VGA nVIDIA 9600 GT zaključana tema

poruka: 107
|
čitano: 15.753
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT

Da ti je frend ili lat. prijatelj poklonio za rodjendan , to bi bila njezina stvarna tržišna cijena 0,0 kn (promila). A za 2200 kn je bolje uzeti GTS 512 MB novu, imaš garanciju i sl.

16 godina
neaktivan
offline
VGA nVIDIA 9600 GT

Nemojte tako protiv BUG-ova ipak je ovo njihov forum.Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT
segregator kaže...
Wolverine_pce kaže...

a koliko je tek slike falilo u Crysisu na ATI karticama do izlaska hotfix-a

ajde nemoj se pravit ko da je ATi bezgrešan jer nije

 

obe firme imaju svojih caka i problema


 
Jedna stvar je imati bug, a sasvim druga "bug" kakav je ovaj:

http://www.extremetech.com/article2/0,3973,1086025,00.asp

 

gle ja kužim da bi tebi i psihu muda otpala da ne ispunite dnevnu kvotu kenjanja po nVidiji ali nekad fakat pretjerujete

meni je to vidiš ista stvar jer je krajnji rezultat isti...



- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT

Imaš pravo dosadni su i predvidivi, sutra kad kupe maloj cvijet a u njemu bug ali atijev, mali bug...

16 godina
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT
Wolverine_pce kaže...
segregator kaže...
Wolverine_pce kaže...

a koliko je tek slike falilo u Crysisu na ATI karticama do izlaska hotfix-a

ajde nemoj se pravit ko da je ATi bezgrešan jer nije

 

obe firme imaju svojih caka i problema


 
Jedna stvar je imati bug, a sasvim druga "bug" kakav je ovaj:

http://www.extremetech.com/article2/0,3973,1086025,00.asp

 

gle ja kužim da bi tebi i psihu muda otpala da ne ispunite dnevnu kvotu kenjanja po nVidiji ali nekad fakat pretjerujete

meni je to vidiš ista stvar jer je krajnji rezultat isti...



 

" Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience "

To je sve sta imam za reci.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
VGA nVIDIA 9600 GT

Istinu govori Wolv.

Zašto  su  uvijek  isti  ljudi  koji  vuku  raspravu  uvijek  na  svoju  stranu?

Otvori  se  tema  o  ATI  karticama  nađu  se  uvijek  neki  specijalisti  od  NVIDIJE  i  peru  po  spamu.

Isto  tako  ako  se  otvori  neka  tema  o  NVIDIJI.

Cemu  to?

Nije  se  otvoril  tema:"ATI  vs  NVIDIJA  ajmo  se  svađat"

Dakle  ljudi  malo  kulturnije  u  temama.


C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT
LUXX kaže...

Istinu govori Wolv.

Zašto  su  uvijek  isti  ljudi  koji  vuku  raspravu  uvijek  na  svoju  stranu?

Otvori  se  tema  o  ATI  karticama  nađu  se  uvijek  neki  specijalisti  od  NVIDIJE  i  peru  po  spamu.

Isto  tako  ako  se  otvori  neka  tema  o  NVIDIJI.

Cemu  to?

Nije  se  otvoril  tema:"ATI  vs  NVIDIJA  ajmo  se  svađat"

Dakle  ljudi  malo  kulturnije  u  temama.


 Ti ko moderator bi mogao i procitat post il dva, ajd sad ti nadji od svih mojih postova u ovoj temi di sam ja to tocno "kenjao".
Uostalom Vedran je zapoceo ovu temu recenicom: "Sto mislite o ovom GPUu?"
Sta ako neko kaze kartica je ok al ne dobra ko ATI XXXX to nije misljenje koje se tice ove kartice?
Sto se tice svadanja slazem se s tobom, al kad neko govori o nekomu da "kenja" tu bi ti trebo intervenirat a ne slozit se s takvom osobom, uostalom meni se cini da je Wolv s time htio kurit vatru a ti ga jos podrzis u tome. Neodlučan

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
VGA nVIDIA 9600 GT

Ne podržavam ja nikoga.

Samo  vidim/znam  da  mu  samom  kao  i  puno  nas  ovakvo  ponašanje  ide  na  živce.

Nije  u  pitanju  raspravljanje  o  nekoj  kartici  nego  opcenito  da  se  UVIJEK  isti  ljudi  umiješaju  u  raspravu  i  tvde

ovo  ili  ono.

Jedno  je  nešto  tvrditi  pa  kad  ti  se  dokaže  da  nije  tako  popustiti  i  mirna  bosna.

A  drugo  je  tupo  tvdit  svoje  dok  ne  izbije  rat.

Nisam  ja  tvrdio  da  si  ti  kenjo  po  threadu  nego  samo  podržao  Wolvovo  mišljenje.

 


C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT
Psiho246 kaže...

 

" Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience "

To je sve sta imam za reci.

 
da je bar to sve što imaš za reći... onda ne bi provaljivao ovakve gluposti

Psiho246 kaže...

Ako uzimas 3850 preporucam ti 512 Mb verziju, stvarno je dobra ja ju imam i ide glatko ko bebina guza na svim novijim igrama, ukljucujuci Crysis na high. ;)

 

 
Kada netko pita za karticu bilo bi lijepo objasnit na kojim postavkama rezolucije, detalja i AA/AF ti igra radi glatko. Jer netko tko ne zna o kakvoj se kartici radi će pomisliti da je to neka super high-end kartica ... a kad smo kod high-enda ova izjava mi je uljepšala dan

Psiho246 kaže...

 3870 je dobra high end grafa za malo para.

 

 dijete drago HD3870 nije high-end kartica



btw.  osobno pokušavam uvijek postovima uputiti korisnika na pravi put, pomoći mu ili eventualno ukazati na pogreške. Oni koji me znaju bilo u živo ili sa drugih foruma znaju sa nisam fanboy niti flamer. Ne trpim nepravdu i mrzim kada netko tko nije niti vidio proizvod a kamoli isprobao ga pljuje po istom.
Nemam averzija prema niti jednom proizvođaču već striktno gledam the big picture 

Ali ako sam vam toliki trn u oku jer vas sprječavam u mlaćenju prazne slame onda mi samo trebate poslati PM i izjasniti se kako nisam dobrodošao na forumu....

 

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 17:26 (Wolverine_pce).
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT




btw.  osobno pokušavam uvijek postovima uputiti korisnika na pravi put, pomoći mu ili eventualno ukazati na pogreške. Oni koji me znaju bilo u živo ili sa drugih foruma znaju sa nisam fanboy niti flamer. Ne trpim nepravdu i mrzim kada netko tko nije niti vidio proizvod a kamoli isprobao ga pljuje po istom.
Nemam averzija prema niti jednom proizvođaču već striktno gledam the big picture 

Ali ako sam vam toliki trn u oku jer vas sprječavam u mlaćenju prazne slame onda mi samo trebate poslati PM i izjasniti se kako nisam dobrodošao na forumu....

 

  To sigurno nitko nece tražit od tebe(bar nitko ko je malo pri sebi)
Da  ne  duljim....

Back  to  topic 

C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
16 godina
neaktivan
offline
VGA nVIDIA 9600 GT

dobar post wolverine ,

 

ja također nisam fan ni ati ni nvidia , nego vi dečki ste fakat strašni sa tim svojim kenjanjima oko ati/nvidia , ja sam imao i ati i nividu i mogu jedino reći da jedna grafa ati će biti bolja od nvidie u jednoj igri dok će se u drugoj dogoditi obratno ... i molim vas shvatite da niti jedna grafa nije bogovska ! kakav 3Dmark , to po meni nije nikakvo ocjenjivanje ... to također mogu reći jer sam gomilu kartica preko njega ocjenio ... katastrofa jedino...

 

HD3870 high end ? - nemogu ništa reći u vezi nje .. jer je nisam imao ali high end sigurno nije ...

 

prekjučer sam kupio Gianward 9600GT i mogu reći da je grafa predobra za svoju cijenu , također sam isto tvrdio kad sam kupio X1950pro ... tak da je to sve tu negdje ali u zadnje vrijeme se ATI definitivno približio Nvidia-ji , koja je izdavala duplo bolje kartice prošlih/e godina/e .. itd

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 18:08 (brka).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT

Kriptone, ja se nemam namjeru svađati.

Nađi mi test u kojem je 8800Ultra bolja od 3870X2?

 

9800GX2 dolazi s dva PCB-a G92 čipa na 600MHz. Slabija je od 3870X2 podosta u 3DMarku. Vidjet ćemo što nosi release verzija drivera.

 

Edit: a i ovo je poprilično točno: jedna grafa ati će biti bolja od nvidie u jednoj igri dok će se u drugoj dogoditi obratno

 

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 17:48 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT
Mithrandir kaže...
naxeem kaže...

žena nije u blizini... Cool

P.S. da je zena u blizini, ne bi ti ovako brzo moljac postao, nego bi imao nekih drugih obaveza ;))
 
Pa da, žena bi mu zadala kućne poslove da radi, da usisava, pere suđe i slično... Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT
naxeem kaže...
Enkidu kaže...
naxeem kaže...

Ovo je totalna idiotarija jer ja na jednoj 3870X2 u 1920x1200 na VERY HIGH imam preko 35 FPS-a.


Ovo jednostavno nije moguće. Ne tvrdim da lažeš, ali negdje mora postojati greška. Osim ako si sam preradio Crysis source kod iz početka.
 Stavit ću Crysis danas pa provjeriti. To je inače rezolucija koja je sve samo ne standardna, pa čak i da je manje, nije ništa čudno. Moguće je da griješim.

 
Sad vidim da piše 3870 X2 a ne 3870, onda možda i je moguće. Kad su tako idiotski slični nazivi...
16 godina
neaktivan
offline
VGA nVIDIA 9600 GT

Ugl. Ova tema je skroz postala nesto drugo, inace da zaokruzimo 9600GT je sasvim dobra kartica ;)

Bit  ce  i  ludja  ako  izadje  9600GTS


I am the Alpha and the Omega
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VGA nVIDIA 9600 GT

Daj Luxx zakljucaj ovu temu...još jedno prepucavanje bez kraja....i koliko OF topica ima samo...


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: VGA nVIDIA 9600 GT
Darth Punisher kaže...

Daj Luxx zakljucaj ovu temu...još jedno prepucavanje bez kraja....i koliko OF topica ima samo...


  Vidim i ja da nema smisla.
Kak  neke  vec  ne  boli  glava  od  silnog  bubanja  glavom  od  zid.


CLOSED! 

C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice