Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.112
|
čitano: 13.248.247
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Promjenio i rashladnu tekucinu u quadu. stavio motulovo. Jos me cekaju spone volana. i kupit nove gume. Nadam se da onda samo pocinju samo redoviti servisi... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Nadam se da onda samo pocinju samo redoviti servisi... 

 Onda počinje kišni period s blatom :)

 

 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 Onda počinje kišni period s blatom :)

 Da da, ali ova sezona ce bit zabiljezena s kamerom  bit ce akcijeeeee i videja   

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pa stvar je u tome da ima 230ks vise, a ne djeluje mi bas da se vozi penzionerski + sjetimo se vremena od leona 7.50, a alfa 7.43...

 

tezina je po meni oko 100kg u korist leona, ali isto tako ima ih 230ks manje i fwd je...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

pa stvar je u tome da ima 230ks vise, a ne djeluje mi bas da se vozi penzionerski + sjetimo se vremena od leona 7.50, a alfa 7.43...

 

tezina je po meni oko 100kg u korist leona, ali isto tako ima ih 230ks manje i fwd je...

Najbitnije je kako se auto ponasa na cesti, moze imati i kilazu bolju i konja vise i rwd, al ako lose lezi na cesti to mu nista ne znaci...

Gle sta je honda s novim civicom napravila... I najveci su pali...

Al ipak mislim da ta alfa moze i puno bolje, mozes zakljuciti da ju nije htio bas natjeravat samim time sto je u jednom djelu voznje pustio leona ispred sebe.

To je auto koji je prototip i na njemu treba sve isprobati, mozda se je vozac koncentrirao na to da neke posebne djelove automobila optereti. Nije bit testiranja automobila samo natjeravanje po stazi kolko god ide.

:D
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo u novom autoklubu mi se učinio zanimljiv članak, pa sam vam slikao:

 

BMW navodno izvadio staru ideju iz ladice, radi se o tome da se u cilindar motora ubrizgava voda istovremeno sa kisikom i gorivom, to bi bilo učinkovito kod turbo-benzinskih motora male zapremine (čitaj moderni downsize-ing), sa ubrzigavanjem vode bi se postiglo 8% manja potrošnja, 10% veće performanse i naravno manje zagađenje, triple win sitluacija, e sad stoji pitanje, kako, jer voda u trenutnim motorima nikako nije dobra, radi se o tome da bi se voda ubrizagavala u skroz malim količinama u točno određenim trenutcima kada se tjera motor u visoke okretaje, usljed detonacija se oslobađa toplina koja se hladi ponovnim ubrizgavanjem goriva, e sad bi tu svrhu preuzela voda i iz tog razloga bi došlo do manje potrošnje i manjeg zagrijavanja, ne navodi se u tekstu, ali pretpostavljam da bi time benzinski motori postali učinkovitiji, s obzirom da im je trenutna učinkovitost 30% ako se ne varam...

 

SLIKA1

 

SLIKA2

 

SLIKA3

14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

1. Jel ima ko iskustva sa "kvacicama" za brisace. Uglavnom na puntu se ta plastika koja ih drzi razlohala i znaju ispadat. Svezem ih sa zipties-ima ali njih podereju kroz neko vrijeme?


2. Na ebayu to dode 70ak kn za par, jel ima kod nas jeftinij i gdi?

Pravi programeri programiraju binarno!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
Jel bi mi mogao netko preporucit neki solidni radio za pug 206, a da nije preskup. Bitno mi je samo da ne svijetli kao bozicno drvce, tj. da ne izgleda previse kao aftermaket te da ima USB port. Veliki plus je da ima AUX, ali nije presudno.

 

Itko? Sto kazete na ovaj?

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

I više nego dobar za početak. Imaš stock zvučnike?

In the name of tragedy...
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tako je, stock zvucnici, a njih ni ne planiram mijenjat posto su mi cist dosta, samo mi je bitno da si odnekud mogu pustat glazbu posto je trenutni samo za kazete. Ovaj mi se posebno svida jer ima AUX sto mi je veliki veliki plus. Inace jesu konektori na tim radijima standardizirani ili moram uzeti neki adapter posebno za moj auto?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Tako je, stock zvucnici, a njih ni ne planiram mijenjat posto su mi cist dosta, samo mi je bitno da si odnekud mogu pustat glazbu posto je trenutni samo za kazete. Ovaj mi se posebno svida jer ima AUX sto mi je veliki veliki plus. Inace jesu konektori na tim radijima standardizirani ili moram uzeti neki adapter posebno za moj auto?

 radio na kazete imas kazes? zasto onda kupujes novi radio kad imas ovo, ja sam si to kupio, izvadio zupcanike iz kazete jer samo probleme rade i nebitni su i slusam normalno i mislim da gubis kontrole za radio na onoj rucki iza volana ako kupis novi radio

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jedana iz FKH-a. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Jedana iz FKH-a. 

Kad te i tko uspio uloviti na kameri?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Mene? Ma ja sam prebrz za kameru 

 

P.S. imam novost! Spustil sam potrosnju na fordu s 7.3L na 6.8L  vozim se full ekonomicno 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 20:22 (Lord_Marko).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

 radio na kazete imas kazes? zasto onda kupujes novi radio kad imas ovo, ja sam si to kupio, izvadio zupcanike iz kazete jer samo probleme rade i nebitni su i slusam normalno i mislim da gubis kontrole za radio na onoj rucki iza volana ako kupis novi radio

  Vidis vidis, tak nes jos nisam vidio. Jel vrijedi to sta ili se jako puno gubi na kvaliteti? I zasto si vadio zupcanike to jest cemu smetaju? 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Mene? Ma ja sam prebrz za kameru 

 

P.S. imam novost! Spustil sam potrosnju na fordu s 7.3L na 6.8L  vozim se full ekonomicno 

Onda je svaka slučajnost sa likom na fotografiji sasvim namjerna.  

 

Inače, potrošnja, loše, užas što više. Dobro, jedino ako u bunkeru voziš 400kg cementa, onda je ok.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Onda je svaka slučajnost sa likom na fotografiji sasvim namjerna.  

 

Inače, potrošnja, loše, užas što više. Dobro, jedino ako u bunkeru voziš 400kg cementa, onda je ok.

 Ma nisam mu slican nikad pa ni tad. Pogotovo sad kad sam se skoro na celavo osisal 

 

Ne vozil sam se sam u autu, al sam se razgovaral na mob skoro 2 sata pa sam se sporo vozil 

 

a gle ovu 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
domac5 kaže...

 radio na kazete imas kazes? zasto onda kupujes novi radio kad imas ovo, ja sam si to kupio, izvadio zupcanike iz kazete jer samo probleme rade i nebitni su i slusam normalno i mislim da gubis kontrole za radio na onoj rucki iza volana ako kupis novi radio

  Vidis vidis, tak nes jos nisam vidio. Jel vrijedi to sta ili se jako puno gubi na kvaliteti? I zasto si vadio zupcanike to jest cemu smetaju? 

 na kvaliteti se ne gubi nista koliko sam ja primjetio, nema nikakvih sumova, prekida i tih gluposti koje se desavaju sa fm transmitterom, kao da slusas preko usb-a, zupcanike sam izvadio jer su toliko lose bili postavljeni  da su se jedva vrtili i radio mi je vracao kazetu, cim sam ih maknuo, ono u radiu sta ih vrti, to sad vrti u prazno jer nema zupcanika a muzika svira jer nema one trake u kazeti nego radio cita s tog metalnog dijela na vrhu kazete

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 21:53 (domac5).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 Ma nisam mu slican nikad pa ni tad. Pogotovo sad kad sam se skoro na celavo osisal 

 

  Nije smiješno. Well, zapravo je. 

 

 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Našel sam si danas novoga "prijatelja" 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Našel sam si danas novoga "prijatelja" 

 

keh ima premalo ks 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

drug, al ovo ima true awd 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Still more torque than honda.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nista od kronometra plomin :( zakasnio na prijavu, a duplu kotizaciju ne mislim davati...

 

sljedece vas pozivam 5.9. na raceland u krsko, na time attack...idem traziti nove bodove u prvenstvu :)

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

hahah ovoj kameri ništa ne promakne

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

to su one bake koje, dok se nest dogodi, bil je plavi ili rozni auto, mislim da cak manji kombi s prikolicom i jos dva takva i onda je marisol otisla na operaciju.

Steam: charmander2005
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bitno da takve kamere koje inace sve vide, nisu vidjele 2008. kad si mi u petardu provalili i maznuli karburator

14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

bitno da takve kamere koje inace sve vide, nisu vidjele 2008. kad si mi u petardu provalili i maznuli karburator

Napravili su ti uslugu jer to je vec krajnje vrijeme da predes na neke s injektorima 

 

Inace bila je i neka prica da ljudima kradu volane (radi airbagova), ali da nekom fergazer nestane to jos nisam cul.

Pravi programeri programiraju binarno!
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel zna ko di se bi u zg ili jos bolje u zagorju dal reparirati, presvuci, stapecirati, urediti (ili kak se vec to kaze strucno) volan od ford-a? Naime pocel se ljuštiti lagano nakon dulje vožnje te me to živcira ša bi dal popraviti. Ili je mozda najbolje nabaviti novi volan?

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice