FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.397.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Može Ronaldo osvojiti 15 zlatnih lopti na temelju Realovih timskih rezultata, ali Messi je za njega doktor, nogometni Einstein (i za sve ostale nogometaše da se razumijemo). Danas je Real čitavu taktiku podredio Messiju, uveli Kovačića i Casemira da ga čuvaju, a ovaj svejedno izdominirao. Dok god je Messija, Barca će se boriti za sve baš svake godine bez obzira kakav je ostatak ekipe. Njemu ne treba gotovo ništa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma prvi Barcin gol je pokazatelj Messijeve inteligencije i veličine kao igrača, savršeno.

 

Lijepa pobjeda, lijepa razlika na tablici, vraća se Dembele i Umtiti, dolaze možda Coutinho, Mina... Lijepe stvari predosjećam u 2018.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evil acces završio u hitnoj. Jedva su ga doktori spasili. Premijer Plenković lično čestitao ljekarima

10 godina
offline
FC Barcelona

Valverde pojeo Zidanea, Messi pojeo Ronalda, Barca pojela Reala 

 

Kakva utakmica, kakvo drugo poluvrijeme, uzivancija. Svi su odigrali odlicno ali ipak bi izdvojio Ter Stegena, Busquetsa, Roberta i Messija, iako je tesko jer su svi bili odlicni. Messi cista 10ka, kakav performans majstora.

Goals: 1
Assists: 1 
Pass completion: 88%
Dribbles: 6
Key passes: 9 
Chances created: 6 
Shots (on target): 3 (3) 
Tackles: 2 

 

Glupo je vise usporedivati ovu dvojicu jer svi to vide. Naletim na jednom drugom forumu na dobar komentar: utakmica u finom terminu kako bi svi ljudi diljem svijeta mogli vidjeti razliku izmedu njih dvojice. 

 

Odlicnih +14 (Real utakmicu manje) i sva teza gostovanja odradena. U drugom djelu sezone idemo jedino Sevilli od ovih jacih a nama dolaze Atletiko, Real, Valencia i Villareal sto je svakako veliki plus da smo sva ta gostovanja odradili bez poraza.

 

Ernesto bravo bravo!!!

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne treba zaboraviti i da smo se ovom pobjedom odmakli i Atletiku koji nam je mnogo veci konkurent za titulu ove sezone.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sad vidite ustvari koliko je važno imati dobrog trenera i tko je trener a tko v.d. trenera. Poslije onih utakmica Superkupa, rekao sam da Valverdeu traba dati šansu jer sa takvom vizijom jednostavno stvari moraju doći na svoje. NItko ne kaže da se on ne može shebat koji puta sa taktikom, ali čovjek ima klikere i razmišlja. Prvenstveno, drago mi je što je vjerovao u Raketu i što je izvukao najbolje od njega, a i drugih igrača od kojih je jasno da se ne može očetivati da budu kao Xavi/Iniesta.

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jel tetkica igrala danas ?

Katalonac_HR
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisam bio u mogućnosti gledati tekmu ali po rezi vidim da je sve prošlo kao što sam i priželjkivao, lagano guženje  Vidim po komentarima king Messi izdominirao  Kako lijep pogleda na tablicu 

btw. jel igrala Kristina?

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ernesto opet pogodio s izmjenom, samo mi nije jasno zasto gura gomesa, danas je jos jednom potvrdio da nije igrac za barcu.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jedan veliki pozdrav Evilu, mali je vjerojatno u šoku i plače mamici u krilu koja ga tješi i uvjerava da nije kraj svijeta.
Izvinjavam se svim normalnim navijačima oba kluba ali ovaj isprdak ne zaslužuje bolje.
Čestitke i Barci na bodovima.
Ne mogu virovat da se utakmica igrala u ovu uru i muka mi je bila gledat golmane i igrače kako škilje zbog sunca koji im tuče u oči. Sramota, ovakve utakmice su za 8-9 uri navečer
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dajte tog evila prestanite citirati i spominjati, nije on nikakvi navijač Reala, samo slabašni trol i mrzitelj Barce. Crv koji nije vrijedan spomena i pažnje. 

Hvala.

13 godina
offline
FC Barcelona

Danas je bio jako, jako dobar dan. 

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Cujemo se kada osvojite 12. titulu europskog prvaka, khm... ...nikad. Ljubomorni provincijalci sretno dobili i sada slave kao daje bog sisao s nebesa. Smjesni ste...

Eye In The Sky
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Evil Access kaže...

Sacekajte clasiko pa onda pricatje o Realu iz Madrida, kraljevskom klubu!!!

 Slažem se, samo nemoj da te nakon tekme koja dolazi uskoro, opet ne bude mjesec dana. Dođi tu pa nam čestitaj u subotu.

 Evo da sam sebe citiram i ovog malog gospodina. Gdje si maleni da ti cestitam? Da vidim jesi i dalje napuhanko ili si probušen kurton?!

Pusa

7 godina
offline
FC Barcelona

Prigodna slika za pobjedu Barce!  

Miran i skroman život donosi više sreće nego potraga za uspjehom koja podrazumijeva stalnu napetost - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 17:27 (thekeyofdestiny13).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bravo momci, Messi maestralan.

Bila bi to drugacija tekma da je Ronaldo igrao!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Onaj Gomes je gpri igrač od Mathiuea.

 

Ovaj je jdoigrao jednu dobru sezonu a ovaj nije ni 2 utakmice.Treba ga prodati makar za 10 miliona.

 

Sada prodati Ardu i ovog gore kloca i dovesti 2 prava igrača koja će biti pojačanja...

Sačekat Dembelea i Umitita i napasti LP jer će se moći kalkulirati u prvenstvu ako bude ovakva prednost

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Pozdrav, nisam bio u mogucnosti gledat utakmicu pa da pitam, jel bilo spalira?? 

 

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako Barca bude igrala doma, protiv 352 very fluid defensive flat formacije, onda moze izgubiti 1:0. U svim ostalim slucajevima, barcin najgori rezultat je nerijeseno....toliko od mene...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Bravo momci, Messi maestralan.

Bila bi to drugacija tekma da je Ronaldo igrao!

 

Mislim da je igrao. Jel' ovo on?
https://twitter.com/twitter/statuses/944550744044310529

 

Gary Lineker
If only Barça still had Neymar, they’d be comfortably clear at the top of La Liga.....oh wait a minute.

 

Robin Bairner
Real Madrid are going to finish 2017 closer to Levante in 16th than Barcelona in 1st.

 

Prvo poluvrijeme obrana, drugo poluvrijeme kao da su izasle dvije druge ekipe. Nakon retardiranog faula Ramosa nad Suarezom za koji je lako mogao dobiti i crveni, Barcelona je lakšim treningom mogla doći i do duplo veće pobjede. Šteta. Ali nije loše, ajde... 3:0 pobjeda u Madridu. Hvala na Božićnom daru.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja ne znam koju ste vi momci utakmicu gledali ali ovo sto sam ja gledao obostrano nije bilo dobro. Barca je propustala u obrani, sve sto je real probao u napadu je bilo opasno, svaka kontra je bila hoce nece, da benzema ista vrijedi moglo je lako biti 2 0 za real u prvom pouvremenu. Pique pokazuje svaku novu utakmicu da komotno moze biti treci najbolji igrac Alavesa, a Ramos drugi ( jer ne znam koji je veca rupa od njih 2). Modric odlican, Rakitic skroz solidan za promjenu. Carvajal me podsjetio na najbolje dane Stjepana Tomasa u reprezentaciji. Messi je bog nogometa, dok Ronaldo vise razmislja o novoj liniji mudanata nego o utakmici koju igra.

 

Isto tako, ovaj sto je gore napisao da je Ter Stegen trenutno najbolji na svijetu prati samo Barcu ili nije gledao Inter ove sezone jer je Handanovic nemoguc.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 19:30 (jpantalon).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Jebene sudije, opet su krive za poraz reala.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
jpantalon kaže...

Ja ne znam koju ste vi momci utakmicu gledali ali ovo sto sam ja gledao obostrano nije bilo dobro. Barca je propustala u obrani, sve sto je real probao u napadu je bilo opasno, svaka kontra je bila hoce nece, da benzema ista vrijedi moglo je lako biti 2 0 za real u prvom pouvremenu. Pique pokazuje svaku novu utakmicu da komotno moze biti treci najbolji igrac Alavesa, a Ramos drugi ( jer ne znam koji je veca rupa od njih 2). Modric odlican, Rakitic skroz solidan za promjenu. Carvajal me podsjetio na najbolje dane Stjepana Tomasa u reprezentaciji. Messi je bog nogometa, dok Ronaldo vise razmislja o novoj liniji mudanata nego o utakmici koju igra.

 

Isto tako, ovaj sto je gore napisao da je Ter Stegen trenutno najbolji na svijetu prati samo Barcu ili nije gledao Inter ove sezone jer je Handanovic nemoguc.

 Real ima toliko kvalitetnih igrača da ih je nemoguće zadržati na 2 stvorene šanse cijelu utakmicu, i još su igrali kod kuće. Prvo poluvrijeme Barca nije odigrala dobro, ali u drugom su im očitali lekciju. Imala je i Barca dobrih šansi iz kojih nisu zabili.

 

Ne možeš reći "što bi bilo da je Benzema zabio" bez da spomeneš šansu Paulinha recimo. Da je tad Paulinho zabio za 1-0, vjerojatno bi Barca imala joši lakši posao.

Isto tako, neznam koju si ti utakmicu gledao, ali Pique je poslije Messija bio vjerojatno najbolji igrač na terenu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 21:41 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I da napomenemo, svaka cast za sudjene. Mislim da ovo inace ne bi trebalo govorit, ali eto, s obzirom kakvih sudijskih odluka smo se nagledali, ovo danas treba da se pohvali.

MES QUE UN CLUB
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Meni je zao jadnog svila,čovjek si isplanira vec kako ce real osvojit ligu nakon sta pobjede oba klasika
Bog,hrvati,real madrid i evil access!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Meni je jako žao Semeda ali Roberto je jednostavno fantastičan na tom boku, po meni je odigrao maestralnu utakmicu, koliko prodora, zaustavljenih napada, ok moralo je nešto i proći pored njega ali za prirodnog veznjaka on je odličan bok.

Stvarno svaka čast i Messiju i Ter Sregenu i Busquetsu ove sezone ali jednostavno treba odati počast Ernestu Valverdeu, čovjek je pravi stručnjak to je sad već neupitno, stvorio je najbolju obranu na svijetu u ovom trenutku, a to je ono što je Barci uvijek falilo pored ionako uvijek odličnog napada i sredine.

Mislim da bi Barca uz prava pojačanja i sam ovakvom formom mogla odigrati sezonu bez poraza( barem što se tiče prvenstva).

Sve to jako odlično izgleda, a sa povratkom Dembelea i Umtitija te sa još nekim pojačavanjem (Coutinho, Mina/Van Dijk)?! smiješi nam se odlična sezona iako je već sad perfektna.

 

Lijepo je biti navijač Barce kad u klubu sve funkcionira.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I dalje mislim da nije dobra ideja da sergi roberto igra na beku, on se jednostavno nezna branit 1 na 1. Kad god bi Cristina krenula na njega on bi ga puštao što je najgora stvar koju možeš napraviti protiv penalda. Penaldo je jedan on najgorih driblera ali ako mu daš prostora jednostavno će te pretrčati. Srećom pa je taj samoprozvani "najbolji igrač u zadnjih 20 god" fulao sve. Semedo je puno bolji bek, brži je i bolji je defenzivno, da igra više bio bi možda i najbolji na svijetu. A sergi roberto jednostavno mora igrati u veznom redu jer takvu prodornost u veznom redu ima malo igrača.                                                                                                                           

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 16:48 (el pistlero123).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Bilo je puno vise prilika od dvije cijelu utakmicu kako ti kazes. Benzema je doveden da zabija golove dok Paulinhu to nije primaran posao tako da se na njega ne mozes ni ljutiti zbog promasaja. Pique nije bio najbolji ni u svojoj liniji, a kamoli na terenu. Alba i Roberto se svakako ne bi slozili s tvojom izjavom. Dok veza i napad funkcioniraju tesko je reci da je obrana minus, samo ne znam dokad ce to trajati. Chelsea je tek za dva mjeseca i to bi se trebalo proci. Nadam se da ce preskociti city bayern i psg u cetvrtini jer su to jedine ekipe koje bi mogle razotkriti te slabosti o kojima ja pricam.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

justin kluivert opet zabio prebolestan gol, moramo ga dovest dok mu vrijednost ne skoci.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 17:07 (kexzoR).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice