FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.391.701
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sve u svemu - hvala Messi , veliko hvala!

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gledao sam sinoc Real/Psg...

 

Po mojem skromnom misljenju Sancho je dimenzija vise u odnosu na Mbappea.

Mbappe ptica trkacica, trazi prostor i brzinu.

Sancho tehnicar odlican na malom prostoru.

 

Nadam se da ce se Barca okreniti Sanchu.

 

Bolje njega platiti nego Neymara.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako je veceras Roberto odigrao, to je fantazija.

 

Treba pohvaliti ekipu, imaju dosta problema sa povredama a odigrali su jako dobro.

 

Rakitić ima mjesto u ekipi, u to nema sumnje.

14 godina
offline
FC Barcelona

Ako Messi ne osvoji Zlatnu loptu u ponedjeljak, to će biti žešća smijurija. Potpuno mi je nezamislivo da se daje nagrada za individualno najboljeg igrača u kalendarskoj godini i onda se ne gleda uopće tko je bio najbolji igrač nego se ta nagrada mora dati nekom igraču iz ekipe koja je osvojila Ligu Prvaka, bar tako ljudi potenciraju. Najbolji igrač ne mora nužno biti onaj iz pobjedničke ekipe (i to iz samo jednog natjecanja).

 

Van Dijk je imao sjajnu godinu i najbolji je stoper na svijetu. Ali Liverpool je taj trofej osvojio timski. Jednako tako možeš reći i za Alissona ili Manea. Ali nitko nije bio na levelu Messija ove godine, iz tjedna u tjedan. Na kraju krajeva, to je i sam Van Dijk izjavio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ako Messi ne osvoji Zlatnu loptu u ponedjeljak, to će biti žešća smijurija. Potpuno mi je nezamislivo da se daje nagrada za individualno najboljeg igrača u kalendarskoj godini i onda se ne gleda uopće tko je bio najbolji igrač nego se ta nagrada mora dati nekom igraču iz ekipe koja je osvojila Ligu Prvaka, bar tako ljudi potenciraju. Najbolji igrač ne mora nužno biti onaj iz pobjedničke ekipe (i to iz samo jednog natjecanja).

 

Van Dijk je imao sjajnu godinu i najbolji je stoper na svijetu. Ali Liverpool je taj trofej osvojio timski. Jednako tako možeš reći i za Alissona ili Manea. Ali nitko nije bio na levelu Messija ove godine, iz tjedna u tjedan. Na kraju krajeva, to je i sam Van Dijk izjavio.

 ima dosta liverpoolovih navijača koji smatraju da je matip bio bolji pred kraj prosle sezone, a bome i ove

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ako Messi ne osvoji Zlatnu loptu u ponedjeljak, to će biti žešća smijurija. Potpuno mi je nezamislivo da se daje nagrada za individualno najboljeg igrača u kalendarskoj godini i onda se ne gleda uopće tko je bio najbolji igrač nego se ta nagrada mora dati nekom igraču iz ekipe koja je osvojila Ligu Prvaka, bar tako ljudi potenciraju. Najbolji igrač ne mora nužno biti onaj iz pobjedničke ekipe (i to iz samo jednog natjecanja).

 

Van Dijk je imao sjajnu godinu i najbolji je stoper na svijetu. Ali Liverpool je taj trofej osvojio timski. Jednako tako možeš reći i za Alissona ili Manea. Ali nitko nije bio na levelu Messija ove godine, iz tjedna u tjedan. Na kraju krajeva, to je i sam Van Dijk izjavio.

 Jako mi se svidjelo kar je Messi najvise bodova dao Maneu za onu proslu nagradu. To je bilo bas gospodski.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ako Messi ne osvoji Zlatnu loptu u ponedjeljak, to će biti žešća smijurija. Potpuno mi je nezamislivo da se daje nagrada za individualno najboljeg igrača u kalendarskoj godini i onda se ne gleda uopće tko je bio najbolji igrač nego se ta nagrada mora dati nekom igraču iz ekipe koja je osvojila Ligu Prvaka, bar tako ljudi potenciraju. Najbolji igrač ne mora nužno biti onaj iz pobjedničke ekipe (i to iz samo jednog natjecanja).

 

Van Dijk je imao sjajnu godinu i najbolji je stoper na svijetu. Ali Liverpool je taj trofej osvojio timski. Jednako tako možeš reći i za Alissona ili Manea. Ali nitko nije bio na levelu Messija ove godine, iz tjedna u tjedan. Na kraju krajeva, to je i sam Van Dijk izjavio.

 Vidim da godinama striktno pratite Barcu pa sam siguran da smo istog mišljenja (bar većina vas ovdje) - Messi je možda zaslužio sve Zlatne lopte od kada je istrčao na travnjak u Barceloni? Možda ne koju raniju godinu, na počecima, ali ostalo sigurno. Modrićevu naravno ne bih ni komentirao (smiješno mi), a Kristina je i tako samo bila u čekaonici dok su joj drugi namještali golove. Najlošiji Messi je bolji od velike većine kad su najbolji! Rakitić ....... sinoć je dao sve od sebe pa je to opet tanko? Ali i to govori da su nam veznjaci i dalje problem. Mislim da ga se počinje intenzivno "prodavati" pa je zato dobio šansu? Što je sa onim nesretnikom Dembeleom?

P.S. Van Dijka je dobar igrač i pravi momak, ali to je galaksiju udaljeno od Lea.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
antimadridista kaže...

Ako Messi ne osvoji Zlatnu loptu u ponedjeljak, to će biti žešća smijurija. Potpuno mi je nezamislivo da se daje nagrada za individualno najboljeg igrača u kalendarskoj godini i onda se ne gleda uopće tko je bio najbolji igrač nego se ta nagrada mora dati nekom igraču iz ekipe koja je osvojila Ligu Prvaka, bar tako ljudi potenciraju. Najbolji igrač ne mora nužno biti onaj iz pobjedničke ekipe (i to iz samo jednog natjecanja).

 

Van Dijk je imao sjajnu godinu i najbolji je stoper na svijetu. Ali Liverpool je taj trofej osvojio timski. Jednako tako možeš reći i za Alissona ili Manea. Ali nitko nije bio na levelu Messija ove godine, iz tjedna u tjedan. Na kraju krajeva, to je i sam Van Dijk izjavio.

 Vidim da godinama striktno pratite Barcu pa sam siguran da smo istog mišljenja (bar većina vas ovdje) - Messi je možda zaslužio sve Zlatne lopte od kada je istrčao na travnjak u Barceloni? Možda ne koju raniju godinu, na počecima, ali ostalo sigurno. Modrićevu naravno ne bih ni komentirao (smiješno mi), a Kristina je i tako samo bila u čekaonici dok su joj drugi namještali golove. Najlošiji Messi je bolji od velike većine kad su najbolji! Rakitić ....... sinoć je dao sve od sebe pa je to opet tanko? Ali i to govori da su nam veznjaci i dalje problem. Mislim da ga se počinje intenzivno "prodavati" pa je zato dobio šansu? Što je sa onim nesretnikom Dembeleom?

P.S. Van Dijka je dobar igrač i pravi momak, ali to je galaksiju udaljeno od Lea.

 Palo mi je jutros na pamet da su ove sezone svi igraci osim ter Stegena i Griezmanna bili ozljedjeni. Čini mi se da je problem u Valverdeovim treninzima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 10:00 (kexzoR).
9 godina
offline
FC Barcelona

Strah i trepet za apsolutno svakog golmana. Još da imaju pravog trenera koji bi vratio Barcu u čistu ofenzivnu ekipu, ponovno bih živio za gledanje Barcelone.

5 godina
offline
FC Barcelona

suarez mi se cini nekako prespor, kao da mu se ne da.. takav dojam mi ostavlja 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nadam se da je ovo utakmica od koje kreniti nabolje.

 

Drago mi je da je ova pobjeda ostvarena bez Piquea.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Nadam se da je ovo utakmica od koje kreniti nabolje.

 

Drago mi je da je ova pobjeda ostvarena bez Piquea.

 Na bolje nakon dvije katastrofalne sezone glede LP i dva luzerska ispadanja u dvije sezone zaredom? Taj Valverde jednostavno nije za Barcelonu, a upitno je je li on uopće ikakav trener. Ne zavaravajte se.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 13:19 (playjob).
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Na žalost ja mislim da i dalje nema ništa bez Lea? Krene to pa stane, ali uvijek ako Leo krene? Kad se on umori, nema više Barce? Bojim se i za ovu godinu u LP?

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Slažem se.

 

Ludo se nadam

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Rakuten je u suradnji s Barcelonom napravio dokumentarac od 8 epizoda. Radi se o stvarima iza kulisa, prikaz svlacionice, treninga, razgovora u privatnom zivotu, i ono najvaznije sto mislim da ce sve zanimati - govori Valverdea pod poluvremenom i slicno. Svaka epizoda traje 40-50 min. Moze se gledati besplatno na njihovoj stranici samo se treba registrirati.
LINK za epizode.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 11:16 (Jack Black).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Rakuten je u suradnji s Barcelonom napravio dokumentarac od 8 epizoda. Radi se o stvarima iza kulisa, prikaz svlacionice, treninga, razgovora u privatnom zivotu, i ono najvaznije sto mislim da ce sve zanimati - govori Valverdea pod poluvremenom i slicno. Svaka epizoda traje 40-50 min. Moze se gledati besplatno na njihovoj stranici samo se treba registrirati.
LINK za epizode.

 Ima li prijevoda?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Jack Black kaže...

Rakuten je u suradnji s Barcelonom napravio dokumentarac od 8 epizoda. Radi se o stvarima iza kulisa, prikaz svlacionice, treninga, razgovora u privatnom zivotu, i ono najvaznije sto mislim da ce sve zanimati - govori Valverdea pod poluvremenom i slicno. Svaka epizoda traje 40-50 min. Moze se gledati besplatno na njihovoj stranici samo se treba registrirati.
LINK za epizode.

 Ima li prijevoda?

 Da, zaboravio sam reci, ima prijevod cak i Hrvatski i odlican je, vidi se da su se potrudili.

Upravo sam pogledao 1. epizodu. Radnja je o El Clasicu 5:1 , bez Messija kada je Suarez dao hattrick te je on uz Piquea glavni lik epizode.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 12:04 (Jack Black).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...
playjob kaže...
Jack Black kaže...

Rakuten je u suradnji s Barcelonom napravio dokumentarac od 8 epizoda. Radi se o stvarima iza kulisa, prikaz svlacionice, treninga, razgovora u privatnom zivotu, i ono najvaznije sto mislim da ce sve zanimati - govori Valverdea pod poluvremenom i slicno. Svaka epizoda traje 40-50 min. Moze se gledati besplatno na njihovoj stranici samo se treba registrirati.
LINK za epizode.

 Ima li prijevoda?

 Da, zaboravio sam reci, ima prijevod cak i Hrvatski i odlican je, vidi se da su se potrudili.

Upravo sam pogledao 1. epizodu. Radnja je o El Clasicu 5:1 , bez Messija kada je Suarez dao hattrick te je on uz Piquea glavni lik epizode.

 Dobra epizoda, najezio sam se 10 puta gledajuci.

14 godina
offline
FC Barcelona

Danas Barca slavi 120. rođendan. Od Kubale, Cruyffa, Romarija, Rivalda, Xavija, Inieste, Ronaldinha pa sve do Messija. Da ne zaboravim još neke legende, ne možeš ih sve ni nabrojiti. 26 naslova prvaka države, 30 kupa kralja, 5 naslova prvaka Europe. 91 trofej ukupno u klupskoj povijesti. Za sljedećih 120 godina i još toliko legendi 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 14:18 (antimadridista).
13 godina
offline
FC Barcelona

Vrhunski je napravljen dokumentarac, bar ove dvije epizode koje sam pogledao, vidi se dosta toga, ukomponirano je s muzikom i komentatorima da se najezis svaki puta kada se nesto desi. Svida mi se i to sto je svake epizode netko drugi u centru paznje, a ne samo oni igraci koji su i inace.

 

 

VISCA BARCA
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Simpatican dokumentarac, al dosta neuvjerljivo. Jako puno nastimanih scena, a one koje nisu traju jako kratko, kao sto su iz svlacionice.

 

Sve u svemu, najvise se moze saznati o nekim pikanterijama, porodicnim stvarima. Mene je dojmila Lengletova prica. On je najstariji od 4 brata, i sva tri mladja brata igraju za francuske klubove.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Posto  Valverde ide na kraju sezone, jedna vrlo moguca opcija je Guardiola ukoliko City izgubi titulu u engleskoj, a i Ligi prvaka.

 

Iako je govorio ranije da se vise nece vracati, ovo bi mogla biti realna opcija u slucaju da mu se sezona lose zavrsi.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Guardiola ide u Serie A, skoro pa potvrdeno
13 godina
offline
FC Barcelona

Je li netko prati Bayern, kako igra Coutinho? Hoce li ga otkupiti ili nam se vraca?

Nekako se nadam da ga nece kupiti i da ce se vratiti te dobiti pravu priliku na pravoj poziciji kada Valverde ode. De Jong, Arthur i Coutinho 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 18:15 (Jack Black).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Je li netko prati Bayern, kako igra Coutinho? Hoce li ga otkupiti ili nam se vraca?

Nekako se nadam da ga nece kupiti i da ce se vratiti te dobiti pravu priliku na pravoj poziciji kada Valverde ode. De Jong, Arthur i Coutinho 

 Gore nego u Barceloni. Poslije liverpula, najbolje je igrao na proljece kad je tek dosao u barcu. Kuriozitet je da je tada igro na desnom krilu u 442 formaciji.

U Bajernu igra losije nego u zadnjim utakmicama u Barci. I tamo ga saltaju po pozicijama, al uvijek isto.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja bih volio da dovedemo Eriksena za besplatno jer mu ugovor istice za pola godine. Na Dembelea se nema smisla oslanjati jer je roba s greškom, kao njegovu zamjenu doveo bih Ziyecha jer mu je otkupna klauzula samo 25mil eura. Nadam se da će uprava iskoristiti kaos u Napoliju i dovesti Koulibalyja sa siću.

 

EDIT: Bas me zanima na kojem ce mjestu sutra zavrsiti Ronaldo. Ove godine nije bio ni u top 3 u Italiji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 21:02 (kexzoR).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Coutinho je panmj.Njegovo vrijeme je proslo.

 

To sto on igra se igralo ima 20 godina.

 

Lik nema nijednu kvalitetu modernog nogometa.

Nije brz,nije jak, nema mogucnost ponavljanja sto je i sam Kloop ponovio nekoliko puta.

A o njegovim iygubljenim loptama ne treb nista govoriti.Gubi ih ko maloljetnice nevinost za Novu godinu,

This time next year we'll be millionaires
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Coutinho je panmj.Njegovo vrijeme je proslo.

 

To sto on igra se igralo ima 20 godina.

 

Lik nema nijednu kvalitetu modernog nogometa.

Nije brz,nije jak, nema mogucnost ponavljanja sto je i sam Kloop ponovio nekoliko puta.

A o njegovim iygubljenim loptama ne treb nista govoriti.Gubi ih ko maloljetnice nevinost za Novu godinu,

A kako ste ZINULI i pljunuli nofce kada ste ga uzeli od FC Licerooo-a ?! 
Ista priča, možda nešto ipak nešto drukčija u kontekstu, je i onaj Sterling! 
Krenulo malo dječače na loptu, ponudili mu veliku lovu i on se primio samo tako, k'o som na udicu! 

Kada ste već taki stručnjak kolega, volio bih vas vidjeti igrati i u onom klubu iz Donje Špičkovine, da nam pokažete čiji oroz bolje biber melje  ?! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

4. epizoda je o Valverdeu djelomicno.

 

I tu se, rekao bih, lijepo vidi u cemu je kvaka. Vecina igrace su "starija garda" i njegov temperament jako odgovara, a ni mladjima nije mrsko.

 

A to je vrlo komplikovno. Sudar generacije u 20im sa onom u 30im je gori od sudara 30ogidsnjaka i 60godisnjaka.

 

Taj jaz ocigledno Valverde dobro balansira. Trebaju u klubu tvog trenera i zato je on tu

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

4. epizoda je o Valverdeu djelomicno.

 

I tu se, rekao bih, lijepo vidi u cemu je kvaka. Vecina igrace su "starija garda" i njegov temperament jako odgovara, a ni mladjima nije mrsko.

 

A to je vrlo komplikovno. Sudar generacije u 20im sa onom u 30im je gori od sudara 30ogidsnjaka i 60godisnjaka.

 

Taj jaz ocigledno Valverde dobro balansira. Trebaju u klubu tvog trenera i zato je on tu

 Nama baš treba trener koji će biti oštriji i reći dosta je više opuštanja. Slično kao kad je došao Pep pa protjerao Deca i Ronaldinha jer je njihovo vrijeme bilo prošlo. Ovoj ekipi treba trener koji neće tolerirati ama baš ništa osim izvučenog maksimuma.

 

A ne da nam igrači nakon teške sramote dvije godine zaredom pričaju kako su navijači "razmaženi" (Jordi Alba).

Valverde je staromodan i konzervativan trener što se tiče apsolutno svega. To nikako nije dobro.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 4:30 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice