Usred igre mi se pojavi strelica miša

poruka: 18
|
čitano: 2.276
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Dakle usred igre (isprebano na desetak igri) , windows proizvede neki kratak zvuk, sve onako na pol sekunde stane i pojavi se miš usred igre. Moram izac iz igre i opet uc i za par minuta se opet to pojavi. Također se to dešava i u windowsima dok nije u igri ali pošto je strelica ionako u windowsima ,ne smeta mi. Probao sam deinstalirat drivere za grafičku i zvuk i nista. Windows su updejtani itd.. danima guglam i ne uspijevam naci riješenje. Da li je ntko imao takav problem? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Probaj drugi miš. Probaj ga uštekati u neki drugi utor

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Meni to zvuci na sticky keys

pogledaj postavke nize i stavi si da ti budu sve na off ako vec nisu.

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša

Ima li što zabilježeno u Event vieweru? Nekakve greške?

11 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša

Probao u drugi utor i nista. Probat cu navecer drugi miš

15 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša
zna se desit ak stisnes 5 puta shift, ili ak imas igru u windowed modu, ili mozda ti stisnes da se prebaci na window sa nekom kraticom
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
11 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Evo izgleda da je bio miš, stavio drugi miš i za sada se to ne dešava. Ali evo, ako će netko imat taj isti problem to je valjda riješenje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Evo ponovo se pojavljuje sa novim mišem... Sve je bilo u redu cijeli dan. Ne kužim. na sekundu se čuje neki windowsow zvuk, sve stane na dijelić sekunde i pojavi se strelica na ekranu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Imao sam isti problem kada bi mi stizale notifikacije od maila ili WhatsApp-a.

Pokušaj aktivirati game mode ili uključi fokus način rada koji će ti utišati notifikacije.

Have you tried turning it off and on again?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Zvuk koji se javlja je "Device disconect" 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Usred igre mi se pojavi strelica miša

probaj drugi usb port (ako je riječ o usb mišu) - možda ti je ovaj port "razlohan" pa gubi kontakt s vremena na vrijeme

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša
60nine kaže...

probaj drugi usb port (ako je riječ o usb mišu) - možda ti je ovaj port "razlohan" pa gubi kontakt s vremena na vrijeme

 Sve sam probao i nista.

3 godine
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša
njuskac kaže...
60nine kaže...

probaj drugi usb port (ako je riječ o usb mišu) - možda ti je ovaj port "razlohan" pa gubi kontakt s vremena na vrijeme

 Sve sam probao i nista.

 Mozda i kabal ili na lem spoju prekida!

15 godina
offline
Usred igre mi se pojavi strelica miša

Može biti da ga nešto softverski isključuje. Da je u sukobu sa nekim programom ili driverom.

To pišem iz razloga što se meni vodeno hlađenje isključivalo softverski kada bi imao instaliran Corsair iCue program. Mislim da se tako zove. To bi se događalo nasumično i tada bi čuo zvuk isključivanja i Windows bi izbacio poruku da je "USB device disconnected". I onda ne bih imao kontrolu nad vrtnjom ventilatora na radijatoru. Otišli bi do maksimuma. A bilo bi tada problema i sa krivim očitavanjem vrtnje. Resetiranje računala bi riješilo stvar, do ponovnog tog softverskog isključivanja i onda opet... Bilo je iritantno, učestalo, a i redovito bi se događalo kada bi pokrenuo Hwinfo. S tim da je znalo i neovisno o njemu se isključivati. Ma glupost... Sreća pa sam vrlo brzo shvatio u čemu je problem, pa sam obrisao taj Corsair iCue. U biti isti dan. Instalacija-problemi-zezanje s tim problemima-deinstalacija-problemi nestali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša
Izzy kaže...

Ima li što zabilježeno u Event vieweru? Nekakve greške?

 Ima puno grešaka za ovo Metadata staging failed, result=0x80070490, guglao sam i nitko nema riješenje. Puno ljudi ima isti problem. Isprobao par prijedloga i nista.

16 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša
njuskac kaže...
Izzy kaže...

Ima li što zabilježeno u Event vieweru? Nekakve greške?

 Ima puno grešaka za ovo Metadata staging failed, result=0x80070490, guglao sam i nitko nema riješenje. Puno ljudi ima isti problem. Isprobao par prijedloga i nista.

dal ti se to dogodi u meniju kada ne klikas nista ?

 

jel si probao ovo ?

solucija 2 i 3

 

What to Do When Mouse Keeps Disconnecting in Windows 10/11? - MiniTool

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2024 9:50 (toxic).
11 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša
toxic kaže...
njuskac kaže...
Izzy kaže...

Ima li što zabilježeno u Event vieweru? Nekakve greške?

 Ima puno grešaka za ovo Metadata staging failed, result=0x80070490, guglao sam i nitko nema riješenje. Puno ljudi ima isti problem. Isprobao par prijedloga i nista.

dal ti se to dogodi u meniju kada ne klikas nista ?

 

jel si probao ovo ?

solucija 2 i 3

 

What to Do When Mouse Keeps Disconnecting in Windows 10/11? - MiniTool

 

 

 Evo sad sam to napravio pa cemo vidjeti da li ce prestati. Ne znam uopce da li je problem u mišu ili nesto drugo. na usb imam mis, tipkovnicu i slušalice.

Edit: nista, opet se pojavljuje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2024 10:38 (njuskac).
16 godina
offline
Re: Usred igre mi se pojavi strelica miša
njuskac kaže...
toxic kaže...
njuskac kaže...
Izzy kaže...

Ima li što zabilježeno u Event vieweru? Nekakve greške?

 Ima puno grešaka za ovo Metadata staging failed, result=0x80070490, guglao sam i nitko nema riješenje. Puno ljudi ima isti problem. Isprobao par prijedloga i nista.

dal ti se to dogodi u meniju kada ne klikas nista ?

 

jel si probao ovo ?

solucija 2 i 3

 

What to Do When Mouse Keeps Disconnecting in Windows 10/11? - MiniTool

 

 

 Evo sad sam to napravio pa cemo vidjeti da li ce prestati. Ne znam uopce da li je problem u mišu ili nesto drugo. na usb imam mis, tipkovnicu i slušalice.

Edit: nista, opet se pojavljuje.

 jel imas zadnji bios ploce? Jel ti je mis bezicno spojen ili kako?

 

gle ovo:

 

Some users have reported that the Wi-Fi signal on the X670E-PRO WIFI motherboard can interfere with wireless mouse dongles. This interference may cause stuttering or other performance issues.
Probaj disejblat wifi na ploci.

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2024 18:30 (toxic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice