PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.906
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...

Sada ce stvarno svaka budala i njegova mater posjedovat tu konzolu. Drago mi je to za ljude koji nemaju previse novaca, ali mi nije drago ako bi je htio prodat da necu moc dobit vise od 1800kn.

Stavi je odmah na prodaju za 1800-2000, ako mislis prodavati.

Neo ocekujem za 500€

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
PlayStation 4

2-Step Verification is LIVE, upravo zaštitio svoj PS4  

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4

 i opet stvar je opcionalna, dosta ljudi ce to napravit ali opet ce ostat dio koji sigurno nece.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...

 i opet stvar je opcionalna, dosta ljudi ce to napravit ali opet ce ostat dio koji sigurno nece.

 Nije nit ta zastita neprobojna 

 

Zbog glupih ljudi.

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Stavi je odmah na prodaju za 1800-2000, ako mislis prodavati.

Neo ocekujem za 500€

 Da, to si i mislim napraviti. Nista, izgleda da ide na prodaju.

11 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Mozes li mi reci sad kada si aktivirao 2 step verification, moras li pri svakom logiranju u ps raditi 2 step ili zapamti prvi puta, pa je sve uobicajno?
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna li netko gdje bi mogao kupiti novi poklopac za hdd, ali onaj matirani kakve nove verzije konzola imaju, pošto se ovaj moj glossy dosta izgrebao pa mi ružno djeluje? Tražio sam malo po netu, ali bezuspješno.

MT22
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Marijano22 kaže...

Zna li netko gdje bi mogao kupiti novi poklopac za hdd, ali onaj matirani kakve nove verzije konzola imaju, pošto se ovaj moj glossy dosta izgrebao pa mi ružno djeluje? Tražio sam malo po netu, ali bezuspješno.

 

First world problems ^^ 

Sumnjam da ima crni matirani poklopac, ali se sjećam da je Sony izbacio na trziste one poklopce u boji, bilo ih je u SD ak se ne varam

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 0:19 (AngryBird).
9 godina
offline
PlayStation 4

Što mislite koliko će koštati PS4 Slim?

Ne vjerujem da će biti više od 299$ jer XONE S je toliko.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 12:52 (pqweasdyxc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

2k kod nas

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Nekako mi se sve čini da će Slim postepeno (čak i vrlo brzo) umiroviti PS3 i sadašnji tip 4ke....Ja ću bubnuti ovako: PS4 Slim - 2699 kn, Neo 3799 kn....Poznavajući naše tržište,jednostavno ne vjerujem u "popularne cijene"....

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 15:53 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...

Što mislite koliko će koštati PS4 Slim?

Ne vjerujem da će biti više od 299$ jer XONE S je toliko.

 275$. 

Tek toliko da budu jeftiniji od XB1S.

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
PlayStation 4

Ako će Slim biti kod nas oko 2500kn, ako bude tih i ako će se malo grijati onda nekome uvalim ovaj od 500gb + fifa 15, cod bo3 i gta 5 + garancija za 2200kn i malo dodam i kupim slim.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Nekako mi se sve čini da će Slim postepeno (čak i vrlo brzo) umiroviti PS3 i sadašnji tip 4ke....Ja ću bubnuti ovako: PS4 Slim - 2699 kn, Neo 3799 kn....Poznavajući naše tržište,jednostavno ne vjerujem u "popularne cijene"....

 Cijene ne određuje naše tržište već sam sony.

9 godina
offline
PlayStation 4

Možda bude ovako: 299$=299€ + 25% (PDV) + 10% (trgovina)= 410€= 3100kn

Ako će biti tako onda mi nema smisla prodavati ovaj "debeli".

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Obično iznos u dolarima pomožen sa deset uključuje sva naša davanja i maržu trgovine, tako je u slučaju svih PC komponenti pa ne znam zašto bi bilo drukčije u ovom slučaju. Doduše tako je bilo i sa PS4, čak malo jeftinije od 399*10.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ako ce slim biti recimo 2300 ili nesto tako to ce biti vraski dobar deal za sve koji ne padaju na VR, fps i grafiku. Moram priznati koliko god sam bio protiv tih razlicitih konzola kada malo bolje razmislim to i nije mozda tako lose. Tko hoce bolje, kupit ce jaci, a kome to nije bitno ima taj slabiji model. Nisi ogranicen na kupovinu skuplje konzole ako te to zapravo ne interesira.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ima još netko problema sa prijavom na PSN?

 

EDIT: Riješili su u roku od pola sata.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 23:44 (MSX).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
Purger155 kaže...

Nekako mi se sve čini da će Slim postepeno (čak i vrlo brzo) umiroviti PS3 i sadašnji tip 4ke....Ja ću bubnuti ovako: PS4 Slim - 2699 kn, Neo 3799 kn....Poznavajući naše tržište,jednostavno ne vjerujem u "popularne cijene"....

 Cijene ne određuje naše tržište već sam sony.

 

To znam,nego je moj post isao za onom da gotovo uvijek imamo nesto vise cijene (u trgovinama) nego neke druge zemlje u EU...tako da ne ocekujem Slim za 2000 kn..

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 17:57 (Purger155).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

ja ga uzimam kao uhd hdr player i kasnije vr a odigrat cu ponekad sport,voznje i scee naslove 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ja imam ps4 i ne uzimam nikakav neo, tek kad izade ps5 eto me opet na novoj konzoli. Samo nek izlazu dobre igre i drugo me nista ne zanima ni vr ni 4k. sve to ce biti na novoj ps5 i jos bolje a dotad strpljen spasen
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Obično iznos u dolarima pomožen sa deset uključuje sva naša davanja i maržu trgovine, tako je u slučaju svih PC komponenti pa ne znam zašto bi bilo drukčije u ovom slučaju. Doduše tako je bilo i sa PS4, čak malo jeftinije od 399*10.

Ovo nije PC komponenta ovo je proizvod sonya koji diktira cijenu za pojedino tržište. Kome se sviđa sviđa, kome se ne sviđa ne mora prodavati njihovu konzolu. S obzirom da sam jedno vrijeme prodavao službeno PS3 i igre za njega, zarada na PS3 konzoli je bila oko 200/250 kn . Ne sjećam se točno, morao bi pogledati. U vrijeme izlaska konzola je bila debelo preko 4000 kn. Samo veliki lanci su dobijali nešto bolji rabat tako da im je zarada po konzoli bila neznatno veća. Dobiješ preporučenu cijenu po kojoj konzolu moraš prodavati i ako hoćeš prodavati nešto jeftinije pušiš na svojoj i onako maloj zaradi.S obzirom da sam rentao i prodavao igre, konzole sam prodavao gotovo po 0 kuna zarade jer mi je bilo bitno da imam što veću bazu igrača koji imaju svoju konzolu kako bi iznajmljivali igre.

 

U svakom slučaju neisplativ posao za male dućane jer je zarada u konačnici nikakva. Za igre sam dobijao rabat kao i veliki lanci tako da je bilo isplativije prodavati igre nego konzolu a i ulog je bio manji. Svu robu moraš odmah platiti pa onda prodavaj polako. Nakon koje godine poslovanja došao sam do toga da sam imao odgodu plaćanja 15 dana. Znači sve cijene oko igri( naravno igri koje izdaje sam sony), periferije i konzole diktira sony Japan. Domaći zastupnik s time nije imao nikakve veze. U međuvremenu je izašao PS4, domaći zastupnik propao. Distribuciju za područje HR je preuzeo drugi zastupnik koji i danas uspješno prodaje sve vezano uz sony igre. Bivši zastupnik je imao prava i za sloveniju, bosnu i srbiju a za ovog današnjeg ne znam jer s njima nisam nikada radio s obzirom da je renta otišla k vragu i nije mi više bilo interesantno time se baviti...

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Jednako tako se za PC komponente diktira MSRP, a prodavač može malo mijenati cijenu s obzirom na svoju maržu. Kažem, cijena je za konzole uvijek malo ispod 10kn za dolar kad pretvaraš američku cijenu. Tako će gotovo sigurno biti i ubuduće.  Pretpostavljam da će slim koštati 2500kn (ili niže od toga), a Neo bliže 4000kn.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 22:35 (JozoBozo121).
12 godina
offline
PlayStation 4

  

 

Gledajte dok nije skinuto

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 14:45 (KiX777).
 
3 0 hvala 2
13 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Moze jedno pitanje. Zanima me misljenje vase. Mislio sam na njusci kupit ps4, no da li da radije pricekam slim? Mislim, svejedno mi je koji od ta 2 imam, samo da mi je cijenom i onim sta dobivam ok
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
footballer kaže...
Moze jedno pitanje. Zanima me misljenje vase. Mislio sam na njusci kupit ps4, no da li da radije pricekam slim? Mislim, svejedno mi je koji od ta 2 imam, samo da mi je cijenom i onim sta dobivam ok

 Čekaj slim. Morao bi biti manje glasan od običnog. A što se tiče isporuke, izgleda da ih već naveliko ima po raznim dućanima, tako da će prodaja krenuti odmah nakon službene najave.

A na Njuškalu obični PS4 uređaji mogu samo pojeftiniti.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 16:40 (DeniZg).
11 godina
offline
PlayStation 4

Kad mozemo ocekivat da ce biti battlefield 1 beta dostupna za download na storu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

neće ti biti preloda, tako da će ju moći download tek u 18h.

 

BF3:fluffy_inside
10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Plejka prodana sa 2 igre za 2100. Ostavio sam si ekskluzive i to je to. Cekaju se informacije o novima i naravno cijena. 

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Saznao sam da ovi prodavaci od kojih sam kupovao igre nabavljaju ih od trece osobe preko neta, mene zanima gdje uopste kupuju te igre. Ako on meni da igru za 5 eura a vrijedi 30 eura, koliko ju je uopste on platio i gdje ju je kupio? 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice