Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.516.487
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
dejo6 kaže...
Keiichi kaže...
Jel uspije kopotrosit tih 500mb? Ja malo youtube gledam, surfam vecinom mobilne stranice i kako koja ovak i uvijek mi istaje na kraju 200mb

500MB? Ja potrošim preko 1GB. Gledaj filmove na youtubeu u visokoj kvaliteti pa ćeš vidjet kako odu megabajti.

Koja je poanta gleda YT u visokoj kvaliteti na mobitelu?

I'm going woo woo
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
tnakir kaže...
dejo6 kaže...
Keiichi kaže...
Jel uspije kopotrosit tih 500mb? Ja malo youtube gledam, surfam vecinom mobilne stranice i kako koja ovak i uvijek mi istaje na kraju 200mb

500MB? Ja potrošim preko 1GB. Gledaj filmove na youtubeu u visokoj kvaliteti pa ćeš vidjet kako odu megabajti.

Koja je poanta gleda YT u visokoj kvaliteti na mobitelu?

haha, pa šta misliš koja? bolja slika možda?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
tnakir kaže...
dejo6 kaže...
Keiichi kaže...
Jel uspije kopotrosit tih 500mb? Ja malo youtube gledam, surfam vecinom mobilne stranice i kako koja ovak i uvijek mi istaje na kraju 200mb

500MB? Ja potrošim preko 1GB. Gledaj filmove na youtubeu u visokoj kvaliteti pa ćeš vidjet kako odu megabajti.

Koja je poanta gleda YT u visokoj kvaliteti na mobitelu?

Koja je poenta postojanja videa visokog kvaliteta? E to je poenta. 

:)
16 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

A jbg covjek voli gledati u HQu to je njegov izbor Cool  Ja osobno nemam potrebe za tim i mislim da je nepotrebno jer i ovako je kvaliteta dobra Smijeh

Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Imam pitanje imam x10 i iz njegovog marketa sam pokupio weather widget forecast addon aplikaciju instaliro sam je ali je nemogu nigdje naći kako bi je pokrenio nema je ni među aplikacijama ni među widgetima dali netko zna kako da dođem do nje da je pokrenem!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Keiichi kaže...

A jbg covjek voli gledati u HQu to je njegov izbor Cool  Ja osobno nemam potrebe za tim i mislim da je nepotrebno jer i ovako je kvaliteta dobra Smijeh

Kad mi je video u normalnoj kvaliteti bude jako mali i jako loša slika tako da se ništa ne vidi. Tek kad stavim visoku kvalitetu bude preko cijelog ekrana i nirmalno se vidi.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
najbolji je wheaterbug elite
:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
dejo6 kaže...
Keiichi kaže...

A jbg covjek voli gledati u HQu to je njegov izbor Cool  Ja osobno nemam potrebe za tim i mislim da je nepotrebno jer i ovako je kvaliteta dobra Smijeh

Kad mi je video u normalnoj kvaliteti bude jako mali i jako loša slika tako da se ništa ne vidi. Tek kad stavim visoku kvalitetu bude preko cijelog ekrana i nirmalno se vidi.

A daj ne kenjaj, imas ekran od koliko, 4 (??)'' i tamo ti je bitna kvaliteta slike. Dobro ista vidis na tom.

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...

Evo da vas upozorim da ako koristite aplikaciju battery time lite, da ju nipošto ne update-ate na noviju verziju veću od 3.0.3 jer je aplikacija totalni fail jer strašno guta bateriju. Meni je jučer baterija samo što je bio u sleepu par sati izgubila više od 50% a danas mi je u 15 minuta surfanja pojela 15% baterije, a kad bi pogledao battery usage android bi bio preko 60% zauzeća(dok je inače oko 30%).

 

Tako preporuka ako ga koristite, ostanite na starijoj verziji ili ako ste updateali maknite ga dok vam ne pojede cijelu bateri

Dali znaš možda imam x10 i iz njegovog marketa sam instalirao weather widget forecast addon međutim nenađem ga nigdje gdje bi ga pokrenio nema ga ni u aplikacijama ni u widgetima a kad uđem u instalacije tamo mi se pojavljuje ali ga nemogu pokreniti otamo

15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Ako si triput postavio jedno te isto pitanje sigurno će ti netko pomoć
If at first you don't succeed; call it version 1.0
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Cisto da napomenem da na to shiti ekranu od 4" filmovi izgledajuodlicno i vise su nego gledljivi. 

:)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
veca mi je slika na mobitelu kojeg drzim ispred sebe nego na TVu udaljenom 3 metra.
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Haj ljudi, još nisam baš previše nakrcao svoj Desire, stavim poneki program samo kad mi treba (ako znam da mi treba Cool ) i ovo je super tema za vidjet što sve ljudi koriste.

 

Moj skromni komplet:

AirControl - savršena igraza ubijanje slobodnog vremena, guta bateriju i opako zagrijava mob, ali radi savršeno

BankoMap - pronalazi sve PBZ bankomate na google mapi, radi samo u Zagrebu pa je malo ograničena. Nadam se da će biti koji update za cijelu RH

Compass - samo ime govori

Currency converter - po meni najzgodniji konverter valuta koji sam pronašao, izvlači tečajeve automatski s neta, super brz i pregledan

GDocs - moguće uređivanje google documentsa, malo ograničenih mogućnosti, još ga nisam skroz skužio

Google Translate - android verzija popularnog google servisa za prijevod

GPS Status - očitava GPS lokaciju i daje točne koordinate gdje se nalazite

mytodo - aplikacija za upisivanje podsjetnika, nisam baš zadovoljan ali nisam stigao naći bolju, dovoljno je praktična

Network monitor - savršena aplikacija za kontrolu prometa 2G/3G

Slušaj Radio! - hrvatska aplikacija za online streaming svih hrvatskih radio stanica, elegantna i pregledna, ima i mogućnost snimanja radio stanice, svaka čast hrvatskim programerima

SpeedView - preko GPS signala očitava trenutnu brzinu kojom se krećete i piše grafikon brzine kretanja i prijeđeni put. Dosta zgodno.

Wifi Analyzer - zgoda ali ne toliko često korisna aplikacija za analiz wifi signala oko vas

 

Vidio sam na marketu da postoji aplikacija za TELE2 koja se spaja na net i koristi uslugu slanja sms-ova besplatno preko tele2 web servisa. Za to koristi net (wireless ili mobilni) i aplikacija mi djeluje super zgodno. Broj poruka je operater limitirao na cca 20-30 mjesečno ali nema veze. Ovim putem apeliram na nekog majstora programera da napravi isto za T-Mobile s obzirom da je operater nakon mnogo godina ponovno ponudio uslugu WEB SMS svojim korisnicima preko moj.t-com.hr Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Moj Android borbeni komplet koji se nalazi na sitnom ali dinamitnom HTC Tattoo-u.

 

PicSay-editor slika,bolji od Photoshopa za Mobitele

Astro File Manager-radi s datotekama pohranjenim na mobitel

ADrawing-što je Paint na Windowsima to je ADrawing na mobitelima

Gameboid Lite-gameboy advance emulator za mobitele

YouTube Downloader-služi za download videa sa youtubea

 

Igre:

 

RoboDefense-imate 4 vrste robota za kupovinu a njihov je cilj spriječiti prodor neprijatelja

Monopoly Here and Now-popularna društvena igra odsada i na mobitelu

Guitar Hero 5 Demo-naslov sve govori

Bejeweld-popularna igra

Call of Duty:Modern Warfare 2-popularni PC naslov poharao je mobitele

 

Romovi za Gameboy advance emulator:

 

Road to Wrestlemania x8

Tekken Advanced-Tekken 3 za Gameboy

Super Mario World 4

Pokemon Ruby

Pokemon Emerald

Pokemon Fire Red

 

 

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2010 17:28 (zgsolja).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
zgsolja kaže...

 

Call of Duty:Modern Warfare 2-popularni PC naslov poharao je mobitele

 

 

 

 

Što je ovo pucačina iz prvog lica, ili neka kao strateška ili što već? Jel treba guglati za nju ili je na marketu?

Stoja
14 godina
protjeran
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...
zgsolja kaže...

 

Call of Duty:Modern Warfare 2-popularni PC naslov poharao je mobitele

 

 

 

 

Što je ovo pucačina iz prvog lica, ili neka kao strateška ili što već? Jel treba guglati za nju ili je na marketu?

Pucačina je iz ptičije perspektive i dosta je solidna igra.Za nju treba malo proguglati :)

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Ah to je onda ono što sam igrao i na dumbphonu prije, po meni čista glupost od igre...Htio bi full zaigrati hawx na mobu, samo nemože se naći verzija koja radi, a čak je i sam proizvođač zafušao pa neki i koji su platili nemogu igrati...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Zna li netko sta je sa NFS Shiftom, na Google IO sam vidio kako ga igraju na N1, sta je sa igorm, je li izasla i dali radi na Desire-u?
Full HD Addict :)
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Pa koliko sam izguglao za sada ima samo neki rip sa motorole droid, te da ljudima sa snapdragon procevima igra ne radi...očito verzija koju je google koristio je prilagođena za nexus one/snapdragon jer je slabiji po pitanju grafike pa da nebi bilo neigrivo.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet
Za sve ljubitelje filmova na android marketu se nalazi aplikacija IMDb koja daje sve informacije kao i www.imdb.com. Isprobano na x10 i radi fantasticno.
:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
:) istina,da..
MiR
14 godina
offline
Android borbeni komplet
@ zgsolja - sto ne proguglas malo do full verzije guitar heroa? Mada ja nisam fasciniran izborom pjesama i mob mi se ugrije sa njim. Vibra je smrt ovdje meni se cini...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Neznam kako vama, ali meni pola onih domaćih, tj. hrvatskih aplikacija ne radi?

 

Jesam li jedini?

 

link: http://senko.net/domace-android-aplikacije/

 

I još jedno pitanje, imam htc tattoo, dali nekako mogu namjestiti da mi gmail manualno, tj. ručno radi send/receive, a ne da on to radi svakih par minuta?

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 9:22 (Pčelica).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

ja ih nisam isprobavao, uglavnom su one malo korisnije zg related... :(

 

mozda je stvar do verzije firmwarea, mislim da je tatoo na 1.6, a uglavnom neke apps mogu samo na 2.1

 

 

mislim da bi ti moglo biti do toga, a mozda lista aplikacija nije updateana pa ima appova koji ne funkcioniraju vise, svasta je moguce.

 

 

 

za ovo drugo pitanje necu napamet nista, mozda bi ti benko moga to bolje reci.

 

 

EDIT: uglavnom su svi genijalne appove naveli, ne znam jel tko spomenuo barcode scanner - app koji vam omogucuje skeniranje barkodova (npr u ducanu skenirate verbatim cdove i onda google kaze di ih ima jeftinije ali to nije bas u hrvatskoj), ali glavna funkcija mu je skeniranje qrkodova gdje mozete lako i brzo aplikacije sa interneta skidati npr na stranici androidtapp.

 

papastacker - genijalna igra, slazete oblike koji vam pritom slazu face, i kad sve oblike ponudjene slozite ili nabacate, struktura mora izdrzati 10 sec da idete na next lvl

falling ball - igra gdje morate sa naginjanjem moba malog covljeculjka spasiti od lopti koje skacu, sestra mi je skoro minutu izdrzala, ja samo bijednih 36 sec

winds of steel - nevjerojatna 3d igra sa avionima, naginjanjem moba se leti a misije se sastoje od unistavanja objekata na tlu i dogfighta sa avionima, kao stari f22 raptor izgleda

shazam - program za prepoznavanje pjesama, upalite ga kad cujete pjesmu kojo ne znate ime, on poslusa 15-20 sec i nadje na netu ime, album, autora sve. ne radi sa hrvatskim izvodjacima

ringdroid - app za rezanja pjesama i kreiranje ringtnova svojih

 

 

eto da ne nebrajam i opisujem vec navedene aplikacije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 17:07 (LIX).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

hvala! Namigiva

 

još ako netko zna kako riješti problem sa gmailom neka javi

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Da iskljucis automatsko skidanje maila?

Settings-data synchronization-synhronize with gmail-odchekiras ;)

Barem je tako na X10 ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

Da iskljucis automatsko skidanje maila?

Settings-data synchronization-synhronize with gmail-odchekiras ;)

Barem je tako na X10 ;)

je, tako je i kod mene na tattoo-u

 

tnx ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Ima tipka za hvala ;)

:)
14 godina
offline
Android borbeni komplet

uglavnom, svi nabrojasmo neke mainstream apps, ono sto nam market izbaci, previewe sa market stranice i tako to... ima li nekto preporuku za neku (ovog trena) totalno nerazvikanu aplikaciju a koja je ono.. čudo!

 

bilo što, od igre do utilitiya.

 

i da je za nerootan mob :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Ako netko trazi mp3 player onda nek skine mort player ,po meni najbolji mp3 player jer sortira po folderima albume i uzasno je jednostavan i pregledan.

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice