Samsungovi pametni satovi detektirat će nepravilne

poruka: 14
|
čitano: 6.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungovi pametni satovi detektirat će nepravilne".
10 godina
offline
Samsungovi pametni satovi detektirat će nepravilne

 

Dobar feature za stariju populaciju, koja u pravilu zazire od pametnih satova.

Koji su ipak namjenjeni mlađim, sportašima i svima koji se tako osjećaju.

 

Al' ima i mlađih koji otkrivaju čari mehaničjih satova.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
Svi ti pametni satovi koji drze jedan dan bez punjenja su sranje samo takvo. Zeni sam kupil taj drek od Samsung i zali boze novaca.

Ako pametna vura onda Garmin, sve ostalo je smece.
14 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav

Amazfiti drže podosata vremena kao satovi, a čak i konstantni nadzor - 3 dana...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
Stric_Jura kaže...

Amazfiti drže podosata vremena kao satovi, a čak i konstantni nadzor - 3 dana...

 Imal sam GTR zadnje tri godine i drzi po mjesec dana, ali bez tih nekih kerefeka. To je vise fitness armband koji je okrugli pa izgleda ko pametni sat. Kod njega mi je falilo to kaj nisam mogel nikaj instalirat i nije imal nikakve oblike placanja.

 

Napokon sam ove godine kupil pametni, pametni sat (Garmin) i mislim ga imat "do penzije". Kostal je 4x vise ali ga budem imal najmanje deset godina.

5 godina
offline
Samsungovi pametni satovi detektirat će nepravilne

Apple watch radi to već dugo i relativno pouzdano, zgodna naprava, ali ju neće koristiti oni kojima ne najpotrebnija (stariji)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
NEW_MAN kaže...
Svi ti pametni satovi koji drze jedan dan bez punjenja su sranje samo takvo. Zeni sam kupil taj drek od Samsung i zali boze novaca.

Ako pametna vura onda Garmin, sve ostalo je smece.

 Imam Samsung Galaxy watch 3 dvije i po godine. Sat radi savršeno i baterija traje 4-5 dana. Stoga tvoje mišljenje ne bih uzeo zdravo za gotovo.

14 mjeseci
protjeran
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
Stric_Jura kaže...

Amazfiti drže podosata vremena kao satovi, a čak i konstantni nadzor - 3 dana...

 Drže ako puno ne čačkaš po satu i nisi stalno spojen BT-om na mobitel zbog sinkronizacije sata i aplikacije ili poziva s mobitela. Ako sat služi samo za pokazivanje vremena, brojanje koraka, onda baterija drži danima. Na ruci imam jedan takav Amazfit star par godina i meni je sasvim ok, osim nabrojanog u prvo rečenici, kada se baterija brzo prazni.

14 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
NetkoNegdje kaže...
Stric_Jura kaže...

Amazfiti drže podosata vremena kao satovi, a čak i konstantni nadzor - 3 dana...

 Drže ako puno ne čačkaš po satu i nisi stalno spojen BT-om na mobitel zbog sinkronizacije sata i aplikacije ili poziva s mobitela. Ako sat služi samo za pokazivanje vremena, brojanje koraka, onda baterija drži danima. Na ruci imam jedan takav Amazfit star par godina i meni je sasvim ok, osim nabrojanog u prvo rečenici, kada se baterija brzo prazni.

 meni je na mobu stalno ukopčan BT, NFC, WiFi...

 

a samim time i sat kad ga nosim (više volim mehaničke automate, GTR 47 mi je više kad sam na sl. putu izvan Hrvatske da nšto ne propustim) je stalno spojen...

 

i sa aktivnim nadzorom mi traje po 3 dana, bez toga 3 tjedna...

 

 

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
NEW_MAN kaže...
Svi ti pametni satovi koji drze jedan dan bez punjenja su sranje samo takvo. Zeni sam kupil taj drek od Samsung i zali boze novaca.

Ako pametna vura onda Garmin, sve ostalo je smece.

 to ti je ono; što želiš od sata, ako želiš da može sve, od raznih aplikacija, pisanje poruka prstom ili glasom, tel.razgovora (i bez moba u blizini), asistent, plaćanja, sinkronizacije rutina i modova, praćenje zdravlja, vježbanja, google maps, itd., onda je to samsung ili apple, sve ostalo je xy puta manje opcija, samim time i manje opterećenje za bateriju.

 

po defaultu je na samsungu uključeno razne gluposti, od praćenja vježbanja, do praćenja spavanja, kisika u krvi, otkucaja...  to ugasi i umjesto jednog dana dobiješ 3 dana bez punjenja, ili kod ovih novijih 7 dana.

 

tako da se i za garmin s jedne strane može reći da je smeće jer nema xy funkcija.

 

mislim da sam negdje pročitao da je samsung watch5pro proglašen najboljim trenutno, naravno zbog mogućnosti

 

a ako netko želi sat samo da vidi koliko je sati onda je svaki smartwatch apsolutno smeće 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2023 16:51 (digitall).
5 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
digitall kaže...
NEW_MAN kaže...
Svi ti pametni satovi koji drze jedan dan bez punjenja su sranje samo takvo. Zeni sam kupil taj drek od Samsung i zali boze novaca.

Ako pametna vura onda Garmin, sve ostalo je smece.

 to ti je ono; što želiš od sata, ako želiš da može sve, od raznih aplikacija, pisanje poruka prstom ili glasom, tel.razgovora (i bez moba u blizini), asistent, plaćanja, sinkronizacije rutina i modova, praćenje zdravlja, vježbanja, google maps, itd., onda je to samsung ili apple, sve ostalo je xy puta manje opcija, samim time i manje opterećenje za bateriju.

 

po defaultu je na samsungu uključeno razne gluposti, od praćenja vježbanja, do praćenja spavanja, kisika u krvi, otkucaja...  to ugasi i umjesto jednog dana dobiješ 3 dana bez punjenja, ili kod ovih novijih 7 dana.

 

naveo si 2 ekstrema... koristi sat samo za prikaz vremena ili za praćenje svega uključ. telefonske pozive. 

 

Ako kupiš sat koji prati aktivnosti, tipa otkucaje srca, trčanje, vožnju biciklom, povezan je Bluetoothom s mobitelom, onda je za očekivati da želiš da ti prati otkucaje, trčanje, vožnju biciklom i javi kad dolazi poziv.

 

To je normalno korištenje pametnog sata. Ako to ne koristiš, radije kupi Casio, manje ćeš platit, a baterija je bolja

 

to ugasi i umjesto jednog dana dobiješ 3 dana bez punjenja, ili kod ovih novijih 7 dana

 

jedan dan je uopće sramota navoditi... to znači da nakon godinu dana, nakon 365 ciklusa punjenja, više neće bit ni puni dan

 

tako da se i za garmin s jedne strane može reći da je smeće jer nema xy funkcija.

 

Garmin ima sve navedene funkcije osim AMOLED ekrana, a ima i linija s njim za one koji baš žele. Sa transreflektivnim imaš Always On koji je vidljiv na suncu, praćenje GPS-om bez mobitela, stalnu povezanost s mobitelom da ti javi obavijesti, praćenje otkucaja srca.... i baterija traje 2 tjedna. Odnosno toliko dugo da uopće ne pamtim.

 

Totalno druga klasa, ne da mi se uopće zajebavat s punjenjem još jednog gadgeta, pogotovo svaki drugi dan.... ali to je samo moje mišljenje

9 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
encoding kaže...
digitall kaže...
NEW_MAN kaže...
Svi ti pametni satovi koji drze jedan dan bez punjenja su sranje samo takvo. Zeni sam kupil taj drek od Samsung i zali boze novaca.

Ako pametna vura onda Garmin, sve ostalo je smece.

 to ti je ono; što želiš od sata, ako želiš da može sve, od raznih aplikacija, pisanje poruka prstom ili glasom, tel.razgovora (i bez moba u blizini), asistent, plaćanja, sinkronizacije rutina i modova, praćenje zdravlja, vježbanja, google maps, itd., onda je to samsung ili apple, sve ostalo je xy puta manje opcija, samim time i manje opterećenje za bateriju.

 

po defaultu je na samsungu uključeno razne gluposti, od praćenja vježbanja, do praćenja spavanja, kisika u krvi, otkucaja...  to ugasi i umjesto jednog dana dobiješ 3 dana bez punjenja, ili kod ovih novijih 7 dana.

 

naveo si 2 ekstrema... koristi sat samo za prikaz vremena ili za praćenje svega uključ. telefonske pozive. 

 

Ako kupiš sat koji prati aktivnosti, tipa otkucaje srca, trčanje, vožnju biciklom, povezan je Bluetoothom s mobitelom, onda je za očekivati da želiš da ti prati otkucaje, trčanje, vožnju biciklom i javi kad dolazi poziv.

 

To je normalno korištenje pametnog sata. Ako to ne koristiš, radije kupi Casio, manje ćeš platit, a baterija je bolja

 

to ugasi i umjesto jednog dana dobiješ 3 dana bez punjenja, ili kod ovih novijih 7 dana

 

jedan dan je uopće sramota navoditi... to znači da nakon godinu dana, nakon 365 ciklusa punjenja, više neće bit ni puni dan

 

tako da se i za garmin s jedne strane može reći da je smeće jer nema xy funkcija.

 

Garmin ima sve navedene funkcije osim AMOLED ekrana, a ima i linija s njim za one koji baš žele. Sa transreflektivnim imaš Always On koji je vidljiv na suncu, praćenje GPS-om bez mobitela, stalnu povezanost s mobitelom da ti javi obavijesti, praćenje otkucaja srca.... i baterija traje 2 tjedna. Odnosno toliko dugo da uopće ne pamtim.

 

Totalno druga klasa, ne da mi se uopće zajebavat s punjenjem još jednog gadgeta, pogotovo svaki drugi dan.... ali to je samo moje mišljenje

 svašta si tu namljeo...

znači postoji i definicija "normalno korištenje pametnog sata", bravo...

 

mene npr ne zanima praćenje nikakvih aktivnosti, čak ga i skinem dok se bavim aktivnostima.

 

a za ovu provalu garmin ima sve osim amoled ekrana ćeš malo ipak morati proučiti neke stvari... 

ni na gmail ne možeš odgovoriti, osim predefiniranih poruka...

 

wearos i watchos su pravi operativni sustavi, praktički mogu zamijeniti mobitel, kod svih ostalih je manje više samo ono što dobiješ...

 

ovo za bateriju od jednog dana, i ja bi ga bacio u smeće odmah. pretpostavljam da je neki stariji i onaj ženski manji s mini baterijom, ništ koristi...

 

opet ponavljam, ovisno tko što želi od sata tako i bira, nekome je garmin smeće, nekom je apple smeće, jer baterija traje 2 dana.

6 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
Dosta mi je što sam od sebe sam opterećen uzaludnošću i prolaznosti života...najmanje što mi treba je da me sat svake sekunde na to upozorava
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsungovi pametni satovi detektirat će neprav
Koristim GT3 Pro i u prosjeku ga punim svakih 10-12 dana, doslovno me iznenadi kada javi da je na 5%
(Već tada ne znam kada sam ga zadnji puta punio).
Tako da nemam nekih briga s time kada ga moram prištekat na punjač.




*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsungovi pametni satovi detektirat će nepravilne

Pametni satovi (Apple watch, Galaxy, Pixel, Fossil itd.) imaju kraće trajanje baterije, fitness pametni satovi imaju dugo (Garmin, Suunto, Polar, Amazfit, Huawei itd.).

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice