Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 810.515
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
The Unforgiven kaže...
LLAMABOY kaže...

Sjedim vec 11 minuta pred ekranom i razmisljam kojim sve epitetima opisat ovu šestu epizodu......i mislim da ih nebi napisao dovoljno.

 Si ti ikad pogledao neku drugu kvalitetniju seriju? 

 

Efekti i akcija super, ostalo ništa posebno.

 

edit: Banter između Hounda i Tormunda je najbolji dio epizode, umro sam 

 Pajdo, ovo je moje osobno misljenje. Vecina ostalih serija meni nije nimalo posebna. Zasto? Neke preference koji imam u glavu koje mi ovu seriju cine odlicnom dok druge ne. Kratko i jasno

Slazem se, pogotov kad se odredena plava dama spomene hehe

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto venditur libertas auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
xDISORDERx kaže...

nema još

 a engleske?

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Game of Thrones
One ring to bring them all and in the darkness bind them
13 godina
offline
Game of Thrones

pogledao šestu, apsolutna fantazija od epizode , ovu sezonu su napravili maestralno, i sada jos samo sedma da leak-a  

gledao epizodu koja je 1,9GB, rezolucija videa 1920x1080 i traje 1 sat i 6 min 

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
The Unforgiven kaže...
LLAMABOY kaže...

Sjedim vec 11 minuta pred ekranom i razmisljam kojim sve epitetima opisat ovu šestu epizodu......i mislim da ih nebi napisao dovoljno.

 Si ti ikad pogledao neku drugu kvalitetniju seriju? 

 

Efekti i akcija super, ostalo ništa posebno.

 

edit: Banter između Hounda i Tormunda je najbolji dio epizode, umro sam 

Episode 6 spoilers:

 

Bilo je i poprilično lako predvidjeti ishod borbe. Samo me je iznenadio Benjen, u to trenu sam očekivao da će Jon-a spasiti zmaj koji je isto bio pod vodom pa bi ga Jon zajahao i zajedno s njim otišao prema zidu. Btw. jel i vama ispalo malo bezveze kako je zmaj lako pobjeđen? Baš se potrefi da Ice King ima anti-zmaj ledenicu koje je OHKO... Ono, sigurno ima neku magiju u sebi ili što već ali nekako mi je to sve ispalo meh... Jedino ako je on predvidio da će zmaj doći, više sam se pogubio tko ima kakve powere...

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
16 godina
offline
Game of Thrones

Da, epizoda je ono - mrak...

 

Doduse taj šmrkavac Night King mi je ono, ide mi na fakin zivce! Izgleda ko da je u pubertetu, a ima moc ko sam Satan... Da mi je znat otkud mu toliki power...

 

Kad je koknuo zmaja, doslo mi da prestanem gledat. Poslije vidim Jona kako crkava, reko nema sanse da naprave takav preokret, to mi nije stimalo pa sam nastavio gledat :).

Razocaravajuce mi je sto je zmaj tak lako pao, al kaj ces...

Isto mi nije jasno di su na brzinu sklepali onolike lance cime su vukli zmaja... :/ 

 

Najjaci mi Hound i njegov izraz lica nakon izgovora rijeci "Cunt" - prejako! :D

 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 20:53 (Batista).
11 godina
offline
Game of Thrones

Pogledao sam 6 epizodu i ostao sam razočaran, jer serija postaje predvidljiva i naivna, a mislim da je posljedica toga što Martin nije napisao knjige i da na scenario jako utječe studio i producenti jer je najbitnija gledanost i lova, jer da su knjige već napisane mislim da bi radnja bila totalno drugačija i da neki likovi koji su još živi bi već odavno bili mrtvi, a prije svega mi se serija pretvara u laganu sapunicu ... Neću previše spoilati ekpi koja nije gledala ali bitka na smrznutom jezeru je vrh loše razrađene priče ...

12 godina
offline
Game of Thrones

Pogledao 6-stu u Hd kvaliteti sa odlicnim zvukom.

Meni je scena kada "Ćuko" odvali pola lubanje sa kamenom,epska i opcenito njegova uloga u ovome djelu.

Valja sada cekati godinu dana

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: Game of Thrones

Ima ti još jedna epizoda ove godine. 8. sezona će imati 6 epizoda (koje će biti između 80 min i 2h duge), ova 7. ima 7 :)

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
njofra13 kaže...

Pogledao sam 6 epizodu i ostao sam razočaran, jer serija postaje predvidljiva i naivna, a mislim da je posljedica toga što Martin nije napisao knjige i da na scenario jako utječe studio i producenti jer je najbitnija gledanost i lova, jer da su knjige već napisane mislim da bi radnja bila totalno drugačija i da neki likovi koji su još živi bi već odavno bili mrtvi, a prije svega mi se serija pretvara u laganu sapunicu ... Neću previše spoilati ekpi koja nije gledala ali bitka na smrznutom jezeru je vrh loše razrađene priče ...

 Cijela ova sezona je puno lošije napisana od prethodnih, ali je ljudima bolja jer ima "akcije". Meni osobno ništa posebno, previše toga zgusnutog u kratko vrijeme, i da ne govorimo kako svi imaju mogućnost upravljanja vremenom i prostorom da bi se našli tamo gdje trebaju baš kada trebaju.

One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
The Unforgiven kaže...

 Cijela ova sezona je puno lošije napisana od prethodnih, ali je ljudima bolja jer ima "akcije". Meni osobno ništa posebno, previše toga zgusnutog u kratko vrijeme, i da ne govorimo kako svi imaju mogućnost upravljanja vremenom i prostorom da bi se našli tamo gdje trebaju baš kada trebaju.

 Da, definitivno...

Toga ne bi trebalo da prijasnje sezone nisu jednim dijelom bile pretakanje supljeg u prazno...

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 21:05 (Batista).
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

NK jednim pogotkom ubije zmaja u letu, a onda mu treba 10 minuta da uzme drugo koplje i dokrajči drugoga na zemlji?? Zašto je uopće gađao malog u letu kad mu je najveći puno bliže i stoji na podu?? Ovakvih nelogičnosti i nekonzistencije nije bilo dok "david&dan" nisu "pušteni s lanca".

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Predator003 kaže...

NK jednim pogotkom ubije zmaja u letu, a onda mu treba 10 minuta da uzme drugo koplje i dokrajči drugoga na zemlji?? Zašto je uopće gađao malog u letu kad mu je najveći puno bliže i stoji na podu?? Ovakvih nelogičnosti i nekonzistencije nije bilo dok "david&dan" nisu "pušteni s lanca".

A i Danny je komotno mogla popalit NK i njegove frendove, likovi stoje sami i svima je očito da oni vode kolo, a 3 zmaja idu palit whitove oko njih. Da, jasno mi je da oni trebaju biti živi kako bi onaj white koji je taoc također ostao živ, ali ako možeš cijeli konflikt riješiti sada, kog boli qurac što Cersi misli.

 

Da, sezona je HYPE, but the writing is all over the place...

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Game of Thrones

Isto tako,jeste li skuzili kako su i gavrani postali hebeno brzi?

Brzina kojom su stigli od zida do Dennis je impresivna(cisti 4G).

Isto tako,maratonske sposobnosti Gendrya su ravne gavranima.

Sto se tice lanaca...obicno prilikom vuce teskih predmeta,lanci budu zategnuti

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
offline
Game of Thrones

propitkivanje serije umjesto da se uziva u njoj, ako vam je sve to bezveze i nepovezano zasto onda gledate iz epizode u epizodu i govorite iste stvari

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Treba uzeti u obzir da radnja koja opisuje ovu sedmu, a pretpostavljam i osmu sezonu sadrzi dosta nekih bitki i akcije koja je opcenito skupa za snimati i samim time su prinudjeni kratiti pricu i smanjivati broj epizoda.
Ja sam iskreno malo razocaran jer ja vise volim kada radnja se opisuje kvalitetno i lagano, ova sezona nema toliko izrazenih i detaljnih spletkarenja koja te ono dobro drze napetim kako ce se zavrsiti i iskreno serija je izgubila onaj wow faktor nepredvidivosti koji je imala. Ali opet pricu treba nekako privesti kraju pa je valjda vrijeme da se spletke polako smanje i igraca u borbi za tron je manje, a treba i sve te iscekivane bitke realizovati.
Kako koja epizoda prolazi nekako sam sve veceg uvjerenja da ce Cersei na kraju zadrzati tron.
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Predator003 kaže...

NK jednim pogotkom ubije zmaja u letu, a onda mu treba 10 minuta da uzme drugo koplje i dokrajči drugoga na zemlji?? Zašto je uopće gađao malog u letu kad mu je najveći puno bliže i stoji na podu?? Ovakvih nelogičnosti i nekonzistencije nije bilo dok "david&dan" nisu "pušteni s lanca".

 I još K tome Drogon mu je bio bliži,nije se micao..savršena meta.Rijesis se njega tako da ovi vise nemogu nikuda.

I smiješni su ti lanci.Pa jednostavno je mogao biti srušen na čvrsto tlo,a ne ovako.Dosta nelogičnosti sto kažeš,ali sto ćeš.

7 godina
offline
Re: Game of Thrones
The Unforgiven kaže...

 

edit: Banter između Hounda i Tormunda je najbolji dio epizode, umro sam 

 Brienne je pi*ka i pol, kaj god ti rekao.

No pun intended :)

Kruha i igala...
15 godina
offline
Game of Thrones

Poprilično očekivani razvoj događaja, ali svejedno je misao "hooooly crap" :)

Sviđa mi se da su ubrzali radnju i omogućili teleportaciju, iako ima dosta nelogičnosti, bolje tako nego da odugovlače još 5 sezona.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
offline
Game of Thrones

Jedva cekam kad Jon krene svojima objasnit kako je po novom Dany njihova Queen, ova se ustane i kaze da je on njihov kralj i primi ga za ruku. Epika teska bude u pitanju.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
9 godina
offline
Game of Thrones

Sta mislite oce se puknut ili bit na kraju zajedno dany i jon?

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Game of Thrones

zanimljiva teorija o zmajiću:

 

na jednom od postera prikazan je razbijen Zid i bijeli zmaj iznad zida. taj zmaj nije ovaj sa plavim očima od night kinga, već zmaj koji je "dio" zida, zadnja linija obrane, ako magija zida ne spriječi vojsku mrtvih. njega će kontrolorati mali bran, stari gavran rekao mu je "you'll never walk again, but you will fly".

 

 

What could possibly go wrong?
16 godina
offline
Re: Game of Thrones

Mislim da se to odnosilo da će se moć wargat u tičurine tipa gavrane, a ne da će se waragat u zmajeve.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 9:59 (tnakir).
15 godina
online
Game of Thrones

na netu je vec od prije procurila radnja i zadnje epizode, nema potrebe teoretizirat.

12 godina
offline
Game of Thrones

zašto bi čitao radnju serije unaprijed?

yippee ki-yay
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Apachy kaže...

zašto bi čitao radnju serije unaprijed?

 jer nekog zanima

12 godina
offline
Game of Thrones

koja je onda poanta gledanja... cgi?

yippee ki-yay
15 godina
online
Game of Thrones

kako mislis koja je poanta, pa zelim vidit epizodu, ne samo procitat tekst. A i nemogu docekat tjedan i pol da izade zadnja epizoda a znajuci da na netu vec pise sto ce desit. Do tad cu i zaboravit sigurno detalje i bit ce zanimljivo. Procito sam da ce zadnja trajat preko 80 minuta. 

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
mar123 kaže...

kako mislis koja je poanta, pa zelim vidit epizodu, ne samo procitat tekst. A i nemogu docekat tjedan i pol da izade zadnja epizoda a znajuci da na netu vec pise sto ce desit. Do tad cu i zaboravit sigurno detalje i bit ce zanimljivo. Procito sam da ce zadnja trajat preko 80 minuta. 

 Zaboraviti detalje? U 8 dana??? 

 

Samo nemojte spoilati, a i zadnja će vjerojatno iscuriti prije sljedeće nedjelje 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice