OnePlus 6

poruka: 1.084
|
čitano: 131.712
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
OnePlus 6

Pokusa sam ali tv mi se ne prikazuje uopce. Nezz u cemu je problem..

1 0 hvala 0
5 godina
Re: OnePlus 6
Jesi bio u poatavka za wifi Direct!? Tamo das naziv svom Tv i onda upalis mob na wifi, pa bi ga Tv trebala naci kad su na istoj mrezi! Mozda ces morati rucno pretrazivati, ako ne ide automatski!

Meni se svejedno ni rucno ni aut, nije htio spojiti, nego tek kada sam stisnuo onu ikonicu ( emitiranje ) za 3-5 sek se spj i ave radi!

Ne znam mozda radis koji krivi korak, nema veze ti pokusavaj dok ne uspoje!

Tako sam i ja, neide i neide, nisam neki koj se bas kuzi u tehnologiji pretjerano, ali nisam htio odustati, i nakraju sam uspio!

A ako nista neide, proba Tv vratiti na tvornicke postavke, ko zna mozda neki bug, ili mob restartaj!

Odmori se u Istini!
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
OnePlus 6

Taj video mi je pomoga. Caka je bila otic u veze uređaja i screen share. Hvala puno si mi pomoga. Predobra fora je gledat filmove sa mobitela 

1 0 hvala 0
7 godina
OnePlus 6

Ovaj mobitel je još uvijek zvijer. Danas sam ažurirao zadnji update (koji su inače redoviti i stvarno poboljšavaju, izašla su dva modela nakon ovog). Uz google cameru za foto i OP kameru koja snima odličan video mislim da je super uređaj za sve koji ne pate od ultra mogućnosti kamere. Volio bih nešto poput kamere P30 Pro, ali isto tako nikako ne bih mjenjao ove geste, ovu fluidnost i brzinu, stabilnost, korisničku podršku... za bolju kameru i malo bolju bateriju.

3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice