Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani oc

poruka: 8
|
čitano: 2.134
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani o

Svaki ATI je najlaksi Overclock ikada jer s driverima dobijes Overdrive program za clockanje di namijestis kolko oces pa ti i mijeri temperaturu i sve.

A fakat ti je super taj najlaksi OC ikad koji nemozes kontrolirat uopce.

Ne kuzim zasto neki ljudi misle da je ovo dobro, kad je to lose, i uNvidi to ne zovu nikako jer su probali skriti od javnosti ovo jer su spremni na sve da bi dobili prednost na trzistu pa cak i varat korisnike.

Inace ova tema vec postoji.


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani o
Psiho246 kaže...

Svaki ATI je najlaksi Overclock ikada jer s driverima dobijes Overdrive program za clockanje di namijestis kolko oces pa ti i mijeri temperaturu i sve.

A fakat ti je super taj najlaksi OC ikad koji nemozes kontrolirat uopce.

Ne kuzim zasto neki ljudi misle da je ovo dobro, kad je to lose, i uNvidi to ne zovu nikako jer su probali skriti od javnosti ovo jer su spremni na sve da bi dobili prednost na trzistu pa cak i varat korisnike.

Inace ova tema vec postoji.


 
Mislim da je originalni poster bio lagano sarkastičan, al možda se i varam Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani o
Psiho246 kaže...

Svaki ATI je najlaksi Overclock ikada jer s driverima dobijes Overdrive program za clockanje di namijestis kolko oces pa ti i mijeri temperaturu i sve.

 


 omg?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani o
Psiho246 kaže...

Svaki ATI je najlaksi Overclock ikada jer s driverima dobijes Overdrive program za clockanje di namijestis kolko oces pa ti i mijeri temperaturu i sve.

A fakat ti je super taj najlaksi OC ikad koji nemozes kontrolirat uopce.

Ne kuzim zasto neki ljudi misle da je ovo dobro, kad je to lose, i uNvidi to ne zovu nikako jer su probali skriti od javnosti ovo jer su spremni na sve da bi dobili prednost na trzistu pa cak i varat korisnike.

Inace ova tema vec postoji.


 

Reci mi ti kako to nVidia vara svoje kupce time što je ostala otključana mogućnost podizanja radnog takta GPU-a podizanjem radnoga takta PCIe sabirnice?

Osobno bilo bi mi jako drago da i ATi i nVidia imaju takav feature jer bi iznimno lagano iz BIOS-a podigao radni takt kartice za 10-20%

 




- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
16 godina
neaktivan
offline
Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani oc

Sve se koristi da se ocrni Nvidia, a ATi bolji od Crvenog Križa, oni se koriste samo humanim srestvima da bi ostvarili max profit, pa su vjerovatno zbog toga u gubicima ili kako neki kažu samo nemaju novca... Smješno je da jedni varaju korisnike a drugi ne, a ti što varaju se i dalje prodaju, zanimljivo kako se ne bune udruge za zaštitu potrošača, a da Nvidia ih finanacira, ne znaju šta će od love pa sve finanaciraju, možda i ati- financiraju samo oni to ne znaju .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani o
Wolverine_pce kaže...
 

Reci mi ti kako to nVidia vara svoje kupce time što je ostala otključana mogućnost podizanja radnog takta GPU-a podizanjem radnoga takta PCIe sabirnice?

Osobno bilo bi mi jako drago da i ATi i nVidia imaju takav feature jer bi iznimno lagano iz BIOS-a podigao radni takt kartice za 10-20%

 




 
Možda netko ne želi overclockati grafičku...ili bi bar prije nego što ide to raditi htio ZNATI da će tako OC-ati i grafičku. A i ako je tome već tako, čemu skrivanje. zašto driver laže na kojoj frekvenciji grafička radi?
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 15:39 (segregator).
16 godina
neaktivan
offline
Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani oc

a ko te tjera da dižeš takt sabirnice?

 

ako ga ostaviš na 100MHz neće se niš overklokirat ... nema kartica svoju volju ... još uvijek

 

dakle onaj koji ne želi ili ne zna neće niš napravit...


- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia 9600gt - tvornička pogreška za lagani oc

Di je nesto prvi post?


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice