe.. Neki su na STEAM Early Accessu, neki su prošli STEAM Greenlightu, tako da mi je drago da se (možda) HR scena budi.. Također na sajmu je bilo i naših "susjeda" pa san popriča sa visual dizajnericom iz Beograda i njihovoj point&click avanturi.. Moram priznati da su bili jako ljubazni, susretljivi i zabavni! Također proveja san dosta vrimena sa Indie timovima, te sa skoro većinom malo popriča u vezi igara, kako ih izrađuju, da li uspiju što god od toga zaraditi i mogući planovi ubuduće.. 

No, ono šta me najviše oduševilo jest 8bit (mislim da se tako zove) firma koja izrađuje unikate većinom iz retro igara tako da izgledaju kao pixelasto!  Mora sam nešto imati od toga, pa sam sebi uzeja disketu kao privjesk (cijena 40kn).. Nakon toga obilazim udrugu koja je donijela na sajam samo počece računalne povijesti! Tako da sam vidija stare Atarije, C64, GameBoyeve, Amige, Nintendo te hrpa stare elektronike i časopisa u ona vrimena!! Pošto su moji počeci bili na Comodorcu 64, pa Amiga, GameBoy, Nintendo, 286, 486.. ovo me je itetako vratilo u ta vrimena.. Ugodno san popriča sa još starijim gamerom od mene koji je dio te udruge, pa je baš bilo lipo se malo "isplakat" za ta stara vrimena..  Također, tija san i zaigrat DOOM 2 na nekim kompjuterima, no bili su zauzeti, a vidim da su ih ovi igrali sa mišom, dok bi ja to tija odigrat samo sa tipkovnicom sa legendarim ALT-om za strafe   

Također, uzeja san i dvije "gamerske" osvjetljene tipkovnice (za poklone) tako da sam ugodno zaokružija ovaj event.. Naravno volija bi da sam prova one VR uređaje, no kad san vidija da su redovi od 30 metara za to probat, reka san da mogu i bez toga.. Jedina zamjerka šta je zaista bilo previše djece, no na drugu stranu, i ja san bija to dijete koje je volilo igre (i još voli) pa ih i razumin.. Možda dogodine, samo organizator za neke organizirane dolaske škola ostavi posebn dan, jer zaista je prevelika gužva bila , a u 8, paviljonu i nesnosna vrućina! To šta su neki igrali F4, novi COD i Laru i nisu se micali, i nije mi smetalo, jer nisan ni ima želju igrati ništa, već sam više tija prethodno navedenih stvari napraviti.. 

Popriča sam i Slovencima i njihovim odličnim rješenjima za vodena hlađenja! Lik je bija totalno susretljiv, pun informacija, a na moj upit o poslovnju, odgovorija mi je da su prošle godine imali čak milijunsku zaradu! Svaka čast! Njihova custom PC sa vodenim hlađenjima su pervezije btw  Igranje onih turnira šta su se organizirali nije me baš zanima pa sam čisto tu napravija đir, al nisam se previše zadržava.. Ipak san ja old-school singleplayer gamer  Također pomana za YouTuberima me isto šokirala, jer, em da nisan upoznat s njima, em ne mogu virovat da su klinci zaluđeni s njima.. Al očtio sam posta prestar..   

Sve u svemu, proveja san negdi skoro 5 sati tamo, i uglavnom sam pozitvnog dojma, no ima dosta i kritika organizatorima.. Prva je loš riješen ulaz i velika gužva, zatim velika zagušljivost u 8 paviljonu, previše posjetitelja zbog organiziranih posjeta škola, extremno velika hrpa smeća gdje se moglo naručiti jesti/piti, rijetke hostese su bile gamerski informirane za ono što su predstavljale (al mislim da nisu za to ni pozvane  ), slabe upute gdje se što nalazi (mogli su na ulazu dati neki kao letak/mapu sa popisom gdje je šta), previše mračan jedan paviljon (ne znam točno broj), isto preskupe cijene nekih izlagača jer san očekiva neki veći sajamski popust..

 

Na kraju, ipak san zadovoljan InfoGamerom.. Vidija sam pregršt custom egzotičnih (i preskupih) PC-a, razmjenija sentimente sa starim računalama i igrama, kupija cool privjesak i dvi tipkovnice, družija se sa HR gaming developerima, dobija Talos majicu (!!), upozna Indie zaljubljenike, internacionalno komunicira (sa Slovencima i Srbima  ) te vidija najlipšu plavušu koja je radila u garderobi, no nisan je tija slikat jer ko bi živija od žene do Splita..    

Anyway, budem li i dogodine (polu)zdrav i financijski donekle stabilan, opet bi moga u posjetu InfoGam.. vjenčanoj kumi.. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 21:34 (CyreX).
 
10 0 hvala 7
8 godina
odjavljen
offline
InfoGamer 2015 otvara vrata u srijedu

Otvori si blog, čovječe. Čak bih i ja čitala ovakve stvari. :Đ Bolji si od Quarka, a on je izdao knjigu, pih!

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice