EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 268.708
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
EA Sports FC

Electronic Arts danas je otkrio logotip svog novog nogometnog serijala. Otkrivanje prve EA Sports FC igre očekuje nas u sedmom mjesecu.

Iz EA Sportsa za sada je potvrđeno da će igra imati licencirane sve važnije lige i UEFA natjecanja:

 

  • Liga prvaka, Europa Liga, Konferencijska liga, Conmebol Libertadores, Conmebol Sudamericana
  • prva engleska, talijanska, njemačka, francuska i španjolska liga
  • nizozemska, portugalska, škotska, argentinska, južnokorejska, saudijska i kineska liga
  • ženska Liga prvaka, ženska engleska, američka i francuska liga

 

Isto tako najavljuju modova i novina u igri više nego ikada prije. Ostaje nam pričekati sljedećih nekoliko mjeseci i vidjeti o čemu se radi te da li će nam prodavati i dalje iste fore ili će promjena imena prisiliti EA Sports da si da bar malo trda kako bi privukli nove igrače i zadržali stare. Ime FIFA je bilo moćno i nema sumnje dobar argument u prodaji. Nećim će ga morati kompenzirati, nadam se kvalitetom.

 

 

https://twitter.com/EASPORTSFIFA

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC

Krenulo je medijsko šamaranje i promocija. Engleska liga, Liverpool, Real i ostali klubovi već su objavili izkazak EA Sports FC na svojim stranicama. Nema sumnje da se u promociju ulaže ozbiljan novac.

 

https://www.ea.com/games/ea-sports-fc?utm_campaign=fifa23_hd_ww_ic_ic_twt_easfc-premier-league-tw&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=76345&ts=1680812420629

 

 

 

 

Više o vizualnom identitetu novog branda možete pročitati na sljedećem linku.

 

 

https://medium.com/@.easportsfc/introducing-ea-sports-fc-the-next-chapter-of-the-worlds-game-5475cec8427a

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 22:48 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC

DObit cemo preimenovanu FIFAu i to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC
Pa nego što drugo. Nije da rade igru od nule pa će ovo sad biti nešto skroz drugačije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC

Evo novitet. Žene se uključuju u fut i moći ćemo igrati s mješovitim momčadima. 🤣

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2023 9:22 (movie).
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
EA Sports FC

Dokle god bude u svakoj utakmici po dva, tri gola škaricama ne zanima me. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC

fifa veze s nogometom vec neko vrijeme nema...

7 godina
offline
EA Sports FC

Bit će to iz temelja nova igra, samo trebaju paziti da im ne ostane negdje na tribinama FIFA 23 logo, kak im se već dogodilo 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC
NathanDrek kaže...

Bit će to iz temelja nova igra, samo trebaju paziti da im ne ostane negdje na tribinama FIFA 23 logo, kak im se već dogodilo 

Pišeš gluposti. Igra svake godine ima drugi gameplay. Nikad nije isti. To ne znači da je bolji ali nikad nije isti. Čak niti komande na gamepadu nisu iste svake godine. Igra ima puno prolema ali sugerirati da svake godine daju istu igru samo s drugim brojem može netko tko ili ne igra ili igra površno. Promjene su i više nego vidljive čim pokreneš tekmu. No neki problemi se kroz igru provlače godinama. Očito je da njihovo shvaćanje nogometa i naše nije isto. Ono što je meni mana igre, njima je vrlina. I to je problem. Rade i plasiraju igru kakvu želi većina igrača. Mi koji smo u manjini stoga imamo problema.  No i pored svih problema tvrdim da je igra svake godine vidno drukčija što se tiče gameplaya. Što se vizualne strane tiče tu se nema što predbacivati. Fifa trenutno grafički nema konkurencije. Kada krene beta testiranje nove igre sve ocjene igrača kao i sve statistike ostaju od predhodne fife, pa tako i reklame uz teren. Nova je samo mehanika igre i gameplay. Beta testeri stavljaju gameplay na net pa dolazi do zabuna jer imaju beta proizvod a ne gotov proizvod. Nikad nisam na novoj kupljenoj fifi vidio logo od prošle fife a fifu igram od 1995 godine. No urbane legende su uvijek in.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC
movie kaže...
NathanDrek kaže...

Bit će to iz temelja nova igra, samo trebaju paziti da im ne ostane negdje na tribinama FIFA 23 logo, kak im se već dogodilo 

Pišeš gluposti. Igra svake godine ima drugi gameplay. Nikad nije isti. To ne znači da je bolji ali nikad nije isti. Čak niti komande na gamepadu nisu iste svake godine. Igra ima puno prolema ali sugerirati da svake godine daju istu igru samo s drugim brojem može netko tko ili ne igra ili igra površno. Promjene su i više nego vidljive čim pokreneš tekmu. No neki problemi se kroz igru provlače godinama. Očito je da njihovo shvaćanje nogometa i naše nije isto. Ono što je meni mana igre, njima je vrlina. I to je problem. Rade i plasiraju igru kakvu želi većina igrača. Mi koji smo u manjini stoga imamo problema.  No i pored svih problema tvrdim da je igra svake godine vidno drukčija što se tiče gameplaya. Što se vizualne strane tiče tu se nema što predbacivati. Fifa trenutno grafički nema konkurencije. Kada krene beta testiranje nove igre sve ocjene igrača kao i sve statistike ostaju od predhodne fife, pa tako i reklame uz teren. Nova je samo mehanika igre i gameplay. Beta testeri stavljaju gameplay na net pa dolazi do zabuna jer imaju beta proizvod a ne gotov proizvod. Nikad nisam na novoj kupljenoj fifi vidio logo od prošle fife a fifu igram od 1995 godine. No urbane legende su uvijek in.

 promjene su premale da ne pomislis da to je nova igra. TO JE ISTA IGRA I ISTI ENGINE I ISTI BUGOVI.

Ko nevidi da je fifa skriptirano govno svake godine isto ima problem

12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Prekjucer sam obrisao i 22 i 23.

Napokon se budim sa normalnim tlakom. Smece.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...

 promjene su premale da ne pomislis da to je nova igra. TO JE ISTA IGRA I ISTI ENGINE I ISTI BUGOVI.

Ko nevidi da je fifa skriptirano govno svake godine isto ima problem

Ako pratiš fifa temu ili napise o fifi uvijek možeš pročitati moj komentar u kojem sam kritičan prema fifi. Fifa je u zadnjih 10 godina četiri puta mijenjala engine. Znači engine nije isti kao što nije isti niti gameplay. Gameplay nije isti niti unutar jedne fife. Recimo gameplay fife 23 u desetom mjesecu prošle godine nema gotovo ništa zajedničkog s gameplayem fife 23 u četvrtom mjesecu ove godine. Stoga ona spika da samo prekucavaju broj a lijeni su neki put promijeniti i sam broj su gluposti.  To je ona poznata mantra kada želiš po nečemu kenjati onda je tako najjednostavnije jer ne igraš igru pa ne znaš koji su propusti igre niti možeš o njima pričati. Mogao bih sada cijelu stranicu ispisati o problemima igre ali nema smisla jer je sve rečeno a na kraju krajeva tome nije mjesto u ovoj temi. Da, fifa ima problema. Da, neki problemi se ponavljaju iz godine u godinu. Da, možemo razgovarati o skripti i scenariju. No za razliku od nekih drugih EA se bar trudi uzeti nam novac. Neki se čak niti to ne trude. Cijelu sezonu do izlaska nove igre izdavaju se patchevi koji krpaju igru i stvaraju neke nove probleme. No bar se vidi da nešto pokušavaju. Cijelu sezonu EA drži fifu iznad vode stvarajući nove promocije koje igrače drže uz igru za razliku od nekih koji svoju igru napuste do Božića i više je ne osvježavaju niti vode brigu o njoj do izlaska nove igre.

 

Stalno slušam o malim promjenama unutar igre? Stari, ovo je nogomet. Kakve ti promjene očekuješ unutar nogometa? Grafički je igra na vrhuncu. Fizika je jako dobra. Igra je malo prebrza? Je, ali tako hoće igrači. Kada krene nova fifa svi mjesec dana kenjaju da je igra prespora i da se teško vežu skillovi. I što dobijemo prvim patchem? Bržu igru, jer tako želi većina. Mi koji smo manjina možemo se slikati. Većina želi bržu igru. Svake godine se uvode neki novi modovi ili se stari unaprijeđuju. Znači, nitko ne može reći da svake godine dobije istu igru jer to jednostavno nije istina. Ove godine si dobio neke poteze kojih prije nije bilo. Dobio si neke animacije i igrača i golmana koji doprinose realizmu. No još uvijek ima animacija koje živciraju i koje ne bi trebale biti u igri. Sam travnjak je prekrasan, stadioni nikad detaljniji i uvjerljiviji. Mreža najprirodnija u bilo kojem nogometu do sada. Igrači, bar oni najbitniji najrealniji do sada. Grafika je stvarno na vrhunskom nivou i ne vidim s ovom generacijom konzola koliko to može biti poboljšano. Recimo tehnički napredak u fifi 23 je vidljiv na prvu u odnosu na fifu 22. O ranijim fifama da ne govorim.

 

Po meni najveći problem igre su igrači kojima je povjeda najvažnija i po izlasku igre prva stvar koja se traži su propusti igre putem kojih ćeš doći do pobjede. Internet je uništio igru. Imaš koliko hoćeš video klipova koji ti objašnjavaju kako iskoristiti glitch pri korneru, slobodnjaku, prodoru s krila ili golmanskom pozicioniranju. Zašto je važno igrati presing, itd. itd. Kada naletiš na lika koji kao i ti samo želi igrati nogomet igra je sasvim pristojna. No takvi su rijetki.

 

 

11 godina
offline
EA Sports FC

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 Vjerojatno su ostavili koju milijardu od prodaje FUT kartica sa strane za hitne slučajeve. U svakom slučaju će biti zanimljivo vidjeti prodajne rezultate. Slažem se da će teže promovirati igru, ali s druge strane nije da ima ikakve konkurencije zasad. Upitno je kad će igre koje će moći koristiti naziv FIFA doći do razine kvalitete EA naslova. I također je upitno koliko će se baš developeri grebsti za tu šansu. Jer ako se EA-u nije isplatilo platiti FIFI traženi iznos, ne vidim kako se to može isplatiti nekom drugom studiju koji tek treba napraviti dostojnog konkurenta. Lako moguće da se FIFA debelo preračunala oko snage svog brenda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: EA Sports FC
Hexfire kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 Vjerojatno su ostavili koju milijardu od prodaje FUT kartica sa strane za hitne slučajeve. U svakom slučaju će biti zanimljivo vidjeti prodajne rezultate. Slažem se da će teže promovirati igru, ali s druge strane nije da ima ikakve konkurencije zasad. Upitno je kad će igre koje će moći koristiti naziv FIFA doći do razine kvalitete EA naslova. I također je upitno koliko će se baš developeri grebsti za tu šansu. Jer ako se EA-u nije isplatilo platiti FIFI traženi iznos, ne vidim kako se to može isplatiti nekom drugom studiju koji tek treba napraviti dostojnog konkurenta. Lako moguće da se FIFA debelo preračunala oko snage svog brenda.

Do sada je EA plaćao fifi za svaku godinu ugovora oko 140 milijuna dolara. Po isteku ugovora fifa je podigla cijenu na oko 300 milijuna dolara godišnje.  Uz sve to fifa je htjela preuzeti organizaciju svim esports natjecanja koji su sada pod okriljem EA. Naravno da nisu mogli i htjeli pristati na tako nešto. Nakon svega krenuli su svojim putem iako mislim da su imali čime platiti ali se nisu htjeli dovesti u situaciju da ih netko ucjenjuje. Usporedbe radi, samo od mikrotransakcija prošle godine utržili su 1.7 milijardi dolara što je apsolutni rekord. Koliko vidim fifa će 2024 godine izdati svoju prvu igru pod nazivom fifa ali nisu još otkrili s kojim razvojnim studijem. EA je rano ušao u kampanju koja promovira igru. Nema velikom europskog kluba koji ih već nije podržao i pohvalio se da nastavljaju suradnju s njima. EA i dalje drži sve licence osim imena fifa. Stoga mislim da im promjena imena neće naškoditi. Svima će i dalje biti bitno da u futu imaju pedeset nijansi sive u svim mogućim bojama kartica s imenima igrača i to je to. A to će dobiti. Malo će igru popeglati, upeljati nekoliko novih animacija, pokoju novu mogućnost, dodatno ispolirati grafiku i bit će spremni. Radit će kao što su radili i sve ove godine. Rezultati im idu u prilog a mi se i dalje možemo žaliti na ovo ili ono, zaboli ih...

12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Indestructible kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

 pes 2022 sa smokepatchom begs to differ. Uzivam 5x više igrajuc PES neg fifu pod zadnje. što vise vremena provedes u fifi vidis koliko je skriptirana i nemos se otet dojmu da si na tracnicama. PES to radi puno blaze.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

 pes 2022 sa smokepatchom begs to differ. Uzivam 5x više igrajuc PES neg fifu pod zadnje. što vise vremena provedes u fifi vidis koliko je skriptirana i nemos se otet dojmu da si na tracnicama. PES to radi puno blaze.

Bez kompetetivnog moda kao FUT PES nema kaj trazit. Tu lezi sva mudrost ove dvije igre. Tu neki patchevi nikog ne zanimaju. Zanima ih konstantno igranje, osjecaj postignuca i dopamin iz otvaranja i dobivanja kartica. Sve ostalo je mlacenje prazne slame. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 0:05 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: EA Sports FC
SimeKZ kaže...
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

 pes 2022 sa smokepatchom begs to differ. Uzivam 5x više igrajuc PES neg fifu pod zadnje. što vise vremena provedes u fifi vidis koliko je skriptirana i nemos se otet dojmu da si na tracnicama. PES to radi puno blaze.

Bez kompetetivnog moda kao FUT PES nema kaj trazit. Tu lezi sva mudrost ove dvije igre. Tu neki patchevi nikog ne zanimaju. Zanima ih konstantno igranje, osjecaj postignuca i dopamin iz otvaranja i dobivanja kartica. Sve ostalo je mlacenje prazne slame. 

 ja igram te igre single player tak da me to ne zanima. Igram career mode vecinom,ne pada mi na pamet online igrat bullshit s karticama. Kuzim ja da vecinu zanimma taj quick fix dopamina al ja sam tu zbog gameplaya. A gameplay skriptiran za popizdit

15 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...

 ja igram te igre single player tak da me to ne zanima. Igram career mode vecinom,ne pada mi na pamet online igrat bullshit s karticama. Kuzim ja da vecinu zanimma taj quick fix dopamina al ja sam tu zbog gameplaya. A gameplay skriptiran za popizdit

Malo je sve otišlo u OT ali kao igrač koji igram konstantno fut od 2011 godine a nogomet od 1994 i pojave prve fife pa kasnije isss i pesa stvarno ne kužim kada netko govori o skripti kao isključivom problemu u igranju neke igre. Da se razumijemo, skripta je prisutna u obje igre. Obje igre su arkade, tu spora nema. No govoriti o jednoj kao pravoj nogometnoj simulaciji a o drugoj kao arkadi je smiješno. Naravno da dođe tekma u kojoj te igra vidno hebe ali za većinu tih stvari krivi su si sami igrači. Lik mi puca po golu 15 puta i ne zabije i onda mi šalje poruku kako me igra gura a njega hebe skripta. Da vidimo što se dogodilo. Lik puca 15 puta. Svaki put čim priđe golu na nekih 16 metara. Pa majstore ne možeš mi tako zabiti gol osim slučajno. Ja mu puknem 7 puta po golu od toga napravim 4 mrtvaca i zabijem 3 gola. O čemu pričamo? O besmislenoj statistici besmislenih udaraca. Što si očekivao osim poraza?

 

Danas smo poprilično razmaženi jer većina ima kvalitetne 4k televizore i koliko god to neki negirali ali grafički prikaz postaje jako važan. Volim kada igra iskoristi mogućnosti konzole i televizora. Ambijent je puno ljepši i same tekme dobijau na realnosti. Tu fifa dere pesa za nekoliko stepenica. Fifa je tehnički toliko pobjegla pesu da je to tragikomično. Sam gameplay je onakakv kakvog praktriciraju sami igrači. Ako naletiš na igrača koji želi igrati onda su tekme dobre bez obzira koju igru igraš. Većina sranja reflektira se na stil igre igrača. Nisu fifa ili pes krivi što netko trči po krilu ili primi ronalda pa s njim vrti cijelo vrijeme. Toga će uvijek biti.

 

Ja mogu na fifi sve odigrati što recimo odigra i neka momčad koju gledaš na tv. Stvoriti višak prebrojavanjem, odigrati dupli pas, poslati loptu u prostor, driblingom si stvoriti prostor za udarac ili se driblingom osloboditi protivnika. Još uvijek u nekim situacijama igrači stoje nelogično ili ti se raspadne obrana. No tako valjda mora biti jer da toga nema golovi bi teško padali a onda se valjda u firmi pitaju tko će igrati nogomet u kojem je sve savršeno i nema golova? To su neke kompenzacije kako igrači ne bi gubili volju za igrom. Vjerojatno zbog sadašnje situacije manje igrača odustaje od igre nego što bi ih odstajalo da je sve savršeno i da se teško zabija.

 

Igranje online danas je pod normalno. Što ću stalno igrati protiov AI? Postaje dosadno kada ga prokužiš nakon mjesec dana igre i sve tekme su ti iste i dobijaš ih s istim golovima. Online je ipak nešto zanimljivije. Različiti protivnici, različiti stilovi koji donose i različita sranja ali je interesantnije. Imamo WL, imamo rivalse, imamo razne online kupove, imaš neke ciljeve koje si želiš ispuniti igrajući. Ne igraš bezveze i za ništa. Ljudima je to ineteresantno i svatko se pronađe u nečemu. Samo da se isprave neka očigledna sranja i sve bi bilo ok. Tehnički je igra dosegla plafon na sadašnjoj generaciji konzola. Ne znam može li se bolje. Samo da se nerfaju neka sranja poput škarica iz kornera ili sjedanja golmana na guzicu kako bi dobio gol ili shebavanje presinga ili čudnih dodavanja i udaraca koje se kose sa zakonima fizike u nekim situacijama ili boljih servera i manje zlobnih igrača s kojima se znaš poneki put susreti i igra bi bila puno bolja. No i ovako koliko god kenjali igra je pristojna i igramo je iz godine u godinu.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC

nemam pojma što se ambijenta tiče ja igram modani pes sa oko 20ak gigi dodataka,tribina,navijaca,transparenata,uzvika,reklama...
Sve face igrača i transferi up to date itd... A fifu odbijam igrat upravo zbog tih korner škarica,i golmana koji ima A.I patke koja je mrtva vec 2 tjedna u frizeru.

15 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...

nemam pojma što se ambijenta tiče ja igram modani pes sa oko 20ak gigi dodataka,tribina,navijaca,transparenata,uzvika,reklama...
Sve face igrača i transferi up to date itd... A fifu odbijam igrat upravo zbog tih korner škarica,i golmana koji ima A.I patke koja je mrtva vec 2 tjedna u frizeru.

Uz sve nedostatke golman u fifi je svemirska tehnologija za pes.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC
movie kaže...
Rocinante2112 kaže...

nemam pojma što se ambijenta tiče ja igram modani pes sa oko 20ak gigi dodataka,tribina,navijaca,transparenata,uzvika,reklama...
Sve face igrača i transferi up to date itd... A fifu odbijam igrat upravo zbog tih korner škarica,i golmana koji ima A.I patke koja je mrtva vec 2 tjedna u frizeru.

Uz sve nedostatke golman u fifi je svemirska tehnologija za pes.

 neznam ,moje iskustvo s fifom je da ako golman slucajno takne stativu ili stoji blizu nje POLUDI ,pa mi je zato PESov podnosljiviji,al eto sto ljudi sto cudi

15 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...

 neznam ,moje iskustvo s fifom je da ako golman slucajno takne stativu ili stoji blizu nje POLUDI ,pa mi je zato PESov podnosljiviji,al eto sto ljudi sto cudi

Govorim o animacijama. Golman u fifi napravi realnu povaljku. U paradi pada i osjetiš njegovu težinu pri doticaju s travom. U pesu kao da lebdi, kao pero. Nerealno pada, nema u njemu težine niti fizike. U fifi ima prekrasnih animacija golmana koje me stvarno oduševe. Cijeli život sam golman pa na te stvari obraćam pažnju. U fifi je golman puno realniji a intervencije prirodnije. Ima tih nekoliko animacija koje bih ja izbacio jer kvare kompletan dojam ali izgleda da tako mora biti. Ne interesira me golman koji brani čuda. Interesira me golman koji brani ono što mora braniti a da pri tome izgleda što realnije. Nakon zadnjeg patcha primjetio sam nekoliko novih animacija koje su me oduševile. Stvarno u nekim intervencijama uživam. Svaki pad golmana u fifi je realan, osjetim ga. Neke intervencije su precrtane s nogometne utakmice.

 

Kad napravi paradu da isčupa loptu ispod prečke ide realno s jednom rukom. Kad se vraća unazad pa boksa loptu pa padne na leđa i napravi kolut, kada obrani loptu koja ide u njega pa legne na nju i poklopi je a ona mu na trenutak ispadne pa je opet uhvati, kada realno zatvara prvu stativu a ja ga prevarim pa ga rastavim i lopta u jednu stranu a on u drugu, stvarno ima tih animacija jako puno i stvarno su sve dotjerane do savršenstva. No i dalje postoje neke koje ne bi trebale biti u igri i onda se samo o njima priča. Loše pozicioniranje u nekim situacijama i pri nekim udarcima. Kad vidim sve što je dobro napravljeno nije mi jasno zašto postoje ove loše. No očito da moraju nekako golovi padati pa imamo i njih unutar igre. Nemam drugo objašnjenje jer vidim koliko su napredovali u tim detaljima tako da ova sranja koja znamo vidjeti u igru samo su zato jer oni tako hoće a ne da ne znaju ili neće bolje od toga.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

 pes 2022 sa smokepatchom begs to differ. Uzivam 5x više igrajuc PES neg fifu pod zadnje. što vise vremena provedes u fifi vidis koliko je skriptirana i nemos se otet dojmu da si na tracnicama. PES to radi puno blaze.

 

druze, prosao sam ja to s modovima davnih dana. to sto se ti bavis s modovima, cinis 1% ukupne populacije koja se bavi time, svi ostali hoce da pokrenu igru i imaju sve spremno. zato je fifa gdje jeste a pes propao.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Indestructible kaže...
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

 pes 2022 sa smokepatchom begs to differ. Uzivam 5x više igrajuc PES neg fifu pod zadnje. što vise vremena provedes u fifi vidis koliko je skriptirana i nemos se otet dojmu da si na tracnicama. PES to radi puno blaze.

 

druze, prosao sam ja to s modovima davnih dana. to sto se ti bavis s modovima, cinis 1% ukupne populacije koja se bavi time, svi ostali hoce da pokrenu igru i imaju sve spremno. zato je fifa gdje jeste a pes propao.

 jebiga ipak igram na PC-u, modovi uljepšavaju sve igre koje igram cijeli zivot. Da sam htio kkonzolaški experience imo bi konzolu i bio tehnicki nepismen al jebg

15 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...

 jebiga ipak igram na PC-u, modovi uljepšavaju sve igre koje igram cijeli zivot. Da sam htio kkonzolaški experience imo bi konzolu i bio tehnicki nepismen al jebg

Svatko tko ima konzolu ima i PC. S PC sam prešao na konzolu ne zato jer sam informatički nepismen već zato jer sam htio pobjeći od varalica i jer na konzoli ima više igrača. Fifu na konzolama igra oko 20 milijuna igrača a na PC oko 200 tisuća. Osim toga EA zna gdje su novci pa više truda posvete konzolama nego PC. Igranje fife na konzolama je neusporedivo ljepše iskustvo nego na PC. Zadnju fifu sam igrao na PC 2014 godine i izlaskom PS4 definitivno sam prelomio i prešao na konzolu. Nisam pogriješio.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

 pes 2022 sa smokepatchom begs to differ. Uzivam 5x više igrajuc PES neg fifu pod zadnje. što vise vremena provedes u fifi vidis koliko je skriptirana i nemos se otet dojmu da si na tracnicama. PES to radi puno blaze.

 

druze, prosao sam ja to s modovima davnih dana. to sto se ti bavis s modovima, cinis 1% ukupne populacije koja se bavi time, svi ostali hoce da pokrenu igru i imaju sve spremno. zato je fifa gdje jeste a pes propao.

 jebiga ipak igram na PC-u, modovi uljepšavaju sve igre koje igram cijeli zivot. Da sam htio kkonzolaški experience imo bi konzolu i bio tehnicki nepismen al jebg

Strasno si naporan sa ovakvim izjavama. 

 

Onda je vecina foruma pismenija od tebe ako koristi PC i konzolu? Iskustvo igranja sportskih igara na konzoli je daleko bolje i kvalitetnije nego na PCu. Pogotovo FIFA. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
EA Sports FC
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice