Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.225.106
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

jel netko trgoval sa članom Over(C)lock,dogovaram s njim jednu zamjenu pa da sam siguran.može na pp da ne offtopičarimo,hvala

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
jura kaže...

jel netko trgoval sa članom Over(C)lock,dogovaram s njim jednu zamjenu pa da sam siguran.može na pp da ne offtopičarimo,hvala

odličan čovjek

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: laux

Kupac: ja

Predmet: grafa XFX 6790 (oglas je maknut)

 

kupio sam graficku od luxa, brzo se dogvorili telefonski oko slanja i preuzimanja, uplatio na racun novce, grafa isti dan poslana,,

sve ispravno i u redu, moja preporuka za daljnu trgovinu...

 

5/5

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
jura kaže...

jel netko trgoval sa članom Over(C)lock,dogovaram s njim jednu zamjenu pa da sam siguran.može na pp da ne offtopičarimo,hvala

Pozz evo ja sam trgovao prije par dana:

 

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/overclock/44751.aspx

 

Kupac:http://www.bug.hr/forum/user/mezethys/69113.aspx

 

Oglas:http://www.bug.hr/malioglasi/neispravne-smartphone-kupujem/12379.aspx

 

Predmet: Samsung Galaxy Ace s5830

 

Iskustvo:Navedeni forumas mi ponudio mobitel Galaxy Ace s5830 neispravan preko PP-a. Dogovorili smo se kroz par PP-a kolega poslao mob doslo sve uredno.Svaku daljnu preporuku za trgovinu s navedenim forumasem.

 

Ocjena: 5/5 svaka cast

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2013 23:10 (Mezethys).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:laux
Kupac:ja
Predmet: Matična ploča Gigabyte 970a-ud3

 

Dogovorili se u roku odmah s obzirom da mi je bilo jako hitno.  Uplatio novce na račun, a on mi odmah po uplati poslao paket. Sve navedeno u oglasu i ispunjeno. Preporuka svima za trgovanje sa dotičnim članom.

 

Ocjena: 5/5 

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavac: XVII Mini http://www.bug.hr/forum/user/xvii-mini/43936.aspx
Oglas: http://www.bug.hr/malioglasi/oglas-prodajem-cooler-xigmatek-gaia/13717.aspx

 

Poslao mu ujutro poruku, navece me nazvao i izvrsila se primopredaja u roku 20min, medutim cooler je dosao strasno prljav, sa udubljenjem na bazi koja mora biti savrseno ravna da bi se toplina prenosila i bez jednog sarafa, sto se vidi na slici.

 

Ocjena 3/5

TD za glupost
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Laxarus kaže...

Kupac: Ja

Prodavac: XVII Mini http://www.bug.hr/forum/user/xvii-mini/43936.aspx
Oglas: http://www.bug.hr/malioglasi/oglas-prodajem-cooler-xigmatek-gaia/13717.aspx

 

Poslao mu ujutro poruku, navece me nazvao i izvrsila se primopredaja u roku 20min, medutim cooler je dosao strasno prljav, sa udubljenjem na bazi koja mora biti savrseno ravna da bi se toplina prenosila i bez jednog sarafa, sto se vidi na slici.

 

Ocjena 3/5

Izvršili ste primopredaju, a ti nisi pregledao ono što kupuješ?

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Aj ti idi navecer u mrkom mraku brojati sarafe u vrecici punoj sarafa..

ajd molim te ne spamaj vise, nista ne mijenja cinjenicu da je cooler ostecen.

TD za glupost
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Evo da i ja prijavim jednog jadnika. Uglavnom natezemo se preko poruka vec skoro godinu dana... Prodo mi je minecraft account. Nakon mjesec dana sto sam igro odjednom je promijenjen password i nisam mogo vise uc, Pito sam ga o cemu je rijec i kaze on meni da je to do mene kao... hahah. Uglavnom, vratio si account i igra na njemu opet. MrSapphire se zove... ne poslujte sa njime jer ce vas sj.
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavanje accountova je svejedno zabranjeno koliko ja znam o.O 

 

A i sam si si kriv

GL&HF
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Dobro, nisam znao da je zabranjeno, ali svejedno. Tu igricu samo i mozes kupiti kao account, pa bilo sa njihove stranice ili od nekog random lika. Kakve veze ima jesam li ja sam sebi kriv. Vazno je da nije odrzo svoj dio dogovora.
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/sudy_freak/34625.aspx
Kupac: ja
Predmet: http://www.bug.hr/malioglasi/asus-xonar-dg-51-pci-zvucna-karticaprodaje/13095.aspx

 

Kako je i opisano, još je i kolega izašao u susret pa mi donio na predavanje. Thumps up! 

 

Ocjena: 5/5 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2013 16:06 (SebaOS).
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:  itomic009

Kupac:  grgaRi

Predmet:  GA-990FXA-UD5

 

Kupovina obavljena uredno, prodavač se iskazao kao vrlo pozitivna osoba, svaka preporuka za suradnju s kolegom.

 

Ocjena: 5/5

grga
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 21:23 (grgaRi).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: kant

Kupac: Svrzic

Predmet: DDR3 3x2Gb

 

Stavio oglas da kupujem navedenu memoriju, kolega kant se javio kroz par sati, dogovor pao da dodjem po to, dosao kod njega, pokupio, ukopcao doma, sve radi, eto kolegi 80. bod.

Preporucam kolegu!

 

Ocijena: 5/5

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: snesh

Prodavač: vrinho

Predmet prodaje: XFX HD7850 2GB

 

Sve super prošlo, po dogovoru, prodavač za pohvalu!!

 

5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: flapo

Prodavač: skank666

Predmet: xbox360

 

Čuli se prvo mailom pa onda telefonom. Dogovorili se oko cijene, ja uplatio, on poslao i sve stiglo odlično {#}

 

Ocjena 5

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:http://www.bug.hr/forum/user/mezethys/69113.aspx

Prodavac:http://www.bug.hr/forum/user/john_doe_11/3237.aspx

Predmet:HP 6735B (strgan lcd)

Ocjena: 5/5

Posten prodavac pricekao me za novce nasli smo se izvrsili primporedaju stvarno svaka daljnja preporuka za navednog prodavaca.Forumas mi se javio na oglas da kupujem neispravne laptope (oglas izbrisan)

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 13:51 (Mezethys).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
jura kaže...

jel netko trgoval sa članom Over(C)lock,dogovaram s njim jednu zamjenu pa da sam siguran.može na pp da ne offtopičarimo,hvala

meni je bio slao lg 4x hd, ja mu uplatio koji dan poslje, sve u redu :D

Potpis.
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Jednostavno ne mogu ne napisat, zelucana kiselina mi se dize od tolike doze slamparaja...

Forumas: joza7

 

Dogovorio s njim kupnju procesora kojega oglasava u BUG malim oglasima, al procesora nema niti se javlja vec 2 dana.

Zvao ga, poslao sms, email, privatnu poruku - nista, a vidim da se prijavio na forum nedavno...

 

Znam da ima mladih, a ozbiljnijih - al ovaj nije takav slucaj.

Truth in engineering.
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: controlor666

Prodavac: moj malenkost

 

Prevaren: moja malenkost

Prevarant: controlor666

 

Opis:

 

Javio mi se da ce kupiti moje dijelove, vrijednost 1200kn. Te da ima samo 600kn i da mi to bude odma uplatio (i je) a kada mu ja pošaljem (bio sam dobra srca da maleni ne bude bez kompa) bude on meni pod račun kako smo dogovorili dao svoj krš (x2,pločicu,ddr2 i neku malu grafu + neki lockani mob).

 

Pošto smo poslovali (1x) vjerovao sam mu na rijec :=) Uplatio mi pola love 600kn, ostao duzan jos 600kn iliti svoje dijelove. Dobio moje sve, javio da je dobio i da ce poslati ovo svoje. A onda muk i tišina od tada, na forumu ga niti nema više, na mob ne odgovara...

 

Što se mene tice, 600kn mu je "oprošteno" ako ikada pošalje i javi se, dobro, ako ne, opet dobro jer je ispo kakica u mojim ocima...

 

Putem njegovog sela idem svake godine, pa cu onako banuti usput da vidim jel živ i jel sve ok s njime, bumo popili cugu i tako malo popričali o životu i kako svakakvih ljudi ima :=)

 

Pozdrav S.L. i sjeti me se ponekada ;=) {#}

PCE nick: FRipper
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja
Prodavac: XVII mini

Predmet:AMD Athlon II 250
Ocjena: 5/5

Prodaja protekla bez problema, osim sto je procesor stigao sa par izvinutih pinova ali je to vjerovatno nastalo pri transportu. Nakon izravnavanja procesor radi bezprijekorno. 

muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: AbeDomeNuS
Prodavač: blagus

Predmet: Modifikacija XBOX 360 konzole

 

Iskustvo:

Čuo sam se sa kolegom preko PP te se dogovorio s njim za način slanja. Poslao mu busom, rješio mi isti dan te sutradan poslao natrag, xbox radi ko urica, nikakvih problema, dapače izgleda kao da nije nikad ni otvaran! :)

Svaka preporuka za poslovanje sa kolegom!

 

Ocjena: 5/5

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
10 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Lijep pozdrav, namjeravam kupiti neke od igara od ovog forumasa iz ovog oglasa, zamolio bih vas za informaciju dali je prodavatelj pouzdan, nacin kupnje je uplata na račun pa slanje koda, evo link od prodavatelja i oglasa,

 

http://www.bug.hr/malioglasi/sve-igre-kljucevi-digitalna-izdanjaba/14555.aspx

 

Zahvaljujem

Ako si ubio Jassea Jamesa, neznači da si postao Jasse James
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
RickyMartineBrateShvatiMe kaže...

Lijep pozdrav, namjeravam kupiti neke od igara od ovog forumasa iz ovog oglasa, zamolio bih vas za informaciju dali je prodavatelj pouzdan, nacin kupnje je uplata na račun pa slanje koda, evo link od prodavatelja i oglasa,

 

http://www.bug.hr/malioglasi/sve-igre-kljucevi-digitalna-izdanjaba/14555.aspx

 

Zahvaljujem

Vidim, u ponudi mu je i watch dogs {#}

Posao oslobađa.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
subi91 kaže...
RickyMartineBrateShvatiMe kaže...

Lijep pozdrav, namjeravam kupiti neke od igara od ovog forumasa iz ovog oglasa, zamolio bih vas za informaciju dali je prodavatelj pouzdan, nacin kupnje je uplata na račun pa slanje koda, evo link od prodavatelja i oglasa,

 

http://www.bug.hr/malioglasi/sve-igre-kljucevi-digitalna-izdanjaba/14555.aspx

 

Zahvaljujem

Vidim, u ponudi mu je i watch dogs {#}

Kupljeno, prodavac i vise nego korektan, poslao cd keyeve prije uplate love, prodavac command prompt kupac ja,   5.0 ocjena - preporuka - pozdrav

Ako si ubio Jassea Jamesa, neznači da si postao Jasse James
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Najbrži kaže...

Kupac: Najbrži - bratić kupio preko mene, predao mi novce i sve sam dogovorio s prodavačem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: vrinho

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio oglas te kontaktirao forumaša 23.10 da sam ozbiljno zainteresiran za kupnju u ime bratića pošto mu je trebalo napajanje za tzv. "novu" grafičku karticu jer je koristio integriranu, a na svome napajanju nije imao potrebno 6-pinsko napajanje. Rezervacija je trajala mjesec dana, zaboravio sam na dogovor a i bratić me nije podsjetio. Uplatio novce u ovaj ponedjeljak, dogovorili slanje tiskom - poslano u utorak te stiglo danas. Pospajao, sve ispravno radi. Svakako izašao maksimalno u susret, strpljiv i žao mi je što nisam imao svojih novaca da mu nadoplatim još za koju pivu al' biti će i toga jer nam nije ovo prvo trgovanje.

 

P.S. zna li tko zašto je GPU u idle stanju čak na 90˘C? Kaže bratić da je kupio od frenda tu 4850 512MB za 100kn i da ju je frend koristio samo jedan dan. Da li je to ona serija Radeonki s pregrijavanjem?! Hladnjak je ogroman, kao na zadnjoj priloženoj slici. Molim da mi se javite u PP, a ne temi! HVALA

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

90˘C u idle?! 90˘C u idle?!
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2013 21:52 (Najbrži).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Tonchek

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Maskica za Nexus 5

 

Iskustvo: Ukratko, trazio sam maskicu za Nexus i vidio da covjek prodaje a meni je poprilicno hitno trebala. Dogovorili se u par poruka, jos je ukljucio i folije za istu cijenu, drugi dan je poslao, platio postarinu (ja nadodao jos malo jer sam htio hp ekspres). Htio sam mu uplatit lovu unaprijed, ali on nije trazio vec kad mi poslje sam trebao uplatit i tako je i bilo. Uglavnom sve super proslo 5/5

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: Laxarus

Buyer: Batista

Item: maticna + cpu

----------------------------

 

Feedback: Covjek poslao postom, stiglo sve ispravno, bez ostecenja. Odnedavno je stavljeno u pogon, znaci, sve stima. 5/5

 

 

Truth in engineering.
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 10:15 (laux).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
laux kaže...

Imam jednu situaciju s forumašom rooswelt1991 pa ako je netko možda snjim prije trgovao pa ima njegov broj mobitela ili tako nesto bio bih jako zahvalan.

ja sam, i to vise puta, fer covjek, cak mi i pomagao oko narucivanja komponenti i uplacivanja neceg ne sjecam se vise

 

tako da ako je nesto poslo po zlu, ne vjerujem da ce na tom ostat, mislim da imam i broj tel ali ti to ne mogu dati bez njegovog znanja

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice