PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.794.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nema cake. Ako imas i PS+, mislim da je 140kn.

Akcija. Sale.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

imam ps+ i inace je cijena 199, sad je kao 179. uglavnom moze se igrat online? 
hvala 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moze se igrat online ako imas PS+, yes.

12 godina
offline
PlayStation 4

A di si ti vidio ga za 140,meni isto piše 180..

Inače zna li neko di imaju za kupiti bonovi od 200 kN..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imas od 150 i 350 kn bonove...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomislavivic kaže...

A di si ti vidio ga za 140,meni isto piše 180..

Inače zna li neko di imaju za kupiti bonovi od 200 kN..??

Mislim da je 140 HRK Premium nadogradnja, dok je osnovna verzija 180 HRK.

U svakom slučaju, dobra cijena, pogotovo s obzirom da će sad doći puno novih igrača, a igra će biti aktualna još barem pola godina, dok ne izađe Hardline.

PSN - DeniZg80
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
.: R32LowRider kaže...

Ekipa, zašto mi nema zvuka na liniji koja je spojena na onaj converter od Delocka? 

 

http://www.links.hr/artikl-200.300.219

 

Ovo je konverter.

Bump.

 

 

 

I još jedno pitanje, jel itko od vas gamesharea? Probao sam se ulogirat u account od frenda i uopće mi ne postoji opcija za aktivirat njegov PS4 kao primary.

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Može li mi netko reći u kojem duććanu se može kupiti ps+?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problem
DeniZg kaže...
Reno93 kaže...

I to sam pokušavao i pokrenut PS u safe modu ali nista ne pomaže {#}

Jesi probao možda upaliti TV, prebaciti izvor signala na HMDI od PS4 i tek onda upaliti PS4?

 

EDIT: Probaj napraviti i factory reset TV-a. Ili probaj upaliti prvo PS4, pa kad se skroz digne, onda TV.

Također, ako imaš drugi TV/monitor, probaj promijeniti rezoluciju na PS4. Možda se zaključala na neku drugu rezoluciju u odnosu na TV.

 

Uglavnom, mislim da je problem u nečemu što opisuju kao "HDMI handshake".

 

Neki su to riješili sa običnim HDMI switchem za par $.

 

EDIT2: Pogledaj da ti nije upaljen HDMI device link u PS4 system opcijama. Ako je upaljen, ugasi ga ili probaj obrnuto.

Najbolje ti je otići na REddit za PS4 i probati pregledati sa search-em. Bilo je dosta ljudi sa istim i sličnim problemima.

Hvala! Spojio PS na drugi tv,otišao u postavke i isključio HDCP te rezoluciju stavio na 1080p i sad radi {#}

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Molim te jos mi reci kako igrat online? Kupio sam instaliro i malo uso samo probat igrat i mogu igrat kampanju ali nigdje ne nadem online da mogu igrat, pa jel mi mos malo pojasnit kako igrat online sta tream napravit?

Hvala

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
lazo30 kaže...

Molim te jos mi reci kako igrat online? Kupio sam instaliro i malo uso samo probat igrat i mogu igrat kampanju ali nigdje ne nadem online da mogu igrat, pa jel mi mos malo pojasnit kako igrat online sta tream napravit?

Hvala

 Na glavnom meniu odi na multiplayer. Možda ga ne vidiš još, jer ako se dobro sjećam, kod digitalne verzije prvo se skine singleplayer i to samo početak. Ako ti se još nije pojavila opcija multiplayera, odi u ps4 meniu na notifikacije , downloads. Tamo ces vidjeti skida li se jos nesto.

Potpis!
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Hvala, uglavnom skonto sam, jos uvijek se instalira igrica mogu samo single player za sad igrat

14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, ps4 star 12 dana, račun + godinu dana jamstvo (umanjeno za tih 5 dana {#}) + infamous second son + assasins creed black flag.

 

Koja bi bila vrijednost kompleta, koja bez igara, a koja s pojedinačnom igrom ?

Ja sam kupac, pa razmišljam o ponudi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 17:33 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Sa igrama 3300 bez igara oko 3

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jeli iko kupova igre od ovog prodavača? sumnjivo mi je jer prvo traži uplatu na račun

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
slimyyy kaže...

jeli iko kupova igre od ovog prodavača? sumnjivo mi je jer prvo traži uplatu na račun

to ti nije nista neobicno, a sad dal ces mu vjerovat il ne to je drugo 

 

Bez pouzeca postarina ti je kakvih par kuna zanemarivo, a sa pouzecem moze bit i 3-4 puta skuplja 

http://www.snabbox.org/
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Arnold Layne kaže...

 

Bez pouzeca postarina ti je kakvih par kuna zanemarivo, a sa pouzecem moze bit i 3-4 puta skuplja 

u tome i je stvar, šta mi se čini da je ok al uvik postoji sumnja da će zaje*at pa me zanima jel ima neko već iskustva

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
slimyyy kaže...
Arnold Layne kaže...

 

Bez pouzeca postarina ti je kakvih par kuna zanemarivo, a sa pouzecem moze bit i 3-4 puta skuplja 

u tome i je stvar, šta mi se čini da je ok al uvik postoji sumnja da će zaje*at pa me zanima jel ima neko već iskustva

Zašto bi uzimao igre od takvih neprovjerenih izvora, kad ima toliko dobrih online web shopova tipa GameCollection, Game, ZavviAmazon, Mario128 itd.?

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 20:27 (DeniZg).
15 godina
online
PlayStation 4

pa on ti radi na principu da mu ti uplatis pare i onda on s tim parama naruci s tih stranica i odma napise tvoju adresu za shipping adress.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
slimyyy kaže...
Arnold Layne kaže...

 

Bez pouzeca postarina ti je kakvih par kuna zanemarivo, a sa pouzecem moze bit i 3-4 puta skuplja 

u tome i je stvar, šta mi se čini da je ok al uvik postoji sumnja da će zaje*at pa me zanima jel ima neko već iskustva

Zašto bi uzimao igre od takvih neprovjerenih izvora, kad ima toliko dobrih online web shopova tipa GameCollection, Game, ZavviAmazon, Mario128 itd.?

 

jer su skoro svi osin "mariio128" skuplji, naručiva san par puta sa videogamesplus.ca i sve skupa me ispadne 370 kn ali bi radi dostave preferira nešto drugo

16 godina
offline
PlayStation 4

Ako nisi nestrpljiv, vataj sniženja na tim stranicama.

Ja ih uboden za oko 200/250kn i za toliko ih prodan kad ih odigram.

Glede brzine dostave, Amazon rastura, brzo stigne.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
slimyyy kaže...

jeli iko kupova igre od ovog prodavača? sumnjivo mi je jer prvo traži uplatu na račun

Radije plati otkupninu (placanje postaru), jer na taj nacin mozes otvoriti paket pred postarom i provjeriti da li je stvarno igra unutra.

Ako on ne pristane na to, znas da mulja.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
slimyyy kaže...
DeniZg kaže...
slimyyy kaže...
Arnold Layne kaže...

 

Bez pouzeca postarina ti je kakvih par kuna zanemarivo, a sa pouzecem moze bit i 3-4 puta skuplja 

u tome i je stvar, šta mi se čini da je ok al uvik postoji sumnja da će zaje*at pa me zanima jel ima neko već iskustva

Zašto bi uzimao igre od takvih neprovjerenih izvora, kad ima toliko dobrih online web shopova tipa GameCollection, Game, ZavviAmazon, Mario128 itd.?

 

jer su skoro svi osin "mariio128" skuplji, naručiva san par puta sa videogamesplus.ca i sve skupa me ispadne 370 kn ali bi radi dostave preferira nešto drugo

Nisu jer gamecollection kad stavis drzavu na hrvatsku makne ti porez

http://www.snabbox.org/
11 godina
offline
PlayStation 4
I sto je sad s tim driveclubom hebem ja njima mat.....
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

mogu vam ja streamat na twitch ak hoćete. uplatite mi po 50 kn i imate pravo gledanja pol sata.

Potpis!
11 godina
offline
PlayStation 4
Da sam tak zagrijan kupio bi ju al mi je zao dat 300kn za losu ihru dao sam vec 500 za watch dogs. Mislio sam odigrat malo tu free verziju al ocito je da su nas odhebali
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Da sam tak zagrijan kupio bi ju al mi je zao dat 300kn za losu ihru dao sam vec 500 za watch dogs. Mislio sam odigrat malo tu free verziju al ocito je da su nas odhebali

Vjerujem da ce uskoro proraditi "free" verzija. Meni nije zao sto sam dao 300kn, dobro mi je sjela.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
omomomomoomm kaže...
Da sam tak zagrijan kupio bi ju al mi je zao dat 300kn za losu ihru dao sam vec 500 za watch dogs. Mislio sam odigrat malo tu free verziju al ocito je da su nas odhebali

Vjerujem da ce uskoro proraditi "free" verzija. Meni nije zao sto sam dao 300kn, dobro mi je sjela.

Nije nit meni zao 

Igra je pravo osvjezenje kaj se tice racing arkada , a i tehnoloski najnaprednija racing igra na svim platformama jos samo da dodu kisa i snijeg :)

 

Kaj se free verzije tice doci ce kad 100% prorade serveri i kolko vidim blizu su toga

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 13:39 (Arnold Layne).
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja baš danas uzeo Watch Dogs za ps4. Meni se čini jako kao dobra igra, ima svojih mušica ali zato je ono hakiranje bomba. Jedva čeka mda mi se skine :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Da sam tak zagrijan kupio bi ju al mi je zao dat 300kn za losu ihru dao sam vec 500 za watch dogs. Mislio sam odigrat malo tu free verziju al ocito je da su nas odhebali

ko kaže da je loša igra?

Potpis!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice