Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.082
|
čitano: 7.195.934
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ja inače ne razumije zašzo postave tako optimističan cilj a tereta za uzeti ni pod razno..
specijalni tereti ne idu na external contracts a i "obične" teše lutrija ulovit..
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

1. Ako se ne varam 'event Big Sur' (ats) im je bio prvi event sa zajednickim ciljem i bio je ok, a ovo je tek drugi i sami priznaju gresku
2. Big Sur je najavio mnogo veci interes zajednice za zajednicki cilj nego odmah dobijen datumski rok
Rekao bih tek 'pocetna faza ucenja' odredivanja zajednickog cilja ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Kontam se nešto - dal da uzmem ETS 2 + DLC-ove ili ATS + DLC-ove? Lomim se jer ETS 2 ima bolje kamione, no ATS ima bolje puteve i krajolike.

ETS 2 igram otkako je izašao, sviđa mi se(osim AI-a koji je zaostao) no problem mi je što mi brzo dosado jer je većina puta autoput -> Upali tempomat i prati put. Nema neke dinamike. Dali griješim ili? 

Nekako mi je čudno da ATS ima bolje puteve/krajolik od ETS-a a ETS je stariji.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
meni osobno francuska i italia rulz..
njemačku su preradili a dolazi i baltic koji bi trebo donijeti neke sitne novine..
ETS2 nije za štancanje po cijele dane niti razgledanje krajolika ali povremeno s ekipom odvest MP je užitak, barem meni
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
balvanar kaže...

kolege imam problem

pobaco hardove sa kompa...kupio nove...

sa starih prebacio ets 2 folder s kojim sam igrao bez ikaki problema

na steam org je igra da napomenem

i sad upalio kom,instaliro steam,nasao ETS2 i instaliro preko stema...

kad je zavrsilo otiso u folder od ets i sve obrisao i staru mapu ubacio sa modovima sa svime...

ulazak u igru OK,kaze da je napravit update na novu verziju...OK

kliknem za igru kaze upisi mail i pass za mreznu igru..ok upisem

krene ulazak u igru pokaze se slika i nakon 4 sec me izbaci na detskop tj ugasi igru...

u cemu moze biti problem???

kolege dali ima netko kaki savjet kako da vratim save game??

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

Kontam se nešto - dal da uzmem ETS 2 + DLC-ove ili ATS + DLC-ove? Lomim se jer ETS 2 ima bolje kamione, no ATS ima bolje puteve i krajolike.

ETS 2 igram otkako je izašao, sviđa mi se(osim AI-a koji je zaostao) no problem mi je što mi brzo dosado jer je većina puta autoput -> Upali tempomat i prati put. Nema neke dinamike. Dali griješim ili? 

Nekako mi je čudno da ATS ima bolje puteve/krajolik od ETS-a a ETS je stariji.

 

Meni je ETS2 daleko bolji. Ali na kraju ces ionako kupiti i jednu i drugu igru tako da ti je svejedno

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...
Dex.pwn kaže...

Kontam se nešto - dal da uzmem ETS 2 + DLC-ove ili ATS + DLC-ove? Lomim se jer ETS 2 ima bolje kamione, no ATS ima bolje puteve i krajolike.

ETS 2 igram otkako je izašao, sviđa mi se(osim AI-a koji je zaostao) no problem mi je što mi brzo dosado jer je većina puta autoput -> Upali tempomat i prati put. Nema neke dinamike. Dali griješim ili? 

Nekako mi je čudno da ATS ima bolje puteve/krajolik od ETS-a a ETS je stariji.

 

Meni je ETS2 daleko bolji. Ali na kraju ces ionako kupiti i jednu i drugu igru tako da ti je svejedno

 

ETS2 ne želim kupit - to sam odlučio.

Zašto? Jer EU kamione viđam uživo svaki dan(skoro). Taj ETS2 krajolik mi je nekako ispran i dosadan. Dok US kamione ne mogu vidit svaki dan, volim taj doživljaj koji pruža West Coast itd...

 

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A viđam i ja svaki dan EU kamione redovito ali ih nikad nemam priliku voziti 

Dok su mi američki kamioni, moram priznati, odbojni.

A sto se tice krajolika i cesta izmedu te dvije igre moram priznati da je manje vise ista stvar sto se tice cesta. Manje vise vozis po autocesti i tu i tamo vozis po manjim cestama. Tu recimo dolazi do izrazaja promods u kojemu imas stvarno raznovrsnih ruta.

A krajolik mi je super i u jednoj i u drugoj igri. Ali opet ti kazem, na kraju ces igrati obe i biti ce ti svejedno. Ja trenutno igram ets i onda cu se sigurno prebaciti na ats i jedno 10 dana necu ni paliti ets

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 23:11 (Prte).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

dex vec si godinama na crack verziji tako da nemoj uopce usporedivat .. prvo kupi igru ko svi normalni haha .

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hahaha 😂😂😂
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vuki696 kaže...

dex vec si godinama na crack verziji ... 

 1 - nije 'verziji' vec 'verzijama'
 2 - ali on to samo provjerava oli to radi na njegovoj masini
 3 - a nekima treba i doobra decenija da bi to skuzili ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
vuki696 kaže...

dex vec si godinama na crack verziji ... 

 1 - nije 'verziji' vec 'verzijama'
 2 - ali on to samo provjerava oli to radi na njegovoj masini
 3 - a nekima treba i doobra decenija da bi to skuzili ... 

 

 Provjerava 3 god vec haha. Vec bi mogo komotno trazit bugove za develepore haha

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Skoro 3 god. je ats ali ets2 je slavio vec 6 god. od - 19 Oct 2012

ETS2 Game of The Year! - Saturday, December 29, 2012

Dex.pwn kaže...

ETS 2 igram otkako je izašao, ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 16:40 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Skoro 3 god. je ats ali ets2 je slavio vec 6 god. od - 19 Oct 2012

ETS2 Game of The Year! - Saturday, December 29, 2012

Dex.pwn kaže...

ETS 2 igram otkako je izašao, ... 

 

 Stari ne moras mene ucit. Igram vec jako dugo sve igre u vezi kamiona od king of the road preko 18 wos america do haulina preko exstreme truckera tako da smo na cisto. Kad imas orginale

tek onda podrzavas svih da ne govorim mp. I treba podrzat firmu koja nakon svih godina jos se trude i unaprijeduju igru treba imat respekta.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
vuki696 kaže...

dex vec si godinama na crack verziji ... 

 1 - nije 'verziji' vec 'verzijama'
 2 - ali on to samo provjerava oli to radi na njegovoj masini
 3 - a nekima treba i doobra decenija da bi to skuzili ... 

 

 

1 - Točno, i DLC-ovima :D

2 - Radi, ali kako radi bolje da ne radi. Grafika nije nešto, ali kad uđem u grad laga i to hebeno. A znam da moj kalkulator može podnjeti igre recimo Bf3 itd...

3 - Možda bi treba desetljeće da kupim igru ali zato njima u SCSu treba stoljeće da bi skužili kako im AI nije nešto u vožnji(što ne bi bio problem da nije riječ o *simulaciji* vožnje).

 

ATS ću uveti čisto jer nema demo verzije kao ETS2

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja ne kuzim da neko nakon 3+ godine nemre stavit sastrane 150-200kn i igrat ko posten covjek... znaci po tebi nema nikakvog napretka u etsu u ovih 6 godina ?

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ima, i nema. AI je na istoj razini, grafika isto tako. Jedino su tu DLCovi, malo original mapa uređena, novi modeli kamiona, malo gameplay opcija dodano i tjt... Ovo najvažnije stoji netaknuto..
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 19:46 (Dex.pwn).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A što pišeš gluposti, stvarno...

 

AI dorađen, kamera u kabini dorađena, dodane prikolice, proširenja mapa DLC-ima, dorađena svjetla, dodani novi kamioni (zaboravljate da sve od prikolica do kamiona sve ima licence i dopuštenja, Renault nažalost nešto hebe i ne da im licencu za T-a) ...hoćemo dalje?

Što se tiče grafike, zna se da od DX9 ne možeš očekivat čuda, meni grafika ne igra preveliku ulogu. Istina da nedostaju neke stvari, ali puno je toga napravljeno i stvarno je jadno da se ne može izdvojit cca 200kn za igru a dobiješ hrpu toga.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 23:41 (GreenLife).
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
GreenLife kaže...

A što pišeš gluposti, stvarno...

 

AI dorađen, kamera u kabini dorađena, dodane prikolice, proširenja mapa DLC-ima, dorađena svjetla, dodani novi kamioni (zaboravljate da sve od prikolica do kamiona sve ima licence i dopuštenja, Renault nažalost nešto hebe i ne da im licencu za T-a) ...hoćemo dalje?

Što se tiče grafike, zna se da od DX9 ne možeš očekivat čuda, meni grafika ne igra preveliku ulogu. Istina da nedostaju neke stvari, ali puno je toga napravljeno i stvarno je jadno da se ne može izdvojit cca 200kn za igru a dobiješ hrpu toga.

 

 

Pročitaj ponovno moj post, možda ćeš razumit šta piše.

AI je daleko od savršenog (za simulaciju vožnje).

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
GreenLife kaže...

A što pišeš gluposti, stvarno...

 

AI dorađen, kamera u kabini dorađena, dodane prikolice, proširenja mapa DLC-ima, dorađena svjetla, dodani novi kamioni (zaboravljate da sve od prikolica do kamiona sve ima licence i dopuštenja, Renault nažalost nešto hebe i ne da im licencu za T-a) ...hoćemo dalje?

Što se tiče grafike, zna se da od DX9 ne možeš očekivat čuda, meni grafika ne igra preveliku ulogu. Istina da nedostaju neke stvari, ali puno je toga napravljeno i stvarno je jadno da se ne može izdvojit cca 200kn za igru a dobiješ hrpu toga.

 

 

Pročitaj ponovno moj post, možda ćeš razumit šta piše.

AI je daleko od savršenog (za simulaciju vožnje).

  

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da ti objasnim ponovno.

Dakle, AI(video dole za primjer, zadnji primjer je najbolji) je isti još od izlaska. Dakle, AI nije dobio nikakva ažuriranja, za šest godina AI je isti, loš. Još ima tu primjera lošeg AIa. Recimo kod ubacivanja na autoput svi pile desnom stranom, auto će rađe pilit iza kamiona već ga zaobić.

Šta još ima? Premalo običnih cesta(modove ne računam, samo base igru), igra brzo dosadi(vjerojatno će i ATS al hebi ga) jer samo dereš po autocesti. Također kad dođem na običnu cestu jednostavno nema prometa, no čim priđem auto putu promet se kreće stvarati.

Vozila se spawnaju s određenim vremenskim razmakom što pripomaže tome da se ne možeš ubaciti na auto put(uz to što ni jedan bot se ne bi prebacio u lijevu). Jednostavno kako idem kroz promet ne vidim nikakvu dinamiku. Jednostavno sve izgleda kao da je skriptirano. 

 

Što se tiće grafike, nije toliki problem u tome što je grafika loša, već je problem što moja mašina(vidi Moj PC) ne može izgurati kišu u gradu s 30 fpsa. Koristi DX9, to je problem. Care moj DX9 je koristio San Andreas koji je izašao 2005. godine, sedam godina prije ETSa2.

Ne vjerujem da moja konfa nije dovoljno jaka da može izdurati ETS2 a Bf3/4 može na mediumu. 

 

Ovo tvoje što si napisao

"AI dorađen, kamera u kabini dorađena, dodane prikolice, proširenja mapa DLC-ima, dorađena svjetla, dodani novi kamioni (zaboravljate da sve od prikolica do kamiona sve ima licence i dopuštenja, Renault nažalost nešto hebe i ne da im licencu za T-a) ...hoćemo dalje?"

za to sam rekao da me ne zanima. DLC, nova Scania, bolji farovi me neće natjerati da kupim igru čiji određeni elementi stoje i dalje na mjestu.

Također već zadnjih godinu dana ima grafički bug gdje kad vozilo prelazi nadvožnjak, svjetla tog vozila budu ispod nadvožnjaka. Ujedno desno svjetlo kod AI vozača dosta šire baca od lijevog svjetla.

 

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ajmo reći da i jesi u nekim stvarima u pravu, samo mi još odgovori na jednu stvar - koliko si igara do sada kupio (i koje)? Jer me zanima ima li u tim tvojim plaćenim igrama koji bug ili "nerealna" stvar koja ne vrijedi tu uloženu kunu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 0:55 (GreenLife).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma ljudi, što se zamarate sa Dexom. Takvi kao on su uvijek najpametniji i sve najbolje znaju. Kad treba pljuvat po nečemu onda su prvi, ali kad treba podržat developere da se igra razvije onda nađu 1001 opravdanje zašto ne žele kupit.

Daleko od toga je igra savršena i da nema bugova, ali reći da nema napretka je čista nebuloza. Koliko god govorili, on će i dalje nastaviti tupiti po svom.

 

Dex, koliko dugo već pišeš gluposti tu po forumu odavno si mogao kupit igru i onda bit faca i govorit što ne valja i što bi se dalo popravit.

 

 

Svi bi htjeli da developeri rade čuda od igre, ali po mogućnosti da ne moraju ništa platit.

 

 

Moj PC  
11 1 hvala 4
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ja do sad nisam naisao na taj bug gdje vozilo prelazi preko nadvoznjaka, a svijetla su mu ispod nadvoznjaka. A sto se tice AI-a po meni je on dosta realan. Ako vozis auto u stvarnom zivotu onda ces znati kakvih sve debila ima na cesti. Evo neki dan, tip staje u kruznom toku da bi mene pustio unutra... WTF jebote. Tako da AI i nije toliko los koliko se prica. Koliko sam skuzio po ostalim forumima najvise problema imaju oni koji nikad nisu bili u stvarnom prometu jer iste stvari koje radi AI radimo i svi mi.

Al ko zna, mozda je igra losa samo u piratskoj verziji 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 10:57 (Prte).
 
5 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rocket League, PUBG, Bf3 bf4, dirt 3, the division.. Ne igram puno igara. Nadam se da je dovoljno
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pa ako ti je ETS toliko los odi igrat te igre i prestani se sramotit ovdje. Svi mi koji smo kupili igre i koji podrzavamo SCS smo budale, samo si eto ti pametan jer igras piratsku verziju. Cak nije stvar ni u tome sto igras pirata, svi mi imamo pokoju piratsku igru, ali onda suti i budi zadovoljan sto uopce i mozes igrat...
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dex.pwn - jucer, danas a takav ce biti i sutra (isti video onda i sad, k'o papagaj) ... 

 

https://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/5496057.aspx

 

https://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/5496281.aspx

 

Tu nam samo Gavrilovic moze pomoci ...  

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nit sam rekao da ste vi budale, nit sam ja pametan. Samo sam fino rekao zašto ne želim kupit ETS2. Igram ga jer opušta al ne želim dati novac za nju kad ju mogu krekiranu igrat. I da, nisam došao i iz vedra neba rekao da ne želim kupit. Čova je rekao kaj mi nije jasno zašto ne mogu ostavit 200kn za igru...
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Rocket League, PUBG, Bf3 bf4, dirt 3, the division.. Ne igram puno igara. Nadam se da je dovoljno

 Dovoljan je pubg...sve govori. 

 

ON ToPIC:

 

Baš me zanima taj Baltic, ako su ga napravili kao i Francusku, bit će odličan. A nadam se da će Njemačku dovesti do bar kvalitete Scandinavije, jer base game stvarno treba dobro osvježenje.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bit ću toliko optimističan i reći da očekujem da bude i bolji od Francuske i Italije, jer svaki novi DLC im je za klasu bolji od prethodnog (računajući i Oregon u ATS). Na neki način mi je čak i drago da nisu prije radili Balkan jer to sad samo znači da će biti super odrađen.

 

Za Njemačku (a i općenito base map) se slažem. Definitivno je potrebno osvježenje, ali sudeći po dosad redizajniranom dijelu mogu reći da su na dobrom tragu. Naravno, trebat će neko vrijeme da se kompletna mapa redizajnira i svi bi htjeli da to ide brže, ali u nekim stvarima je potrebno biti strpljiv.

 

Dobra stvar je što sad imaju sve više zaposlenika i ako se ne varam od iduće godine će radit paralelno 2 tima na mapama. 

 

Znam samo da sam do sad kupio sve DLC-eve (osim skinova) za obje igre i da mi nije žao ni kune koje sam dao za tu igru. Također to vrijedi i za svaki novi DLC koji izađe. (offtopic: ATS ST samo što nije izašao, na instagramu je danas objavljen i novi teaser sa policijskom pratnjom i to je ono što me trenutno u hypeu drži :D ).

 

 P.S Sav sam vražji! Otvorio sam demonsku stranicu! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 18:53 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice