DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan

poruka: 14
|
čitano: 7.589
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan ".
15 godina
offline
DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan

ušminkali c4 pa prodaju muda pod bubrege (tzv. "premium"). nema to veze s citroenima ds, u svemu revolucionarnima(još uvijek). ovo je za pokondirene glupe i slabo do nikako obrazovane snobovske tikve, s previše novca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
Kupit ću Citroena umjesto Mercedesa rekoše ni jedna osoba ikad.
 
7 0 hvala 0
15 godina
online
DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan

Jos jedan "plastikaner" u nizu. Za ovu cijenu ako ih prodaju vise od 10 ( rijecima: deset ) komada uspjeli su 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
Ajar kaže...

ušminkali c4 pa prodaju muda pod bubrege (tzv. "premium"). nema to veze s citroenima ds, u svemu revolucionarnima(još uvijek). ovo je za pokondirene glupe i slabo do nikako obrazovane snobovske tikve, s previše novca. 

 

Za razliku od recimo Audija? Ili Mercedesa koji prodaje isti Renaultov dizel motor koji ide u Daciu samo košta 3 put više? 

 

Kupovati ikakve premium marke je već neko vrijeme za snobove, "narodni" auti poput Kia-e su često bolje složeni, ljepše izgledaju a često i imaju bolje materijale u unutrašnjosti od "premium" marki, osim ako ne uzmeš najvišu opremu.

 

Ja bi rekao da si kompletno fulao , ovo sigurno neće kupovati snobovi s previše novca jer snob sigurno neće kupiti francuza, a i ovo i dalje košta daleko manje od usporedivih nijemaca.

15 godina
offline
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
Chronosus kaže...

Za razliku od recimo Audija? Ili Mercedesa koji prodaje isti Renaultov dizel motor koji ide u Daciu samo košta 3 put više? 

 

Kupovati ikakve premium marke je već neko vrijeme za snobove, "narodni" auti poput Kia-e su često bolje složeni, ljepše izgledaju a često i imaju bolje materijale u unutrašnjosti od "premium" marki, osim ako ne uzmeš najvišu opremu.

 

Ja bi rekao da si kompletno fulao , ovo sigurno neće kupovati snobovi s previše novca jer snob sigurno neće kupiti francuza, a i ovo i dalje košta daleko manje od usporedivih nijemaca.

 usporedio sam samo kramu unutar marke citroen, prije i sad. nota bene, ima ih po gradu popriličan broj (ovih ds-a, "novih"), a unutra krkan niska čela ili kokoš koja zuri u telefon, umjesto na cestu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
3 godine
offline
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
Smeca od auta, al doslovno! Dnevno sam vozio po 10-15 auta u prvih 5 godina su vec u raspadnom stanju s milijon gresaka.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 mjeseci
offline
DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan

...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 11:08 (Bob Boss).
 
6 0 hvala 0
15 godina
online
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
Chronosus kaže...
Ajar kaže...

ušminkali c4 pa prodaju muda pod bubrege (tzv. "premium"). nema to veze s citroenima ds, u svemu revolucionarnima(još uvijek). ovo je za pokondirene glupe i slabo do nikako obrazovane snobovske tikve, s previše novca. 

 

Za razliku od recimo Audija? Ili Mercedesa koji prodaje isti Renaultov dizel motor koji ide u Daciu samo košta 3 put više? 

 

Kupovati ikakve premium marke je već neko vrijeme za snobove, "narodni" auti poput Kia-e su često bolje složeni, ljepše izgledaju a često i imaju bolje materijale u unutrašnjosti od "premium" marki, osim ako ne uzmeš najvišu opremu.

 

Ja bi rekao da si kompletno fulao , ovo sigurno neće kupovati snobovi s previše novca jer snob sigurno neće kupiti francuza, a i ovo i dalje košta daleko manje od usporedivih nijemaca.

 Kia je nazalost premium za citreona po svemu osim po cijeni vec duze vrijeme 

 

p.s. nazalost nema vise niti ludih ideja kao C6 koiko god su bili problematicni bar su bili zanimljivi....

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2024 18:20 (konjRR).
14 godina
offline
DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan

Kakva je to cifra? Pa pravi auto kupiš za te pare. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan

Kopira se vw gdje se god stigne, kao suv bi trebalo biti nesto vece od klasicnog hatcha/limuzine po pitanju prostora a ono drek zivi, koljenom se nabijas u svaki cosak, gepeg je nepostojeci, u moj stari mk4 stane vešmasina ovdje nemres iza utrpati prvu pomoc, nekuzim ljude majkemi, klasicni golf koliko god ima novis sitnih mana za ova suv govna je space ship

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
Chronosus kaže...
Ajar kaže...

ušminkali c4 pa prodaju muda pod bubrege (tzv. "premium"). nema to veze s citroenima ds, u svemu revolucionarnima(još uvijek). ovo je za pokondirene glupe i slabo do nikako obrazovane snobovske tikve, s previše novca. 

 

Za razliku od recimo Audija? Ili Mercedesa koji prodaje isti Renaultov dizel motor koji ide u Daciu samo košta 3 put više? 

 

Kupovati ikakve premium marke je već neko vrijeme za snobove, "narodni" auti poput Kia-e su često bolje složeni, ljepše izgledaju a često i imaju bolje materijale u unutrašnjosti od "premium" marki, osim ako ne uzmeš najvišu opremu.

 

Ja bi rekao da si kompletno fulao , ovo sigurno neće kupovati snobovi s previše novca jer snob sigurno neće kupiti francuza, a i ovo i dalje košta daleko manje od usporedivih nijemaca.

 I traje daleko krace od uporedivih nijemaca....

15 godina
offline
DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno originalan

Citroen na prednji pogon i 180ks za 60k eura, pas mater  Gdje ide ovaj svijet.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
Ajde da nahvalim Francuza, vozio sam Citroën Xsara punih 18 godina i mrzio sam taj auto. 1,4 a nema snage, ružan, idiotski inženjering i dizajn kompliciranja dijelova, kvarovi dizne, bombina, lambda sonda, brtva glave. Ali jako udoban Monroe amortizeri, izuzetno otporan na koroziju (dok Švabe (Opel, VW, Mercedes) krpaju pragove ja ih jednom zaštitio i obojao).
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: DS 4: 'Francuski Mercedes' je izuzetno origina
ajimerej kaže...
Ajde da nahvalim Francuza, vozio sam Citroën Xsara punih 18 godina i mrzio sam taj auto. 1,4 a nema snage, ružan, idiotski inženjering i dizajn kompliciranja dijelova, kvarovi dizne, bombina, lambda sonda, brtva glave. Ali jako udoban Monroe amortizeri, izuzetno otporan na koroziju (dok Švabe (Opel, VW, Mercedes) krpaju pragove ja ih jednom zaštitio i obojao).

 Ja vozio audi a4 b7 11 godina a imao 17 godina (audi) limariju pipnuo nisam :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice