PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.811.793
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

To je ok ponuda, ako ti nije problem dati još 500kn iznad budžeta slobodno to uzmi, nećeš pogriješiti. Inače sada su PS4 Slim od 500GB + dodatni kontroler 2000kn, ali ovdje dobiješ veći disk za 500GB i igru gratis koja košta 500 kn.

 Primjetio sam da se krecu cijene tako, pa mi se cini bolje ovo za 500kn vise, ako nista drugo, budem na rate, poslao sam upit postoji li mogucnost, s obzirom da je na akciji, pa odlucim kad dobim povratnu informaciju

 

Makar, ne znam kolika je prednost imati 500 gb vise?

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 19:57 (Johnny4286).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Johnny4286 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

To je ok ponuda, ako ti nije problem dati još 500kn iznad budžeta slobodno to uzmi, nećeš pogriješiti. Inače sada su PS4 Slim od 500GB + dodatni kontroler 2000kn, ali ovdje dobiješ veći disk za 500GB i igru gratis koja košta 500 kn.

 Primjetio sam da se krecu cijene tako, pa mi se cini bolje ovo za 500kn vise, ako nista drugo, budem na rate, poslao sam upit postoji li mogucnost, s obzirom da je na akciji, pa odlucim kad dobim povratnu informaciju

 

Makar, ne znam kolika je prednost imati 500 gb vise?

Pa prednost većeg diska je imanje više igara skinuto i spremno za igranje, ali to možeš imati i sa vanjskim diskom ako ga imaš. Sve je na tebi da odvagneš. A ako imaš para za keš na njuškalu možeš kupiti za te novce (2.500kn) i PS4 Pro, ali bez dodatnog kontrolera.

13 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa. Evo i mene u Sony ekipi  Naime, kupio sam PS4 Pro, te imam 2 kontrolera sa kojima bih htio igrat GTA V trke sa autima na split screenu u offline modu. Zanima me da li je to ikako moguće, te ako je, kako da to napravim ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dobro jutro. Imam tv philips pus6501 i zanima me imate li iskustva s igranjen ps4 na toj televiziji. Planiram kupit ps4 pro cin skupin lovu. Unaprid fala.

Btw.priko coca coline nagradne igre san dobija kod za popust za prednarudzbu igara u SD. Ako nekome triba neka posalje pm. Popust je 50+50 kn. 50 od cole 50 od SD.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sickness kaže...

Pozdrav ekipa. Evo i mene u Sony ekipi  Naime, kupio sam PS4 Pro, te imam 2 kontrolera sa kojima bih htio igrat GTA V trke sa autima na split screenu u offline modu. Zanima me da li je to ikako moguće, te ako je, kako da to napravim ?

 Nažalost ništa od toga, GTA V nema split screen... Rocket League pak ima, ako te zanima nešto takvo. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Šteta, al hvala na informaciji :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sickness kaže...

Šteta, al hvala na informaciji :)

 

Fulao si kompletno, utrke postoje samo u GTA Online, ne u offline.

A i splitscreen, pa jedva radi na 30 FPSa za single player, split screen bi bio 10 FPSa ako i toliko :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam izrazio moju želju i pitao dal se to može. Pošto sam tek uzo PS4 nemam blage šta se može, a šta ne. Dobio sam odg i zahvaljujem se na njemu 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Postoje utrke i u singleplayeru.Imaš race,offroad i boat utrke.Al to je tu samo da je.
11 godina
offline
PlayStation 4

Vjerojatne igre za PS+ lipanj 2017.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
9 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jel se isplati uzeti ovaj Wolfenstein što je 30 kn?Kakva je igra?
Usput, baš me razočarao izbor igara za plejku... Ništa vrijedno spomena osim uncharteda,last od us-a i horizona.Zato ga i prodajem.Ako netko hoće kupiti povoljnije nek se javi.
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Da bas nema igara za plejku, sa koje si ti planete pao? Imas sta ti srce zazeli samo treba platit.

PSN:Tomislav025
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Da bas nema igara za plejku, sa koje si ti planete pao? Imas sta ti srce zazeli samo treba platit.

 i jos ak nemas para uzmes ps now pa imas 400 igara za odigrat nisi ogranice na jednu.....

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
"Ako nemaš para uzmeš PS Now"
To košta koliko, 20 dolara mjesečno? Nije to baš nešto što bi preporučio nekome tko nema para.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
"Ako nemaš para uzmeš PS Now"
To košta koliko, 20 dolara mjesečno? Nije to baš nešto što bi preporučio nekome tko nema para.

 ja to gledam ovako, 20 dolara 30 dana, 400 igara.... 20 dolara jedna igra..... ako je netko tko ima vremena i igra mu se svakako se vise isplati ps now... ak je neki chill igrac kojem prosjecno igru koja traje 8 h treba 2 mj da prede, onda mu je dovoljno da si jednu kupi

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
PlayStation 4

A kome ovdje Ps now radi kako Bog zapovijeda?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

A kome ovdje Ps now radi kako Bog zapovijeda?

 Meni, prešao red dead redemption, heavy rain, sve dijelove uncharted i sad prelazim beyond two souls

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 21:11 (dado16).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...

 Meni, prešao red dead redemption, heavy rain, sve dijelove uncharted i sad prelazim beyond two souls

 Jebeno. Pretpostavljam da nisi bogec ko ja na 10 Mbit od T-Coma?

 

Konkretno Read Dead, da li u globalu to radi dovoljno dobro ili bi ipak rađe da si nabavio PS3 i odigrao tamo?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovo se kupuje odmah prvi dan po izlasku. Vratilo me nekih 15 godina unazad, jedan od onih remastera koji su napravljeni kako spada.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
dado16 kaže...

 Meni, prešao red dead redemption, heavy rain, sve dijelove uncharted i sad prelazim beyond two souls

 Jebeno. Pretpostavljam da nisi bogec ko ja na 10 Mbit od T-Coma?

 

Konkretno Read Dead, da li u globalu to radi dovoljno dobro ili bi ipak rađe da si nabavio PS3 i odigrao tamo?

 60 mbps al mi je i na 10 radilo okej sa par puta zamucivanjem slike.... Okej radi, nema delay-a, mozda bi grafa bila bolja orginalno da se igra na ps3 nego preko ovog jer je ipak ogromna igra pa kad se brzo pretrci konjem do neke druge destinacije zna potrajat dok ucita texture ili je pak do samog ps3 neznam, al generalno sam zadovoljan....Da ne moram bzvze kupovat ps3 da predem tih par igara sto me zanima ovo mi je super solucija. Btw puno bolje radi preko lan kabla nego wifi-a ako kojim slucajno mozda nisi spojen preko wifi-a

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
dado16 kaže...

 Meni, prešao red dead redemption, heavy rain, sve dijelove uncharted i sad prelazim beyond two souls

 Jebeno. Pretpostavljam da nisi bogec ko ja na 10 Mbit od T-Coma?

 

Konkretno Read Dead, da li u globalu to radi dovoljno dobro ili bi ipak rađe da si nabavio PS3 i odigrao tamo?

 ma zaboravi na PS Now, ja sam isprobao red dead igrat i to ne liči na ništa, bolje pogledat na jubito neg se mučit sa ps now, vele da ti treba barem 15mbits veza, ja imam optiku i prek kabla mi je cak povuko 230+mbits, i na toj vezi radi loše, laga ima dosta, bljedunjave boje, svakih par sec  renedriranje scena, cim naglo okrenes pogled/gljivu se stilta il kad imas neke brze akcije ciljanja il bacanja lasa se zbrejka i nemres se uzivit u igru, po meni je to neigrivo. Ukljucim pocetak red dead-a od nekog sa YT tko igra na X360, imas normalne boje, nema primjetnog laga, dan/noc razlika po  meni... 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Ovo se kupuje odmah prvi dan po izlasku. Vratilo me nekih 15 godina unazad, jedan od onih remastera koji su napravljeni kako spada.

Takošer ovo nabavljam što prije. Ni jednog nisam odigrao cijelog pa je sad prava prilika. Ovo bi lako mogao biti najbolji remaster uopće dosad. I što je iznenađujuće, cijena je čak fer. Neki traže full price, za debelo manje uloženog truda. 

 

dado16 kaže...

 60 mbps al mi je i na 10 radilo okej sa par puta zamucivanjem slike.... Okej radi, nema delay-a, mozda bi grafa bila bolja orginalno da se igra na ps3 nego preko ovog jer je ipak ogromna igra pa kad se brzo pretrci konjem do neke druge destinacije zna potrajat dok ucita texture ili je pak do samog ps3 neznam, al generalno sam zadovoljan....Da ne moram bzvze kupovat ps3 da predem tih par igara sto me zanima ovo mi je super solucija. Btw puno bolje radi preko lan kabla nego wifi-a ako kojim slucajno mozda nisi spojen preko wifi-a

 Htio bih odigrati prokleti RDR prije nego dođe dvojka (srećom odgođena je pa imam vremena ), ali isto mi je tlaka nabavljati PS3 ili Xbox samo radi jedne igre. Za ovo nisam siguran kako će mi raditi na 10 Mbit, a bezveze mi je ispucati 7 day free trial za probu dok god nemam barem 20 ili 30 Mbit. 

 

 

EDIT: I sad kolega Spike uništi sve moje nade . Tako nekakve komentare sam čuo i dosad. Dado je prvi za kojeg sam ovdje vidio da je zadovoljan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 21:44 (Hexfire).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

kolega spike zaista nemam pojma kak imas problema, al evo nudim se za vas da vam snimim snimku i pokazem da ps now sasvim normalno radi i da nema apsolutno nikakvih problema....Onoo što se slazem je da u pojedinim trenutcima zna biti cudna boja i zamuti se slika ali sto ocekivati od tolike ogromne igre koja se treba streamat....to je kao da sad streamamo gta 5 sa ps4 na pc, a jedva radi na ps4, automatski se to i odrazi na stream

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 21:51 (dado16).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

 Htio bih odigrati prokleti RDR prije nego dođe dvojka (srećom odgođena je pa imam vremena ), ali isto mi je tlaka nabavljati PS3 ili Xbox samo radi jedne igre

 Pa nabavi Xbox One i odigraj na njemu RDR.

Sad ih bar ima povoljnih u oglasniku.

Odigraš još Sunset Overdrive, Alan Wake i frkneš ga dalje.

RDR je igra za koju se isplati malo potruditi.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 21:52 (DeniZg).
13 godina
offline
PlayStation 4

ma netrebas mi nis snimat 

velim uzeo sam taj 7 day free period iz itog razloga kao kolega, odigrat RDR, nis drugo me nije interesiralo.

isprobao sam 5-6 puta i samo se izživcirao, prek wifi-a imam cca 20mbits jer sam nekoliko soba udaljen od rutera, i svako malo mi je iskakao ono upozorenje da mi je slaba veza, direkno spojeno mreznim nije bilo toga al da je bilo ugodno igrat, nije i nemrem si zamislit prec 100h igre na takav nacin. Kao da igras igru koju si oduvijek zelio na ali na low detaljima i 20fps-a 

 

tebi je to bilo OK, meni nije i to je to 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 21:57 (Spike1983).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Htio bih odigrati prokleti RDR prije nego dođe dvojka (srećom odgođena je pa imam vremena ), ali isto mi je tlaka nabavljati PS3 ili Xbox samo radi jedne igre. Za ovo nisam siguran kako će mi raditi na 10 Mbit, a bezveze mi je ispucati 7 day free trial za probu dok god nemam barem 20 ili 30 Mbit. 

 

 

EDIT: I sad kolega Spike uništi sve moje nade . Tako nekakve komentare sam čuo i dosad. Dado je prvi za kojeg sam ovdje vidio da je zadovoljan.

 Kad razmislim bolje, moram sam vidit jel mi jos traje pretplata, posudim ti acc pa isprobaj kak ti radi, tak bi bilo najbolje, ovo je rekla kazala, nista ne znaci....

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 22:00 (dado16).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...
Ovo se kupuje odmah prvi dan po izlasku. Vratilo me nekih 15 godina unazad, jedan od onih remastera koji su napravljeni kako spada.

Takošer ovo nabavljam što prije. Ni jednog nisam odigrao cijelog pa je sad prava prilika. Ovo bi lako mogao biti najbolji remaster uopće dosad. I što je iznenađujuće, cijena je čak fer. Neki traže full price, za debelo manje uloženog truda. 

 

dado16 kaže...

 60 mbps al mi je i na 10 radilo okej sa par puta zamucivanjem slike.... Okej radi, nema delay-a, mozda bi grafa bila bolja orginalno da se igra na ps3 nego preko ovog jer je ipak ogromna igra pa kad se brzo pretrci konjem do neke druge destinacije zna potrajat dok ucita texture ili je pak do samog ps3 neznam, al generalno sam zadovoljan....Da ne moram bzvze kupovat ps3 da predem tih par igara sto me zanima ovo mi je super solucija. Btw puno bolje radi preko lan kabla nego wifi-a ako kojim slucajno mozda nisi spojen preko wifi-a

 Htio bih odigrati prokleti RDR prije nego dođe dvojka (srećom odgođena je pa imam vremena ), ali isto mi je tlaka nabavljati PS3 ili Xbox samo radi jedne igre. Za ovo nisam siguran kako će mi raditi na 10 Mbit, a bezveze mi je ispucati 7 day free trial za probu dok god nemam barem 20 ili 30 Mbit. 

 

 

EDIT: I sad kolega Spike uništi sve moje nade . Tako nekakve komentare sam čuo i dosad. Dado je prvi za kojeg sam ovdje vidio da je zadovoljan.

 Ja sam isto razmisljao nabiviti 360 zbog RDR, ali uzeo bih odma i sve Halo-e, Gears of war i force. Bas sam gledao na game.co.uk i igre bi me dosle 200 kn max.

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Hexfire kaže...

 Htio bih odigrati prokleti RDR prije nego dođe dvojka (srećom odgođena je pa imam vremena ), ali isto mi je tlaka nabavljati PS3 ili Xbox samo radi jedne igre

 Pa nabavi Xbox One i odigraj na njemu RDR.

Sad ih bar ima povoljnih u oglasniku.

Odigraš još Sunset Overdrive, Alan Wake i frkneš ga dalje.

RDR je igra za koju se isplati malo potruditi.

 Ma, prije da ću 360 ako baš zapnem. Xbone je ipak preskup za takvu svrhu makar bi se vjerojatno brzo prodao dalje. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
DeniZg kaže...
Hexfire kaže...

 Htio bih odigrati prokleti RDR prije nego dođe dvojka (srećom odgođena je pa imam vremena ), ali isto mi je tlaka nabavljati PS3 ili Xbox samo radi jedne igre

 Pa nabavi Xbox One i odigraj na njemu RDR.

Sad ih bar ima povoljnih u oglasniku.

Odigraš još Sunset Overdrive, Alan Wake i frkneš ga dalje.

RDR je igra za koju se isplati malo potruditi.

 Ma, prije da ću 360 ako baš zapnem. Xbone je ipak preskup za takvu svrhu makar bi se vjerojatno brzo prodao dalje. 

 Joj kad se sjetim prije mozda mjesec dana vidim na njušci neka od onih zalagaonica imala One S za 1300kn, mislio sam si hmmm... 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

 

 

 Ja sam isto razmisljao nabiviti 360 zbog RDR, ali uzeo bih odma i sve Halo-e, Gears of war i force. Bas sam gledao na game.co.uk i igre bi me dosle 200 kn max.

 Eto, fino nabavi, odigraj i onda u kompletu prodaj meni :-D 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice