Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

poruka: 367
|
čitano: 490.945
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?".
16 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Cek, pecnica ima jaci/slabiji grijac. To perilica nema?

Ova ima vise mlaznica, za rublje nema razlicite programe koji peru drugacije?

Jebote pecnica ima samo grijace.

Na cemu si ti?
Pa i auto ima kotace i vrata i svi rade na isti princip, jesu onda svi isti?

Glupa ti je usporedba.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
online
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Pero Dinamit kaže...
Cek, pecnica ima jaci/slabiji grijac. To perilica nema?

Ova ima vise mlaznica, za rublje nema razlicite programe koji peru drugacije?

Jebote pecnica ima samo grijace.

Na cemu si ti?
Pa i auto ima kotace i vrata i svi rade na isti princip, jesu onda svi isti?

Glupa ti je usporedba.

 perilica jačim grijačem može samo brže ugrijati vodu, jel mi bitno traje li grijanje vode 10 ili 15 minuta - meni ne

pećnica jačim grijačem bolje zaprži meso, ventilatorom peče jednoličnije i bolje

 

više mlaznica i jači pritisak znači bolje pranje suđa

što točno rade 'različiti programi'? okreću rublje s lijeva na desno, a btw. i moja gorenje od 350 ojra ima 15-ak programa, od kojih, zamisli, uglavnom koristim jedan te isti

 

auto vozi brže, koči bolje, ima više mjesta... kako točno vidiš kod perilice da 'bolje' pere?

na čemu si ti? na marketingu očito jesi

13 godina
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

picajzla0707 kako si zadovljan sa svojom Gorenje perilicom od 350?

Nisi danas 6 puta jedno te isto spomenuo.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
ajimerej kaže...
Ne želim nikoga na ništa nagovarati ali zadnji komentari opet idu u "trivijalizam" tipa da je svaki bicikl bicikl, nebitno što onaj skuplji ima sve bolje, dugotrajnije, udobnije.
Svi ovdje smo svjesni da proizvođači danas točno znaju koliko će ležaj izdržati, koliko će ciklusa pranja izdržati. ili drugačije, zašto je jedan bicikl 200 eura smeće a onaj od 5000 eura je naj, naj od materijala, dizajna, do testiranja u sitni detalj je vrh.

Miele ima tu viziju da će ljudi cijeniti njihovu filozofiju da će njihovi kućni uređaji izdržati dvadeset godina, njihova poruka je jednom Miele uvijek Miele. Može se naći dosta stvari na internetu gdje njihovi kućni uređaji ne izdrže tih dvadeset godina, čak ni godinu ali to su i neke tvorničke greške što je nemoguće izbjeći.
Ali svaki dio je projektiran i testiran da to izdrži. Npr. njihov izgled perilice je dosadan bijel i bezvremenski, a zašto. Pa jeste li vidjeli na što liči perilica gorenje ili candy nakon nekoliko godina... ona plastika pretinac, maske i vrata ne da požuti od sunca nego bude oker žuta, e toga npr. kod Mileta nema. Ne znam jesu li njihove boje zaštićene UV ili je bakelit u pitanju. To je samo jedan banalan primjer. Također imate videa gdje majstori mile mašinu od 100kg dižu držeći za otvorena vrata. Mile mašina ima senzor protiv poplave...
Naravno da kome ne pada na pamet toliko novaca dati na faking perilicu (Miele) da bi trebao barem težiti nečem kvalitetnijem, a ne reći da isto pere žena na rijeci tareći rublje o kamen, smeće od perilice koja košta 300 eura kao i ona od 600 eura, naravno da će ona od 1500 eura oprati najbolje, najtiše, najdugotrajnije (čast iznimkama ona na rijeci može prati 60 godina uz dobro servisiranje ;))
https://m.miele.com/en/com/good-reasons-for-choosing-miele-2096.htm#referrer=https%3A%2F%2Fduckduckgo.com%2Fhttps://www.miele.ie/c/why-miele-washing-machines-4983.htm

 Sad malo i ti pretjerujes. Postoje modeli i proizvodjaci i cjenovnom i kvalitetnom rangu izmedju Miele i gorenje i candy. Ja imam Bosch sa metalnim bubnjem nekim brushles motorom i jako jako je tiha sa 5 godina garancije. Mozda nije miele ali je kilometrima iznad gorenja i candy....Vrlo je diskutavbilno da ce miele oprati bolje i tise i biti dugotrajnija od bosha kolka je razlika u cijeni... Vrlo diskutabilno ali isto tako imam filozofiju da nisam doboljno bogat da kupujem jeftine stvari....

Ovo tvoje zvuci kao apple ekipa. Kupio sam iphone od 1500 eur jer je android od 100 eur smece.....

11 godina
offline
Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Kada slušam neke ljude ovdje podsjećaju me na onu vremensku fazu Zeptera, kupuju nešto "for life" pa to kao opravdava cijenu.

 

Postoji određeni cjenovni rang koji se treba preskočiti ako se žele izbjeći dječje bolesti svake marke perilica  ali kada taj cjenovni rang debeleo prelazi logiku to je stanica na kojoj silazim.

 

Problem Mielea je taj što je kod njih to već prva stanica kada se gleda cijena.

 

Iskreno ako sam netko tko rauba peilicu 2x dnevno onda nemam namjeru isto koristiti duže od 5 godina.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
Koja god da kupite ,teajače 5 god.,i poslje se ne isplati popravljati,ako sami neznate popraviti🤔
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč
@Posmatrač slažem se sa svime što si napisao, jasno ko dan, ali ne mogu litanije pisati stalno. U komentaru prije sam spomenuo kvalitetu Bosh i AEG.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice