Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.556
|
čitano: 1.508.904
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
http://m.gearbest.com/tv-box/pp_414756.html?wid=3

I od tud mogu narucit? Jel to ta varjanta na koju mislis?



7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Thorin20 kaže...
http://m.gearbest.com/tv-box/pp_414756.html?wid=3

I od tud mogu narucit? Jel to ta varjanta na koju mislis?


da, to je jaci model..  pazi da ti na to ide pdv gotovo sigurno..

 

8 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

zanima me ima li koji tv box na kojem mogu bez da minjam source samo iz OS-a odabrati digitalnu televiziju?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Evo moje iskustvo s Nexboxom (ovim gore preporučenim) koji mi je stigao neki dan.

Naručeno s Gearbesta, poslano s EU skladišta (Madžarska), nikakva karina nije plaćena ni dodatna davanja. Stiglo za nekih 5-7 dana.

 

Ukratko, iznad svih očekivanja. Ma savršenstvo.

 

Preciznije: očekivao sam tipično kinesko sranje, ali ništa, ama baš ništa osim trashi uputa i Changrisha ne upućuje na to. Daljinski me oborio s nogu. Nikad u životu nisam držao u ruci daljinski koji bi bio ergonomičniji i ugodniji za upotrebu. Dva koja imam doma od različitih providera + nekoliko drugih od različitih uređaja + jedan od Philipsove plazme u usporedbi s ovim su ko nešto kupljeno na Hreliću. Mislim, fakin tipke imaju klik! Jasno znaš kad nešto stisneš, kad ne. Osim toga, ima odjeljak s programabilnim tipkama u koje se mogu učitati osnovne tipke daljinskog od televizora da se čovjek više s njim ne pati:)

 

Stvar funkcionira da to nije za vjerovati za taj novac (nekih 55 baksa) (ili bilo koji drugi novac, kad smo kod toga). Nisam primijetio nikakve bugove za sada, vrlo je brz. Odlično sučelje, nije generičko "telefonsko", instaliran Kodi s Exodusom koji je sam po sebi grotlo zabave bez dna. Jedino što sam trebao napraviti je instalirati Croatiu on Demand (jednostavno putem sučelja) i vozi. Još se moram prijaviti na Hrti.hr da bih mogao gledati hrt i imat ću manje više sve što mi treba. Omiljene stvari fiksirao u Favoritese i to je to. Jedino što bih još volio imati je posebna tipka, shortcut za prikaz favorita u Kodiju, ali preživjet ću.

 

Ima instaliranih još par add-inova koji mi se ne čine previše korisnima, možda se varam. Uglavnom, meni bolje ne treba. Topla preporuka.

 

Ako netko zna neku dobru aplikaciju da mi mobitel glumi bluetooth tipkovnicu s touchpadom, neka napiše.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Probaj app Yatse

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

narucio sam isti uređaj samo sa eBay-a pa daj samo ako ti nije problem isprobaj kako rade ovi video file-ovi...

x264 i x265 1080p sa 5.1 DD audiom, jel zapinje sta? 

preko kojeg playera gledas? Kodi il integrirani video player?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Odkuda je najbolje narucit nexbox? Gearbest mozda zbog EU skladišta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

pozdrav

 

Sto mislite o

MXQ S805 Andorid tv boxu?

 

Isplati li ga se uzeti ili imate neku drugu preporuku?

Može
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Spike1983 kaže...

narucio sam isti uređaj samo sa eBay-a pa daj samo ako ti nije problem isprobaj kako rade ovi video file-ovi...

x264 i x265 1080p sa 5.1 DD audiom, jel zapinje sta? 

preko kojeg playera gledas? Kodi il integrirani video player?

 

Nisam isprobavao offline datoteke, samo sam preko Kodija gledao i sve je do sad bilo besprijekorno. Ja mislim da bi po specifikacijama sve živo do full hd razlučivosti trebao žvakati ko keks. Uključujući i nju normalno. Iskreno, ja ciljano idem na HD (720p) jer plazmu gledam s takve daljine da mi je to više nego dovoljno i ne primijetim razliku u odnosu na 1080p.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.5.2017 14:23 (Yo Momma).
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Je li se preko AV izlaza moze spojiti na TV koji nema hdmi?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
U cemu je stvar, na ebay-u ovaj uredjaj je 30 $ a na gearbest preko 60?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav.
Trebam pomoc, treba mi neki android box iskljucivo za kodi. Najbolji omjer cijene i kvalitete a sto jeftiniji za moje potrebe. Naravno zelim full hd, bez stekanja, spajanje preko wifi,da imam hmdi daljenski i sve ostalo sto treba odmah unutra bez dodatnog kompliciranja... ne razumijem se nista pa molim preporuku za totalnog laika.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
na Nexboxu je preporucljivo deinstalirat Kodi koji dode s njim i ubacit na novo ga.. jednostavno bolje radi nakon toga..
@Happyja7 uzmes Nexbox 1/8 verziju i puknes unutra LibreElec koji ima samo Kodi na sebi i problem rijesen..
kad te nadem a naci cu te ..
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
LunKraljPonoci kaže...
U cemu je stvar, na ebay-u ovaj uredjaj je 30 $ a na gearbest preko 60?

 

Znaš u čemu je stvar? Ja sam dvaput naručivao box s ebaya po smiješnim cijenama. Bio je duplo slabijih specifikacija od nexboxa pa je koštao nominalnih 10 dolara. Cijena normalno, ne možeš odoljeti. Box nikako da stigne, odoh provjeriti, lika više nema, ne postoji više njegov account na ebayu. Dogodilo se dvaput. Reputacija? Dok je imao account, 99% od tisuća ocjena. Pa si ti misli. Tako da je moguća navlakuša. 30 dolara je definitivno cijena predobra da bi bila istinita za ovaj uređaj, s tim da je pitanje šalje li se iz EU pa ako te zakači carina onda si na istom.

 

 

Kodi koji je meni stigao s Nexboxom je perfektan i sve radi savršeno. Za sada ne namjeravam ništa deinstalirati, apdejtati (iako se nudi apdejt i za box i za Kodi, mislim) ni drkati u skladu s osnovnim receptom za sretan život (ne mijenjaj ono što funkcionira). Uređaj je 4K tako da bi trebao biti više nego dovoljan za većinu ljudi koji doma imaju full hd televizore.

 

Još bih spomenuo da je sučelje i opća upravljivost neusporedivo ugodnije nego na "službenoj" IPTV (Amis u mom slučaju). Još mi pamti di sam stao u epizodi serije. Ključno za sve koji imaju žene koje zaspu na pol epizode.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 10:56 (Yo Momma).
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

ja sam uzeo ovaj u subotu za 30$ (link)

i kinez ga poslao 2 sata nakon kupovine 

javim dojmove kad dođe, al za tih 30$ (212kn) je super kupovina, wdtv koji dan danas koristim je kostao 1000kn...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ako ti stigne bit ćeš hiper zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
sasha2511 kaže...
na Nexboxu je preporucljivo deinstalirat Kodi koji dode s njim i ubacit na novo ga.. jednostavno bolje radi nakon toga..
@Happyja7 uzmes Nexbox 1/8 verziju i puknes unutra LibreElec koji ima samo Kodi na sebi i problem rijesen..

 

A čovjek reko da se ne razumije ništa i da je totalni laik i da hoće da mu sve već bude spremno out of the box...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 14:33 (Yo Momma).
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Spike1983 kaže...

ja sam uzeo ovaj u subotu za 30$ (link)

i kinez ga poslao 2 sata nakon kupovine 

javim dojmove kad dođe, al za tih 30$ (212kn) je super kupovina, wdtv koji dan danas koristim je kostao 1000kn...

 

 eh EU plug je out of stock..

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
roby27 kaže...
Spike1983 kaže...

ja sam uzeo ovaj u subotu za 30$ (link)

i kinez ga poslao 2 sata nakon kupovine 

javim dojmove kad dođe, al za tih 30$ (212kn) je super kupovina, wdtv koji dan danas koristim je kostao 1000kn...

 

 eh EU plug je out of stock..

 u subotu je isto bio out of stock, ja kad sam kupovao ostalo je jos 3 komada i planula su u roku sat vremena, danas sam gledao isti taj link i dodao je 5 komada sa EU plug, ocito je otislo sve, ak te zanima taj box, samo prati taj link, sigurno ce dodat nove uskoro 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
5 minuta posla, svaki laik to moze napravit.. tesko ces nac box da sve radi iz kutije, hoces ali nije to to..
kad te nadem a naci cu te ..
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
roby27 kaže...

Probaj app Yatse

 

Ovo dobro funkcionira unutar Kodija. Izvan njega recimo za YouTube radi AirKeyboard.

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Spike1983 kaže...

 u subotu je isto bio out of stock, ja kad sam kupovao ostalo je jos 3 komada i planula su u roku sat vremena, danas sam gledao isti taj link i dodao je 5 komada sa EU plug, ocito je otislo sve, ak te zanima taj box, samo prati taj link, sigurno ce dodat nove uskoro 

 kad tebi stigne napisi recenziju i dali si morao jos platit carinu i dodatne troskove, pa onda krecem u akciju ako bude na stanju ;)

 

inace mi je sumnjivo da je 2/16 tako jeftin..

10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Sumnjivo je do jaja. Ako se pokaže da nije navlakuša, naručit ću par komada. Imaš vrhunski rođendanski poklon za širu rodbinu po cijeni majce s kratkim rukavima.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
sigurno je fake, ja sam uzeo nedavno 1/8 za 18$ i 99% sam siguran da nece nikad doc jer je seller fake ali nikad se nezna.. inace sam tako kupovao vec dva puta s Ebaya i nikad nije stiglo.. :D
kad te nadem a naci cu te ..
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jučer je imao feedback 97,8%, danas ima 100%

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Podrav ekipa, vidio sam neki dan u kaficu ima Android TV box i preko toga ima fkt puno programa i to onak Arenu (Sport) koja mi je najbitnija. Sad mene zanima kak to funkcionira, jel se to nesto skida, jel mi treba neki poseban box ovo ono? Nisam prije niti znao da se tako nesto moze pa ako mi netko moze objasnit i preporucit neki jeftiniji bio bi zahvalan

10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Android box je u principu to što mu i ime govori - Android. Poanta je Kodi, aplikacija koju možeš instalirati i na svoj Android telefon koji vjerojatno imaš i isprobati kako ti se sviđa. Kodi na većini boxova već dolazi instaliran. Samo imaj na umu da je upravljanje Kodijem puno ugodnije putem daljinskog na boxu i velikom TV-u nego tapkanjem po sitnim ikonicama na telefonu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Brzinski da pitam. Nexbox a95x s 1/8 gb, ak gore instaliram kodi i osijek build, bude to oke? Bez štekanja, usporavanja? Uzeo bi taj jer je na gearbestu 30-ak $ plus kad iskoristim bodove ispada oko 21-22$pa onda nemam brige oko carine.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
@kbenzema ipak je 1/8 verzija malo slabija za tako teski build.. radit ce sigurno ali kako to je pitanje.. imam 1/8 verziju doma i dosta je spor u samom androidu pa se zato preprocuje stavit LibreeElec na SD/USB i bootat sa njega Kodi, radi brzo i fluidno..
kad te nadem a naci cu te ..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Šta bi bilo best buy za 400 kn?
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice