FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.397.885
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Prije par mjeseci poslije utakmice protiv Atletico Madrida, napisao sam da igrači ostalih ekipa napadaju Neymara zato što ih želi predriblati. Kad je to radio Ronaldinho u svoje vrijeme, onda je to bila "magija". Sad kad takvo nešto napravi Neymar, onda se radi o "manjku respekta". Potpuno ista stvar se dogodila i sinoć.

 

Zašto je to tako? Zbilja mi nije jasno. Nogomet se gleda zbog lijepih poteza. Ako ne možeš prihvatiti da će te netko predriblati, onda se ostavi nogometa. Po toj logici ono što je Messi napravio kod prvog gola je sramotno i treba ga poslati u zatvor zato što nije pokazao respekt prema igračima Athletica i osramotio ih 

 Zato jer je Ronaldinho nogometna institucija... Neymar je klaun...

 taj klaun ce biti najbolji strijelac brazila u povijesti.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Prije par mjeseci poslije utakmice protiv Atletico Madrida, napisao sam da igrači ostalih ekipa napadaju Neymara zato što ih želi predriblati. Kad je to radio Ronaldinho u svoje vrijeme, onda je to bila "magija". Sad kad takvo nešto napravi Neymar, onda se radi o "manjku respekta". Potpuno ista stvar se dogodila i sinoć.

 

Zašto je to tako? Zbilja mi nije jasno. Nogomet se gleda zbog lijepih poteza. Ako ne možeš prihvatiti da će te netko predriblati, onda se ostavi nogometa. Po toj logici ono što je Messi napravio kod prvog gola je sramotno i treba ga poslati u zatvor zato što nije pokazao respekt prema igračima Athletica i osramotio ih 

 Zato jer je Ronaldinho nogometna institucija... Neymar je klaun...

 Neymar je klaun jer si ti tako rekao? Tko si ti?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Prije par mjeseci poslije utakmice protiv Atletico Madrida, napisao sam da igrači ostalih ekipa napadaju Neymara zato što ih želi predriblati. Kad je to radio Ronaldinho u svoje vrijeme, onda je to bila "magija". Sad kad takvo nešto napravi Neymar, onda se radi o "manjku respekta". Potpuno ista stvar se dogodila i sinoć.

 

Zašto je to tako? Zbilja mi nije jasno. Nogomet se gleda zbog lijepih poteza. Ako ne možeš prihvatiti da će te netko predriblati, onda se ostavi nogometa. Po toj logici ono što je Messi napravio kod prvog gola je sramotno i treba ga poslati u zatvor zato što nije pokazao respekt prema igračima Athletica i osramotio ih 

 Zato jer je Ronaldinho nogometna institucija... Neymar je klaun...

 Idi pokrij se nekom debelom dekom da te niko ne cuje - taj "klaun" ce postati najbolji stijelac svoje repke

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

 Zato jer je Ronaldinho nogometna institucija... Neymar je klaun...

 Klaunu da se napucaju noge zbog stabilnosti može biti i bolji od Messija ;)

Sa 23 godine već ima više golova u Brazilu nego Dinho..

12 godina
offline
FC Barcelona

Vidi ih sta se uzhebali... 

 

 

To sta ce on bit najbolji strijelac ne znaci da nije klaun, ko i onaj Alves... 

 

EDIT: To sta ima vise golova od Ronaldinha ne znaci da cemo u njegovoj igri uzivat kao i u Ronaldinhovoj. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 15:36 (SimeKZ).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Odavno znamo da je Šime mašina za glu.posti.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Odavno znamo da je Šime mašina za glu.posti.

 Uhhh... evo ga. Da sam napiso da je vrhunski, madionicar, show man... sta bi onda reko ? 

Da nema onog majstora Messia, Neymar nebi pola golova zavio koliko je zabio.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
FC Barcelona

Ma eto svi su klaunovi, Neymar, Alves, svi živi jer je Šime iz Križevaca tako rekao na Bug forumu, on ih poznaje u dušu 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ma eto svi su klaunovi, Neymar, Alves, svi živi jer je Šime iz Križevaca tako rekao na Bug forumu, on ih poznaje u dušu 

 Opusti se... Alves nije klaun sa onom frizurom ? Ne... on je heben... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ma eto svi su klaunovi, Neymar, Alves, svi živi jer je Šime iz Križevaca tako rekao na Bug forumu, on ih poznaje u dušu 

 Opusti se... Alves nije klaun sa onom frizurom ? Ne... on je heben... 

 Živimo u 21. stoljeću, izađi iz pećine i ne procjenjuj ljude po frizuri.

 

Taj "klaun" je recimo napravio ovo.

http://www.eurosport.com/football/la-liga/2011-2012/eric-abidal-reveals-barcelona-team-mate-dani-alves-offered-his-liver_sto4710346/story.shtml

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 15:50 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ma eto svi su klaunovi, Neymar, Alves, svi živi jer je Šime iz Križevaca tako rekao na Bug forumu, on ih poznaje u dušu 

 Opusti se... Alves nije klaun sa onom frizurom ? Ne... on je heben... 

 Živimo u 21. stoljeću, izađi iz pećine i ne procjenjuj ljude po frizuri.

 

Taj "klaun" je recimo napravio ovo.

http://www.eurosport.com/football/la-liga/2011-2012/eric-abidal-reveals-barcelona-team-mate-dani-alves-offered-his-liver_sto4710346/story.shtml

 Ja nisam u pecini... samo vidim sta lik radi iz sebe. A to sta je ponudio dio jetre. I ja bi ponudio nekome, sta sad ? Normalno ljudsko ponasanje. 

 

 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

 Opusti se... Alves nije klaun sa onom frizurom ? Ne... on je heben... 

 jel i ovaj čovjek klaun? Frizura nije toliko loša ko Alvesova, ali svejedno je katastrofa

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

Da nema onog majstora Messia, Neymar nebi pola golova zavio koliko je zabio.

 Zatupljenost..

A kad Ronaldo radi tap-in onda je najbolja devetka, mada ne igra devetku već krilo?

 

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...
SimeKZ kaže...

 Opusti se... Alves nije klaun sa onom frizurom ? Ne... on je heben... 

 jel i ovaj čovjek klaun? Frizura nije toliko loša ko Alvesova, ali svejedno je katastrofa

 Da se ima burek na glavi i dalje je institucija za Neymara... 

 

 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
x18x05x kaže...
Odavno znamo da je Šime mašina za glu.posti.

 Uhhh... evo ga. Da sam napiso da je vrhunski, madionicar, show man... sta bi onda reko ? 

Da nema onog majstora Messia, Neymar nebi pola golova zavio koliko je zabio.

 A zbog kog zabija u repki onda lol? Freda ??

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobar je Ney, ali nije fair-play igrac.... 

Isto kao sto Messi nije dobar covjek ni ikakav primjer.... 

Ili sto je Alba padavicar i provokator a Alves arogantan i cudan....

Kad se tome pridodaju muljaze i prodavanje djece te sklapanje ugovora s igracima ispod stola, malo too much meni za progutati i da bih mogao imalo favorizirati Barcu... 

 

Na stranu to sto igraju najljepsi nogomet u 2015.godini ( ne cijeloj sezoni ) ...

Cestitke na trofejuu! 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

Dobar je Ney, ali nije fair-play igrac.... 

Isto kao sto Messi nije dobar covjek ni ikakav primjer.... 

 eto ti znaš, poznaješ ga osobno. 

 

A posebno mi je zanimljivo da ti kao fanboy Cristiana koji misli da je on najbolji igrač ikad pričaš o padavičarima i fair playu. Daj rani se.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 17:26 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kako je lijepo čitat komentare "navijača reala" i šime. (Puno Humora)

 

Sad vam je cijeli svijet kriv što je Barca najbolji tim na tom svijetu.

 

Još se uhvatili Neymara, no bez razloga. Oduvijek je tako igrao i samo neka nastavi.

 

To što neki Bale(100m ojra) nemože proć igrača već cijelu sezonu kao ni mrtvi Benzema. 

 

Brinite zbog njih. Kad vam ode tetkica nadam se da će te i vi za njim i onako ste svi vi fake navijači reala.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ma eto svi su klaunovi, Neymar, Alves, svi živi jer je Šime iz Križevaca tako rekao na Bug forumu, on ih poznaje u dušu 

 Opusti se... Alves nije klaun sa onom frizurom ? Ne... on je heben... 

 Kakav je Sime ekspert za nogomet neki dan je izjavio da Verratti dolazi u Milan 100%

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

It's not yet clear if Iniesta will be available for the Champions League final. He was subbed off with discomfort yesterday. [sport]

 

A sve se činilo savršenim :$

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

Dobar je Ney, ali nije fair-play igrac.... 

Isto kao sto Messi nije dobar covjek ni ikakav primjer.... 

Ili sto je Alba padavicar i provokator a Alves arogantan i cudan....

Kad se tome pridodaju muljaze i prodavanje djece te sklapanje ugovora s igracima ispod stola, malo too much meni za progutati i da bih mogao imalo favorizirati Barcu... 

 Koga uopće boli tuki šta ti misliš majstore.

I always tell the truth.Even when I lie.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bruno_K!ng kaže...
fakEEE kaže...

Dobar je Ney, ali nije fair-play igrac.... 

Isto kao sto Messi nije dobar covjek ni ikakav primjer.... 

Ili sto je Alba padavicar i provokator a Alves arogantan i cudan....

Kad se tome pridodaju muljaze i prodavanje djece te sklapanje ugovora s igracima ispod stola, malo too much meni za progutati i da bih mogao imalo favorizirati Barcu... 

 Koga uopće boli tuki šta ti misliš majstore.

 ono kad navijaci fasistickog kluba pricaju o postenju HAHAHAAHAHAHAHAH di stefano vam je donio 5 naslova lige prvaka,a svi znamo koliko je transfer di stefana "regularan",a ostalo mi se ne da nabrajati.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobro.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

''Timski uspjeh mi je najvažniji. Lijepo je obarati rekorde i osvajati mnoga priznanja, ali meni je na prvom mestu tim.''

''Imao sam mnogo sreće, igrao sam sa vrhunskim igračima u Barceloni. Danas imam Neymara i Suareza, a nas čini jačim to što svako od nas trojice ima nešto što druga dvojica nema.''

''Ronaldo De Lima mi je idol. Karijeru u Barceloni je utemeljio kao vrhunski napadač, da bi postao jedan od najboljih u povijesti.''

''Mene čekaju godine, kao i sve profesionalne nogometaše. Trenutno razmišljam o napadačkim sposobnostima, a kada me stignu godine, ne želim se povući, igraću playmakera.''

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Alba potpisao do 2020 :)

 

Evo još jedan video, stvarno je emotivno, #6raciesxavi!

 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2015 21:36 (Tommy_123).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

 Jel index.hr potvrdio? 

Ako nije, ne vjerujem da je istina..... 

14 godina
offline
FC Barcelona

Eno realovci pričaju o sreći Barce zbog ozljeda igrača iz drugih ekipa i to je izgleda jedini razlog zašto Barca osvaja trofeje ove sezone 

Brzo se zaboravlja kako su oni u finalu prošle sezone igrali protiv Atletica koji je igrao sa ozljeđenim Costom i bez Arde Turana. I jedva se izvukli sretnim kornerom u zadnjim sekundama. Da ne govorim kako ih je Schalke izbušio na Bernabeu bez pola ekipe 

 

Patite 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2015 16:02 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Eno realovci pričaju o sreći Barce zbog ozljeda igrača iz drugih ekipa i to je izgleda jedini razlog zašto Barca osvaja trofeje ove sezone 

Brzo se zaboravlja kako su oni u finalu prošle sezone igrali protiv Atletica koji je igrao sa ozljeđenim Costom i bez Arde Turana. I jedva se izvukli sretnim kornerom u zadnjim sekundama. Da ne govorim kako ih je Schalke izbušio na Bernabeu bez pola ekipe 

 

Patite 

 Ako ti je cigan i truplo poput Arde Turana mjerilo i pojam najboljeg desnog krila, onda mi je jasno zasto Messija nazivas vanzemaljcem.... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
antimadridista kaže...

Eno realovci pričaju o sreći Barce zbog ozljeda igrača iz drugih ekipa i to je izgleda jedini razlog zašto Barca osvaja trofeje ove sezone 

Brzo se zaboravlja kako su oni u finalu prošle sezone igrali protiv Atletica koji je igrao sa ozljeđenim Costom i bez Arde Turana. I jedva se izvukli sretnim kornerom u zadnjim sekundama. Da ne govorim kako ih je Schalke izbušio na Bernabeu bez pola ekipe 

 

Patite 

 Ako ti je cigan i truplo poput Arde Turana mjerilo i pojam najboljeg desnog krila, onda mi je jasno zasto Messija nazivas vanzemaljcem.... 

 Jesi li ti uopće shvatio antimadridistov post, procitaj još jednom.

Katalonac_HR
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice