TotalTV na antenu zgrade problem

poruka: 4
|
čitano: 2.956
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
TotalTV na antenu zgrade problem !

Pred 2 mjeseca došli mi meštri iz Totala ugraditi antenu i skuze da je zgrada nova i da na krovu ima vec antena sa 3 LNBa i dolje ima ormaric gdje je antena spojena u sve stanove. Lik ode na krov, ustima tu antenu i spoji mi receiver i sve to radi. Posalje racun i naplati itd. Pred 15 dana vjetar pomakne antenu i pogubim sve programe. Zovem onaj broj da prijavim kvar i nakon 15 dana jos nema rjesenja, kao poslali su ugovornom partneru obavjest.

 

U međuvremenu dobijem odgovor preko maila da monter NIJE OVLAŠTEN za tu antenu i da ja zovem domara da mi uštima antenu ! Ne, nije zajebancija, takav sam odgovor dobio. Znači bili su ovlašteni koristiti tu antenu na zgradi kod postavljanja i naplate ali sada kada se pomakla vise nemaju ovlasti.

 

Opcije su mi da platim lokalnom mehi da mi pomakne sto ne zelim ili da opet zovem Total pa nek izvole gore usarafit svoju antenu negdje i spojit me na nju tako da onda nemaju izgovor da nisu ovlasteni. I to kao da je antena od zgrade i da on nema ovlasti na njoj radit. Sta mi je najpametnije radit osim otepat ih u mp3 ako imam pravo zbog ugovora i uzet IskonTV preko neta.

 

Tnx

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 17:48 (Karanba).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: TotalTV na antenu zgrade problem !

Ovaj forum je ocito mrtav. Dali postoji neki naš da je aktivan ? Ili samo forum.hr ?

8 godina
neaktivan
offline
TotalTV na antenu zgrade problem

satelitskiforum.com, novisf.com

 

Traži ih da postave svoju antenu ak su već naplatili uslugu instalacije.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: TotalTV na antenu zgrade problem !

nije forum mrtav vec ti trazis trijeznog zagorca u kleti

ja bi sam otisao gore i nariktao antenu, no nebi nikad ni uzeo nesto kao totalTV i slicno

 

imas totaltv podrsku i njih davi da ti to rjese, ako su ti naplatili postavljanje trazi povrat ili nest takvoga, zali se da nije dobro postavio/zategnuo antenu i davi. Eventualno raskini ugovor i goni ih u od kud su dosli.

uzmi neko iptv rjesenje ili streamanje programa i zaboli te ona stvar.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice