Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.254.411
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Dvije tisuće kuna za gumene čizme? I to neka lijeva marka?
Ja imam Dunlop čizme od 200 kuna, pih 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Dvije tisuće kuna za gumene čizme? I to neka lijeva marka?
Ja imam Dunlop čizme od 200 kuna, pih 

 Može odabrati i Gucci gumene. Klasične koštaju nekih 150€. Ukoliko želi one otmjene sa cvjetnim uzorkom, mora se rastegnuti do 400€

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ljudi stvarno daju toliko love za gumene čizme? Nije ni čudo što svijet propada 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pogledaj cijenu ovih Gucci čarapa.

 

Ja znam dati dosta love za obleku, naočale, satove. Kupim često jedno na drugo, ali pretežno gledam da je na nekom popustu. Imam npr 5 komada sunčanih. Dvije Ray-Ban, jedne Armani, jedne Tom Ford i Gucci. Te zadnje sam uzeo nedavno jer sam bio u It a nisam uzeo sa sobom niti jedne Platio ih 150€ (50% popusta) što je cifra koju kod nas traže za mainstream Ray Ban aviator.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vratio se sad sa tehničkog. 

Sve super, jedino ručna malo zahebaje. Naime, malo uhvati jedno kolo, malo drugo. Dobro drži, nego eto. 

Što napraviti? Kaže lik na tehničkom da možda samo treba malo podmazati. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Vratio se sad sa tehničkog. 

Sve super, jedino ručna malo zahebaje. Naime, malo uhvati jedno kolo, malo drugo. Dobro drži, nego eto. 

Što napraviti? Kaže lik na tehničkom da možda samo treba malo podmazati. 

 O kojem se autu radi? Jel ručna mehanična ili električna?

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

406

Mehanička

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

 

Clio III je dobar prijedlog, ja sam nedavno uzeo jednog samo benzinca i stvarno je dobar autic, osjetno bolji i moderniji od 206ice koju sam do tad vozio.

Samo treba pripazit s tim dci motorima, znam da su imali nekakvih problema u Cliu II pa ne znam jel to u III rijeseno.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

 

Clio III je dobar prijedlog, ja sam nedavno uzeo jednog samo benzinca i stvarno je dobar autic, osjetno bolji i moderniji od 206ice koju sam do tad vozio.

Samo treba pripazit s tim dci motorima, znam da su imali nekakvih problema u Cliu II pa ne znam jel to u III rijeseno.

Ako se ne varam 1.5dci im je jedan od boljih motora.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Pogledaj cijenu ovih Gucci čarapa.

 

Ja znam dati dosta love za obleku, naočale, satove. Kupim često jedno na drugo, ali pretežno gledam da je na nekom popustu. Imam npr 5 komada sunčanih. Dvije Ray-Ban, jedne Armani, jedne Tom Ford i Gucci. Te zadnje sam uzeo nedavno jer sam bio u It a nisam uzeo sa sobom niti jedne Platio ih 150€ (50% popusta) što je cifra koju kod nas traže za mainstream Ray Ban aviator.

 Ja na odjeću dam kada moram ili kad sam natjeran 

Ja imam npr. jedan komad svega  Jedan kaput, jedne tenisice, jednu trenirku, jedne sunčane... Jedino čarapa i gaća imam 7-8 komada 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

OMG, vise citroena nego trenirki i tenisica

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

 Ja na odjeću dam kada moram ili kad sam natjeran 

Ja imam npr. jedan komad svega  Jedan kaput, jedne tenisice, jednu trenirku, jedne sunčane... Jedino čarapa i gaća imam 7-8 komada 

Meni je najgora stvar setati po ducanima jer me onaj miris nove odjece odbija, tak da odem u ducan, nadem nesto sto mi pase i uzmem isti model u 3-4 boje, jos jednom tako i dosta za jedno vrijeme 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Clio II 2001-2004 1.5DCI ima problema s bosch pumpom jer se troši pa štopa dizne.Ali to je samo za ovu generaciju di su delphi dizne i pumpa.Kasnije od 2005 pa nadalje to riješeno

1.5DCI u CLIO III je odličan,nebi bezveze mercedes koristio iste te 1.5DCI u A,B i C klasi i naravno još i nissan

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jbg odlucila je uzeti 207 cc :) nego di u zg ima dobar servis za obaviti tehnicki, dijagnostiku, provjeriti kompresiju i kilometre prije kupnje, a da nije pre skup?
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
imaiden322 kaže...
jbg odlucila je uzeti 207 cc :) nego di u zg ima dobar servis za obaviti tehnicki, dijagnostiku, provjeriti kompresiju i kilometre prije kupnje, a da nije pre skup?

 Dodatna oprema joj ne gine

 

Ja bih išao u ovlašteni. Imaju vjerojatno najbolje uređaje od ostalih mehaničara. Možda platiš malo više ali te može spasiti od nekih daleko večih troškova.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

406

Mehanička

 Probaj promjeniti sajle ručne. To je svega 200 kn troška a u večini slučajeva riješi problem. Drugo što mi pada na pamet su klješta koja traže reparaciju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bruno11 kaže...

OMG, vise citroena nego trenirki i tenisica

 Ahahahahahaha 

CroNk3r kaže...
chutac kaže...

 Ja na odjeću dam kada moram ili kad sam natjeran 

Ja imam npr. jedan komad svega  Jedan kaput, jedne tenisice, jednu trenirku, jedne sunčane... Jedino čarapa i gaća imam 7-8 komada 

Meni je najgora stvar setati po ducanima jer me onaj miris nove odjece odbija, tak da odem u ducan, nadem nesto sto mi pase i uzmem isti model u 3-4 boje, jos jednom tako i dosta za jedno vrijeme 

 Ja ne volim to što je vruće, nemaš pojam o vremenu, pod umjetnim si svjetlom i bučno je. Čim se sjetim osjećaja ulaska u Arenu ZG i hodanja po trgovinama, prikenja mi se.
Također, majice i veste kada su na akciji i tenisice oko 11. mjeseca, ali samo ako imaju rupu, kreću kiše pa mi rupa smeta 

Ostatak odjeće kada se podere 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Poanta priče:

 

Na svemu štedi osim na autu i održavanju istoga!

 

Ovo bi trebala biti stroga zapovijed ovog podforuma.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

I na uređajima koji produciraju zvuk, sve drugo je manje bitno 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel zna netko tko koristi h4 žarulje u autu, jel sve imaju ovaj reflektor ili samo neke, trebao bi kupit jednu, al ne za auto, nego za nešto drugo i jako mi je bitan taj reflektor za usmjeravanje svjetlosti?

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

 Samo tražit benzinca za ženu, jer bu dizela poštopala...

1.2 je jako pouzdan i nepoderiv, motor još iz starijeg clia...

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 18:57 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 Ja mislim da sve imaju, to im je dio H4 naziva. Tj. karakteristike.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Akcija u Auto Kreši -50 % na amortizere i pripadajuce ( lezaj,zastite itd. )

 

https://www.autokreso.hr/

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

E super, možda mi trebaju za VTS. Nešto lupa na ogromnim rupama, ne znam jel rezervni kotač ili amortizeri.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas ulazim na AC i ispred mene 3 auta na naplatinima uzimaju onu karticu i 1. koji je bio dosta je daleko stao tako da je trebalo malo vremena dok ju uzme i lik ispred mene mu trubi kao budala i sad ide sljedeći po karticu uzme ju i kad se digla rampa on i taj ispred mene oboje prošli i ja došao na red ono neka sirena počela i ono rotacijsko svijetlo ali se skoro odma ugasilo ja uzeo svoju karticu i normalno proša.E sad mene zanima šta će bit s tim likom što je samo prošao i kakve su kazne za to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 19:12 (ZooZ).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Moguce da ti ležaj amortizera lupa,sumnjam da ti već loši amortizeri...
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ma mislim da je rezervni. Nema onaj saraf nego gurtnu koju ne možeš zategnuti...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
nine kaže...

kad vidim da se ljudi kače na pola litre - litru potrošnje sim-tam dođe mi da googlam neke "dizel sucks" slike 

ja kažem pohvalno je vidjeti potrošnju od 10+ litara, što u glavnom znači da imaš i neki manly device pod haubom (osim u mom slučaju od nedavno ) ..

 

Meni je trenutno 11l prosjecna, bas sam faca. 

Al da, nebi se bas slozio da je pohvalno pogotovo sad kak se cijena blizi 10kn po litri.

 cijena benzina je vec odavno preko 10

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bilo je ispod 10 tijekom ljeta.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice