Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.259.196
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Protiv zamagljivanja stakla je dobra i pjena za brijanje, drzi oko 2 tjedna, a vecina je ima doma.

Za foam canon cu vidjeti nakon zime, hvala na preporuci, jos cu malo pogledat po youtube, za karcherov original kazu da i nije bas nesto.

 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima li netko neku informaciju zasto dolazi do velike potrosnje ulja na autu i kako to rijesiti?

Radi se o Hondi Cr-V 2.0 benzin, 2009.g.

Auto je kupljen nov, i u pocetku je trebalo lijevati otprilike litru ulja na svakih 2.5-5 tis km u sto su nas u Rutingu uvjerili da je potpuno normalno, medutim auto je sada na 170tkm i proguta litru svakih 800-1000km.

Ima li tko da je imao slican problem pa da podjeli neko znanje ili informaciju jeli to moguce rijesiti nekako ili je jednstavno motor pri kraju? 

http://valid.canardpc.com/mmxzhs
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zaki kaže...

Ima li netko neku informaciju zasto dolazi do velike potrosnje ulja na autu i kako to rijesiti?

Radi se o Hondi Cr-V 2.0 benzin, 2009.g.

Auto je kupljen nov, i u pocetku je trebalo lijevati otprilike litru ulja na svakih 2.5-5 tis km u sto su nas u Rutingu uvjerili da je potpuno normalno, medutim auto je sada na 170tkm i proguta litru svakih 800-1000km.

Ima li tko da je imao slican problem pa da podjeli neko znanje ili informaciju jeli to moguce rijesiti nekako ili je jednstavno motor pri kraju? 

 Trebas zamjenit gumice ventila i uljne karike

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zaki kaže...

Ima li netko neku informaciju zasto dolazi do velike potrosnje ulja na autu i kako to rijesiti?

 

prvo pitanje koliko km ti auto ima? dali ti curi ulje, pogledaj dali je mastan od ispod, ili dali tamo gdje parkiraš ima tragova kapanja ulja?

kako voziš inače? u kojim okretajima se krećeš, dali auto razvrtiš ponekada?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I pogledaj da li dimi plavkasti dim.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

170 tisuca ima auto, koliko ja vidim kad dignem haubu nista ne curi i nigdje nije masno, parking cist ko suza (uvijek je na istom mjestu parkiran auto).

Plavkasti dim gledam kada je auto tek upaljen ili kada je na radnoj temperaturi?

http://valid.canardpc.com/mmxzhs
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako dimi plavo dok je hladan onda si u sranju, a ako dimi uvijek onda si u velikom sranju.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Okej, pogledat cu sutra cold start pa javim, kad je zagrijan znam da je bijel tj. normalan. Sto bi znacilo da je plav s hladnim motorom?

http://valid.canardpc.com/mmxzhs
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da ti ulje sagorijeva u cilindrima. Tj. da negdje ne brtvi.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je moguce rijesiti nekako? Oprostite na silnom ispitivanju, nemam znanja bas o svemu tom.

http://valid.canardpc.com/mmxzhs
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Naravno da se može, samo treba dijagnosticirati gdje točno propušta.

Možda ne sagorijeva nego curi. 

Tako sam ja mislio da meni sagorijeva i onda sam skužio da su mi u servisu skidali poklopac ventila i pretegnuli i slomili ga pa je lilo po motoru iza.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uskoro ću prvi put početi kupovati 24 sata... kreće nagradna igra s glavnom premijom Alfom 4C

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sretno, ako dobijes, mogu ti preporucit mehanicara 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Haaha, VRIŠTIM, ima dosta podjebavanja i smjeha na forumu, al ovo mi je definitvno najjače....:-)) 

Podjeb godine, CroNk3r sjedi 5...

Martin
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 21:12 (Marti).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
macgyver 53 kaže...

Nije mi prvi put da sam drzao vrata dok se vozim na krace relacije

 

hahaha, sad si me sjetio.. valjda sam te divne uspomene potisnuo  meni se to na gnoju par puta desilo u jutro kada sam morao na posao. ja sam u toj situaciji obično pojas provukao kroz rukohvat na vratima i zakopčao ga da mi drži vrata zatvorena 

 E vidis tog se nisam sjetio samo sto onda nisam ja zavezan auto upravo opran tak da cu vjerojatno sutra imat priliku to isprobat

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mislim da bi ovdje svatko pozelio provozati Alfu 4C.

Ja cu se uskoro maknuti sa Alfe. Karavanka mi je popila krv. Kesirao sam 2000€ u zadnja 3-4 mj na razne popravke i izmjene akumulatora, grijaca itd. Mogao sam proci znatno jeftinije kao sto bi vecina ovdje napravila, da sam kupovao budget dijelove. Primjera radi, 2.4 JTD je dolazio sa 65 Ah akumulatorom iz tvornice. U mojoj je bio jedan od 74. Isao sam kupiti novi cim sam osjetio da slabije vergla (a ne kao sto radi vecina, kad totalno rikne). Uzeo sam Fiamm Titanium Plus od 80 Ah i platio ga 900kn. Pretezno ljudi kupe sto slabiji marke poput Topla, Iskra, Munja i prodju sa 400 kn troska. To vrijedi za svaki dio koji sam izmjenio. Nakon svega toga, auto je na putu od 1800km posluzio bez greske. Na AC ne bih silazio ispod 180, a pretezno sam 200 vozio, po nekoliko sati. Bas me zanima koliko bi auti iz ove teme izdrzalo 200 km/h po 3 sata. Mene je zadesio taj trosak zato sto je prijasnji vlasnik stedio na svemu. Ovaj put sam pojeo govno, ali necu zato pljuvati po Alfi. Tako bi me uhvatilo i da sam nabavio neodrzavani Audi. Citam po fejsu kako hrpa njih trazi i kupuje polovne vilice, zamasnjake, lamele, pretezno iz razbijenih automobila. To je cesta pojava kod tih "rasnih alfista" koji pretezno nemaju ni za burek od mesa. Zato su Alfe tako kvarljive.

Molio bih da osobe, ciji auto ne moze niti nategnuti priblizno 200, a kamoli to drzati par sati, ne sprdaju nesto sto ce tesko ikad voziti...

 

Ugl, da se vratim na ono po sto sam ovdje dosao. Prije nekoliko vremena sam pitao da li netko moze reci sto vise o A4 B7 liniji 3.0 TDI. Ima jedan origigi S Line Avant koji pratim kako mu cijena pomalo pada. Krenuo je sa 11.500 a trenutno je 10.400. Posto je meni budget 10.000 okruglih sa prijepisom, malo saram i po ostalim markama.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-c-klasa-320-cdi-oglas-21237376

Ovaj mi je nekako jos zanimljiviji. Taj motor sam vozio u MLu od staroga i moram priznati da je isao sasvim pristojno za grdosiju od 2100kg. Sa tim autom smo imali nekih drugih problema pa je zato bio kratko u obitelji. Mene sad zanima kakav je tocno mjenjac u w203 FL i kakav je opcenito W203 naspram recimo E46 ili E90.

Senza cuore saremmo solo macchine
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ček, ti si ovdje počeo napadati ljude jer im auto ne može ići 200 km/h i braniš svoju alfu, zašto?

 

Daš 10k€ za 15 godina star izvožen auto, voziš ga 200 i šta? Trebaš se hvaliti da kupuješ skupe dijelove jer si kupio razvaljen auto?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Ček, ti si ovdje počeo napadati ljude jer im auto ne može ići 200 km/h i braniš svoju alfu, zašto?

 

Daš 10k€ za 15 godina star izvožen auto, voziš ga 200 i šta? Trebaš se hvaliti da kupuješ skupe dijelove jer si kupio razvaljen auto?

 Nisi ti nista shvatio...nitko se ne hvali niti sam nikoga napao. Odgovorio sam na klasicno ruganje u vezi Alfe. Niti sam Alfista, niti me je briga za Alfa Romeo marku, ali muka mi je citati svaki dan, sto na forumima, sto na fejsu, sprdacinu izmedju jednih i drugih

Senza cuore saremmo solo macchine
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mjenjač je automatski Šalu na stranu, motor izvrstan, imam ga u E klasi 2001 godini, cca 1650kg a ide kao metak, s tim da je ova C klasa 20kw snažnija i lakša. Moj na satu ima preko 380 tisuća a vozi se kao da ima 38.. Facelift te C klase je riješio dosta sitnih mušica koje je prvotni model imao i trenutno je to vrlo dobar auto po meni. Cijena je malo viša nego uobičajeno za takve aute jer ima šestaka pod haubom, vjerujem da bi se dalo spustiti bar koju stotinu eura kad bi došao s gotovinom.

A mjenjač kao mjenjač, tipičan za to doba, nije brz kao u 458 Italiji ali dobro i precizno šalta. Ako ima izraženih trzaja prilikom šaltanja zamijeniš ulje u njemu i miran si dugo vremena, onda ide kao novi.

Za te novce bi se dala uzeti i dobra w211 E klasa tako da pogledaj i nju, ako ti ta klasa automobila nije prevelika, jer u segmentu C klase (i A4 i serija 3) imaš začuđujuće malo mjesta na zadnjoj klupi, ali to možeš provjeriti kad budeš gledao auto.

Uglavnom jedan od, ako ne i najbolji Mercedesov motor, redni šestak, 224ks, lijepo poteže a potrošnja smiješna za takav auto.

Taj sa linka ima sportpaket koji je lijep dodatak, te felge što su na njemu npr su jedne od traženijih felgi Mercedesa u HR i vrijede bar 500€. Auspusi (nastavci izvan branika) nisu standardni, to je netko naknadno stavio.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
chutac kaže...

Ček, ti si ovdje počeo napadati ljude jer im auto ne može ići 200 km/h i braniš svoju alfu, zašto?

 

Daš 10k€ za 15 godina star izvožen auto, voziš ga 200 i šta? Trebaš se hvaliti da kupuješ skupe dijelove jer si kupio razvaljen auto?

 Nisi ti nista shvatio...nitko se ne hvali niti sam nikoga napao. Odgovorio sam na klasicno ruganje u vezi Alfe. Niti sam Alfista, niti me je briga za Alfa Romeo marku, ali muka mi je citati svaki dan, sto na forumima, sto na fejsu, sprdacinu izmedju jednih i drugih

 I zasto to tebe dira kad vidis slike di sprdaju alfu? Svi znaju koliki sam ljubitelj opela ali se opet nasmijem kada vidim slike di ga sprdaju, pa sto bi tek vlasnici honde trebali njih se najvise zahebava u cijelom svijetu

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
7 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

ima li ko iskustva sa skodm fabiom 1.4 benzinac...negdi oko 3000 eura 2004 godina ili godina gori doli

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Mjenjač je automatski Šalu na stranu, motor izvrstan, imam ga u E klasi 2001 godini, cca 1650kg a ide kao metak, s tim da je ova C klasa 20kw snažnija i lakša. Moj na satu ima preko 380 tisuća a vozi se kao da ima 38.. Facelift te C klase je riješio dosta sitnih mušica koje je prvotni model imao i trenutno je to vrlo dobar auto po meni. Cijena je malo viša nego uobičajeno za takve aute jer ima šestaka pod haubom, vjerujem da bi se dalo spustiti bar koju stotinu eura kad bi došao s gotovinom.

A mjenjač kao mjenjač, tipičan za to doba, nije brz kao u 458 Italiji ali dobro i precizno šalta. Ako ima izraženih trzaja prilikom šaltanja zamijeniš ulje u njemu i miran si dugo vremena, onda ide kao novi.

Za te novce bi se dala uzeti i dobra w211 E klasa tako da pogledaj i nju, ako ti ta klasa automobila nije prevelika, jer u segmentu C klase (i A4 i serija 3) imaš začuđujuće malo mjesta na zadnjoj klupi, ali to možeš provjeriti kad budeš gledao auto.

Uglavnom jedan od, ako ne i najbolji Mercedesov motor, redni šestak, 224ks, lijepo poteže a potrošnja smiješna za takav auto.

Taj sa linka ima sportpaket koji je lijep dodatak, te felge što su na njemu npr su jedne od traženijih felgi Mercedesa u HR i vrijede bar 500€. Auspusi (nastavci izvan branika) nisu standardni, to je netko naknadno stavio.

 Takav odgovor sam trazim, svaka cast. E klasa mi trenutno nije potrebna. 80% vremena se vozim sam. Ostalo vrijeme je pretezno cura na suvozacevom, ili brat. Meni sa 190 je D segment taman. Mom bratu koji ima 2 metra fali par cm na prednjem suvozacevom sjedalu (bar u 156ici) Na zadnjim sjedalima ako netko sjedi, to budu frendice od cure ili sestricne, tako da mi je ta stavka nebitna. Sto se tice modela, uvijek gledam FL. E90 mi je napet (naravno FL) ali 330d u M paketu mi je preskup trenutno. Cijena je veca nego prosjecni w203 ali je zato i oprema bogata, a ima ih svega par sa tim motorom. 220 i slicne zujalice me ne zanimaju 

Jos jednom hvala na info. Vjerojatno cu se zaletiti pogledati na sto to lici uzivo.

Senza cuore saremmo solo macchine
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Mislim da bi ovdje svatko pozelio provozati Alfu 4C.

Ja cu se uskoro maknuti sa Alfe. Karavanka mi je popila krv. Kesirao sam 2000€ u zadnja 3-4 mj na razne popravke i izmjene akumulatora, grijaca itd. Mogao sam proci znatno jeftinije kao sto bi vecina ovdje napravila, da sam kupovao budget dijelove. Primjera radi, 2.4 JTD je dolazio sa 65 Ah akumulatorom iz tvornice. U mojoj je bio jedan od 74. Isao sam kupiti novi cim sam osjetio da slabije vergla (a ne kao sto radi vecina, kad totalno rikne). Uzeo sam Fiamm Titanium Plus od 80 Ah i platio ga 900kn. Pretezno ljudi kupe sto slabiji marke poput Topla, Iskra, Munja i prodju sa 400 kn troska. To vrijedi za svaki dio koji sam izmjenio. Nakon svega toga, auto je na putu od 1800km posluzio bez greske. Na AC ne bih silazio ispod 180, a pretezno sam 200 vozio, po nekoliko sati. Bas me zanima koliko bi auti iz ove teme izdrzalo 200 km/h po 3 sata. Mene je zadesio taj trosak zato sto je prijasnji vlasnik stedio na svemu. Ovaj put sam pojeo govno, ali necu zato pljuvati po Alfi. Tako bi me uhvatilo i da sam nabavio neodrzavani Audi. Citam po fejsu kako hrpa njih trazi i kupuje polovne vilice, zamasnjake, lamele, pretezno iz razbijenih automobila. To je cesta pojava kod tih "rasnih alfista" koji pretezno nemaju ni za burek od mesa. Zato su Alfe tako kvarljive.

Molio bih da osobe, ciji auto ne moze niti nategnuti priblizno 200, a kamoli to drzati par sati, ne sprdaju nesto sto ce tesko ikad voziti...

Za mene je i bolje da mi ne ide tolko auto jer bi inace vec dobio podosta kazna 

 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Mislim da bi ovdje svatko pozelio provozati Alfu 4C.

Ja cu se uskoro maknuti sa Alfe. Karavanka mi je popila krv. Kesirao sam 2000€ u zadnja 3-4 mj na razne popravke i izmjene akumulatora, grijaca itd. Mogao sam proci znatno jeftinije kao sto bi vecina ovdje napravila, da sam kupovao budget dijelove. Primjera radi, 2.4 JTD je dolazio sa 65 Ah akumulatorom iz tvornice. U mojoj je bio jedan od 74. Isao sam kupiti novi cim sam osjetio da slabije vergla (a ne kao sto radi vecina, kad totalno rikne). Uzeo sam Fiamm Titanium Plus od 80 Ah i platio ga 900kn. Pretezno ljudi kupe sto slabiji marke poput Topla, Iskra, Munja i prodju sa 400 kn troska. To vrijedi za svaki dio koji sam izmjenio. Nakon svega toga, auto je na putu od 1800km posluzio bez greske. Na AC ne bih silazio ispod 180, a pretezno sam 200 vozio, po nekoliko sati. Bas me zanima koliko bi auti iz ove teme izdrzalo 200 km/h po 3 sata. Mene je zadesio taj trosak zato sto je prijasnji vlasnik stedio na svemu. Ovaj put sam pojeo govno, ali necu zato pljuvati po Alfi. Tako bi me uhvatilo i da sam nabavio neodrzavani Audi. Citam po fejsu kako hrpa njih trazi i kupuje polovne vilice, zamasnjake, lamele, pretezno iz razbijenih automobila. To je cesta pojava kod tih "rasnih alfista" koji pretezno nemaju ni za burek od mesa. Zato su Alfe tako kvarljive.

Molio bih da osobe, ciji auto ne moze niti nategnuti priblizno 200, a kamoli to drzati par sati, ne sprdaju nesto sto ce tesko ikad voziti...

 

 Boldano: a jesi uštedio... pa trošak je isti, zamjenio ti sad ili za mjesec dana

 

Žuto: Ja sam imao toplu i same pohvale za Slovenski akumulator, nakon 6 godina sam ga promjenio jer sam napravio custom nosač za veći aku, pa ugradio veći/jači, al topla mi još u garaži napaja stari kazić, slušam radio preko njega kad radim nešto (punim ga jednom mjesečno, tj ovisi koliko ga koristim, al mjesec dana izdrži, s obzirom da ga ništa ne puni, a kazić stalno troši...)

Trenutno imam također neki slovenski, žnj marka, al imaju slovenci vrhunske akumulatore, kako čitaš dosta alfiste, vjerojatno si nemali broj puta pročitao kako hvale slovenski vesna akumulator, ljudi imaju dobra iskustva sa njima

 

Zeleno: Neki auti u ovoj temi ti nejdu do 200Km/h, al vjerujem da bi svi krepali pod punim gasom na dulje vrijeme, samo bi od kolege duja još vozila

 

Podvučeno: Zašto misliš da će teško ikad vozit? Pa nekada su fićeki, stojadini, mosković, nsu... išli do 130, danas auti idu do 200, neki i više, ta se "max" brzina sa novijim vozilima povećava, tako da u budućnosti će auti nižeg segmenta bez problema ić do 200 i preko koliko tvoja alfa sad ide...

(Ferrari iz 50-ih je imao max brzinu 170Km/h, danas običan clio ide toliko, ono šta je nekada bila ekskluziva, danas je normalno...)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 3:34 (1BIT).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
PERCETOOOO kaže...

ima li ko iskustva sa skodm fabiom 1.4 benzinac...negdi oko 3000 eura 2004 godina ili godina gori doli

 

imam ja.. svaki put kad ju vidim malo mi se hrane iz jednjaka vrati u usta 

on a serious note, ako gledaš malog benzinca ima puno boljih opcija (čitaj boljih motora, ljepših auta) od fabie.

 

CroNk3r kaže...

Za mene je i bolje da mi ne ide tolko auto jer bi inace vec dobio podosta kazna  

 

moj ide pa se nikada ne vozim toliko brzo, jednostavno ne vidim potrebu za time. čak i kad mi se vozi malo brže dosta mi je 170-180..

 

@Matija

pa di si se vozio 3 sata konstantno 200, to nemreš ni na autobahnu  eventualno po američkim i australskim pustinjskim zabitima 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
PERCETOOOO kaže...

ima li ko iskustva sa skodm fabiom 1.4 benzinac...negdi oko 3000 eura 2004 godina ili godina gori doli

 MPI? Bježi od toga, troši i do 10L po gradu, a ne ide s mjesta. Radije 1.33 VVTi Yaris za te novce, u svako doba dana i noći.

In the name of tragedy...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

 

 

http://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-c-klasa-320-cdi-oglas-21237376

Ovaj mi je nekako jos zanimljiviji. Taj motor sam vozio u MLu od staroga i moram priznati da je isao sasvim pristojno za grdosiju od 2100kg. Sa tim autom smo imali nekih drugih problema pa je zato bio kratko u obitelji. Mene sad zanima kakav je tocno mjenjac u w203 FL i kakav je opcenito W203 naspram recimo E46 ili E90.

 

Imao sam 4 w203 pa znam stvarno dosta o tim autima. Imao je stari prvo c240 v6 benzinca 2000 god., onda c220cdi 2000 god., i zatim prosle godine c200cdi 2005, i sada imam c200 cdi 2004 god.

 

Prije redizajna ih uopce nemoj gledat jer imaju hrpu mana, krenimo od hrđe koja je obavezna na 2000,2001 pa problemi s diznama, elektronikom automatskih mjenjača i još dosta toga. Ali redizajn je zato skoro pa neuništiv auto, na kojem su riješili sve probleme, pocinčana karoserija, riješen problem s automatskim getribama, diznama i skoro svime. Kod kupovine provjeri prednji ovjes koji je dosta brzo ode, ja imam u garaži jedno 10 prolupanih ramena. Provjeri dpf u kakvom je stanju, makar bi ti preporučio odma dpf i egr off jer nakon šta sam to na svom napravio išao je odlično bez trunke dima,a imao je 320 000km.

Taj s 320 000 je bio u odličnom stanju, i prekrasan auto kad sam ga prodavao čovjek ga nije ni probao vozit, vozi godinama mercedesa i samo je došao pogedao auto na brzinu i otpeljo ga prezadovoljan. 

Ali sada imam s 137 000km i definitivno je to druga priča, auto samo klizi po cesti, rupe uopće ne osjetiš, tako da mečka bez problema prođe 500 000km ali nije više ni prbližno to onoj s 100 000km.

Ako uzmeš ovu definitvno napravi servis getribe pa si onda na miru, ali provjeri šta je bilo s ovom jer ona srednja mrežica na prednjem braniku nije original i fale na njoj one dvije lajsne.

Ako te još nešto zanima slobodno se javi, jer znam kako točno taj auto treba izgledat u kojoj opremi, i koji muljano nešto.

 

Evo mojih do sada:

2005 320 000km

2000 280 000km 

2000 240 v6

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

moj ide pa se nikada ne vozim toliko brzo, jednostavno ne vidim potrebu za time. čak i kad mi se vozi malo brže dosta mi je 170-180..

 

@Matija

pa di si se vozio 3 sata konstantno 200, to nemreš ni na autobahnu  eventualno po američkim i australskim pustinjskim zabitima 

Meni iznad 150 nema smisla jer jednostavno previse mucim motor, a i potrosnja je 13-15l prema racunalu pri 160, 150 je jos ispod 10.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Koji je to motor?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Koji je to motor?

Ako na moj mislis onda 1.33dual VVT-i u Aurisu, 99ks, preslab motor za taj auto, to je za yaris idealno.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice