Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.900.340
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kill Frenzy kaže...
Trebao bi preporuku serije koja traje jednu sezonu. Nesto tipa terror. Jedna sezona i kraj. Nazalost nemam vremena da gledam pet sezona pa mi je ovo jedino opcija.

 

firefly

Salt n Pepa - Push It
16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kill Frenzy kaže...
Trebao bi preporuku serije koja traje jednu sezonu. Nesto tipa terror. Jedna sezona i kraj. Nazalost nemam vremena da gledam pet sezona pa mi je ovo jedino opcija.

Invasion? Odlična serija The Sinner - ako to nisi pogledao, obavezno pogledaj.

 

Onda ti u igru ulaze i antologije, jer je kod njih svaka sezona zasebno (American Horror Story recimo). Ako ne mora horor: True Detective (prva sezona) i Fargo (prva sezona - nekima drugima su ostale isto bile dobre, ja drugu nisam ni pogledao, treću jesam, ali to mi nije bilo to). The Last Resort je bio dobar. Frequency je OK.

 

Ako si za komedije (i romantične komedije): Freaks and Geeks i Undeclared, Trophy Wife, Selfie, A to Z, I Love Dick.

 

Komedija-politika-zavjere - Braindead - podcijenjena kod kritičara, ali obožavana kod publike.

 

Hm... Nema ih baš tako puno dobrih... Stvar je u tome da ako nešto vrijedi, to obično onda dobi drugu sezonu.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Slazem se da.Pratim neke serije tj pratio sam.Better call Saul i Peaky blinders ali mi je problem to sto apsolutno zaboravim sta je bilo.Većinu toga do nagodinu.Čak iskreno ni neznam na kojoj sam sezoni stao.Ili gledat seriju kad sve izadje van ili ove kratke.A i vremena bas nemam.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kill Frenzy kaže...

Slazem se da.Pratim neke serije tj pratio sam.Better call Saul i Peaky blinders ali mi je problem to sto apsolutno zaboravim sta je bilo.Većinu toga do nagodinu.

Meni se to dogodilo s House of Cards. Sjećam se da mi je prva sezona bila super, a kad sam nakon godine dana počeo gledati drugu, više nisam znao tko-što-gdje-kada-kako-zašto, a nije mi se dalo ponovno gledati prvu sezonu pa sam jednostavno odustao od nje. Ali za dobar dio, ako ne i većinu serija koje idu kroz više sezona, nije nužno "predznanje", odnosno možeš ih gledati i bez da se sjećaš što se događalo u prethodnim sezonama. To se posebice odnosi na humoristične serije, a zapravo i na sve serije koje su proceduralnog tipa (da se radnja epizode završi u toj epizodi).

 

E, da - jednu sam zaboravio - Big Little Lies. Ona se zaključuje s krajem prve sezone, i to je trebalo biti to, ali eto... Kako je serija bila uspješna, lova zašuškala i evo druge (nepotrebne) sezone...

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Isto jedna sezona 11.22.63. Po meni dosta dobra , radi se o profesoru koji pokusa sprijeciti atentat na jfk-a.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ovo cak imam na hardu pa cu probat
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kill Frenzy kaže...
Trebao bi preporuku serije koja traje jednu sezonu. Nesto tipa terror. Jedna sezona i kraj. Nazalost nemam vremena da gledam pet sezona pa mi je ovo jedino opcija.

 Godless

 

7 epizoda

11 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Hvala svima koji su preporučili poneke serije što traju jednu sezonu za onog lika što je pitao ...upravo to sam i sam tražio i večinu sa preporuke ču gledati ...hvala puno...sinoć počeo onu seriju INVASION iz 2005 ... čovječe kako dobra serija ...

16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ursusc355 kaže...

sinoć počeo onu seriju INVASION iz 2005 ... čovječe kako dobra serija ...

Znači, dobro je ostarila... Ja sam je gledao kad je bila kod nas na televiziji, bila mi je super i nije mi bilo jasno zašto su je prekinuli snimati. To je bilo još ono vrijeme kad se s nestrpljenjem čekalo tjedan dana na novu epizodu u određeno vrijeme na TV-u, a u međuvremenu si mogao kontemplirati o dotadašnjoj radnji... Eh, to su bila vremena... 

 

S druge strane, pitanje je koliko dugo je mogla trajati, a da se ne razvodni. Tako da je možda bolje da je ostala na jednoj sezoni. Možda na sezoni i pol, da se stvari zaokruže.

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ako nije problem zaokruzena serija od 2 sezone, preporucam human target. Akcijska serija, mislim da sam pogledao obje sezone u par dana.

Salt n Pepa - Push It
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bacio sam pogled na seriju supergirl, prvu epizodu. Glumi Ally Mcbeal, cak nes slicno onoj odvjetnici, neku neuroticnu zemsku. Glavna junakinja se osjeca neugodno kad pogleda nekog kmicu glumca, ali bome i ja, jer je lik ko sa modne piste izasao, neugodno mi ga gledat koliko je zgodan, podsjeca me na mene sa kojih dvadesetak godina. Uglavnom, supergirl se u roku od 15 minuta pretvara od neke smusene do vamp zene, nesto ala prvi superman filmovi, sto mi se cinilo ko klise, ali valjda su htjeli izbjeci slutty supergirl. Jedina normalna u cijeloj seriji je njena sestra, koja normalno nije normalna vec, da vam ne otkrivam, ipak neka bitna. Od dijeljenja modnih savjeta, posudjivanja ulozaka do...Uglavnom, serija za kokosi i one koje se takvima ne smatraju, muski mogu slobodno zaobic.

Salt n Pepa - Push It
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gorstak79 kaže...

Glavna junakinja se osjeca neugodno kad pogleda nekog kmicu glumca, ali bome i ja, jer je lik ko sa modne piste izasao, neugodno mi ga gledat koliko je zgodan, podsjeca me na mene sa kojih dvadesetak godina. .

 

preeeeejako...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Money Heist, vjerovatno je do sada bila preporuka, ali evo da obnovimo gradivo. Definitivno preporuka, non stop je napeto i jedva cekas da gledas nastavak. Opravdava ocjenu na IMDB.
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ako volite humoristicne animirane, preporucam tripping the rift seriju, ali druga sezona je puno slabija, prva je vrh....

Salt n Pepa - Push It
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bacio pogled na handmaids tale, racunam, sf je, mozda mi se svidi........materet, kolko brbeljanja....glava mi je zamalo eksplodirala u prvih par minuta....

Salt n Pepa - Push It
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel netko gleda seriju Yellowstone s Kevinom Costnerom i da li se isplati početi gledati, ocjena na IMDB-u je dobra ... https://www.imdb.com/title/tt4236770/?ref_=nv_sr_1

 

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Patrick Melrose 

 

U prvoj epizodi sam mislio da je još jedna u nizu dramedija dok se već u drugoj otkriva da je riječ o dosta teškoj drami o životu Patricka Melrosa koji je na prvi pogled raskalašeni bogatunčić navučen na dop te sazna da mu je umro otac. Odluči se u par dana skinut s dopa i zapalit preko bare po očev pepeo. Serija ima retrospekcije na njegovo djetinjstvo i prikazuje sve mane naizgled divnog života visokog sloja.

 

Postava je brutalna, Benedict Cumberbatch, odličan Hugo Weaving ( gadi mi se koliko je dobar) te Jennifer Jason Leigh. 

 

Iznenađenje. 

 

Broj dva, istekla mi pretplata na Netflix al mi je došla poruka da je izašla nova sezona Sherlocka.

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

 izašla nova sezona Sherlocka.

 

 

 Nije.

 

Evo da budem on topic, zadnje sam poceo gledati Killjoys, i dojmovi su onako, ok je, relativno zabavno, al nista posebno. Pogledao prve 2 ep dosad, bas me zanima dokud cu stici :)

 

I jel gledao neko novu sezonu Luke Cagea? Pokusavam se prisiliti ali prva je bila tolko uzasna da nisam siguran da cu uspjet...

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Minneyar kaže...
 

I jel gledao neko novu sezonu Luke Cagea? Pokusavam se prisiliti ali prva je bila tolko uzasna da nisam siguran da cu uspjet...

 Druga sezona je katastrofa, tako da bolje nemoj ni gledati.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Who Is America?

''Borat'' se opet sprda s ''kolijevkom moderne civilizacije'', Amerikom...prva epizoda fenomenalna...Erran Morrad.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Iron Fist S2 dolazi 7.9.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bila prije koji mjesec rasprava o nekoj novoj seriji di frajer igra igrice i najednom mu karakteri te igre dodju u stan i to postane ona kao neka stvarnost. Nesto u tom smislu, da li netko zna ime? Mislim da je nova serija, spominjalo se tu u ovoj temi ali nigdje ne mogu naci..

Barcelona - Mes que un club
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
el.šef kaže...

Bila prije koji mjesec rasprava o nekoj novoj seriji di frajer igra igrice i najednom mu karakteri te igre dodju u stan i to postane ona kao neka stvarnost. Nesto u tom smislu, da li netko zna ime? Mislim da je nova serija, spominjalo se tu u ovoj temi ali nigdje ne mogu naci..

 

to neka humoristicna?

velka me vrućina ovladala...
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gorstak79 kaže...
el.šef kaže...

Bila prije koji mjesec rasprava o nekoj novoj seriji di frajer igra igrice i najednom mu karakteri te igre dodju u stan i to postane ona kao neka stvarnost. Nesto u tom smislu, da li netko zna ime? Mislim da je nova serija, spominjalo se tu u ovoj temi ali nigdje ne mogu naci..

 

to neka humoristicna?

 U tom smjeru da. Uglavnom mislim da je iz ove godine serija, relativno nova. Nakon sto je lik igrao igre na kompu ti karakteri iz te igre su mu zavrsili u stanu i onda je on trebao spasiti svijet s njima ili sta vec.

Barcelona - Mes que un club
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
el.šef kaže...
Gorstak79 kaže...
el.šef kaže...

Bila prije koji mjesec rasprava o nekoj novoj seriji di frajer igra igrice i najednom mu karakteri te igre dodju u stan i to postane ona kao neka stvarnost. Nesto u tom smislu, da li netko zna ime? Mislim da je nova serija, spominjalo se tu u ovoj temi ali nigdje ne mogu naci..

 

to neka humoristicna?

 U tom smjeru da. Uglavnom mislim da je iz ove godine serija, relativno nova. Nakon sto je lik igrao igre na kompu ti karakteri iz te igre su mu zavrsili u stanu i onda je on trebao spasiti svijet s njima ili sta vec.

 

to je neka sf komedija cini mi se, nisam cuo za tu :D

velka me vrućina ovladala...
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
el.šef kaže...
Gorstak79 kaže...
el.šef kaže...

Bila prije koji mjesec rasprava o nekoj novoj seriji di frajer igra igrice i najednom mu karakteri te igre dodju u stan i to postane ona kao neka stvarnost. Nesto u tom smislu, da li netko zna ime? Mislim da je nova serija, spominjalo se tu u ovoj temi ali nigdje ne mogu naci..

 

to neka humoristicna?

 U tom smjeru da. Uglavnom mislim da je iz ove godine serija, relativno nova. Nakon sto je lik igrao igre na kompu ti karakteri iz te igre su mu zavrsili u stanu i onda je on trebao spasiti svijet s njima ili sta vec.

 

Future Man

 

Odlicna zajebancija,vrijedno gledanja.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

E to je to haha.

Bio mi je zanimljiv trailer kada sam gledao, bas sam mislio da sam to spremio u watchlist i maloprije trazim vidim nema je nigdje :D

Hvala

Barcelona - Mes que un club
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

nastavio sam gledati i treću sezonu shades of blue.

nećkao sam se zbog glavne glumice ali kad su menagovorili serija me pozitivno iznenadila.

Malo mi je Ray Liotta preglumio ulogu dok je ostatak ekipe na svome mjestu. Tema je već prožvakana ali uz dobru produkciju kao što ju ova serija ima sve gledano može biti ponovo gledljivo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ursusc355 kaže...

Hvala svima koji su preporučili poneke serije što traju jednu sezonu za onog lika što je pitao ...upravo to sam i sam tražio i večinu sa preporuke ču gledati ...hvala puno...sinoć počeo onu seriju INVASION iz 2005 ... čovječe kako dobra serija ...

 Mislim da sam obisao cijeli internet. Nema serije za skinuti, gdje gledas?

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao jučer posljednju sezonu The Americans. Zadovoljan sam krajem, pomalo bitter sweet završetak. Meni osobno jedna od najboljih serija ikad. Ne spominje se baš često u raznoraznim preporukama, pa eto dajte seriji šansu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 22:56 (Hexfire).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice