MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.525
|
čitano: 1.359.496
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bio odličan ovaj FN, Portier vs Pettis odlična borba, Guida fino sprašio Lauzona, a Brown se sa stilom oprostio od borbi! 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nitko ne komentira pad Spider Silve na doping testisu. Ja sam samo pročitao da je pao, ali ne i na koju supstancu i zbog toga je Bisping uskočio umjesto njega.

Šteta zbog Spidera, legenda je sporta i ovo mu već 2. pad ako se ne varam.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pero Dinamit kaže...

Nitko ne komentira pad Spider Silve na doping testisu. Ja sam samo pročitao da je pao, ali ne i na koju supstancu i zbog toga je Bisping uskočio umjesto njega.

Šteta zbog Spidera, legenda je sporta i ovo mu već 2. pad ako se ne varam.

 Vidia sam to, ali pošto nigdje ne piše šta je, neću pisat ništa jer može bit nekakav fake news... Drugi put past na doping testu je katastrofa :(

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Pa nije nikakav fake news, lik je pao na kontroli i umjesto njega se bori Bisping. Vjerojatno će uskoro objaviti na što je pao.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 12:05 (Pero Dinamit).
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Vidio isto neki dan vijest da je pao, prva pomisao mi je bila "ma.. who cares"
Vjerovatno mu se pimpek opet ne diže


Nešto se šuška oko borbe Nate Diaz vs. Woodley za UFC 219

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma ne vjerujem im više ništa, moguće da i je fake news... Čim to ne objave zabranjenu supstancu odma mi je presumnjivo.

 

Volia bi da se Nate bori za titulu, to mi je vijest! Ovo oko Bispinga neću komentirat jer je po meni sramota da neko ko dobije batine može uopće bit medicinski odobren za borit se nakon 3 tjedna.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Fora je i meni Nate, ali brat bratu to je lik koji u zadnje 3 godine ima 4 borbe ak ne i manje. Ali ajd, ništa novo. Nije ko da itko želi gledati još jedno Woodley Thompson sra*e.

 

I da, na koju foru se Bisping bori tak brzo ne znam. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Izgleda da GSP ne udara tako jako pa se zato može boriti, doktori su mu odobrili borbu.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

I da, na koju foru se Bisping bori tak brzo ne znam. 

Na konto toga da nije bio nokautiran pa nije dobio tehničku suspenziju.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja čekam samo : reem vs ngannou

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Holly Holm vs. Cris Cyborg @UFC 219

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bisping očekivano zgažen od strane Gasteluma...definitivno najgori prvak kojeg je ufc imao u ovoj modernoj eri.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

naj slabiji misliš reći ... on privlači dosta publiciteta svojim lajanjem

15 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Bisping očekivano zgažen od strane Gasteluma...definitivno najgori prvak kojeg je ufc imao u ovoj modernoj eri.

Nije da ga branim...ali on uopće nije smio nastupiti na tom eventu. Ne znam kako su doktori dozvolili nastup nakon onog meča s GSP-om. Pa on bi pao da ga je bilo tko s ovog foruma pogodio u bradu nakon onog meča.

Gastelum je meni odličan borac, ali Bisping nije trebao nastupiti protiv njega.

Zoki
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Saki je otpao sa 219. Jbg, baš sam se veselio njegovom slijedećem fajtu. Debi je bio genijalan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Gledam sad open workout od Ngannou-a i čini mi se čak malo brži nego za prethodne borbe. Bit će to kratka borba između njega i Overeema, KO kako god okreneš 

Zoki
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC 220  Cormier vs Oezdemier. Švicarac ima nekih problema sa zakonom trenutno, valjda neće biti problema oko fajta. Pretpostavljam da Gustaffson nije bio spreman. I izgleda da će taj fight biti co-main event, znači da bi trebalo biti još nešto zanimljivo u glavnom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

UFC 220  Cormier vs Oezdemier. Švicarac ima nekih problema sa zakonom trenutno, valjda neće biti problema oko fajta. Pretpostavljam da Gustaffson nije bio spreman. I izgleda da će taj fight biti co-main event, znači da bi trebalo biti još nešto zanimljivo u glavnom.

Ako je Cormier Jonesov debakl uspješno ostavio iza sebe, ne vidim ništa drugo nego demontiranje Oezdemira na sastavne dijelove i odlazak u mirovinu.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel Overeem još uvijek ukočeno leži u kavezu?

Strašan izazov za Stipu, baš se veselim tom dvoboju.

Što se borbe za titulu tiče, Aldo nije izgledao loše, no Maxov tempo lomi i lomi dok ne slomi.

Gaethje me razočarao, osim leg kickova nismo vidjeli baš ništa...

Sve u svemu odličan event koji je ispunio dosta visoka očekivanja.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Jel Overeem još uvijek ukočeno leži u kavezu?

Strašan izazov za Stipu, baš se veselim tom dvoboju.

Što se borbe za titulu tiče, Aldo nije izgledao loše, no Maxov tempo lomi i lomi dok ne slomi.

Gaethje me razočarao, osim leg kickova nismo vidjeli baš ništa...

Sve u svemu odličan event koji je ispunio dosta visoka očekivanja.

 Ruku na srce no ja ne vidim način kako mu Stipe moze parirati pa ovaj je totalni monstrum. Aperkatom je podigao Reema sa zemlje lol..

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Odličan event na papiru i nije razočarao!

Francis je beštija, to se znalo još odavno. Od kako je u ZG bia, vidia sam strašan potencijal, ali ne bi mu još dava title shot. Još mi se čini prerano! Iako ga je i više nego zaslužia i to je jedini logičan fight idući, nekako mi još to nije to...

Di je uopće ovaj Cain, planira li se on ikad vratit? -.-' Mogli su ga maknit s rankinga koliko ga nema...

 

Max vs Aldo, nisam očekiva da će Aldo izgledat onako loše na vaganju, kad sam to vidia znao sam da nije 100% spreman za borbu. Max ga je uništia i neka je!

 

PS opet su počeli sa ovim sra*ima o DJ vs TJ -.-'

"Dana White says Demetrious Johnson vs. TJ Dillashaw is happening. I asked "100%?" "Yeah, that fight's happening.""

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

 Ruku na srce no ja ne vidim način kako mu Stipe moze parirati pa ovaj je totalni monstrum. Aperkatom je podigao Reema sa zemlje lol..

Jednostavno: prilagodit će taktiku (ako je imalo pametan). Puno klinča, wrestling i ode Ngannuov kardio u nepovrat.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

DJ vs TJ je slijedeći super fight. Nek se dogodi.

 

Ngganou izgleda i dalje impresivno, ali Stipe je ipak drugačiji borac od Reema. Dosta je brži, boksački je puno bolji i odlično se kreće po kavezu. A kontra mu je ubitačna. 

 

Aldo treba probati u 155, ovdje do naslova više neće. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Event (218) je bio jako dobar.

 

Ngannou je pokazao brzinu i snagu. Bit će Stipi gadno jer ako ga pogodi kako treba, zaspat će i Stipe. Da, može mu parirati hrvanjem i boksom, ali ne smije primiti ni jedan kako treba, a ako je uspio Overeema pogodit...Vidjet ćemo.

Aldo je izgledao očajno na vaganju, kao da će se srušiti, tako da se divim što je došao do treće runde uopće. Očekivao sam da će više udarati nogama i odsjeći jednu Maxu, ali ništa od toga. I na kraju je pokazao pravi respect kad je rekao Roganu da je on još daleko od najboljeg i da ove dvije pobjedne nad Aldom ne znače da je on sada bolji.

 

Alvarez i Gaethje - show, čak mi je i drago da ga je Alvarez ovako dobio, možda će sad Gaethje malo skratiti jezik i vratiti se još bolji nazad. Sviđa mi se on kao borac, ali drago mi je da ga je Eddie dobio ovaj put.

Zoki
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC HW je smeh!Overeem broj jedan izazivac?Pa lik je debitirao 1999,ja sam tad bio klinac od 17 god i sad je covjek nakon skoro 20 god prvi izazivac,pametnom dosta..

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kakve veze ima kad je covjek debitirao ako pobjeđuje i uvijek je tu negdje prvi vrhu?

Heavyweight divizija je takva kakva je, imaš Top 5-6 boraca koji samo izmjenjuju pozicije za prvog izazivača. Sve ispod njih je li-la..

Ne možeš ni Ngannoua sad odmah staviti na mjesto prvog izazivača, tek je Overeema pobjedio kao jednog od top 5 boraca. Ti poretci se malo drugačije kalkuliraju, ne možeš sa 10. mjesta skočiti odmah na prvo.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Pa N'Gannou će skočiti s 8. (prema Sherdogu) na mjesto prvog izazivača tako da se može sve izgleda.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sve ima svoje za i protiv. Možeš to gledati kao u nogometu. Kad netko pobijedi prvog na ljestvici ne skače automatski na vrh nego se penje po ljestvici (u pravilu). A može se gledati i na ovaj način kako UFC često funkcionira, znači ako si ti bio #1 contender i ja sam te razbio, bez obzira gdje sam u tom trenu bio, sad sam ja #1 contender. Ne mogu reći da mi ovo drugo nema baš smisla.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ali kakav je to napad Reema bez imalo strategije, bio je otvoren za taj udarac. 

A i sam zna da ga skoro pa svatko moze uspavat ali eto on je odlucio ici s tim nekim desnim krosejom i ovaj da ga nije pogodio pitao bih se kako ga nije pogodio. Zaista je to tesko bilo fulat a ovaj je to odmah skuzio i osinuo do ibera..

 

Zaista meni osobono ne shvatljiva strategija.

Žao mi je jer sam htio gledati bar 2 runde

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

GSP napustio titulu Middleweighta, Whittaker sad ima oficijalnu titulu i brani ju protiv Luke Rockholda na UFC-u 221.

GSP kaze da ima problema sa zdravljem i kada to sve bude u redu da će razgovorati sa UFC-om šta će dalje.

 

Stipe Miocic vs. Francis Ngannou isto potvrđeno i to jako brzo, 20.01.2018

 

Netko će dobiti

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 11:19 (the_prodigy).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice