Call of Duty: Black Ops 2

poruka: 2.290
|
čitano: 367.993
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

^^  Takoder mi se smrzava kad loada mapu,medutim sve je ok,ude u igru najnormalnije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Evo da se više ne prepirete po forumu oko poljske verzije jest da je na direct2play zajeb jer nisu naveli da je igra retail poland ali je točno da je region free,e to sad što steam ili tko več(taj famozni pcdev)diskriminiraju poljake iako su u EU na način da iako piše english language neče steam dopustiti skidanje language packa osim poljskog može se skinuti taj pack sa direct2play stranice i igra radi najnormalnije jer se popune samo fajlovi koji nedostaju tj.koji bi trebali biti dostupni na steamu ali ko ih hebe ipak je to pc a ne konzola a i ljudi su se razmazili pa bi danas i ovce i novce.Znači da definiramo:- igra radi i sve je u najboljem redu,update patcheva izvršava se normalno iako su dodani fajlovi ručno za eng. jezik, možete igrati na serverima najnormalnije ko i sa "normalnom verzijom",ovo se ne odnosi na rusku verziju igre.Na direct2play stranici gdje prodaju taj bo2,poljski ispod vam je objašnjeno kako i kamo staviti  skinute fajlove,fajl je u rar formatu i lozinka za otpakirat vam je "direct2play.com".

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Danas navecer ce doci kljuc, ali nisam kod kuce pa ga ne mogu aktivirati do petka.

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Samo da kažem da me Black Ops 2 singleplayer kampanja ugodno iznenadila. Odlično je. 

Dama_The_Crow
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

Znam, jer sam klinjo može bit toliko bahat i prepotentan da se skriva iz nekog nicka na forumu.

Gle sad: vidiš da je čovjek kupio preko naše stranice pa dobio poljsku. NIGDJE NE PIŠE DA JE POLISH ali je uvale, uvale ti poljsku i onda skidaš fajlove da bi igrao. Ako to ne želim želim se osigurati da kupim normalnu verziju vrijednu novca, a ne neku lijevu pa skidat fajlove kao da krekiram igru lol a ne kupujemm original ključ.

 

 


 

 

 

Vidim da su tebi roditelji bili maštoviti kad su ti dali ima fila2208.

Sad kad si me lijepo izvrijedjao na pm nadam se da si kupio pravu verziju igre.stvarno si frajer

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 12:00 (Kill Frenzy).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Kill Frenzy kaže...
fila2208 kaže...

Znam, jer sam klinjo može bit toliko bahat i prepotentan da se skriva iz nekog nicka na forumu.

Gle sad: vidiš da je čovjek kupio preko naše stranice pa dobio poljsku. NIGDJE NE PIŠE DA JE POLISH ali je uvale, uvale ti poljsku i onda skidaš fajlove da bi igrao. Ako to ne želim želim se osigurati da kupim normalnu verziju vrijednu novca, a ne neku lijevu pa skidat fajlove kao da krekiram igru lol a ne kupujemm original ključ.

 

 


 

 

 

Vidim da su tebi roditelji bili maštoviti kad su ti dali ima fila2208.

Sad kad si me lijepo izvrijedjao na pm nadam se da si kupio pravu verziju igre

a lol da, inače se zovem ovako i u real life. 

Nije to vrjeđanje, dobio si koliko si i dao, bahatost :)

jesam, isto poljsku verziju na kojoj je pisalo da je engleska. Hvala ti na pomoći.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

a lol da, inače se zovem ovako i u real life. 

Nije to vrjeđanje, dobio si koliko si i dao, bahatost :)

jesam, isto poljsku verziju na kojoj je pisalo da je engleska. Hvala ti na pomoći.

i onda se ja skrivam iza nicka?

Stranice su trenutno nedostupne.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Kill Frenzy kaže...
fila2208 kaže...

a lol da, inače se zovem ovako i u real life. 

Nije to vrjeđanje, dobio si koliko si i dao, bahatost :)

jesam, isto poljsku verziju na kojoj je pisalo da je engleska. Hvala ti na pomoći.

i onda se ja skrivam iza nicka?

omg. A jesi kraljina svaka čast, ajde ajde odi se puši po forumima, neću te više smetat.

Isprike svima.

Da vas pitam, jel bio neki patch, jesu patchali type25, priča se da je op do bola.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

Da vas pitam, jel bio neki patch, jesu patchali type25, priča se da je op do bola.

lol meni je bio patch odmah drugi dan mi je nekaj skidalo :)

neznam za type25 da je op,dobra je ali najbolja je definitivno scorpion evo,barem meni

staviš silencer i grip i šišaj.

mada mi je i mp7 bomba.

uglavnom kako najviše volim sniper ,zasad mi je dosta teško igrat s njim još pogotovo igre tipa domination,hardpoint itd ,jednostavno moraš biti duplo brži od najbržeg :) da rulaš.

desi mi se da pogodim nekog u quickscopu ali to je lutrija,

još nisam niti previše igrao s njime ,ali ovo šta sam probao je teško.

sad ću ovih dana malo terat sniper pa ću vidjet kako ću se priviknut,ali napominjem teško je

još pogotovo kada igraš protiv ljudi sa submachinkama i laser-om ,svi manje više pucaju iz hipa ,a ti u tom trenutku moraš napravit fuul brzi quickscope,

ali quicksope nije kao u mw2 ili mw3 ,nešto je između mw2 i black ops-a 1.

fale mi serveri da možeš sam birat kakvu mapu želiš ili samo sniper only serveri i takve spike,to je jedino šta mi zasad fali u ovoj igri

ali sveukupan dojam je blizu odličnog,jednostavno igra mi je zabavna do bola :)

Battlelog CRO_ZeNGe
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
$inke kaže...

Evo da se više ne prepirete po forumu oko poljske verzije jest da je na direct2play zajeb jer nisu naveli da je igra retail poland ali je točno da je region free,e to sad što steam ili tko več(taj famozni pcdev)diskriminiraju poljake iako su u EU na način da iako piše english language neče steam dopustiti skidanje language packa osim poljskog može se skinuti taj pack sa direct2play stranice i igra radi najnormalnije jer se popune samo fajlovi koji nedostaju tj.koji bi trebali biti dostupni na steamu ali ko ih hebe ipak je to pc a ne konzola a i ljudi su se razmazili pa bi danas i ovce i novce.Znači da definiramo:- igra radi i sve je u najboljem redu,update patcheva izvršava se normalno iako su dodani fajlovi ručno za eng. jezik, možete igrati na serverima najnormalnije ko i sa "normalnom verzijom",ovo se ne odnosi na rusku verziju igre.Na direct2play stranici gdje prodaju taj bo2,poljski ispod vam je objašnjeno kako i kamo staviti  skinute fajlove,fajl je u rar formatu i lozinka za otpakirat vam je "direct2play.com".

u potpunosti se slazem. ja imam tu verziju. i jedino sta se treba je downloadati filove za engleski jezik i to je to.... igra raditi bez problema. i ne neigram samo sa poljacima. 16 sam lvl ^^ :)

14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Prešo sam sp pa sada opet igram da promjenim priču Kako napraviti da menendez ne manipulira sa salazarom u onoj misiji na  brodu? 

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Kewin kaže...

Prešo sam sp pa sada opet igram da promjenim priču Kako napraviti da menendez ne manipulira sa salazarom u onoj misiji na  brodu? 

lol ne znam je li vrijedno toga :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 13:41 (VerteX).
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Najjače oružje u BO2 je pištolj i to onaj što puca po tri metka kao raffica.

Onda onaj zadnji što roka rafalno k'o G18.

Nakon toga su bolt snajperi, al za biti s njima dobar treba znat igrati i imati reflekse k'o mačka - ja sam prestar za to pa rokam sa prvim SMG-om MP7 mislim da mu je ime ;)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Skilledžija kaže...

Najjače oružje u BO2 je pištolj i to onaj što puca po tri metka kao raffica.

Onda onaj zadnji što roka rafalno k'o G18.

Nakon toga su bolt snajperi, al za biti s njima dobar treba znat igrati i imati reflekse k'o mačka - ja sam prestar za to pa rokam sa prvim SMG-om MP7 mislim da mu je ime ;)

Nemoj se ti zamarati Bolt sniperima, sve one montaže na Yt-u su sa konzole. Aim assist druže :)

Ako si na to mislio...Inače SMG rules {#}

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
VerteX kaže...

Nemoj se ti zamarati Bolt sniperima, sve one montaže na Yt-u su sa konzole. Aim assist druže :)

Ako si na to mislio...Inače SMG rules {#}

Ne, ovo s jačinom oružja je moj osobni dojam.

Pogotovo nakon što sam jučer igrao s jednim likom koji je cijelu rundu igrao sa tim pištoljem (rafficom) i rokao nas je k'o zečeve.

Ovo za bolt sam i sam probao pa znam :)

Nisam vješt k'o youtuberi, al i starom konju ponekad zaluta pokoji quickscope ;)

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Skilledžija kaže...
VerteX kaže...

Nemoj se ti zamarati Bolt sniperima, sve one montaže na Yt-u su sa konzole. Aim assist druže :)

Ako si na to mislio...Inače SMG rules {#}

Ne, ovo s jačinom oružja je moj osobni dojam.

Pogotovo nakon što sam jučer igrao s jednim likom koji je cijelu rundu igrao sa tim pištoljem (rafficom) i rokao nas je k'o zečeve.

Ovo za bolt sam i sam probao pa znam :)

Nisam vješt k'o youtuberi, al i starom konju ponekad zaluta pokoji quickscope ;)

E pa svaka čast kad zna zalutat' pokoji xD 

14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Uh, evo ga...kupljena box verzija sa nuketownom :D:D:D cant wait friday....ufff

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
nul-3 kaže...

Uh, evo ga...kupljena box verzija sa nuketownom :D:D:D cant wait friday....ufff

Ahh Nuketown...{#} 

 

16 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Jel netko kupio ovu verziju? I jel uspio nastimat da sve radi kako treba?

 

http://www.direct2play.com/216-call-of-duty-black-ops-2-steam-pc-game-digital-download-region-free.html

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
D3ViL kaže...

Jel netko kupio ovu verziju? I jel uspio nastimat da sve radi kako treba?

 

http://www.direct2play.com/216-call-of-duty-black-ops-2-steam-pc-game-digital-download-region-free.html

kupio sam ja. to je PL verzija. samo trebas skinuti rar file od 2.5gb ili koliko vec to ti je prijevod na eng. i da radi sve normalno i region free je

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
D3ViL kaže...

Jel netko kupio ovu verziju? I jel uspio nastimat da sve radi kako treba?

 

http://www.direct2play.com/216-call-of-duty-black-ops-2-steam-pc-game-digital-download-region-free.html

Kupio sam i ja tu jer ima nuketown.

Prvo, moraš skinuti sva tri djela dakle mp zombije i sp da bi radila i također lang pack koji umećeš unutra. onda radi.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

a hebote neznam jel bilo kakvih priča ili šta ali fakat samo im fale još liste servera ,a ne da automatski ulaziš,eto bilo bi fora kad bi to ubacili pod options ,da ih možeš uključit ili isključit pa tko želi nek bira :)

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

@pcdev umro ili što?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
ZeNGe_CRO-mt kaže...

a hebote neznam jel bilo kakvih priča ili šta ali fakat samo im fale još liste servera ,a ne da automatski ulaziš,eto bilo bi fora kad bi to ubacili pod options ,da ih možeš uključit ili isključit pa tko želi nek bira :)

pa zar nisu rekli da nema dedicateda u blopsu2, da će sve bit takav matchmaking

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

a hebote neznam jel bilo kakvih priča ili šta ali fakat samo im fale još liste servera ,a ne da automatski ulaziš,eto bilo bi fora kad bi to ubacili pod options ,da ih možeš uključit ili isključit pa tko želi nek bira :)

pa zar nisu rekli da nema dedicateda u blopsu2, da će sve bit takav matchmaking

a jesu ali to mi jedino fali :)

Battlelog CRO_ZeNGe
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Napokon si naštelao igru. Poljska verzija ali eng lang fajlovi kao i nekima.

Igra lijepo radi...na početku su me seksali malo, sredio sens i to, malo se udomaćio pa par rundi zaredom 4-6kdr kao iz pice.

Super scorestreakovi, lude puškice, super mapa ona singapur i ona jahta također.

Dobri stari cod, tek se sad sjećam kako sam uživao u ovoj igri.

Za popunit rupe između dote2 bf3 i diabla3, taman :)

svakako vrijedi 270kn :)

i btw.

kako mi je žao što nema m16 i ovih starijih pušaka....šteta, trebali su ih ubacit, sa onim starim scopeovima, pa da se ekipa mlati u 2025 sa 50god starim puškama :)

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 18:32 (fila2208).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

,e ovak instaliro sam igricu ponovo i kad uđem u 1 misiju kad woods priča jednostavno mi izbaci na desktop jel ima netko  možda koji prijedlog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

OMG ! ona misija sa menendezom kada juri po svoju sestru i kolje sve redom! najbrijanija i najbrutalnija misija ičega što sam ikad odigro !!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 21:48 (john_ryder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

E da zab sam, ko oće nek doda za šiljidbu preko ts i onih zombija.

avion2208

hvala

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

da li je cod 5 jos aktualan za igranje? ? naime uzeo sam deluxe verziju bo2 pa sam dobio jos cod 5 isto ...

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice