World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.286
|
čitano: 8.424.485
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...
The Unforgiven kaže...

edit: ok, možda mogućnost da odmah imaš do kraja istraženi tenk, al' nije ni to ništa previše

Upravo to. Ne znam kako to nije ništa previše, kad je to ogromna razlika. Win rate sa stock tenkovima je svima banana, jer nisi nikako kompetitivan kad pljuckaš u tieru 9 sa 175mm penetracije...

To je trenutno jedini segment igre koji nije dostupan bez golda i čini ogromnu razliku u overall statistici, a time i winrateu.

Zato se stedi free xp i koristi se na stock tenkovima, ne pamtim kad sam zadnji put igrao neki tenk full stock

Trenutno imam 100k free xp-a 

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

A to si ko fol ustedio?

Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...

   Svatko tko igra sa premiumom ce imati bolji win rate, jer ce manje vremena provesti igrajuci sa ne upgradanim tankom, a pogotovo ce imati bolje osobne statse, znaci platim i imam veci win rate, meni je to pay to win.

WTF LOL? NOT

1969 Dodge Charger R/T
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
someguy kaže...
turbojc kaže...
A ništa, izgleda da ću i ja morati preko launchera. Šteta. Stvarno mi se sviđalo ono s torrentom.

torrent

a slabo ste vi to gledali

ti slabo gledas ocito! probaj kliknit na taj Full Client Torrent File pa ces vidit sta ces dobit! znaci, nema vise da skines torrent file i preko torrent klijenta skines .zip datoteku, stavis ju na stick i odneses na drugo racunalo. nego opet dobijes neki launcher koji pokrenes i skida se preko njega!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

A to si ko fol ustedio?

Da, zadnji put kad sam konvertao golde za free xp je kad se batchat prebacio s t9 na t10 

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
16 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

A to si ko fol ustedio?

Eto, ja trenutno imam 164k, sve ušteđeno, nikad nisam konvertirao za golde. Može se kad se štedi {#}

 

A znam lika iz klana koji je to dosta dugo skupljao, a nikad nije koristio. Uspio je skupiti oko 600k {#}

Come to the dark side, we have cookies.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 16:00 (crystal6).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...

   Svatko tko igra sa premiumom ce imati bolji win rate, jer ce manje vremena provesti igrajuci sa ne upgradanim tankom, a pogotovo ce imati bolje osobne statse, znaci platim i imam veci win rate, meni je to pay to win.

Prošeći do WT...igra ti je super i to je u redu,ne moraš ovdje nikome ništa dokazivati...ja sam probao wt avione i izbrisao igru,a ne mislim se vraćati...previše vremena sam na wotu,ovo mi je 3. godina(iako imam samo 9k bitki) te ne želim sve ispočetka na drugoj igri...kolega s posla je igrao wt,popi*dio i obrisao ga jer ga smeta previše stvari a jedna od njih je pay to win.A taj p2w sam već jednom objasnio nekome na ovoj temi,da ga nema nebi bilo ni wota i wta,a ni vi tu nebi nepotrebno raspravljali.

 

Uglavnom(malo ot)...Jučer nestalo struje,uključim sve nazad ali je ovo zte smeće od modema zahebavalo(već su ga mijenjali jedanput) i net mi se pojavio tek maloprije...uz silni trud da ga pokušam vratiti još sinoć,uspio sam potrgati jednu telefonsku utičnicu {#}

 

Sad odoh bacit koju partiju da se opustim...ili naživciram...kakve su mi šanse za jedno ili drugo?xvm netko? *bad joke*

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 16:02 (Ćoby).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Stolnik kaže...
Mquany kaže...

   Svatko tko igra sa premiumom ce imati bolji win rate, jer ce manje vremena provesti igrajuci sa ne upgradanim tankom, a pogotovo ce imati bolje osobne statse, znaci platim i imam veci win rate, meni je to pay to win.

WTF LOL? NOT

Ja bih se složio sa legom da je premium acc = veći win rate. Ali ne iz razloga koji je on naveo. Jednostavno sam dojma da me bacao u bolje partije i sa boljim igračima. Kao da me igra "nagrađivala" što plačam. Nemam prem. acc. od početka godine i od tada mi se statistika srozala, a igram jednako (akne ne i bolje zbog više iskustva).

 

To je samo moj dojam, možda nisam u pravu {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
offline
Re: World of Tanks
quickr kaže...
Stolnik kaže...
Mquany kaže...

   Svatko tko igra sa premiumom ce imati bolji win rate, jer ce manje vremena provesti igrajuci sa ne upgradanim tankom, a pogotovo ce imati bolje osobne statse, znaci platim i imam veci win rate, meni je to pay to win.

WTF LOL? NOT

Ja bih se složio sa legom da je premium acc = veći win rate. Ali ne iz razloga koji je on naveo. Jednostavno sam dojma da me bacao u bolje partije i sa boljim igračima. Kao da me igra "nagrađivala" što plačam. Nemam prem. acc. od početka godine i od tada mi se statistika srozala, a igram jednako (akne ne i bolje zbog više iskustva).

 

To je samo moj dojam, možda nisam u pravu {#}

Nazalost nisi u pravu, valjda ti je bio sretan dan pa te bacalo u partije s dobrim igracima i onda si stekao taj dojam {#}

1969 Dodge Charger R/T
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Stolnik kaže...
Mquany kaže...

   Svatko tko igra sa premiumom ce imati bolji win rate, jer ce manje vremena provesti igrajuci sa ne upgradanim tankom, a pogotovo ce imati bolje osobne statse, znaci platim i imam veci win rate, meni je to pay to win.

WTF LOL? NOT

   Znaci ti ces imati iste statse ako igras svoj t44 sa 144 pen gunom 50 partija prije nego sto uzmes 175 pen gun i kad igras 30 partija sa 144 pen gunom pa uzmes ovaj sa 175? Neces. I sigurno da ces imati bolji win rate kad ti imas bolje statse i doprineses vise za tim. Napravi dva tima i daj jednima isti stock tank, neka jedni igraju sa premiumom, a drugi bez, neka upgradaju tank kako igraju, nakon 100 partija koji ce tim imati bolji win rate, ako su tu negdje po skillu?

14 godina
offline
World of Tanks

Neznam dali postoji već negdje odgovor da sad ne tražim ali me zanima jel se može combat expereance konvertirat u free na standardnom account-u kod elite tenkova i kako jer nevidim gdje a u hintovima piše nešto da može.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

Zato se stedi free xp i koristi se na stock tenkovima, ne pamtim kad sam zadnji put igrao neki tenk full stock

Trenutno imam 100k free xp-a 

Ma daj?

Pa kad igraš ko manijak...;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
World of Tanks

Irena Brokh

 

Hello,

 

Thank you for contacting Wargaming support.

 

Very sadly, your nickname has caused certain social distress towards our player base and hence, we were forced to take actions towards this acc.

 

Therefore, we would like to ask you to help us on opening back your acc.

 

You will be able to do so by providing a valid nickname that follows our game rules and which may not cause intentional or unintentional distress to other players as it does now.

 

 

...dakle, nema zahebancije z Wg-om....ljudi rade svoj posao bez obzira koliko ti para ulupo, "marijane" odradio, neurologa posjetio... block je block.

{#}

Dve godine šijem pod tim nickom i ništa... do trenutka...(kak bi se reklo.)..epifanije određenih pojedinaca, kao i WG industrijalaca.

....pa ti pljuni opet neki novčić ako hočeš prigrlit Wot kurtoaziju na terenu.

PS: Smradovi...{#}

-I uzeo je hleb i ribe, pogledao u svoje učenike i rekao: Jebi ga. Ulazimo u posao sa viskijem...
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 17:49 (paleopajdash).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

I danas me odlično ide 44.44% (-0.02%), uz onih 36% jučer. Čista dominacija {#}

 

Čini se da ne mogu proći 49.7 wr da se na glavu postavim. Pa već više od mjesec dana sam na istom. {#}

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
paleopajdash kaže...

Irena Brokh

 

Hello,

 

Thank you for contacting Wargaming support.

 

Very sadly, your nickname has caused certain social distress towards our player base and hence, we were forced to take actions towards this acc.

 

Therefore, we would like to ask you to help us on opening back your acc.

 

You will be able to do so by providing a valid nickname that follows our game rules and which may not cause intentional or unintentional distress to other players as it does now.

 

 

...dakle, nema zahebancije z Wg-om....ljudi rade svoj posao bez obzira koliko ti para ulupo, "marijane" odradio, neurologa posjetio... block je block.

{#}

Dve godine šijem pod tim nickom i ništa... do trenutka...(kak bi se reklo.)..epifanije određenih pojedinaca, kao i WG industrijalaca.

....pa ti pljuni opet neki novčić ako hočeš prigrlit Wot kurtoaziju na terenu.

PS: Smradovi...{#}

A kojim to nickom?

Samomrzeći hrvat
13 godina
offline
World of Tanks

AnaalVulgaris

...još sam metnil "a" više....{#}

...a sve se vrti oko penetracije. ccc {#}

-I uzeo je hleb i ribe, pogledao u svoje učenike i rekao: Jebi ga. Ulazimo u posao sa viskijem...
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
paleopajdash kaže...

AnaalVulgaris

...još sam metnil "a" više....{#}

...a sve se vrti oko penetracije. ccc {#}

haha

jbg neko te prijavil ocito 

a nick mozes promijeniti besplatno, samo im trebas poslati koji zelis

 

napisi im da zelis AnalnoVulgaran {#}

ili EjnalVulgaris

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
offline
Re: World of Tanks
paleopajdash kaže...

AnaalVulgaris

...još sam metnil "a" više....{#}

...a sve se vrti oko penetracije. ccc {#}

ja već mislio =U=14SrboSjek88=U= kad ono..

 

razočaran sam

One ring to bring them all and in the darkness bind them
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Ponudio sam "ruku pomirenja"...pa ćemo vidjeti dokle je dogurala puritanija...{#}

Ako to ne prođe...e onda započinjem WT...(not)

 

 

Prihvatili su od dva ponuđena:

MDMAdness i Septicrave ....

 

-Septicrave.

 

Yeap... i dalje će biti nešta prljavo....{#}

-I uzeo je hleb i ribe, pogledao u svoje učenike i rekao: Jebi ga. Ulazimo u posao sa viskijem...
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 18:35 (paleopajdash).
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

nakon tjedan dana igranja wt mogu reci da je igra daleko od gotovog proizvoda. debilno sucelje je tolko debilno da boli-- iako je graficki naprednija i superiornija drugo nista nije.totalne ne fer borbe i balans. t34 oneshoota tigere 1 i sl.. 

mehanika spotanja u world of tanksu je daleko vise fair od one u wt-u. problem stvara i foliage koji se moze iskljuciti i tu se dolazi do ogromne prednosti da se prije ili lakse nekog vidi.. ima toga hrpa..  dmg im je totalna banana.. zapravo nista ne valja osim grafike. 2-3 puta sam krenuo rundu i dobio odmah u buksu od bombardera... lol {#}

 

zvuk je isto debilan i nikakav.. a o repairu i vremenu da se tenk popravi u bitki da ni ne govorim.. pisurija{#}

xfact
Moj PC  
3 3 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Igram obadvije igre, WoT i WT i reci cu ti da nemas pojma sta pricas, kao prvo moram napomenut da to nije arkada kao WoT, igra se vise fokusira na realizam, zasto bih se zalio ako te bombarder one hita? Tiger unistis sa t-34 one hitom ako se zapali ili ammo explosion, iako skoro nikad ne budes svrstan sa Tigerom osim ako imas zadnji model t-34 tenka (ne /85...) dmg niti ne postoji posto nema health bara, a sto se tice repaira vec sam rekao, igra se svodi na realizam, nije kao u WoT-u da ako koristis repair kit odmah ti ga popravi...
Nego da se vratim temi, Pershing je jos uvijek u garazi kao top tank, crew na 100% ovo ono, uzivam s njime :) 

Edit: Crew moze imati vise od 100%, damn puno sam toga propustio ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 20:32 (Rodić).
Moj PC  
3 4 hvala 0
12 godina
online
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

I danas me odlično ide 44.44% (-0.02%), uz onih 36% jučer. Čista dominacija {#}

 

Čini se da ne mogu proći 49.7 wr da se na glavu postavim. Pa već više od mjesec dana sam na istom. {#}

Trebaš onda neku odigrat sa mnom, da ti malo boostam acc :)

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
10 godina
offline
World of Tanks

WT se fura na realnost ,a WoT na arkadnost

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Što mislite koliko mi je falilo do mastery-ja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Del_Boy97 kaže...

Što mislite koliko mi je falilo do mastery-ja?

puno ti je falilo jer je većina tenkova niži tier od tebe

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Del_Boy97 kaže...

WT se fura na realnost ,a WoT na arkadnost

samo ne znam kakva je realnost driftanje tenka.WT ima potencijala ali daleko je jos od toga da se moze ravnat sa WOT-om

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
offline
World of Tanks

Naravno, ground forces su tek u open beti i u tome se slazem s tobom, pretjerali su s time, no vec su rekli da ce to ispraviti u slijedecem patchu, iako su avioni superiorni naspram WoWP tenkovi su jos uvijek daleko od toga, osim sto su bolje napravljeni tj. detaljnije...

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
cod4gamer kaže...
Del_Boy97 kaže...

WT se fura na realnost ,a WoT na arkadnost

samo ne znam kakva je realnost driftanje tenka.WT ima potencijala ali daleko je jos od toga da se moze ravnat sa WOT-om

izgleda da ti zaboravljaš da je WT u beti

14 godina
offline
Re: World of Tanks
cod4gamer kaže...
Del_Boy97 kaže...

WT se fura na realnost ,a WoT na arkadnost

samo ne znam kakva je realnost driftanje tenka.WT ima potencijala ali daleko je jos od toga da se moze ravnat sa WOT-om

Upalite arcade battles i onda se čudite što tenkovi driftaju. Probaj simulator pa ćeš vidjet kak driftaju...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
=xfact= kaže...

nakon tjedan dana igranja wt mogu reci da je igra daleko od gotovog proizvoda. debilno sucelje je tolko debilno da boli-- iako je graficki naprednija i superiornija drugo nista nije.totalne ne fer borbe i balans. t34 oneshoota tigere 1 i sl.. 

mehanika spotanja u world of tanksu je daleko vise fair od one u wt-u. problem stvara i foliage koji se moze iskljuciti i tu se dolazi do ogromne prednosti da se prije ili lakse nekog vidi.. ima toga hrpa..  dmg im je totalna banana.. zapravo nista ne valja osim grafike. 2-3 puta sam krenuo rundu i dobio odmah u buksu od bombardera... lol {#}

 

zvuk je isto debilan i nikakav.. a o repairu i vremenu da se tenk popravi u bitki da ni ne govorim.. pisurija{#}

   Zvuk je debilan i nikakav, hmm, igre slusam sa SS Siberia V2 i jedna od stvari koju bi mogli popraviti u wotu je upravo zvuk, sa zdanjim patchom moram reci da je to pocelo da lici na nesto. U WT je zvuk genijalan, bar meni, puno cistiji i precizniji, bolji. Ali dobro, valjda nemamo svi iste ukuse.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice