Black Friday 2016.

poruka: 360
|
čitano: 70.897
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

zasto stavljas te amazon linkove kada pise da je dostava free samo za Uk a tko zna koliko bi ispalo za Cro ako uopce i salju tu...

14 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Haremzg kaže...

zasto stavljas te amazon linkove kada pise da je dostava free samo za Uk a tko zna koliko bi ispalo za Cro ako uopce i salju tu...

 meni pise 31gbp na checkout-u ,bar to nije tesko provjeriti

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 0:53 (loky4i4).
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Zna neko di mogu naci bf1 za manje od 30 eura?

 

lp

13 godina
offline
Black Friday 2016.

Bežična tipkovnica Logitech K400 sa ugrađenim touchpadom, idealna za neki HTPC.

 

Kod nas najjeftinija kod https://www.mall.hr/misevi-i-tipkovnice/logitech-k400-plus-bezicna-touch-tipkovnica-hr-tisak-crna - 195 Kn
Na amzonu je https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00XJ3LVPI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE - 17 Uk(valuta), s dostavom dođe nekih 215 Kn

Ima je jos na akciji Protis i ekupi otprilike nekih 280 Kn

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.
Haremzg kaže...

zasto stavljas te amazon linkove kada pise da je dostava free samo za Uk a tko zna koliko bi ispalo za Cro ako uopce i salju tu...

 Sa dostavom i hrvatskim PDV-om 37.82funte i dalje manje nego tu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.
kurjeoko kaže...

 znaci ako naciljam neki EU shop preko amazona, a da je free shiping, nema carine, a kako racunaju lezarinu? mislim lako ja pokupim npr. tv koji bih  kupio...

TV je zanimljiva stvar. Nisam nikada narucivao tv, ali poprilicno sam siguran da se placa i PDV na njega.... Nije to neka sitnica. Ako za obican key za igricu treba platiti PDV, onda cisto sumnjam da ne treba i za TV. I naravno pratiti kako ide da sto manje lezi, da se sto manje plati.

10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Stima isprike bome pise da je moguca dostava, dobra ponuda.

 

Da bar Cloudice isto imaju...

15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
domi321 kaže...

Zna neko di mogu naci bf1 za manje od 30 eura?

 

lp

 Ništa još, nisam našao nigdje ispod 38€.

Izgleda da budemo čekali Božićna sniženja.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Mrgud Veliki kaže...
kurjeoko kaže...

 znaci ako naciljam neki EU shop preko amazona, a da je free shiping, nema carine, a kako racunaju lezarinu? mislim lako ja pokupim npr. tv koji bih  kupio...

TV je zanimljiva stvar. Nisam nikada narucivao tv, ali poprilicno sam siguran da se placa i PDV na njega.... Nije to neka sitnica. Ako za obican key za igricu treba platiti PDV, onda cisto sumnjam da ne treba i za TV. I naravno pratiti kako ide da sto manje lezi, da se sto manje plati.

 zanimljivo... razumijem da placas na igricu pdv jer placas digitalno igru + key, pa se odbija i dodaje pdv na podrucje na kojem se prodaje, ali nesto u fizickom obliku, pa i sama igrica (ili tv, neam pojma jel se to svrstava u neku drugu kategoriju), na podrucju europe, ne bi li trebala proci samo europske poreze koji bi trebali biti u cijeni...

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.
kurjeoko kaže...

 zanimljivo... razumijem da placas na igricu pdv jer placas digitalno igru + key, pa se odbija i dodaje pdv na podrucje na kojem se prodaje, ali nesto u fizickom obliku, pa i sama igrica (ili tv, neam pojma jel se to svrstava u neku drugu kategoriju), na podrucju europe, ne bi li trebala proci samo europske poreze koji bi trebali biti u cijeni...

 

 Pa nije svagjde isti PDV u Europi... Ja kazem da ne znam. Sve je ovo zbrda zdola. Ako si kupio novi uredjaj neko mora platiti PDV. Ako si kupio polovni, moze se smuljati u dogovoru sa vlasnikom.

11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Mislim da se placa pdv zemlje u kojoj uzimas i plus razlika s nasim pdvom, no nemoj me drzat za rijec, s ovim nasim jebivjetrima nikad ne znas.

Sto cemo sa cyber mondayom? Ako je vec BF ovakav nikakav, hoce li CM biti bolji?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Mrgud Veliki kaže...

 

 Pa nije svagjde isti PDV u Europi... Ja kazem da ne znam. Sve je ovo zbrda zdola. Ako si kupio novi uredjaj neko mora platiti PDV. Ako si kupio polovni, moze se smuljati u dogovoru sa vlasnikom.

Pa i nije bas zbrda zdola, sve je tocno definirano :)

 

Ako kupujes unutar EU, placas PDV doticne EU drzave. Ako ducan iz kojeg kupujes prekoracuje odredjen promet sa tvojom drzavom (tocno odredjen, google?), placas lokalni PDV. Ako kupujes rabljeno za privatne potrebe unutar eu, znaci da je pdv vec placen i ne placas nista (dokaz u slucaju potrebe i sl).

13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.
Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
chutac kaže...

 Es ist ein Problem aufgetreten

  • Der Gutschein konnte im aktuellen Land nicht verwendet werden.

 

Skužio sam u cemu je stvar, neda mi koristiti maestro pa sam isao preko mastercard-a, no daje mi drugu cijenu???

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 1:54 (Diazz72).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Mislim da je dobar deal, posebno ako kupuješ odjednom više proizvoda sa amzona

Mislim da je deal i na uk amazon tamo je nekih 5 Eura jeftiniji

 

Crucial MX300 750 GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive with 9.5 mm Adapter - Grey/Blue - 106 GBP~= 125 EUR

 

Evo da ne sirim temu u nedogled jos jedan dobar deal (barem po meni)

Sennheiser HD 598 - 89 GBP sa dostavom i VAT 100 GBP ~= 890 Kn

 

Ako netko vidi nekog dobrog miša (mouse) (Gledao sam Logitech G502, G900 Proteus Spectrum) nek slobodno javi.

Logitech G502 mi pobijega sa prošle akcije  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 12:29 (Rabbit).
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Rabbit kaže...

Mislim da je dobar deal, posebno ako kupuješ odjednom više proizvoda sa amzona

Mislim da je deal i na uk amazon tamo je nekih 5 Eura jeftiniji

 

Crucial MX300 750 GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive with 9.5 mm Adapter - Grey/Blue - 106 GBP~= 125 EUR

 Hvala kolega...tjt, dosta za danas 

 

15 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.
Can't find a better Jam!
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.

Original su, a razlika je u modelu. I bolje su ove skuplje, xiaomi piston 3 samo kaj je to "youth" verzija. 

 

p.s. točno gledam sad ponudu na abrakadabri, tam pratim par knjiga već duže vrijeme koje mi nisu "must have" ali bi ih uzeo kad bi bile dost snižene. I sad vidim da su im digli cijene i kad bi ih danas kupio imam 20% popusta i samim tim dolazim na istu cijenu koja im je cijelo vrijeme navedena 

 

Bolje da se ovi naši trgovci više ne sramote tim "black fridayom" 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 6:23 (kbenzema).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.
Odem spavat navecer reko budem ujutro kad se dignem u miru krenuo u kupovinu...kad ono gledam i nevjerujem. Stavi mi veliki banner 10% popusta za crni petak..gledam jel zaj*bancija,refresham kad ono stvarno..znaci apsolutno prelose
Kao sto rekoh ja sam u potrazi za ps4 pa ako neko nade nesto dobro,slobodno javi u pm da tu ne spamamo
12 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.
Sori za DP nemogu edit..uglavnom ima sancta domenica 15% na sve i 20% na gaming pribor i mislim da i na igre..pogledajte,mozda se nade nesto po solidnoj cijeni
Ja gledam ps4 slim 500gb+bf1 s tih 15% popusta miskim da ispadne nekih 2200-2300kn..jel se da vani nac jeftinije?
13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Zin8 kaže...
Sori za DP nemogu edit..uglavnom ima sancta domenica 15% na sve i 20% na gaming pribor i mislim da i na igre..pogledajte,mozda se nade nesto po solidnoj cijeni
Ja gledam ps4 slim 500gb+bf1 s tih 15% popusta miskim da ispadne nekih 2200-2300kn..jel se da vani nac jeftinije?

 Na Alzi imaš Slim 500 GB + Uncharted 4 za cca 2100kn. I dvije godine garancija u odnosu na jednu u SD.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.
Nisam nikad od njih kupovao..kak je s carinom,pdvom shippingom?
12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Ako ce netko od vas uzimati izvana nesto da se pridruzim  jefinije ce ispast ako se vise stvari naruci ne?

Edit: usb 32-64-128gb trazim ako netko nasao nesto nek linka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 8:38 (Kolacic).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Zin8 kaže...
Nisam nikad od njih kupovao..kak je s carinom,pdvom shippingom?

 Jedan od najpoznatijih dućana van HR, bar ovdje na forumu, ima i svoju temu.

U EU smo i mi i oni, pogađaj što je s Carinom i PDV-om :)

Shipping je free preko 300Eura, ako je ispod mislim da ovisi o težini. Dodaj u košaru pa pogledaj.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Jel ime negdje dobra ponuda za vanjski HDD i microSD? 

 

Ako netko naleti na dobru ponudu, molio bih link

10 godina
offline
Black Friday 2016.

Svaki online review je hvali pa eto za 4500 kn GTX1080

 

EDIT: Na checkoutu promijeni cijenu na 30 eura više wtf. Shipping je 20 eura još. Znači 4850kn sve skupa sa shippingom izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 9:08 (elroxery).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Zin8 kaže...
Nisam nikad od njih kupovao..kak je s carinom,pdvom shippingom?

 Iz mog iskustva nemaš nikakve brige, a mislim da se i na forumu često preporučuje.

 

Carina i PDV se ne obračunavaju jer smo u EU, a dostavu ti vrši GLS. 50kn ti je dostava, a ako se preplatiš na newsletter dobiš 5 eura popust na jednu narudžbu preko 80 eura, pa si skoro pokriješ i dostavu. Ili si još uzmeš dodatni kontroler (ova nova verzija je jeftinija kod njih nego u SD sad kad je 20% off) ili igru da pređeš 300 eura za besplatnu dostavu. I prije ti dostave oni iz Češke nego neki naši dućani iz Zagreba. A i ako trebaš reklamirati, sami šalju GLS k tebi po paket pa ni s tim nemaš brige.

 

Upiknuo bi si PRO kod njih da su ga stavili na neki popustić ili u bundle po trenutnoj cijeni. Možda bude u ponedjeljak.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
zuper kaže...

 Santa Domenica - PS4 1TB + Uncharted 4, 2124 kn

 moram reci da je ovo pravi primjer naseg "black fridaya", ja sam docitnu konzolu gledao prije par mjeseci i cijena je bila oko 2200-2300 kn max...

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Black Friday 2016.

Za sada sve razočaravajuće ponude. Gledam komponente za cijeli komp kupiti i nigdje nista posteno. CU cak nema popusta za izvan njemačke, najveće razočaranje

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice