Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.251.341
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

al ono fakat tolko stete iza branika a ovaj ko novi. 

 

baš to.. jbt koliko štete iza branika 

kad se sjetim, ja sam totalku na fiesti napravio, a meni na ludači samo branik nahebao..

 

EDIT:

nego šta kažete na ovo..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pozeska-policija-prebrze-vozace-vreba-bez-oznaka-i-skrivena-iza-stupa-krseci-vlastita-pravila/814635.aspx

jbt baš rade od svake gluposti slona.. po meni skroz legitimno, ako te ulovi - ulovio te.. ne kužim zakaj bi to bilo nezakonito 

BTW ja sam platio 3 speeding ticketa zadnjih 3 mj.. skroz fer  pogriješio sam, plaćam kaznu..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 23:17 (nine).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
eywa33 kaže...

Update o šteti - kiler klime, vezni lim/nosač. Branik je od abs plastike - on se savio pri udarcu, al se vratio u prvobitno stanje - ne možeš po braniku ni primjetit nikakvu štetu, tek po gornjoj maski koju sam već naručio novu za kojih 150kn (badgeless k tome, postajem seljo ćuning ricer :). 

Sutra meha javlja cijene pa naručujem. Računam min 2000kn cijenu ovog izleta... 

Kondenzator klime 500-700kn ovisno o proizvođaču, + punjenje nekih 200kn, vezni lim mislim isto 500-700kn, + ruke za sve to i taman si tu oko 2k kn. Al isto si ga pošteno "takao" kad je kondenzator klime stradao. 

 Ae, sračunao sam ja to brzo neboj se :P

 

Čuješ, ja kad sam izlazio iz auta računao sam na slomljeni branik jer udarac nije baš bio blag, a kad sam vidio štetu, nije mi iskreno bilo jasno. Kaže meha, branik se ovaj savije i vrati u prvobitno stanje ako udarac nije dovoljno jak. Prilikom udarca gornja maska se slomila na jednom dijelu iznutra i zabila u kiler klime, vidia san kako se dio plastike naslonija na nj. 

 

No najgore je šta nisan izgubia pažnju na tog kombija ispred radi neke žene sa strane...nego običan pogled u retrovizor unutra :/  ....nevjerojatno kako neki kažu "dovoljna je sekunda"...K***c je bila sekunda, da je tako ne bi stiga ni zakočit. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
moderator
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Paradox1 kaže...

 

Ajme meni.

Ak bi se išlo na someka i po', somek najviše? 
To bi bilo dost valjda?

 

Uzmeš npr. ovo pojačalo gdje dobiješ gratis kablove, trebalo bi provjeriti samo da li se stvarno dobije sve potrebno.

https://www.svijet-medija.hr/art/autopojacalo-ground-zero-gzia-2235hpx-set-kabela-connects-pro-eight-8awg-10mm2/45885

 

I onda ovo

https://www.svijet-medija.hr/art/autozvucnik-jbl-gt5-1204bp/16304

 

I ispod toga ne ide nikako...ovo je minimum da to bude nkj kaj valja...

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kak ovo čudo prođe na tehničkom i normalno vozi gradom, pa taj se jedva na okupu drži, djelovi sam kaj ne opadnu s njega...

9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, vozi netko možda Ibizu FR? Zapeo mi je taj auto za oko, pa tražim nekoga tko ga ima da malo popričam o nekim stvarima. :)

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Kak ovo čudo prođe na tehničkom i normalno vozi gradom, pa taj se jedva na okupu drži, djelovi sam kaj ne opadnu s njega...

 Istog mi je frend prodao sa 650tkm, bili su prvi vlasnici, mislim dida u Njem, pa ga poklonio njemu. 90ks, benz. Volio je popiti po gradu, 9,10 sigurno. Ali neuništiv auto, kao i stare 100tke..a tek onaj 200, v8,pfff

In the name of tragedy...
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Kak ovo čudo prođe na tehničkom i normalno vozi gradom, pa taj se jedva na okupu drži, djelovi sam kaj ne opadnu s njega...

 Zadnjih dana u Sesvetama viđam renault dimi kao parnjaca, cijeli zadnji kraj mu čađav, a crn oko auspuha

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Kak ovo čudo prođe na tehničkom i normalno vozi gradom, pa taj se jedva na okupu drži, djelovi sam kaj ne opadnu s njega...

 Bitno da mene ruše na tehničkom...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mate213 kaže...
1BIT kaže...

Kak ovo čudo prođe na tehničkom i normalno vozi gradom, pa taj se jedva na okupu drži, djelovi sam kaj ne opadnu s njega...

 Bitno da mene ruše na tehničkom...

 pomocu 100 kn se i taj problem da rijesit

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

EUNE: RayzCRO
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jutros kad sam išao na faks vidio sam policijsko vozilo kako bez sirene ide preko 50 na ograničenju 40 i prolazi kroz crveno svjetlo.

 

Zapisao sam tablice jer mi je dosta više toga. Kome se to prijavljuje?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Možeš upravi vodovoda. Ili šumariji, svejedno je.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rayz00 kaže...

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

 Ima jedan lokalni mehaničar 2.5tdi u starijem passatu karavan...beštija, nije štedljiv ko 1.9 al zato je i startniji, brži u konačnici. Ugl. lik kaže toči i vozi, nikad problema nije imao s njim.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rayz00 kaže...

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

 

eywa33 kaže...
Rayz00 kaže...

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

 Ima jedan lokalni mehaničar 2.5tdi u starijem passatu karavan...beštija, nije štedljiv ko 1.9 al zato je i startniji, brži u konačnici. Ugl. lik kaže toči i vozi, nikad problema nije imao s njim.

 Dok vidiš, ja sam čuo drugačija iskustva. Da su mnogo lošiji motori od klasičnog 1.9, dosta kvarljivi itd. Te imam par susjeda i poznanika što su vozali Audia s takvim motorom, i da, jako često su bili kod mehaničara. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Kak ovo čudo prođe na tehničkom i normalno vozi gradom, pa taj se jedva na okupu drži, djelovi sam kaj ne opadnu s njega...

 A slušaj danas se uz plavu kuvertu sve može.

Primjer ti je moj susjed koji uredno prolazi tehnički s Puntom, a ne valjaju mu zadnji amortizeri jer skakuće i ljulja se preko svake neravnine. I to je opasno po život, pa uz plavu kuvertu uredno prođe tehnički, a mene bace jer mi curi ulje iz nekog crijeva lol...

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A tko to na tehničkom provjerava amortizere ?!!?

Pogledaju letvu volana manžetne spone i zglobove i ćao đaci ako nema zazora vozi.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
mate213 kaže...
1BIT kaže...

 pomocu 100 kn se i taj problem da rijesit

 Mislis da drugi put nisam napravio tak.. Iako bi se prošlo onda i bez toga al eto, nije nam se dalo za...... Nekim čudom kočiono ulje nije bilo dobro, a mjenjano godinu prije

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gman kaže...
Rayz00 kaže...

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

 

eywa33 kaže...
Rayz00 kaže...

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

 Ima jedan lokalni mehaničar 2.5tdi u starijem passatu karavan...beštija, nije štedljiv ko 1.9 al zato je i startniji, brži u konačnici. Ugl. lik kaže toči i vozi, nikad problema nije imao s njim.

 Dok vidiš, ja sam čuo drugačija iskustva. Da su mnogo lošiji motori od klasičnog 1.9, dosta kvarljivi itd. Te imam par susjeda i poznanika što su vozali Audia s takvim motorom, i da, jako često su bili kod mehaničara. 

 Moj ga se jedan kolega iz firme upravo planira riješiti, kako mi je bar rekao. Na servisu mu je, uvezao ga iz Njemačke. Nema ga pola godine.

 

Šta je, ne znam. Mogu pitati, mogu poslikati auto, karavan je isto tj. avant jel, oko 2006 godine mislim, ali ne znam jel rekao 2.0 čak..ne 2.5, ne znam jel ima 2.5 tog godišta uopće..

 

Ovakav uglavnom, isti. Možda ga je posrao primjerak i moš se jbat..

 

A 2.5 stari mi je gazda stana vozio, u A6-tici C5, isto je bilo nekih problema, imao je onaj 110kW šta se nije pokazao baš najpouzdanijim, oni kasniji su bili puno bolji, pred kraj proizvodnje tog A6 C5 modela, cca. 2002 godina, sa 163 odnosno 180,koliko već ks.

 

 

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uff, kakva šteta, vozili su slovenci u Mariboru, veli Šebalj auto bumo popravili...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...
Gman kaže...
Rayz00 kaže...

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

 

eywa33 kaže...
Rayz00 kaže...

Ima tko iskustva sa Audijevim 2.5 dizel motorima? Konkretno me zanima a4 avant 2005/6, cijene vani su im pristupacne, postoje li specificni problemi s njima?

 Ima jedan lokalni mehaničar 2.5tdi u starijem passatu karavan...beštija, nije štedljiv ko 1.9 al zato je i startniji, brži u konačnici. Ugl. lik kaže toči i vozi, nikad problema nije imao s njim.

 Dok vidiš, ja sam čuo drugačija iskustva. Da su mnogo lošiji motori od klasičnog 1.9, dosta kvarljivi itd. Te imam par susjeda i poznanika što su vozali Audia s takvim motorom, i da, jako često su bili kod mehaničara. 

 Moj ga se jedan kolega iz firme upravo planira riješiti, kako mi je bar rekao. Na servisu mu je, uvezao ga iz Njemačke. Nema ga pola godine.

 

Šta je, ne znam. Mogu pitati, mogu poslikati auto, karavan je isto tj. avant jel, oko 2006 godine mislim, ali ne znam jel rekao 2.0 čak..ne 2.5, ne znam jel ima 2.5 tog godišta uopće..

 

Ovakav uglavnom, isti. Možda ga je posrao primjerak i moš se jbat..

 

A 2.5 stari mi je gazda stana vozio, u A6-tici C5, isto je bilo nekih problema, imao je onaj 110kW šta se nije pokazao baš najpouzdanijim, oni kasniji su bili puno bolji, pred kraj proizvodnje tog A6 C5 modela, cca. 2002 godina, sa 163 odnosno 180,koliko već ks.

 

 

 Upravo takav! Ako ti nije problem pitaj ga malo detaljnjije koje je probleme imao. Hvala unaprijed! 

EUNE: RayzCRO
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nicky.sl kaže...

A tko to na tehničkom provjerava amortizere ?!!?

Pogledaju letvu volana manžetne spone i zglobove i ćao đaci ako nema zazora vozi.

 Tehnički u solinu, te euroherc na brdima u splitu. A i primjeti se kad radi test kočenja stražnjih guma malo ga pritisnu put dolje..

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nikakve kuverte nisu potrebne ako je auto ispravan...(radi provjereno)

Eventualno im platit pivu, al tek kad si zasluze. 

:D
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Nikakve kuverte nisu potrebne ako je auto ispravan...(radi provjereno)

Eventualno im platit pivu, al tek kad si zasluze. 

 A mi pričamo o onom audiju koji se jedva drži na okupu....

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
eXtreme69 kaže...
nicky.sl kaže...

A tko to na tehničkom provjerava amortizere ?!!?

Pogledaju letvu volana manžetne spone i zglobove i ćao đaci ako nema zazora vozi.

 Tehnički u solinu, te euroherc na brdima u splitu. A i primjeti se kad radi test kočenja stražnjih guma malo ga pritisnu put dolje..

 tako se ne radi test amortizera

Sami sebi smo najveci neprijatelji
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
eXtreme69 kaže...
CroNk3r kaže...

Nikakve kuverte nisu potrebne ako je auto ispravan...(radi provjereno)

Eventualno im platit pivu, al tek kad si zasluze. 

 A mi pričamo o onom audiju koji se jedva drži na okupu....

A to je njegova stvar, al osobno u takvom autu se nikad ne bi vozio...

Prije bi dao nekoliko puta vise novca da popravim auto nego da se izvlacim na tehnickom.

:D
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Nikakve kuverte nisu potrebne ako je auto ispravan...(radi provjereno)

 

ni meni kuverta nije potrebna.. imam savršeno mjesto gdje se novčanica može komotno ispružiti, bez da prođe neprimjećena 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
CroNk3r kaže...

Nikakve kuverte nisu potrebne ako je auto ispravan...(radi provjereno)

 

ni meni kuverta nije potrebna.. imam savršeno mjesto gdje se novčanica može komotno ispružiti, bez da prođe neprimjećena 

 Staviš mu zmiju otrovnicu unutra 

14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Evo ekipa ja sam malo stavljo kak bi ameri rekli "Lipstick on a pig" - konkretno sivanu navlaku volana na Punto 2

Navlaka na ebayu dode nekih 20-25kn i ako se podrudite moze solidno izgledati.

Evo par savjeta ako nekog zanima:
1. ja sam proso lagano kroz savove kolko sam imo konca i onda tek postepeno zatezao.

2. kod zatezanja su mi se najbolje ribicka pokazala kljesta za stuke jer su naprijed savinuta i jako uska. Ali ako ih nemati i obicne spicange budu super.

 

 

3. kod spoja okvira volana sa letvom (ona 3 kraka) sam zakljucil da je najbolje ic s iglom izmedu navlake i okvira volana i zakacit jedan sav iznutra i vratit natrag konac

 
 
 

Pro tips: Ako imate deblji volan dobro je zategnut kolko ide, pa pustit da se materijal rastegne pa opet zategnut - cak i malo zagrijat s fenom.
- ja nisam koristio nikakvo dodatno ljepilo osim kad sam zavrsio da zaljepim zadnji cvor

- meni je ostalo oko 70 cm konca (spage) tako da ma dosta i za dupli sav
- kad pocinjete prvi sav pocnite od iza volana, zavezite laganiji cvor i ostaviti si 5-6 cm spage da mozete zatezati u kontra stranu.
- ja nisam skido volan, ali bilo bi jednostavnije da jesam.
* i najbitnije samo strpljivo i sretno!

 

Pravi programeri programiraju binarno!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 14:46 (Pentium100).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

.

:D
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

.

 Benzin da, dizel bože sačuvaj

Svi smo mi Mentalist.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice