Kupovina i instalacija auto radia

poruka: 5
|
čitano: 3.131
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kupovina i instalacija auto radia

Pozdrav kupujem Opel Astru G koja ima original radio na kazete i htio bih odma zamjeniti radio sa mp3..

 

https://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/auto-radio-mp3-usb-sd-bluetooth-oglas-20701324

 

Nasao sam ovaj radio na njuskalu,ako itko zna nesto o njemu cijenio bi informaciju,posto vidim da to nije obican prodavac nego firma onda sumnjam da bi me i zeznuli..

Potreban mi je da sa usba pustam pjesme ali zanima me kako ide instalacija? Vidio sam da on ima iso konektor koji se spoji sa 2 konektora iz auta (btw ta Astra ima 3 konektora ali je po mojoj pretpostavci ovaj treci je za komande na volanu) i da se spoji kabal od antene u radio i tjt? I isto tako dimenzije radia da li bi mi sjeo unutra,da nebi bilo da bas ovaj radio nebi sjeo unutra..

 

Hvala svima!

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 0:15 (Zagi27).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina i instalacija auto radia

Je,  to je to...

Doduše, tribaš još i skinit nosač od starog radija i savit onaj koji ti dođe sa novim.

Inače, originalni radio od Astre G ima 4 rupe u koje moraš gurnit nešto (brokve recimo) da ga izvadiš.

 

Što se tiče radia, valjda je neki gnerički kinez, ne triba očekivat čuda, reka bi da će kvalitetom biti negdi između onoga šta možeš za 200kn kupit u  supermarketu (telefunken, sencor i sl) i nekih brand name (sony, pioneer, alpine...) od 500kn.

N.B. mišljenje baziran na sličnom modelu kupljenom za ~20$ na aliexpresu, jednom konzum modelu i jednom brand name modelu, doduše u 3 različita auta, pa dosta ovisi i o zvučnicima...

 

Sve u svemu, za te pare najvjerojatnije ne možeš ništa bolje naći a da je novo.

7 godina
offline
Re: Kupovina i instalacija auto radia

Nemoj to kupovati, uzalud bacaš novac.

Uzmi neku renomiranu marku, imaš novi po 400 kuna, a razlika nebo i zemlja.

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Kupovina i instalacija auto radia

Vidim kolege su ti vec navele,a znam i iz iskustva prijatelj je takav radio uzeo za staro auto i koristio ga je pola dana,toliko o tom.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Kupovina i instalacija auto radia

E hvala puno svima,onda bolje izdvojit vise novaca pa uzet pristojni radio nego bacit novce u vjetar,puno ste pomogli hvala jos jednom!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice