War Thunder

poruka: 2.333
|
čitano: 400.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Lukanator22 kaže...

Zdravo. Znaci ja igram sa mouse control, jer imam samo tipkovnicu i mis.. pa jesu mi bitne ostale tipke poput q i e, i shift i ctrl.. ja samo koristim mis i w za brzinu i s da usporim...

 

Da li je tako teško pogledati pod controls postavke.


Normalno da ti trebaju neke tipke...jesi prošao uopće tutorial?

12 godina
neaktivan
offline
War Thunder

prosao sam tutorial ali koda da su mi e i q tipke totalno bezpotrebne

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Lukanator22 kaže...

prosao sam tutorial ali koda da su mi e i q tipke totalno bezpotrebne

e i q ti služi za pomicanje ruddera, e sad ovisi jesi stavio na advanced ili simplified controls.

12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
iAvenger kaže...
Lukanator22 kaže...

prosao sam tutorial ali koda da su mi e i q tipke totalno bezpotrebne

e i q ti služi za pomicanje ruddera, e sad ovisi jesi stavio na advanced ili simplified controls.

stavio sam simplified.. jer nov sam igrac.. a jel mi mozete objasnit razliku izmedju advanced i simplified controls na mouse controlu

16 godina
offline
Re: War Thunder

Do prije par dana nisam uopće koristio q i e tipke pa sam se onda čudio kako me svi šišaju u turnu...

 

Q i E same po sebi koristim kada avion prozuji pokraj mene pa sa tim tipkama bočno nakosim avion da ga počastim rafalom dok prolazi.

 

Q i E u kombinaciji sa S i W koristim kada treba napraviti oštri turn ( umjesto skretanja samo mišem) da bi se avionu koji je prozujio pokraj mene našao na leđima.

 

W sam po sebi kada treba naglo ponirati da izgubim visinu (slijetanje ili da se s visine nađem nekome na repu).

 

S koristim za looping (skoro nikad) i za touchdown kada sliječem na pistu.

 

 

To je šta se mene tiče, ima sigurno milion caki kako tko vozi, ja mjesec dana igram a tek par dana koristim tipke, onda možete mislit kakvi su mi rezultati. Ako skinem 2 aviona u partiji, ronim suze od sreće.

14 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Evo i ja počinjem danas igrati.

 

Pošto me ne puštaju u closed beta World of warplanesa...

edit,3 bitka 2 killa,5 uništenih ground unitsa.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 19:31 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
Ja sam igrao do 7 lvl samo s njemcima, jos mi malo fali s njima do 7 lvl, poceo sam sad igrat s usa i japanom, japan sam lvl 3, onaj bomber je pre prebrutalan, ako me dobro ide skinem oko 5 aviona po rundi, najveci score mi oko 2100
Gamers dont die, they respawn! :)
12 godina
offline
War Thunder

Evo jedan replay.

 

Full Real Battle 

 

GER V USSR

 

Korišten Bf109 f-4

 

Uništen I-15,I-16

 

Prvi kill je na i15 negdje na pocetku a na i16 je na kraju bitke.

 

http://www.mediafire.com/?dccgqqcn5c0lysq

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
ivanzu kaže...

Evo jedan replay.

 

Full Real Battle 

 

GER V USSR

 

Korišten Bf109 f-4

 

Uništen I-15,I-16

 

Prvi kill je na i15 negdje na pocetku a na i16 je na kraju bitke.

 

http://www.mediafire.com/?dccgqqcn5c0lysq

Ništa za pohvaliti, uništio si biplane s bf109 f-4...-_-"...da ne govorim i za i16...to su igračkice na spram f-4.

12 godina
offline
War Thunder

Ja ne trazim nikakvu pohvalu.Menr samo zanima jesi li ti ikad usao u frb i vidio sta mali jadni i16 moze napraviti bf109 a frb svi igraju sa low tier avionima jedini problem sto njemcima jedini avioni koji valjaju su bf109 i FW190 i zato njemci igraju frb samo sa njima jer su prosjecni avioni i sa kojim jedino ista mogu ubit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
ivanzu kaže...

Ja ne trazim nikakvu pohvalu.Menr samo zanima jesi li ti ikad usao u frb i vidio sta mali jadni i16 moze napraviti bf109 a frb svi igraju sa low tier avionima jedini problem sto njemcima jedini avioni koji valjaju su bf109 i FW190 i zato njemci igraju frb samo sa njima jer su prosjecni avioni i sa kojim jedino ista mogu ubit.

Sad sam tek pročitao da je FRB, nisam uopće obratio pažnju, mislio sam da je historical :). U tom slučaju, dobra runda i izvini za komentar iznad ;)

14 godina
offline
War Thunder

ja na tom for real ne mogu vozit avion jbt, nema teorije s misem i tipkovncom

Gamers dont die, they respawn! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
War Thunder

Ja igram FRB sa mišem i tipkovnicom ako želite stavit cu config. file.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
ivanzu kaže...

Ja igram FRB sa mišem i tipkovnicom ako želite stavit cu config. file.

Nije teško dok se navikneš, ja sam isto igrao tako, ali sad sam više na historical dok si ne kupim Logitech Attack 3 joystick.

13 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder

Nemoj kupovat Attack 3.. imam ga doma... super je, al kad radi... nakon godinu dana počinje lagano trzati, a poslije toga je skoro nomoguće letjeti s njim... Odličan je, ali samo godinu dana, dok radi.. a poslije, majko božja... :)

A što se tiče I-15, i I-16 aviona... U pravim rukama, ti avioni su ubojice... samo treba primamit protivnika dolje nisko i onda samo "Turn and Burn". Bitka zaokretanja... ni jedan Messerschmit ili Fokica nemogu pratiti "Ratu" ili "Čajku" u zaokretnim borbama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 0:56 (Gunnar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Gunnar kaže...

Nemoj kupovat Attack 3.. imam ga doma... super je, al kad radi... nakon godinu dana počinje lagano trzati, a poslije toga je skoro nomoguće letjeti s njim... Odličan je, ali samo godinu dana, dok radi.. a poslije, majko božja... :)

A što se tiče I-15, i I-16 aviona... U pravim rukama, ti avioni su ubojice... samo treba primamit protivnika dolje nisko i onda samo "Turn and Burn". Bitka zaokretanja... ni jedan Messerschmit ili Fokica nemogu pratiti "Ratu" ili "Čajku" u zaokretnim borbama.

Hvala na savjetu :)...Meni je sa I-15 rekord 17 srušenih na arcade. I rusi su svakako ubojiti, posebno protiv bf i fw-a

 

Koji onda joystick preporučuješ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder

eh, ne razumijem se tolko u palice da bih mogao djeliti savjete, samo velim koja su moja iskustva sa Attack 3 joystickom... :D

14 godina
offline
War Thunder

Evo ga moj rekord u killovima sto se tice njemaca, dobih 21000xp-a

jos da mi je bar bio x5 bonus...uh {#}

 

EDIT:

full reza

https://imageshack.us/a/img585/7284/wt20130513004701.png

Gamers dont die, they respawn! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 0:52 (MilkMan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
MilkMan kaže...
Poceo igrat u cetvrtak, danas sam lvl 6 u njemcima. Igrica je brutala, igram samo s njemcima mada bi mogao pocet s japancima jer imaju prebrutalnog bombera sa 20mm topom iza, to mi stvarno fali kod svih njemackih bombera(za sad..)

Isprobaj Britance, odlicni su im lovci, imas jeftini avion sa 12 mitraljeza- par pogodaka i sve pada s neba, a kamoli AA :D 

 

I Amerikanci imaju prilicno dobre lovce, iako ne kao Britanci.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
Re: War Thunder
Gamers dont die, they respawn! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 18:45 (MilkMan).
14 godina
offline
War Thunder

ako ima netko neka mi se javi moje ime "LeDiableRogue" in game je pa mozemo koji put timski odigrati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

Ne loša bitka {#}

Gamers dont die, they respawn! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
MilkMan kaže...

Ne loša bitka {#}

kako to da se ne obazires puno na ground units? 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
Re: War Thunder

Dobro pitanje!

Pa zato jer vecinom kada idem na arcade, uzmem si heavy fightere i fightere {#}

Bacim kasnije sliku sa HB-a sa ju88, trenutno mi je rekord 25 ground unitsa unistenih na Berlinu...

Gamers dont die, they respawn! :)
14 godina
offline
Re: War Thunder

Evo, odigrah HB, dobro su me izrokali i dosta sam fulo ali sam svejedno napravio pristojan score..

Ako imam dobru zastitu na Berlinu, nitko me ne moze zaustaviti ni pobjediti, to je jednostavno moja mapa {#}

 

HD slike:

https://imageshack.us/scaled/large/843/wt20130515221415.png

https://imageshack.us/scaled/large/33/wt20130515221420.png

Gamers dont die, they respawn! :)
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
MilkMan kaže...

Evo, odigrah HB, dobro su me izrokali i dosta sam fulo ali sam svejedno napravio pristojan score..

Ako imam dobru zastitu na Berlinu, nitko me ne moze zaustaviti ni pobjediti, to je jednostavno moja mapa {#}

 

HD slike:

 

https://imageshack.us/scaled/large/843/wt20130515221415.png

https://imageshack.us/scaled/large/33/wt20130515221420.png

 

Nice, meni je rekord ground unitsa 23, a aviona 18 sa britancima (naravno kad ima 12 mitraljeza xD ), ali davno nisma igrao vise od mjesec i pol dana, krepnuo mi je kompjuter :( Sve sto mogu igrati je Might & Magic III :D

 

 

BTW, offtopic- ide li netko danas gledati novi star trek :D

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
War Thunder

nije losa ova bitka:) samo sto je izgubljena kad su vecinom sve noobovi

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder

dreadmoore, dodah te, ajde ig ako imas vremena da bacimo jednu {#}

Gamers dont die, they respawn! :)
14 godina
neaktivan
offline
War Thunder

evo skidam igru.. moram reci da je grafika super i jedva cekam da ventilatori na laptopu prorade kada krene :D sada skidam i  zanima me ako je noob friendly, kojom nacijom krenuti, kojom granom i ako ima koji ljevak da ju igra pa da pomogne oko tipki :D (to mi je najgora stvar u svim igrama kada moram sve tipke na strelice prebaciti jer ne mogu drzati mis desnom rukom... )

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: War Thunder

Igra ne da je noob friendly nego je retard friendly. Obavezno odradi tutoriale jer su jednostavi i korisni. Obavezno.
Tipki ti ne treba bezbroj tak da budes to lako sredil.
Nacije, vjecito pitanje i problem kod svih.
Odgovor ovisi o tome kaj mislis igrat.
Kod arcade nacina igranja nemres fulat i kaj god zaigras je ok. Moja preporuka je englezi, rusi su ok, njemci su ok, ameri su ok, japance ne igram. Englezi su mi super jer su recimo best buy od svih nacija. Njemci su super jer Bf modeli mogu nosti do 4 bombe. Ameri su super jer imaju bezobrazno jake topove i mogu oneshootat skoro sve zivo. Rusi su super jer su okretni a Yak-9T je po meni najbolji avion u igri. Japance ne igram ali ako pogledas statse onda spadaju negdi izmedu engleza i rusa. Japanci imaju slabu ponudu aviona.
Kod Historical je druga prica jer se avioni ponasaju realnije i karakteristike aviana dolaze do izrazaja. Kod tog nacina igranja preporucam rus, englez, svabo, usa, japan.

Na kraju krajeva sve se svodi na playstile.
Igram s ekipom i svako preferira neke avione.

Dojdi na TS pa postavljaj pitanja do mile volje. Jedino moras znat da se redovno prakticira homofobna zajebancija pa se neki ljudi osjecaju nelagodno. Sve je to samo zajebancija i nakon dan dva postanes imun ili ignoriras podjebavanja ili pocnes podjebavat ;)

eurots8.gameservers.com:9199
password: W3llc0m3

 

https://www.youtube.com/user/SihteGaming?feature=watch

Tu imas desetak videa gdi lik objasnjava sve u detalje. Ako ti nakon toga kaj ne jasno onda razmisli o tome da se prebacis na Tetris ili nekaj slicno ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.5.2013 9:30 (NEW_MAN).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice