Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.185
|
čitano: 6.396.277
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Nisam tijekom srednje škole niti jednom bio u posjetu bilo kakvom klubu (ili kafiću) tako da ne mogu govoriti o tome koliko je naša generacija ('91. sam godište) "pristojnija" od sadašnjih srednjoškolaca.

Svejedno, vjerujem ti na riječ. Ne može se tu puno napraviti, jedino izbjegavati.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Nisam tijekom srednje škole niti jednom bio u posjetu bilo kakvom klubu (ili kafiću) tako da ne mogu govoriti o tome koliko je naša generacija ('91. sam godište) "pristojnija" od sadašnjih srednjoškolaca.

Svejedno, vjerujem ti na riječ. Ne može se tu puno napraviti, jedino izbjegavati.

 

 Ja sam 93-ce godiste ali nije to stvar generacije ni niceg, budala je uvijek bilo i biti ce... razno razni su tu utjecaji i faktori... ali npr zelim ti rec da sam ja kao petnaestogodisnjak pitao starog da me pusti van u klub, vjerojatno bi me otjerao u 3 lepe... a danas te pusti i jos ti da 400-500kn za dobar provod :D

Clueless gamers shouldn't judge
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
csgoplayer kaže...

 

eto gore napisao vec, budem vani i slucajno curu okrznem ramenom, osmijeh isprika platim joj i picecak... izadjem van zapalit kad dolazi ovaj baja s nozem i pocne... vecina ekipe po klubovima je normalna, a problem su tatini sinovi kao i uvijek :)

Priznaj da si je htio pokupiti!

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
csgoplayer kaže...

Ne znam da li je tko pisao na prethodnim stranicama, ali jednostavno osjećam potrebu da istresem frustracije u vezi društva.

Znači pun mi je kufer nafuranih balavaca, maloljetnih drolja i ostale elitne ekipe iz osnovnih i srednjih škola. Odem vani u grad, gledam oko sebe i šta vidim, ekipa prvi razred srednje škole i ono se pijano bahati po klubu, razbija čaše ovo ono... Kontam u sebi jbt da sam ja ovakav bio stari bi me ubio na mrtvo... Mislim dobro neću ni ja puno pametovat sa svoje 22 godine, ali mislim da nije normalno da klinci od 14 godina izlaze po klubovima i glume glavne baje, i onda kad ga netko prebije u novinama bude naslov : mladog nevinog srednjoškolca pretukli bez razloga...

 

A još sam više impresioniran furanjem na pjesmu ''Ideš za Kanadu''... bukvalno ekipa stavlja slike i kači opise idemo za kanadu bla bla bla bez približnog znanja šta je to značilo u doba zemunskog klana. I onda se furaju mi zemunci ovo ono...

 

Sve u svemu pitam se ovo... Kako je moguće da se društvo u 10 godina toliko promijenilo? Ja sam sa svojih 12 udarao ps1, igrao lopte sa dan današnjim prijateljima... a ovi, ovi današnji se drogiraju, žive od usranih lajkova na još usranijem facebooku...

 

Ne želim sad ispast baba neka, ja sam počeo po klubovima furat sa nekih 17 i pol i mislim da je to neka normalna dob za takve izlaske, malo alkohol, eksperimentiraš, izlaziš sa curama ovo ono (kog lažem svi smo cure furali i sa 14 :p) 

 

Ne ide na dobro brate mili, ne znam za ostale kolege sa foruma ali meni ovakvo ponašanje nije normalno.

 Sve je otišlo u qrac,najjača stvar mi je što ovi 14to godišnjaci imaju 35kg i 140cm a bahate se.Ja imam 190 i 95kg sa svojih 15 godina i nikad se u životu nisam potuko bez obzira na to što treniram razno razne borilačke+fitness,ali jebiga,najčešće će probleme pravit oni kojima su starci neki qrac u državi.A što se tiče izlazaka,znam ih dosta i generacija 80ih koji su počeli izlazit i ranije od ovih danas,tako da ono,opet ovisi o društvu i sredini u kojoj se nalaziš.I još jedna vrsta ljudi mi se posebno gadi,a to su naravno oni EMO debili iliti ga ''oni šta se 'oće ubit'' furaju sve crno,žilet oko vrata,rukavi uredno zavrnuti da svi vide kako je se dama rezala sa svojih 13 godina jer ju je život razočarao,lol.Pa ne moraš se ni ubijat,riješit ću te ja,samo da te ne gledam.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...
csgoplayer kaže...

 

eto gore napisao vec, budem vani i slucajno curu okrznem ramenom, osmijeh isprika platim joj i picecak... izadjem van zapalit kad dolazi ovaj baja s nozem i pocne... vecina ekipe po klubovima je normalna, a problem su tatini sinovi kao i uvijek :)

Priznaj da si je htio pokupiti!

 

 

 Pa šta i da je :D Njegova cura nije ničije vlasništvo(osim ako je kujica ili pas u pitanju)

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ti ne prepoznaješ šalu?

11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

ja imam 40 i kusur i svega toga je bilo i prije, a vjerujte bilo je toga i u generaciji mog oca, djeda i tako u prošlost i svaki put se kenja po mlađoj generaciji da su zakurac...

kad su se pojavili prvi rokeri ljudi su se zgražali, kad su se pojavili metalci i pankeri ljudi su se zgražali, kad su došli reperi, opet su se zgražali, (ja se zgražam na cajke) i uvijek će se stariji zgražati nad mlađim generacijama 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

ja imam 40 i kusur i svega toga je bilo i prije, a vjerujte bilo je toga i u generaciji mog oca, djeda i tako u prošlost i svaki put se kenja po mlađoj generaciji da su zakurac...

kad su se pojavili prvi rokeri ljudi su se zgražali, kad su se pojavili metalci i pankeri ljudi su se zgražali, kad su došli reperi, opet su se zgražali, (ja se zgražam na cajke) i uvijek će se stariji zgražati nad mlađim generacijama 

 

Ja se zgražam nad vlastitom generacijom...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Friday kaže...

 

Ja se zgražam nad vlastitom generacijom...

Željka Markić?!

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Stigo paket. Kaze Mrle da ce biti za sve: ".... bit ce za cijelu Europu, bit ce za Grcku, za cijelu regiju... bit ce za Cacak." LOL

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

ja imam 40 i kusur i svega toga je bilo i prije, a vjerujte bilo je toga i u generaciji mog oca, djeda i tako u prošlost i svaki put se kenja po mlađoj generaciji da su zakurac...

kad su se pojavili prvi rokeri ljudi su se zgražali, kad su se pojavili metalci i pankeri ljudi su se zgražali, kad su došli reperi, opet su se zgražali, (ja se zgražam na cajke) i uvijek će se stariji zgražati nad mlađim generacijama 

Čekaj malo i ja sam bio roker. U duši sam i ostao roker ali mi nikad ni na kraj pameti nije bilo da nekoga zbog toga sječem nožem. Ovo što se dešava danas nije nikakvo čudo kad se odrasta na cajkama, Parovima, Vuci, Ceci, Ekremu Jevriću, Zemuncima, Eri i Bori, kojekakvim Big Brother-ima....

Kad se samo sjetim Muzičkog tobogana i Nedeljnog zabavnika dođe mi da plačem. Pa u jednoj dječjijoj emisiji kao što je Kocka Kocka Kockica su između ostalog puštali muzuku od Bee Gees!

Za rokere je bilo nade, za ove danas nema!

9 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

phoenix :D nisam je htio pokupit iako sam razmisljao o tom upravo dok sam bio vani... a sad sto se muzike tice, hmm moze imati utjecaj ali opet je odgoj tu kljucan...

Imas masu turbofolk hitova tipa alkotest, treba govori kako pijana sjeda za volan, policija je stopa bla bla... i onda neki nafurani klinjo misli da je cool sjest pijan za volan i onda se sljedeci dan hvali kak se unistio vani i da je pijan uspio vozit do kuce. Well done moron.

Clueless gamers shouldn't judge
15 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
csgoplayer kaže...
..klinac od 16-17 godina i prijeti mi sa nozem jer sam mu pricao sa curom... Ajde ti meni reci kako da to razumijem?..

- godine su nevažne.

- nož je samo slabost/karakter/ideali.. (koji su nekad bili 'idealniji' u stilu David vs Golijat, ali i tamo je David imao praćku..)

.. sve sporedno.

- razlog je ono što mi je interesantno.. tj cura. To više razumijem/poštujem, nego bilo koji drugi razlog, npr dinamo-hajduk, ili bilo koja druga usporedba kao emo/panker/darker, crnac/bijelac, hr/srb itd. Daleko gore/neshvatljivije je kad napada banda/huligan bez ikakavog racionalnog/emotivnog razloga, kad je taj razlog npr nogomet.. cura je 'dobar' razlog. Ja bi bio sretniji kad bi 99% 'nesporazuma' bilo iz tog razloga, ne iz ostalih. I divlje/pitome životinje se bore međusobno iz tog razloga (+hranište, kao preživljavanje) to je dobar razlog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

@csgoplayer

 

u "moje" vrijeme su postojale organizirane bande koje su harale gradom i mlatile se medju sobom.

nitko iz mog dijela grada nije smio pomisliti "hodati" s curom iz "protivnickog" dijela grada a ne, platiti joj picence.

ti si dobro prosao sto si naletio na jednog "klinca".

 

opet velim; u "moje" vrijeme bi za tobom izaslo njih desetak pa to vise ne bi bili klinci od 16-17 godina vec ozbiljni opasni huligani a ti se ne bi izvukao kao sad.

 

budi sretan kako si prosao i ne diraj tudje cure.

 

 

 

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Strahoslav Trta kaže...

@csgoplayer

 

u "moje" vrijeme su postojale organizirane bande koje su harale gradom i mlatile se medju sobom.

nitko iz mog dijela grada nije smio pomisliti "hodati" s curom iz "protivnickog" dijela grada a ne, platiti joj picence.

ti si dobro prosao sto si naletio na jednog "klinca".

 

opet velim; u "moje" vrijeme bi za tobom izaslo njih desetak pa to vise ne bi bili klinci od 16-17 godina vec ozbiljni opasni huligani a ti se ne bi izvukao kao sad.

 

budi sretan kako si prosao i ne diraj tudje cure.

 

 

 

 

da se razumijemo, sa namjerom nisam dirao niciju curu jer isto tako ne bih volio da netko petlja sa mojom, jednostavno sam curu zakacio ramenom, ispricao se kroz 2-3 minute, platio pice i nastavio svojim putem... Medjutim ocigledno me idiot prepoznao kao ''prijetnju'' i nije mu se svidjelo sto mu netko prica sa djevojkom (vjerojantno prvom) i odlucio je to rijesiti sa mnom... I vjeruj mi sretan sam sto sam dobro prosao, ali ne radi tog sto me kreten mogao izbosti nozem... sretan sam sto sam se suzdrzao i sto ga nisam prebio.

Clueless gamers shouldn't judge
9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...
csgoplayer kaže...
..klinac od 16-17 godina i prijeti mi sa nozem jer sam mu pricao sa curom... Ajde ti meni reci kako da to razumijem?..

- godine su nevažne.

- nož je samo slabost/karakter/ideali.. (koji su nekad bili 'idealniji' u stilu David vs Golijat, ali i tamo je David imao praćku..)

.. sve sporedno.

- razlog je ono što mi je interesantno.. tj cura. To više razumijem/poštujem, nego bilo koji drugi razlog, npr dinamo-hajduk, ili bilo koja druga usporedba kao emo/panker/darker, crnac/bijelac, hr/srb itd. Daleko gore/neshvatljivije je kad napada banda/huligan bez ikakavog racionalnog/emotivnog razloga, kad je taj razlog npr nogomet.. cura je 'dobar' razlog. Ja bi bio sretniji kad bi 99% 'nesporazuma' bilo iz tog razloga, ne iz ostalih. I divlje/pitome životinje se bore međusobno iz tog razloga (+hranište, kao preživljavanje) to je dobar razlog.

 

 

hmm gledajuci tvoju logiku ok je potegnut noz na nekog samo jer je imao nevini kontakt sa curom? ok...

Clueless gamers shouldn't judge
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-mislite-koga-je-policija-privela-satordzije-kurvo-komunisticka-djevojka-jebo-vas-hdz-/814942.aspx

 

Čitavim putem do 8. pp objašnjavali su da joj je, za njeno dobro, najbolje izbjegavati dio Savske ulice gdje su šatoraši. Djelatnici u policijskoj postaji namjeravali su je proslijediti na Prekršajni sud, ali su na kraju, nakon obavljenog alkotesta, ipak uvažili njenu molbu da je odmah puste pošto je žurila na posao."

Ako se netko još uvijek pita jesmo li slučajna država, evo apsolutnog odgovora. U šaci na drži skupina invalida i poluobrazovanih nesposobnjakovića. Krše zakon gdje stignu, vrijeđaju na sve žive načine, omalažavaju sve i svakoga, ruše legitimet vlade, prijete državnim udarom, u stanju su blokirati jednu od najprometniji Zagrebačkih ulica (jednom čak i da naprave ilegalni vatromet) i nitko im ništa ne može. Policija im sve to apsolutno tolerira, dok one koji se i na najmanji način suprostave tom terroru odmah strogo reagira (privela je ženu jer im je odgovorila na uvredu). Dapače bez problema su mogli proći pola grada da bi došli do premijerova stana i vrijeđali.

 

Što se tiče ovoga savjeta policije, trebali bi svi koji su tu na Savskoj kao i onu koji su zaduženi za nju kolektivno dobiti nečasni otupst zbog nesposobnosti. Koji će nam k*rac ako ne mogu zaštiti slučajne prolaznike u centru glavnoga grada (i to ispred ministartstva) od napada zbog određene boje kose.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 14:05 (captain_soap_McTawish).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...
csgoplayer kaže...
..klinac od 16-17 godina i prijeti mi sa nozem jer sam mu pricao sa curom... Ajde ti meni reci kako da to razumijem?..

- godine su nevažne.

- nož je samo slabost/karakter/ideali.. (koji su nekad bili 'idealniji' u stilu David vs Golijat, ali i tamo je David imao praćku..)

.. sve sporedno.

- razlog je ono što mi je interesantno.. tj cura. To više razumijem/poštujem, nego bilo koji drugi razlog, npr dinamo-hajduk, ili bilo koja druga usporedba kao emo/panker/darker, crnac/bijelac, hr/srb itd. Daleko gore/neshvatljivije je kad napada banda/huligan bez ikakavog racionalnog/emotivnog razloga, kad je taj razlog npr nogomet.. cura je 'dobar' razlog. Ja bi bio sretniji kad bi 99% 'nesporazuma' bilo iz tog razloga, ne iz ostalih. I divlje/pitome životinje se bore međusobno iz tog razloga (+hranište, kao preživljavanje) to je dobar razlog.

 Pa dobro jesmo mi životinje ili ljudi??? Na žalost izgleda da smo ovo prvo...

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže...

 Glupa huškačka priča za hejtere

 Jesi li bil prisutan pa znaš?!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže...

 

 Glupa huškačka priča za hejtere

 Čak i da je sve u potpunosti izmišljeno to ništa ne mijenja. Sve ono što sam rekao se jasno da iščitati iz događaja posljednjih šest mjeseci koliko oni kampiraju ispred ministarstva.

15 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
lllnuclearlll kaže...
..

 Pa dobro jesmo mi životinje ili ljudi??? Na žalost izgleda da smo ovo prvo...

 -kad dublje razmišljaš, sve osim toga je čista zloba. Intrinistički porivi su jedini zakonom opravdani (ne samo pravnim, nego i prirodnim), npr tigar ima pravo pojesti zeca. Sve ostalo bi bilo besmisleno. Ako misliš da je ljepše da te netko (ne nužno čovjek, konj, krokodil, marsovac..) napadne zbog (pa sad bilo koji kriterij) osim sex-hrana (osnovno preživljavanje/opstanak) navedi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
Ezio kaže...

 Glupa huškačka priča za hejtere

 Jesi li bil prisutan pa znaš?!

 Jesam

Potpis!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
captain_soap_McTawish kaže...
Ezio kaže...

 

 Glupa huškačka priča za hejtere

 Čak i da je sve u potpunosti izmišljeno to ništa ne mijenja. Sve ono što sam rekao se jasno da iščitati iz događaja posljednjih šest mjeseci koliko oni kampiraju ispred ministarstva.

 Ovakva laz ce kod agresivnih kretena izazvati zelju za osvetom. Možeš na toj facebook grupi vidjeti u komentarima sto se piše i kako se prijeti molotovljevim koktelima. 

Potpis!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže...

 Jesam

 Dokaži!

Ezio kaže...

 Ovakva laz ce kod agresivnih kretena izazvati zelju za osvetom. Možeš na toj facebook grupi vidjeti u komentarima sto se piše i kako se prijeti molotovljevim koktelima. 

 Bez brige, uz toliko policije koja njih čuva (umjesto da ih je rastjerala prije 6 mjeseci) , nema šanse da im se bilo kaj dogodi.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
11 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Koji užas danas u Nedjeljom u 2...

 

Da li mislite da će Stankoviću uskoro uskratiti emisiju? Bolje mu idu putopisi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 0:06 (Onjegin).
15 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Onjegin kaže...

.. Bolje mu idu putopisi.

 nemoj.. meni on jako liči na Putimira.. još samo da stavi rambo vrpcu i sa spašava medvjede od indijanki (ili obrnuto..). To je ko ćuknoris na kvadrat.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Današnja situacija.

Nakon par dana sam došao kući sa poslovnog puta, i prvo šta sam čuo jutros je kultura radnika hepa.

Naime, ima jedan čovjek u susjedstvu, malo težeg financijskog stanja i eto on i njegova obitelj se nekako snalaze i životare.

Koliko sam uspio saznati, duguje hepu oko 4500 kuna, i ovi mu svaki dan dolaze na vrata, deru se preko cijelog susjedstva da im duguje pare struju ovo ono, da će mu isključiti struju itd itd.

Iskreno da mogu ja bih platio za njega, jer su taj čovjek i njegova obitelj jedni od najboljih ljudi koje sam upoznao, ali eto život ih nije mazio.

 

E sad, pošto imam poznanika u hepu, i koliko sam upoznat sa zakonom mislim da ga nemaju pravo iskopčati bez obzira na dug, pa razmišljam da potegnem kakav poziv da prestanu terorizirat čovjeka.

 

Jer eto žao mi, ima dvoje djece i oni prožive traume svaki put kad ti krkani dođu na vrata i počnu se derati i ostalo.

Clueless gamers shouldn't judge
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
csgoplayer kaže...

Današnja situacija.

Nakon par dana sam došao kući sa poslovnog puta, i prvo šta sam čuo jutros je kultura radnika hepa.

Naime, ima jedan čovjek u susjedstvu, malo težeg financijskog stanja i eto on i njegova obitelj se nekako snalaze i životare.

Koliko sam uspio saznati, duguje hepu oko 4500 kuna, i ovi mu svaki dan dolaze na vrata, deru se preko cijelog susjedstva da im duguje pare struju ovo ono, da će mu isključiti struju itd itd.

Iskreno da mogu ja bih platio za njega, jer su taj čovjek i njegova obitelj jedni od najboljih ljudi koje sam upoznao, ali eto život ih nije mazio.

 

E sad, pošto imam poznanika u hepu, i koliko sam upoznat sa zakonom mislim da ga nemaju pravo iskopčati bez obzira na dug, pa razmišljam da potegnem kakav poziv da prestanu terorizirat čovjeka.

 

Jer eto žao mi, ima dvoje djece i oni prožive traume svaki put kad ti krkani dođu na vrata i počnu se derati i ostalo.

 

Da, ja sam isto čuo da te ne smiju isključiti.

Zanimljivo, meni su isključili struju prije nekih 6 mjeseci. Upali kod moje žene i rekli da su došli isključiti struju. Ona im kaže "evo suprug će odmah platiti, nemojte mi gasiti - imam troje djece od toga jedna beba". Pazi, centralno nam radi i ako se isključi struja bit će uber sranje (vatra gori a pumpa ne radi). Likovi su hladno isključili struju i otišli. Zvala me, ja sam u roku 10 minuta platio struju ali oni nisu htjeli čekati. Žena morala sipati vodu u peć da ne izbije sigurnosni ventil.

Nakon 3-4 sata su došli drugi likovi da uključe i ispričavali su se zbog ova dva idiota. Postojala je neka razlika od očitanja koju nismo platili i sa tekućom ratom iznos je bio veći od ne znam koje cifre pa automatski ide isključenje.

Prije nekih 2 mjeseca došli oni opet. I opet da isključe. Kaže im moja žena da po zakonu ne smiju i neka joj daju njihove osobne podatke. Na kraju se ispostavilo da su došli na krivu adresu (jer uopće nismo bili dužni). Pazi, promašili su i ulicu i broj...

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Ma smiješno, mislim razumijem da im je to posao i sve, ali brate mili riješi to na fin i kulturan način a ne psihički maltretirati čitavu obitelj.

Kao da čovjek ne bi platio da može.

Clueless gamers shouldn't judge
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice