Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.251.220
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Samo Datsun 240Z

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

A ovo je seks na kotačima 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nece to vrijeme vise nikada biti kada je stvaranje PSA totalno razjebalo Citroen.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 22:19 (ivanzu).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Baš, gledam ovo što rade, kako izgledaju novi auti poput C5 aircrossa i muka mi dođe.

Prije su Citroeni bili cestovne lađe, a danas bože sačuvaj. Em su ružni, em kinezi diktiraju puno toga i što je najgore, više nisu posebni.

 

To je firma koja je stvarala povijest, a sad ulazi u nju 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
chutac kaže...

-kad ga upališ, zvuk je zakon i ide kao lud

-imaš 3.2 litreni atmosferski V6, zar vam to ništa ne znači? 

 

Naravno da znači, ali opet sa druge strane bi radije onda uzeo alfin busso, ili type-r čiji je motor ipak priča za sebe (tko je probao zna), ili neki bmw, ili *1.33 dual VVT-i

 Odlican motor.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gelon kaže...

Po meni je velika razlika jer primjećujem to i igra mi veliku ulogu kao i općenito složenost kabine.

 

EDIT: Ne smatram te aute lošima dok god imaju nižu cijenu koja nije tu bez razloga, ali da biram za iste novce auto koji mi nudi samo malo bolje vrijeme dok je ostalo lošije...

Pa naravno da nije cijena bez razloga tolko, znas ti kolka je satnica kvalitetnog programera za razvoj softvera?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dajte preporuka sredstva sa cime da obnovim vanjske gume oko prozora i plastike tipa oko sajbe ?

A sa cime obnoviti unutarnju plastiku interijera da se smanje ogrebotine ?
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Ja sam vrlo kratak period(dan ili dva) vozio Civic, ona stara

 

ako nije bio minimalno B16A2 motor nisi probao pravu vrištavu hondu 

a i K20 je must try bar jednom.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Bio je neki od 150 konja valjda. Znam da je bilo puno konja u malom autu.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...
Dajte preporuka sredstva sa cime da obnovim vanjske gume oko prozora i plastike tipa oko sajbe ?

A sa cime obnoviti unutarnju plastiku interijera da se smanje ogrebotine ?

 Prvo zabraniti stikle u autu i umjetne nokte inace sve džabe.

 

Kada jednom guma otvrdne tu nista ne pomaze, samo mozes pocrniti gumu ako je izbjelila. Za to mozes koristiti i crni vosak za cipele ali bih to samo na starijim autima radio.

 

https://www.mall.hr/sredstva-za-ciscenje-auta/meguiar-premaz-za-plastiku-i-gumumeguiars-gold-class-trim-detailer

Ovo mozes koristiti za tamnjenjene gume i odrzavanje. 

 

Ogrebanu plastiku u interijeru ne mozes jednostavno popraviti jer je skinut sloj plastike sa površine, jedini nacin je smirglanje i bojanje. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 0:02 (ivanzu).
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
150ks u malom autu starom...atmosfercu...to je sigurno letilo ko' metak ili si saltao na 5k...stari crx 150ks je bio auto za poginut...i danas taj isti auto namaze sve hothatcheve haha
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ma naperem vas svih u monovolumenu :P

 

koliko sam toga procitao na protekle 2-3 stranice haha...uglavnom, da se nadovezem na post o potrosnji...i ja znam danima voziti cupru ispod 3500 okretaja i s potrosnjom smjesnom...pogotovo van grada...i kad mi se vadi mast, vadim...bas se svadam isto o potrosnji na jednom drugom forumu, tako da ono...neznam koji k je ljudima koji imaju neku godinu, pare, a voze aute od 70ks i brinu se kad im potrosnja skoci za 0,2l na 100...ili opet s druge strane ne kuzim ljude koji voze benzince od 100-110ks i koji im trose mozda litru manje od moje cupre...a ne idu s mjesta...tj njima to ide, jer vuku u 7000 svaki dan pa ide...meni je draze stisnuti sa 2500-3000 u 5-6. brzini i da me zalijepi lijepo (na autocesti jel, kod pretjecanja)...

 

a R32 nema nikako taj sut...da je zvuk nenadjebiv - je, ali pogotovo sa protocnjavama...ali ide ko mrtva koza, a trosi par litara vise od cupre koja ga pojede odmah...R32 samo uz turbo kit i tocka :D to bi bila dobitna kombinacija haha...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ma naperem vas svih u monovolumenu :P

 

koliko sam toga procitao na protekle 2-3 stranice haha...uglavnom, da se nadovezem na post o potrosnji...i ja znam danima voziti cupru ispod 3500 okretaja i s potrosnjom smjesnom...pogotovo van grada...i kad mi se vadi mast, vadim...bas se svadam isto o potrosnji na jednom drugom forumu, tako da ono...neznam koji k je ljudima koji imaju neku godinu, pare, a voze aute od 70ks i brinu se kad im potrosnja skoci za 0,2l na 100...ili opet s druge strane ne kuzim ljude koji voze benzince od 100-110ks i koji im trose mozda litru manje od moje cupre...a ne idu s mjesta...tj njima to ide, jer vuku u 7000 svaki dan pa ide...meni je draze stisnuti sa 2500-3000 u 5-6. brzini i da me zalijepi lijepo (na autocesti jel, kod pretjecanja)...

 

a R32 nema nikako taj sut...da je zvuk nenadjebiv - je, ali pogotovo sa protocnjavama...ali ide ko mrtva koza, a trosi par litara vise od cupre koja ga pojede odmah...R32 samo uz turbo kit i tocka :D to bi bila dobitna kombinacija haha...

 Voze ih jer su motori jednostavni i nemaju turbo koji ce se pokvarit a sa placom od 3500-4000 kn nemaju za popravke tih sranja na turbo motorima.. za one koji ne rade puno km lakse je tocit 100 kn vise mjesecno nego odjednom izvaredno pljunut 2000+ kn za neki dio i  auti sa turbo motorima za nekih 2-3k eura jer nemos si ni priustit skuplji sa tim jadom od place su vjv razvaljeni i pred skupim popravcima tako da je najmanje zlo onaj s jednostavnim motorom.. nego koliko trosi cupra kad se vozis tak lagano i po otvorenoj cesti? benzinac 1.6 110 ks atmosferac oko 6l pije sa saltanjem na 3200 i voznjom u 5. brzini cca 90-100 otvorenom

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Evo ti potrosnju type ra...prosjek u 840km...pola toga autocesta u italiji tempomat cva 140kmh u 6.brzini...pola posao-kuca...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pas mater to je nize nego kad sam ja isao u milano po felge sa C4...bila je 7,7 potrosnja na uzorku od ravno 1000km...130 tempomat, par puta kad je bilo dosadno do 200 (i kad me prius obletio sa 150), ostatak kolona u milanu od 45min i kroz sloveniju kao puz...

ali bila je i debela zima, 1.mj

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 14:26 (RuskeGTT).
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Jos treba uzet u obzir da mi je vtec spusten na 3800 haha...dakle pri cca 140 u 6. sam non stop u high cam profile :))
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa kolke vi tankove imate kad radite tolku kilometražu, ja sa puntom imam 47L tank i najviše sam napravio malo preko 700Km, 715Km je bilo tako nešto...

(to je bila vožnja u Ka i autocesta Zg-Ka, u Zg-u nema šanse da napravim 700Km sa jednim tankom...)

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Ne razumijem...kakve veze ima kapacitet tanka s prosjekom potrosnje?
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema
nemrem vjerovat kak su napredovali ti moderni benzinci kad trose manje nego moj traktor. odmah dobim volju da kupim traktor s jacim motorom...

hebate potrošnja od 6.8l ak ja njega 3 put dnevno ne zakucam u crveno...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Žali bože u kaj se ova tema pretvorila. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta bi trebala biti?

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Marko potrosnja u zadnjih 4500km mi je 10.8l...ali moze se i ekonomicno vozit...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nove šlape su tu :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 18:04 (fear619).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Thoroughbred kaže...
Ne razumijem...kakve veze ima kapacitet tanka s prosjekom potrosnje?

 Ma ja sam govorio za prijeđenu kilometražu sa jednim tankom, ili ste vi zaboravili poništit kilometražu poslje tankanja, ovako ispada da si sa jednim tankom napravio 840Km, a Ruske 1000Km

Velim ja sa 47L benzina sam najviše napravio malo preko 700Km (s tim da sam na bengu došao sa valjda 3 do 4L u spremniku, tak da nisam svih 47 potrošio...)

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
nemrem vjerovat kak su napredovali ti moderni benzinci kad trose manje nego moj traktor. odmah dobim volju da kupim traktor s jacim motorom...

hebate potrošnja od 6.8l ak ja njega 3 put dnevno ne zakucam u crveno...

 Zasto prek 3000 ides?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gušt, malo očisti cilindar, auto ne bude začepljen,itd..

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Lord_Marko kaže...
nemrem vjerovat kak su napredovali ti moderni benzinci kad trose manje nego moj traktor. odmah dobim volju da kupim traktor s jacim motorom...

hebate potrošnja od 6.8l ak ja njega 3 put dnevno ne zakucam u crveno...

 Zasto prek 3000 ides?

 Probao hondu, pa mu prešlo u naviku

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Ja ne resetiram svaki tank...tu tamo napravim reset...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
fear619 kaže...

nove šlape su tu :)

 Prekrasno...

 

Kombinacija ko crno vino i tamna cokolada :)

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Zasto prek 3000 ides?

 glupo mi je da tek krenem a vec bi mogao biti u 5 brzini...

 

    OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice